Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε ναι αλλά χωρίς την 800αρα.απλα το παίρνεις με εγγύηση infoquest.καμια άλλη διαφορά από το να το φέρεις απ'έξω

 

Να ρωτησω ποια ειναι η σημασια της 800αρας;

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την 9.0.3 χτες το βράδυ και έπεσα για ύπνο. Μια χαρά μου φαίνεται η κατανάλωση σε stand by. Πιστεύω ότι την είχαν αποσύρει λόγω του προβλήματος με την κατανάλωση και έκαναν διόρθωση, για αυτό και άργησε περίπου 2 βδομάδες να έρθει στους υπόλοιπους. Τώρα θα φανεί στη συνέχεια a30a0c6584712beb7ec3af1d2a0cc6dd.jpg

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω ποια ειναι η σημασια της 800αρας;

 

Αν έχεις wind θα έχεις καλύτερο κ σε περισσότερες περιοχές 4g δίκτυο. Εγώ με cosmote πάντως δεν έχω θέμα είμαι καλυμμένος μια χαρά,

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις wind θα έχεις καλύτερο κ σε περισσότερες περιοχές 4g δίκτυο. Εγώ με cosmote πάντως δεν έχω θέμα είμαι καλυμμένος μια χαρά,

 

Wind εχω. Γενικα δε χρησιμοποιω ιντερνετ, που και που για καμια πληροφορια. Λετε να μην με καλυψει;

Σκεφτομαι να το παρω απο πλαισιο για την εγγυηση.

Edited by c-max
Link to comment
Share on other sites

Wind εχω. Γενικα δε χρησιμοποιω ιντερνετ, που και που για καμια πληροφορια. Λετε να μην με καλυψει;

Σκεφτομαι να το παρω απο πλαισιο για την εγγυηση.

 

Δεν θα έχει θέμα ειδικά εντός Αττικής κ σε μεγάλες πόλεις.παρτο άφοβα

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ βλέπω κάτι περίεργο στην κατανάλωση. Η μικρή πτώση που βλέπετε είναι το βράδυ όταν κοιμόμουν. Μια χαρά. Τόσο είχα και πριν. fa305aeffeb2f5ce23068909362b5497.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν λοιπον το φερνει το πλαισιο απο την infoquest σημαινει οτι αναγμωριζει για εγγυηση και οσα κομματια ειναι αγορασμενα απο EU.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

αν λοιπον το φερνει το πλαισιο απο την infoquest σημαινει οτι αναγμωριζει για εγγυηση και οσα κομματια ειναι αγορασμενα απο EU.

Οτι ειναι επισημα εισαγόμενο απο την info στην Ελλαδα φιλε.......αμα ηταν οπως τα λες θα το ειχαν κλεισει το μαγαζακι.........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι εγώ την έκανα την ενημέρωση σε 9.0.3 σήμερα. Μια χαρά μου φαίνεται σε μια ώρα έχει πάει από 100στο 97%.καλα είναι νομιζω
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο σεταπ στην καμερα για να μπορουμε να παρουμε την καλυτερη δυνατη ποιοτητα στις φωτο χωρις ομως καποιο ρουτ?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Εγω που εχω θεματακι με την χρηση μπαταριας στην 9.0.3 αν παω τωρα που την εχω ηδη και την ξανακατεβασω & εγκαταστησω απο το μενου των ενημερωσεων που την εχει, θα μου βαλει την διορθωμενη ή αυτη που ηδη εχω;:(
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μου φαίνεται η αναμονή στην 9.0.36e58938422e1071c44630e746d1d33fd.jpg

 

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος για τίς διαφημίσεις σε εφαρμογές ή να ρουταρω ?

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Να αγοράσεις το Adguard

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα το δοκιμασω σε ευχαριστω!

 

Λογω χρησης iphone εχω μεινει λγο πσω.....στο δοκιμασμενο Adaway

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε και εμένα την αναβάθμιση. Να την κάνω δηλαδή λέτε; άφοβα;

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άρα προχωράμε άφοβα στην αναβάθμιση σε 9.0.3.0?

Είδατε καμία βελτίωση γενικά?

Τι θα κερδίσουμε εάν την κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Είδα το Post 1543 για την αλλαγή στην κάμερα. Το θέμα είναι έχει κάποια εμφανή διαφορά, ή είναι απλά αίσθηση για κάτι ανούσιο? Την έχει κάνει κάποιος με άμεση σύγκριση με πριν? Η αλήθεια είναι ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το τηλέφωνο, αλλά η κάμερα είναι αρκετά μέτρια σε χαμηλό φωτισμό...
Link to comment
Share on other sites

Είδα το Post 1543 για την αλλαγή στην κάμερα. Το θέμα είναι έχει κάποια εμφανή διαφορά, ή είναι απλά αίσθηση για κάτι ανούσιο? Την έχει κάνει κάποιος με άμεση σύγκριση με πριν? Η αλήθεια είναι ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το τηλέφωνο, αλλά η κάμερα είναι αρκετά μέτρια σε χαμηλό φωτισμό...

Εαν λοιπον σε αυτα τα χρηματα,και αυτα ατα specs, βρεις καλυτερη καμερα να μου το πεις και εμενα......:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις wind θα έχεις καλύτερο κ σε περισσότερες περιοχές 4g δίκτυο. Εγώ με cosmote πάντως δεν έχω θέμα είμαι καλυμμένος μια χαρά,

 

Και με Vodafone σε κάποιες επαρχιακές πόλεις δεν πιάνει 4G παντού

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, έσβησα κατά λάθος κάποια αρχεία video που είχα τραβήξει με την κάμερα του κινητού. Τα έσβησα από την εφαρμογή της κάμερας του κινητού.

 

Μπορώ να τα επαναφέρω, ή αντίο ζωή....?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, έσβησα κατά λάθος κάποια αρχεία video που είχα τραβήξει με την κάμερα του κινητού. Τα έσβησα από την εφαρμογή της κάμερας του κινητού.

 

Μπορώ να τα επαναφέρω, ή αντίο ζωή....?

 

Κοίτα αν είχες κάνει συγχρονισμό με το mi account, ή Google photos μήπως κ είναι εκεί....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα και χρόνια πολλά σε όλους. Λοιπόν έχω το εξής θέμα όταν έρχεται ειδοποίηση αναβοσβήνει το Led δύο φορές και δεν ξανά ανάβει και όταν είναι με κλειστή οθόνη δεν ανάβει καθόλου. Τη μπορεί να συμβαίνει;

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χρόνια πολλά σε όλους.υπαρχει τρόπος η gcam να τραβήξει σε 16:9. Κ όχι μόνο σε 4:3??στα ίδια megapixel??αν δείτε στο 16:9 πέφτει αρκετά νομίζω λέει 8. Megapixel
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!!από χτες το μεσημέρι στις μια ήταν 100%τωρα που σας γράφω είναι στο 66%με τέσσερις ώρες ενεργή οθόνη. Είναι καλά πιστεύετε???
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω καμία διαφορά με την 9.0.3.0 στην μπαταρία προς το παρόν (την έκανα κατά λάθος :p ).

Παρατήρησε κανείς σας ότι έχει περισσότερη διαθέσιμη ram μετά την αναβάθμιση;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα σε όλους!!!από χτες το μεσημέρι στις μια ήταν 100%τωρα που σας γράφω είναι στο 66%με τέσσερις ώρες ενεργή οθόνη. Είναι καλά πιστεύετε???

 

Νομίζω πως είσαι κομπλέ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...