Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

Πως σας φαινεται με το καινουργιο update?

 

Αλλαξαν γραμματοσειρα, χρωματα και πιστευω πως δεν χρειαζεται δα να εχουμε ολα τα παραθυρακια που ηταν clan,skills, κτλ... πιανει χωρο!

 

Δεν εχω κατσει να παιξω ετσι ωστε να δω αλλες αλλαγες.

What comes around, goes around ! So, beware your Karma:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πολύ ωραίο έγινε και απο πλευράς γραφικών, αλλα και όλων αυτών που προστέθηκαν. Μαρεσει πολύ το quest που παίρνεις, που σου επιτρέπει ανάλογα με τα levels σου να μεταμορφώνεσαι σε κάποιο απο τα mobs του παιχνιδιού.
Link to comment
Share on other sites

AAΑΑ!! Ποιο quest ειναι αυτο, εγω ειμαι 40lvl bouny hunter... που παω ?

 

“More than Meets the Eye” quest (level 50+)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!!

 

Εγώ είμαι σχετικά μεγάλος και δεν είναι στις φιλοδοξίες μου να ασχοληθώ με το παιχνίδι, το οποίο ομολογώ ότι είναι καταπληκτικό από την διαπίστωση που έχω κάνει από την ενασχόληση του γυιού μου μαζί του και ο οποίος κάνει και τα πρώτα του βήματα, με την βοήθεια την δική μου στους υπολογιστές..

Μέχρι πρότινος το είχα εγκαταστήσει στο PC του, την έκδοση Interlude, και για server είχα χρησιμοποιήσει ένα free Ελληνικό.

Χθες η εγκατάσταση του Παιχνιδιού αναβάθμισε αυτό σε Kamael και έκτοτε οι server που σε προτρέπουν προκειμένου να σε δεχθούν σε αντικατάσταση του foldrer system, με το τρέξιμο του παιχνιδιού μου βγάζει μήνυμα λάθους, οι άλλοι που θέλουν την εκάστοτε γνωστή παρέμβαση στο system32, μπαίνω κανονικά μέχρι στην τελική διαδικασία του confirm του server, που όμως δεν μπορεί να ολοκληρωθεί ποτέ.

 

Τι συμβαίνει?

 

ευχαριστώ για την υπομονή σας και για την βοήθειά σας!!!:)

 

ΜΑΝΟΣ

ΣΑΜΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως Free kamael server δεν ξερω ακομη.Αρα το προβλημα σου ειναι που εκανες update. Καλο ειναι να περασεις παλι το interlude και να μην κανεις update σε kamael. Βαλε οποιο patch ξανα θελεις για free server και πιστευω δεν θα εχεις προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα είπε και το παιδί από πάνω, κακώς έκανες αναβάθμιση σε Κάμαελ.

Κάθε φορά θα βλέπεις σε τι σέρβερ θες να παίξεις και θα κατεβάζεις το αντίστοιχο client. Π.χ. αν ο σέρβερ είναι Interlude, πρέπει και εσύ να έχεις Interlude client, αν ο σέρβερ είναι C5 , πρέπει να έχεις c5 κτλ.

Από εκεί και πέρα κατεβάζεις στο system patch του server που θες να μπεις.

Πάντα να τρέχεις το l2.exe από το system folder του παιχνιδιού και ποτέ το lineage2.exe γιατί με αυτό κάνεις autoupdate και δημιουργούνται προβλήματα σαν αυτό που σου συνέβη.

Τώρα έτσι που έγινε η κατάσταση, μάλλον θα πρέπει να ξαναπεράσεις το Interlude client και να περάσεις από πάνω το patch του σέρβερ που θες να μπεις.

Αν είστε νέοι παίκτες, ελάτε στον Zeus να είμαστε παρέα, είναι χ5 σέρβερ Interlude, τον Γενάρη γίνεται Κάμαελ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλισπέρα

μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

μπορείτε να μου προτείνετε ένα server c4 ή c6 interlude που να είναι καλός με πολλά άτομα με events...... κτλ κατα προτίμηση 10χ-25χ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία εκ νέου ενόχληση!!!

 

Που μπορώ για να κατεβάσω τον interlude client ένα γρήγορο server?

Δέχομαι και αυτούς που είναι ακόμη και με πληρωμή...

Θα αγόραζα το cd πλην όμως εδώ στην Σάμο δεν υπάρχει κατάστημα με σχετικό υλικό...

 

Ευχαριστώ για άλλη μια φορά

 

ΜΑΝΟΣ

ΣΑΜΟΣ

Link to comment
Share on other sites

hey guys θα ηθελα να αρχισω το παιχνιδι και θα ηθελα να μου πειτε αν γινεται σε ποιο chrοnicle ειναι...εγω εχω το παιχνιδι με το C3 τωρα πρεπει να κατεβασω ολο το παιχνιδι απο την αρχη??
υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι..Αυτοί που ξέρουν binaries και αυτοί που δεν ξέρουν :D
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει σημασια... αναλογα τον server που θα πας απο εκει εξαρτάται ποιον client χρειάζεσαι
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

παλια επαιζα στον bnb αλλα ητανε δυσκολος..θελω καποιον πιο χαλαρο να μην μου βγαινει η πιστη αλλα να μην χανω και το ενδιαφερον απο την ευκολια...

ειχα ακουσει για τον cosmos...

υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι..Αυτοί που ξέρουν binaries και αυτοί που δεν ξέρουν :D
Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναει και το event με το σκουφακι το Χριστουγεννιατικο, αντε να παρουμε κανενα ετσι για το εφε, γιατι δεν μπορω να βλεπω να το πουλανε και 2M ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!

 

Ξεκινησα στον Hindemith και το femael Kamael μου, καλο φαινεται ως τωρα, δεν την εχω προχωρησει και πολυ βεβαια.. στο lvl 12 την εχω ακομα..

What comes around, goes around ! So, beware your Karma:)
Link to comment
Share on other sites

Kalo to CS, alla to Far Cry m' aresei pio poly giati exei pistes anoixtes mesa se dash...

 

Sto c4 kalos einai o Archon. Sto interlude ego paizo white eagle, alla kalos einai kai o Fg Games.

 

Kales Giortes

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία εκ νέου ενόχληση!!!

 

Που μπορώ για να κατεβάσω τον interlude client ένα γρήγορο server?

Δέχομαι και αυτούς που είναι ακόμη και με πληρωμή...

Θα αγόραζα το cd πλην όμως εδώ στην Σάμο δεν υπάρχει κατάστημα με σχετικό υλικό...

 

Ευχαριστώ για άλλη μια φορά

 

ΜΑΝΟΣ

ΣΑΜΟΣ

 

Τον κατεβαζεις απο εδω http://www.gamershell.com/download_18458.shtml . Μπορεις να αγορασεις το Lineage II απο ηλεκτρονικο καταστημα αν θες βεβαια αλλα δεν νομιζω να αξιζει τον κοπο. Κατεβασε τον να τελειωνεις :happy:

 

παλια επαιζα στον bnb αλλα ητανε δυσκολος..θελω καποιον πιο χαλαρο να μην μου βγαινει η πιστη αλλα να μην χανω και το ενδιαφερον απο την ευκολια...

ειχα ακουσει για τον cosmos...

 

Ψαξε στον Γοογλη για τον Cyan. ( cyangaming γραψε. )

Εαν σαρεσει το μποτινγκ εκεινος ο σερβερ σου ταιριαζει.

 

Βασικα δεν αξιζει σε πριβε σερβερ να παιξεις Low rate.. πιστεψε με θα απογοητευτεις πολυ μιας και λες οτι επαιζες ΒΝΒ κατι παραπανω θα ξερεις.

 

Αντε PVP και ειμαι σιγουρη πως δεν θα χασεις το ενδιαφερον σου :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
πορείτε να μου προτείνετε ένα server c4 ή c6 interlude που να είναι καλός με πολλά άτομα με events...... κτλ κατα προτίμηση 10χ-25χ

plsssssssssss

 

Αν σου κανει kamael δες αυτον στην υπογραφη μου:D.Πολυ καλος server και αν και ξενος το περισσοτερο μερος του community ειναι Ελληνες.

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

hi paides.

mipos kserete apo pou na katevaso to client to kamael??

 

to katevasa (kata tixi) ego alla to 8elei 1 filos mou kai menei makria.

dn ksero ti na kano

to psaxno edo kai kati vdomades. mporeite na me voi8isete??

:wacko::wacko: plzzzzzzz

 

 

 

 

 

 

oso pio grigora mporeite :):)

Link to comment
Share on other sites

hi paides.

mipos kserete apo pou na katevaso to client to kamael??

 

to katevasa (kata tixi) ego alla to 8elei 1 filos mou kai menei makria.

dn ksero ti na kano

to psaxno edo kai kati vdomades. mporeite na me voi8isete??

:wacko::wacko: plzzzzzzz

 

 

 

 

 

 

oso pio grigora mporeite :):)

 

 

http://www.fileplanet.com/183099/download/Lineage-2---The-First-Throne-Live-Client

Link to comment
Share on other sites

paidia osoi 8eloun kamael server Very High rate kai kai mid rate sas protinw anepifulakta auton : http://www.l2odyssey.gr !

ta shopsoi buffers ktl ston pvp server mou aresan para polu.einai kala stimena ktl, einai sxetika kainourgios server.sto pvp server exei pl kosmo Ellines kai ksenous.o pvp server einai x2000

Ston mid rate server einai x7 !ekei paizw egw , einai pl kalos , exw kai clan ekei :P

opoios 8elei na bei ston x7 ton boi8aw me clan , me clan hall aden , me equip apo ng mexri a kai me buffers me pow pof pow apo pisw t :P

eimaste mia parea sti clan pou paizoume ta ksula mas me tous enemy , xairomaste to game.opoios 8elei join us!:P

 

p.s: de kanw diafimisi apla m aresei pl sto server ;p

 

aaa soz gia to double post.

sxetika me l2walker kai polla alla oxi kala pragmata gia to l2! ---> http://www.maxcheaters.com/forum/

 

i episimi selida tou walker einai ----> http://www.towalker.com

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

paidia osoi 8eloun kamael server Very High rate kai kai mid rate sas protinw anepifulakta auton : http://www.l2odyssey.gr !

ta shopsoi buffers ktl ston pvp server mou aresan para polu.einai kala stimena ktl, einai sxetika kainourgios server.sto pvp server exei pl kosmo Ellines kai ksenous.o pvp server einai x2000

Ston mid rate server einai x7 !ekei paizw egw , einai pl kalos , exw kai clan ekei :P

opoios 8elei na bei ston x7 ton boi8aw me clan , me clan hall aden , me equip apo ng mexri a kai me buffers me pow pof pow apo pisw t :P

eimaste mia parea sti clan pou paizoume ta ksula mas me tous enemy , xairomaste to game.opoios 8elei join us!:P

 

p.s: de kanw diafimisi apla m aresei pl sto server ;p

 

Καλός φαίνεται, όντως...

Πολύ καλό είναι που είναι καινούριος ο σέρβερ και μοιάζει αρκετά

οργανωμένος.

Από bugs πως πάει;

Και απ' ότι είδα...επιτρέπεται το L2Walker;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...