Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιος θέλει να ακούσει τα ευχάριστα?

Φαντάζομαι όλοι οι (ψαγμενοι)..

Μόλις σήμερα η xiaomi finally έκανε release τα kernel sources..

Άντε με το καλό μας μπήκε το νέο έτος .. Και καλά....φλασαρισματα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα το ίδιο θέμα αλλά το ξεπέρασα βάζοντας Developer rom.

Μετά έκανε μια χαρά bind με το account.

Και περίμενα το 3ημερο και όλα οκ.

Αλλά κόλλαγε με το ίδιο 860006 error message αρχικά.

Δοκίμασε να βάλεις Developer rom. No problem με αυτή. Αψογη

 

Edit.

Κατεβασε την 8.1.4 από εδώ http://en.miui.com/getrom-328.html?m=yes&mobile=2

Βάλε τη στο κινητό σε ένα dir.

Άνοιξε το update app από τα settings και διάλεξε update package τη ρομ που έβαλες στο κινητο

 

Τωρα το εστησα γμτ , βαριεμε να τα κανω απο την αρχη .

Αυτο που με παραξενεψε ειναι οτι κανονικα με την Global [ MIUI Global 9.0 - - 9.0.3.0 (NDDMIEI) ] που εχω επρεπε να περναγε .

 

Πριν κάνεις οτιδήποτε τσέκαρε αν έχεις την τελευταία έκδοση του mi tool.

Εννοειται κατεβαζεις λιγο πριν ξεκλειδωσεις (εχω δικαιωματα κατεβασματος επειδη ειχα ξεκλειδωσει το Note 4 ) [ miflash_unlock-en-2.3.803.10 ] .

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε ένα vpn και συνδέσου με China servers και ξαναδοκίμασε να κάνεις bound τον λογαριασμό.

Έτσι είχε δουλέψει σε μένα.

 

Don't mess with mi note 3

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε ένα vpn και συνδέσου με China servers και ξαναδοκίμασε να κάνεις bound τον λογαριασμό.

Έτσι είχε δουλέψει σε μένα.

 

Don't mess with mi note 3

 

Επειδη δεν το εχω λιγες οδηγιες ( ποιος απο που κλπ )

θα ηταν ευπρόσδεκτες

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος σου λέει να βάλεις μια εφαρμογή VPN λέγεται και να κάνεις το κινητό να νομίζει ότι είσαι σε άλλη χώρα. Το χω κάνει στο show box για να βλέπω live streaming. Μπορεί να πετύχει.
Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος σου λέει να βάλεις μια εφαρμογή VPN λέγεται και να κάνεις το κινητό να νομίζει ότι είσαι σε άλλη χώρα. Το χω κάνει στο show box για να βλέπω live streaming. Μπορεί να πετύχει.

 

Απλα λεω ποια εφαρμογη γιατι οσες κατεβασα δεν εχουν κινα μεσα ...

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και Αμερική να δουλέψει αλλιώς περνά το aptoide.apk εκεί θα έχει κάποιο full vpn

Τα δοκιμασα σχεδον ολα , και κινεζικη Ip καρφωτη εβαλα ........τιποτα

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλη εβδομαδα!

τα ελεγα εγω δεν τα ελεγα??? https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/178809-xiaomi-mi-max-2-64gb-black-dual-sim ποστ #1838 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=452768&page=123

παλιο γνωστο κολπο των δηθεν εκπτωσεων, τιμη ασχετη ψευτικη στον ΘΕΟ και μετα εκπτωσεις ..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφου οι αλλοι γνωστοι εδώ και μερες την ειχαν παει 269!!!

το εσοπ εβδομάδες μαλιστα όχι μερες!

η τιμη του mi max2 ηταν λιγο ποιο κατω από miA1 που το εχουν ολοι οι γνωστοι 299 για να υπενθυμισω τις αρχικες τιμες.

 

Παντως το σκέφτομαι να το τσιμπησω, το ερωτημα είναι από γνωστο μαγαζι με 2 χρονια εγγυηση αντιπροσωπειας στα 269 ή από σκρουτζομαγαζο στα 230 με 1 χρονο εγγυηση δικια του? τι προτείνετε εσεις?

στην αρχη τα σκρουτζομαγαζα το ειχαν παραπανω και η διαφορα ηταν 30 ευρω, τωρα πλεον είναι σχεδόν 40.

 

Φανταζομαι αν αρχιζουμε να το πειράζουμε με όλα αυτά που αναφερετε ποιο πριν τοτε χανετε η εγγυηση ετσι δεν είναι?

γιατι και εγω πειραχτηρι είμαι πως να το κανουμε δλδ....:P

 

8cores, 2 χρόνια δική του εγγύηση. Δεν έχουν όλα ένα χρόνο, ξαναλέω.

Τώρα είδα ότι το πήρες από πλαίσιο.

 

Για θήκη αυτή εδώ (όταν γίνει ξανά διαθέσιμη)

 

https://www.mythiki.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=15259&virtuemart_category_id=907

Ή μία σιλικόνης πολύ καλή που έχει επίσης το 8cores. Την flip δε θα την σύστηνα που έχει, δεν βολεύει για τόσο μεγάλο κινητό. Έχει και nillkin στα 15€ αλλά χρυσή. Σε μαύρο κινητό δε την πήρα για κανένα λόγο, αλλά υπάρχει και σε μισή τιμή στο eBay γενικώς...

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση...κάποιο νεό σχετικά με τον απαίσιο ήχο στα βίντεο? Πραγματικά αρχίζει να γίνεται εκνευριστικό να μη μπορέις να χρσιμοποιήσεις το κινητό σε βίντεο λόγω του απαίσιου ήχου....
Όταν το είχα το max 2 είχε θέμα στον ήχο στην stable rom ναι αλλά όχι στην developer.

Κάποιο bug της stable είναι με το noise cancelation.

 

Don't mess with mi note 3

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

8cores, 2 χρόνια δική του εγγύηση. Δεν έχουν όλα ένα χρόνο, ξαναλέω.

Τώρα είδα ότι το πήρες από πλαίσιο.

 

Για θήκη αυτή εδώ (όταν γίνει ξανά διαθέσιμη)

 

https://www.mythiki.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=15259&virtuemart_category_id=907

Ή μία σιλικόνης πολύ καλή που έχει επίσης το 8cores. Την flip δε θα την σύστηνα που έχει, δεν βολεύει για τόσο μεγάλο κινητό. Έχει και nillkin στα 15€ αλλά χρυσή. Σε μαύρο κινητό δε την πήρα για κανένα λόγο, αλλά υπάρχει και σε μισή τιμή στο eBay γενικώς...

 

καλημέρα, δεν ηθελα από ένα αγνωστο κατάστημα ειτε 1 ειτε 2 χρονια να εχει δικια του εγγυηση!

γιαυτο και προτιμησα το πλαισιο γιατι ξερω από το σωστο σερβις που εχουν από 1ο χερι αλλα και 2 χρονια εγγυηση αντιπροσωπειας.

Τι να τα κανω τα 2 χρονια αμα το στελνουν κινα αν παθει κατι και κανει ποσο καιρο στο πηγαινελα? ή κλεισει το μαγαζι αυριο-μεθαυριο και μεινεις ξεκρέμαστος λεμε τωρα. Kαι αν δεις στο σκρουτζ εχει και λιγο ποιο φτηνα μαγαζια αλλα με 1 χρονο εγγυηση και γενικα ολοι τοσο δινουν ακομα και το eshop που εχει ιδια τιμη με τα γνωστα δλδ 269 ευρω, απορω πως αυτό το 8core δινει 2 ενώ είναι σκρουτζομαγαζο από τα αγνωστα. Η εξαιρεση στον κανονα.

Η διαφορα τιμης με αυτο είναι 32 ευρω (μαζι με μεταφορικα) γιατι όλα τα μεγαλα μαγαζια στελνουν δωρεαν, οποτε σε καμια περιπτωση δεν αξιζε το ρισκο για τοσο μικρο ποσο (για μενα τουλάχιστον) τωρα αν σε καποιον θα λειπουν τα 32 αυτα ευρω οκ παω πασο.

 

Θηκη θελω να κλεινει μπροστα οπωσδήποτε. Σε καμια περιπτωση δεν θα αφηνω εκτεθειμενη την οθονη και ας εχει τζαμακι.

Επειδή εχει εκεινο το μαγαζι που ειπα κοντα στην δουλεια μου θα παω μετα να παρω και θηκη και τζαμακι.

Περισσοτερα το απόγευμα που θα τα εχω παραλαβει όλα, μετα θα σας ζαλισω στις ερωτήσεις...:P

 

Ερώτηση...κάποιο νεό σχετικά με τον απαίσιο ήχο στα βίντεο? Πραγματικά αρχίζει να γίνεται εκνευριστικό να μη μπορέις να χρσιμοποιήσεις το κινητό σε βίντεο λόγω του απαίσιου ήχου....

 

τι σοβαρα μιλας τωρα? με όλα στοκ? αααα μη μου λες τετοια τωρα....:( όταν λες απαισιο ηχο τι εννοεις? κατι ποιο συγκεκριμενο? τι πρόβλημα εχει δλδ?

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Τα δοκιμασα σχεδον ολα , και κινεζικη Ip καρφωτη εβαλα ........τιποτα

 

As said, Βάλε τη developer και θα ξεπεραστεί. Πιο γρήγορα θα το σεταρεις πάλι, λίγα λεπτά θ; χρειαστείς, παρά να δοκιμάσεις διάφορα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, δεν ηθελα από ένα αγνωστο κατάστημα ειτε 1 ειτε 2 χρονια να εχει δικια του εγγυηση!

γιαυτο και προτιμησα το πλαισιο γιατι ξερω από το σωστο σερβις που εχουν από 1ο χερι αλλα και 2 χρονια εγγυηση αντιπροσωπειας.

Τι να τα κανω τα 2 χρονια αμα το στελνουν κινα αν παθει κατι και κανει ποσο καιρο στο πηγαινελα? ή κλεισει το μαγαζι αυριο-μεθαυριο και μεινεις ξεκρέμαστος λεμε τωρα. Kαι αν δεις στο σκρουτζ εχει και λιγο ποιο φτηνα μαγαζια αλλα με 1 χρονο εγγυηση και γενικα ολοι τοσο δινουν ακομα και το eshop που εχει ιδια τιμη με τα γνωστα δλδ 269 ευρω, απορω πως αυτό το 8core δινει 2 ενώ είναι σκρουτζομαγαζο από τα αγνωστα. Η εξαιρεση στον κανονα.

Η διαφορα τιμης με αυτο είναι 32 ευρω (μαζι με μεταφορικα) γιατι όλα τα μεγαλα μαγαζια στελνουν δωρεαν, οποτε σε καμια περιπτωση δεν αξιζε το ρισκο για τοσο μικρο ποσο (για μενα τουλάχιστον) τωρα αν σε καποιον θα λειπουν τα 32 αυτα ευρω οκ παω πασο.

 

Θηκη θελω να κλεινει μπροστα οπωσδήποτε. Σε καμια περιπτωση δεν θα αφηνω εκτεθειμενη την οθονη και ας εχει τζαμακι.

Επειδή εχει εκεινο το μαγαζι που ειπα κοντα στην δουλεια μου θα παω μετα να παρω και θηκη και τζαμακι.

Περισσοτερα το απόγευμα που θα τα εχω παραλαβει όλα, μετα θα σας ζαλισω στις ερωτήσεις...:P

 

 

 

τι σοβαρα μιλας τωρα? με όλα στοκ? αααα μη μου λες τετοια τωρα....:( όταν λες απαισιο ηχο τι εννοεις? κατι ποιο συγκεκριμενο? τι πρόβλημα εχει δλδ?

 

Εγώ το πήρα από 8cores, και την επόμενη βδομάδα ήρθε και επίσημα :lol: Δεν γνώριζα καν ότι θα συμβεί αυτό, ούτε μου το είπε κάποιος που ίσως γνώριζε. Ουσιαστικά, 30 πάνω 30 κάτω, το κινητό στα 269, έχει ήδη χάσει το VFM του (κάτω από 200 είναι από έξω), άρα και πάλι, δεν θα τα έδινα. Τα έδωσα για θήκες/Tg και τέλος :)

But that's me. :p

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, παρελαβα πριν λιγο το κινητο, τελικα μου φαινεται ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!! :lol::lol::lol:

ηδη μερικοι που το ειδαν λενε τι ΠΑΝΤΟΦΛΑ είναι αυτό....:p τους λεω δεν είναι αυτό παντοφλα τα δικα σας είναι σαν κατσαριδες....ΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ

σπιτι θα το δουλεψω γιατι είμαι δουλεια.

Η αποδειξη από πλαισιο λεει 2 χρονια εγγυηση επισημης αντιπροσωπειας και 14μερες DOA.

 

Mπορω στο Zopo που εχω mui 9 custom port rom, να κανω backup στο Mi cloud και να τα περασω στο Mi max 2?

mi account εχω κανει κανονικα...γιατι πρεπει να το φτιαξω το απόγευμα να αφήσω το Zopo στην ακρη για backup phone.

Μετα παω για θηκη και τζαμακι.

Αληθεια εχει usb otg? και πως θα το κανουμε με το βυσμα που εχει?

 

πλακα με κανεις.....https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3-8963.php

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα. Ένας λόγος που το έκανα είναι ότι χτες δόθηκε και ο κώδικας του πυρήνα οπότε θα έχουμε και custom καταστάσεις. Φυσικά και η τιτανοτεράστια οθόνη και η μπαταρία. Το είδα πριν λίγες μέρες και το μόνο που με απογοήτευσε ήταν η κάμερα του. Σε πολύ φωτισμένο δωμάτιο με λάμπες φθορισμού δεν έβγαζε καλές φωτογραφίες. Μάλιστα είχα στα 30-40cm ένα πακέτο τσιγάρα και δυστυχώς τα γράμματα ήταν θολά. Φυσικά έγινε επίτηδες το τεστ καθώς μέχρι και τον Οκτώβρη είχα το S8+ που ήταν σε άλλο επίπεδο.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα. Ένας λόγος που το έκανα είναι ότι χτες δόθηκε και ο κώδικας του πυρήνα οπότε θα έχουμε και custom καταστάσεις. Φυσικά και η τιτανοτεράστια οθόνη και η μπαταρία. Το είδα πριν λίγες μέρες και το μόνο που με απογοήτευσε ήταν η κάμερα του. Σε πολύ φωτισμένο δωμάτιο με λάμπες φθορισμού δεν έβγαζε καλές φωτογραφίες. Μάλιστα είχα στα 30-40cm ένα πακέτο τσιγάρα και δυστυχώς τα γράμματα ήταν θολά. Φυσικά έγινε επίτηδες το τεστ καθώς μέχρι και τον Οκτώβρη είχα το S8+ που ήταν σε άλλο επίπεδο.

 

και σε άλλο budget... με τα ρέστα απο το mi max παίρνεις μια dslr αξιοπρεπέστατη :lol::lol::lol:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όταν τραβάω βίντεο ο ήχος είναι τελείως παραμορφωμένος. Ψαχτηκα και είδα ότι όλοι έχουν το ίδιο θέμα. Ίσως να ισχύει σαν λύση αυτό που λένε οι υπόλοιποι αν βάλω κάποια άλλη rom. Απλά έλεγα μήπως έχει λυθεί επίσημα.

 

καλησπέρα, αμα τελειωσω με τα περασματα εφαρμογων και backups κτλ θα δοκιμασω και θα σου πω. Τι εκδοση MIUI εχεις?

 

Τελικα πηρα θηκη μαυρη που το κλεινει ολο μεσα, ειχαν σε χρυσαφι ομως! και αυτη με το κενο πανω και κατω μπροστα δλδ. http://tforall.gr/eshop/index.php?route=product/product&product_id=10335&search=xiaomi+mi+max+2&description=true

Επισης πηρα και τζαμακι.

Βρηκα και καλωδιο σε θυληκο κανονικο usb, αλλα και σε ανταπτορακι και πηρα και τα 2.

Μαζι ολα αυτα τα 4 πραγματα 18 ευρα.

 

Τι να πω για το κινητο εχω παθει πλακα! καταρχην μου φαινεται μεγαλο αλλα μαλλον ειμαι ο ακεμπουντος πως το ελεγε ενας σε ενα site αυτον (σορρυ δεν ασχολουμε με αθλητικα....) και εχω ΤΕΡΑΣΤΙΟΟΟΟ χερι γιατι κανω τα παντα ΑΝΕΤΑ με το ενα χερι.....

ειμαι 1.86 στο υψος και το χερι μου στο υψος ειναι ποιο μεγαλο απο το κινητο, οποτε θα τα καταφερνω και με το mi max 3....:p

 

Με το που το ανοιξα αρχισαν αναβαθμισεις παει σε MIUI 9 κατι stable, και κατι αλλα του συστηματος λεει, μην αναφερω το google play.

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

και σε άλλο budget... με τα ρέστα απο το mi max παίρνεις μια dslr αξιοπρεπέστατη :lol::lol::lol:

 

 

Θα ήμουν τρελός αν περίμενα τα ίδια. Αλίμονο. Απλά το έθεσα σαν παρατήρηση. Γενικά δεν είμαι πολύ της φωτογραφίας. Θέλω να ζω τη στιγμή και όχι να τη βλέπω μετά αφού την έχω χάσει. Το λέω γιατί με είχε βολέψει στη δουλειά.

 

 

Εκεί που περιμένω τα καλά είναι η οθόνη για το διάβασμα και η μπαταρία. Έχω ένα κακό συνήθειο ότι αγοράζω να το εκμεταλλεύομαι. Γιατί να έχω smartphone και να έχω κλειστό το GPS; Άστο ανοιχτό να κάνει το ρουφιάνο. Επίσης και τα δεδομένα. Πάντα online για να ανεβάζω selfies. ΟΚ δεν τα κάνω αυτά αλλά γενικά είμαι της τεχνολογίας. Δουλεύω αρκετά το Google Now - Assistant και γενικά θέλω να είμαι online.

Link to comment
Share on other sites

Έχω απορία, το έχει καμία κοπέλα το κινητό; Ή θα είμαι η μοναδική με την παντοφλίτσα μου; Θέλω να δω πόσο χρηστικό είναι και σε γυναίκα. Όσον αφορά στο χέρι, τσάντα και ως τηλέφωνο. Εγώ ακόμα και αν σοκαρίστηκα χθες που το ειδα σε κατάστημα, δεν έχω αλλάξει γνώμη. Θα το δω βέβαια στην καθημερινότητα εάν θα με δυσκολέψει ή όχι.

Τελικά λέω να παραγγείλω και nillkin τζαμάκι διάβασα ότι κουμπώνει καλά και ας είναι και από mi max.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

μαλλον η μοναδικη θα εισαι! ;)

σχετικα με το τζαμακι κανουν απο το mi max 1 μια χαρα! και εγω απο mi max 1 ειναι αυτο που εβαλα.

οι θηκες δεν κανουν φυσικα.

 

Ξερει κανεις αν γινεται να ανοιγει το κινητο αμα του κανω στην οθονη τακ τακ? εννοω με το δακτυλο...

το εκανε το αλλο κινητο μου με miui rom και οχι μονο.

Γινεται και με xposed+gravitybox αλλα μηπως εχει αλλον τροπο εδω?

tap to wake νομιζω λεγεται. Γινοταν κατι παρομοιο και για κλισιμο.

Μπορει επισης και με την θηκη να παιξει δλδ οταν ανοιγω το πορτακι της να ανοιγει.

Αλλα εδω μπορει να γινει και με τον αισθητηρα δακτυλου?

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

μαλλον η μοναδικη θα εισαι! ;)

σχετικα με το τζαμακι κανουν απο το mi max 1 μια χαρα! και εγω απο mi max 1 ειναι αυτο που εβαλα.

οι θηκες δεν κανουν φυσικα.

 

Ξερει κανεις αν γινεται να ανοιγει το κινητο αμα του κανω στην οθονη τακ τακ? εννοω με το δακτυλο...

το εκανε το αλλο κινητο μου με miui rom και οχι μονο.

Γινεται και με xposed+gravitybox αλλα μηπως εχει αλλον τροπο εδω?

tap to wake νομιζω λεγεται. Γινοταν κατι παρομοιο και για κλισιμο.

Μπορει επισης και με την θηκη να παιξει δλδ οταν ανοιγω το πορτακι της να ανοιγει.

Αλλα εδω μπορει να γινει και με τον αισθητηρα δακτυλου?

 

Γίνεται. Το ενεργοποιείς από τις ρυθμίσεις :)

Υπάρχει νομίζω και active θήκη

Link to comment
Share on other sites

Θα ήμουν τρελός αν περίμενα τα ίδια. Αλίμονο. Απλά το έθεσα σαν παρατήρηση. Γενικά δεν είμαι πολύ της φωτογραφίας. Θέλω να ζω τη στιγμή και όχι να τη βλέπω μετά αφού την έχω χάσει. Το λέω γιατί με είχε βολέψει στη δουλειά.

 

 

Εκεί που περιμένω τα καλά είναι η οθόνη για το διάβασμα και η μπαταρία. Έχω ένα κακό συνήθειο ότι αγοράζω να το εκμεταλλεύομαι. Γιατί να έχω smartphone και να έχω κλειστό το GPS; Άστο ανοιχτό να κάνει το ρουφιάνο. Επίσης και τα δεδομένα. Πάντα online για να ανεβάζω selfies. ΟΚ δεν τα κάνω αυτά αλλά γενικά είμαι της τεχνολογίας. Δουλεύω αρκετά το Google Now - Assistant και γενικά θέλω να είμαι online.

Και εμένα μετά το s7 edge μου φάνηκε κάπως αλλά είναι τόσα πολλά τα καλά του που το παραβλέπεις
Έχω απορία, το έχει καμία κοπέλα το κινητό; Ή θα είμαι η μοναδική με την παντοφλίτσα μου; Θέλω να δω πόσο χρηστικό είναι και σε γυναίκα. Όσον αφορά στο χέρι, τσάντα και ως τηλέφωνο. Εγώ ακόμα και αν σοκαρίστηκα χθες που το ειδα σε κατάστημα, δεν έχω αλλάξει γνώμη. Θα το δω βέβαια στην καθημερινότητα εάν θα με δυσκολέψει ή όχι.

Τελικά λέω να παραγγείλω και nillkin τζαμάκι διάβασα ότι κουμπώνει καλά και ας είναι και από mi max.

Το έχουν δύο συνάδελφοι μου γυναίκες . Η μία 1,60 ή άλλη 1,80. Μια χαρά τους είναι. Συνήθεια είναι όλα. Τώρα σε καμία Βραδυνή έξοδο με μικρό τσαντάκι ζορίσει το πράγμα αλλά μπρος τα κάλλη τι είναι ο πόνος!

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω απορία, το έχει καμία κοπέλα το κινητό; Ή θα είμαι η μοναδική με την παντοφλίτσα μου; Θέλω να δω πόσο χρηστικό είναι και σε γυναίκα. Όσον αφορά στο χέρι, τσάντα και ως τηλέφωνο. Εγώ ακόμα και αν σοκαρίστηκα χθες που το ειδα σε κατάστημα, δεν έχω αλλάξει γνώμη. Θα το δω βέβαια στην καθημερινότητα εάν θα με δυσκολέψει ή όχι.

Τελικά λέω να παραγγείλω και nillkin τζαμάκι διάβασα ότι κουμπώνει καλά και ας είναι και από mi max.

Ίσα ίσα εγώ νόμιζα πως περισσότερες γυναίκες θα το είχαν το συγκεκριμένο γιατί δεν έχετε πρόβλημα με το μέγεθός, στις τσάντες σας χωράνε τα πάντα. Εμείς οι καημένοι με τις τσέπες έχουμε ένα θεματακι.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα κοτσο και πηρα ενα redmi note 4x για τη γυναικα, και ειχε και το εν λογω....πωπω σκαλωμα που εφαγα, τι τερας ειναι αυτο ρε παιδες...εχουμε κανα νεοτερο για το ποτε θα ερθει το 3? το σκεφτομαι μαν, αλλα αν ειναι να ερθει το 3 συντομα, γιατι να μην περιμενω δε....
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...