Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χτες το πηρα.και πηγα σημερα μου ειπε να παω στο σερβις με την εγγυηση και μονο αν μου πουν εκει θα μου κανουμ αντικατασταση
Link to comment
Share on other sites

Χτες το πηρα.και πηγα σημερα μου ειπε να παω στο σερβις με την εγγυηση και μονο αν μου πουν εκει θα μου κανουμ αντικατασταση

Eκανες μια επαναφορα φιλε?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα. Ανοίγω το σημείο πρόσβασης στην συσκευή και ενω δείχνει να συνδέεται η ή άλλη συσκευή πάνω στα δεδομένα κινητής που δίνω λέει. Σύνδεση δεδομένων χωρίς ενεργά δεδομένα.. Δεν μπορώ να δώσω ίντερνετ πουθενά σε άλλη συσκευή.. Ξέρει κανενας τι φταίει
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα. Ανοίγω το σημείο πρόσβασης στην συσκευή και ενω δείχνει να συνδέεται η ή άλλη συσκευή πάνω στα δεδομένα κινητής που δίνω λέει. Σύνδεση δεδομένων χωρίς ενεργά δεδομένα.. Δεν μπορώ να δώσω ίντερνετ πουθενά σε άλλη συσκευή.. Ξέρει κανενας τι φταίει
Vodafone έχεις ?

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι λες και είναι κουνημένη το σύμπαν.. Όλα θολά. Από Ελλάδα τοπήρα kaizerstore.εχω εγγύηση ένα χρόνο μου είπαν να το πάω κάπου στην Καλλιθέα itechstore

 

καμερα η μπροστα η πισω ; Εβγαλες τη ζελατινα ; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κάτοχος και εγώ του θηρίου από σήμερα. Είχα και το mi max 1ποιο παλιά και είπα να δοκιμάσω και αυτό τώρα. Η κάμερα μόνο με root και gcam διορθώνεται ή υπάρχει κάτι χωρίς root.

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι Vodafone έχω, παίζει ρόλο?
Ναι παίζει. Σε όλο το φόρουμ διαβάζω διάσπαρτα ότι η Vodafone έχει κόψει το tethering. Τώρα για συμβόλαια ή για κάρτες δεν το γνωρίζω, γιατί δεν έχω Vodafone και δε με πολύενδιαφέρει.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα. Ανοίγω το σημείο πρόσβασης στην συσκευή και ενω δείχνει να συνδέεται η ή άλλη συσκευή πάνω στα δεδομένα κινητής που δίνω λέει. Σύνδεση δεδομένων χωρίς ενεργά δεδομένα.. Δεν μπορώ να δώσω ίντερνετ πουθενά σε άλλη συσκευή.. Ξέρει κανενας τι φταίει
Δες το ποστ #1333.07a6a3bfb131b3a1174eb052788496aa.jpg

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Που είναι οι ρυθμίσεις APN
Θα είναι κάπου στο δίκτυα\συνδεσιμότητα. Δεν ξέρω, δεν έχω τη συσκευή.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου ήρθε παιδιά η 9.0.3.0 απλά δεν ξέρω άμα αξίζει να την κάνω με τα προβλήματα που αναφέρθηκαν πιο πίσω. :(
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και μένα. Την κάνουμε την αναβάθμιση παιδιά ή θα χουμε θέμα με την μπαταρία?

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγω την εχω κανει καμια βδομάδα τωρα, σας προτείνω να μην αναβαθμίσετε. Δυστυχώς "τρωει" μπαταρία ακόμη και κλειδωμένο, σε flight mode, χωρίς wifi κλπ. Εγω περιμένω καρτερικα την επόμενη μπας κ διορθωθεί.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγω την εχω κανει καμια βδομάδα τωρα, σας προτείνω να μην αναβαθμίσετε. Δυστυχώς "τρωει" μπαταρία ακόμη και κλειδωμένο, σε flight mode, χωρίς wifi κλπ. Εγω περιμένω καρτερικα την επόμενη μπας κ διορθωθεί.

 

Πως το κατάφεραν αυτό οι ευλογημένοι ρε παιδιά;:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είναι σίγουρο.... Ο καθένας ας κρίνει ο ίδιος. Εγώ έκανα σήμερα την αναβάθμιση και θα σας πω.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τελικά μου κάνανε αντικατάσταση το κινητό με άλλο. Αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι στο άλλο είχα το 9.0.2αυτο που μου δώσανε έχει την 8.5.5.αλλα μου ζητάει να κάνω ενημέρωση την 9.0.3.τι να κάνω λέτε να κάτσω όπως είμαι???
Link to comment
Share on other sites

βλέπω ότι διαφημίζεται στο πλαίσιο με 2ετη εγγύηση ελληνικής αντιπροσωπειας. ήρθε επίσημα δηλαδή? βάλανε και 20αρα μπάντα?
Link to comment
Share on other sites

βλέπω ότι διαφημίζεται στο πλαίσιο με 2ετη εγγύηση ελληνικής αντιπροσωπειας. ήρθε επίσημα δηλαδή? βάλανε και 20αρα μπάντα?

 

Ήρθε ναι αλλά χωρίς την 800αρα.απλα το παίρνεις με εγγύηση infoquest.καμια άλλη διαφορά από το να το φέρεις απ'έξω

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε το post 1543 μια σελιδα πισω που εχω προτεινει στο φιλο και κανε τα ιδια,ειναι η πιο δοκιμασμενη,τις εχω τσεκαρει ολες

 

Αυτή είναι για όσους δεν έχουν root...ok την είδα, αλλά δοκίμασα κ άλλη που έχει το. HDR+ ενεργοποιημένο, είμαι root. Εννοώ γενικά ποια θεωρείτε δοκιμασμένη και καλύτερη, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...