Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά το θέμα με το 4G τακτοποιήθηκε. Έκανα εκ νέου αναζήτηση δικτύων και μου το έβγαλε.

Ναι, το είχα στο LTE. Ευχαριστώ.

 

Το θέμα με την κάρτα μνήμης παραμένει, οπότε αυτό που μου είπες είναι μονόδρομος.

 

Ευχαριστώ και πάλι.

Αν θες βάλε κάποιον solid Explorer και δες αν την διαβάζει. Καλορίζικη η κινηταρα θα σε αφήσει πλήρως ικανοποιημένο πιστεύω.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες μου ηρθε μια ενημερωση. Η 8.5.8.0. Δεν εχω δει σημαντικες διαφορες αλλα ηταν μεγαλη ενημερωση σε gb. Εχει ερθει σε καποιον αλλον απο τους φιλους εδω? Γνωριζει κανεις πιοτερα για την ενημερωση αυτη? Ευχαριστω.
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά άκυρο. Το πρόβλημα με το 4G δυστυχώς υπάρχει ακόμα.

Στην αναζήτηση δικτύων μου δίνει την επιλογή cosmote 4G, το επιλέγω και μου και γράφει "έγινε εγγραφή στο δίκτυο".

Ενεργοποιώ τα δεδομένα και τελικά διαπιστώνω ότι εξακολουθεί και παίζει με 3G.

Ξαναπάω στις ρυθμίσεις για να επιλέξω 4G και μου δείχνει σε μπλε χρώμα το 3G. Ότι και καλά αυτό είναι επιλεγμένο. Μα πριν από λίγα δευτερόλεπτα είχα επιλέξει το 4G. Υπάρχει λύση ή την πάτησα;

 

edit: Όταν επιλέγω 4G, παίζει κανονικά μέχρι να σβήσει η οθόνη. Αν σβήσει και κάνεις π.χ. double tap για να την ανοίξεις, γυρίζει μόνο του στο 3G.

Edited by jimteo
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά άκυρο. Το πρόβλημα με το 4G δυστυχώς υπάρχει ακόμα.

Στην αναζήτηση δικτύων μου δίνει την επιλογή cosmote 4G, το επιλέγω και μου και γράφει "έγινε εγγραφή στο δίκτυο".

Ενεργοποιώ τα δεδομένα και τελικά διαπιστώνω ότι εξακολουθεί και παίζει με 3G.

Ξαναπάω στις ρυθμίσεις για να επιλέξω 4G και μου δείχνει σε μπλε χρώμα το 3G. Ότι και καλά αυτό είναι επιλεγμένο. Μα πριν από λίγα δευτερόλεπτα είχα επιλέξει το 4G. Υπάρχει λύση ή την πάτησα;

 

edit: Όταν επιλέγω 4G, παίζει κανονικά μέχρι να σβήσει η οθόνη. Αν σβήσει και κάνεις π.χ. double tap για να την ανοίξεις, γυρίζει μόνο του στο 3G.

Η καρτα σου ειναι φρεσκια??Εκανες μια επαναφορα?Με global εισαι η dev??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ή κάρτα είναι φρέσκια, έχω κάνει επαναφορά και είμαι global.

 

Για του λόγου το αληθές.

Πάω αναζήτηση δικτύου κι επιλέγω 4G.

Όπως βλέπετε πάνω δεξιά δουλεύει κανονικά.

98c9f4706b44285738b8cae8e92f537f.jpg

Εν συνεχεία κλείνω την οθόνη και όταν την ξανανοιγω βλέπω 3G ή στην καλύτερη H+.

36e0efd19ed14b4cb43aa52c863ca08f.jpg

Ξαναπαω στην αναζήτηση δικτύου και ως δια μαγείας βλέπω προεπιλεγμενο το 3G.

77009b73615ce9b0d4a446342a5d6d3f.jpg

 

Τωρα τι πρέπει να υποθέσω;

Υπάρχει λύση ή να πεταχτω να το επιστρέψω;

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δικτυα κινητης τηλεφωνιαςΡυθμισεις καρτας-προτιμωμενος τυπος δικτυου -LTE

 

Δοκιμασε αυτο πρωτα..Και ενεργοποιησε αυτοματη επιλογη στις ρυθμισεις που ανεβασες screenshot!

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον.

Το έχω ήδη κάνει. Προτιμώμενο έχω βάλει LTE.

Επίσης έβαλα αυτόματη επιλογή αλλά πάντα πάει κι επιλέγει 3G.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δικτυα κινητης τηλεφωνιαςΡυθμισεις καρτας-προτιμωμενος τυπος δικτυου -LTE

 

Δοκιμασε αυτο πρωτα..Και ενεργοποιησε αυτοματη επιλογη στις ρυθμισεις που ανεβασες screenshot!

Πολυ σωστα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κανε μια επαννεκινηση!Μην πανικοβαλεσαι ..Καμια φορα ειναι και θεμα δικτυου μηπως και αντιμετωπιζει προβληματα η κανουν αναβαθμισεις στο δικτυο..

Δωστου λιγο χρονο πρωτα!

Αν και θα επρεπε να πιανεις κανονικα...αλλα οπως ειπα μη πανικοβαλεσαι!Κοιτα να το χαρεις..

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

Δεν πανικοβαλλομαι, απλα εχω ξενερωσει λιγακι. Αυτο ειναι ολο.

Δε βαριεσαι ομως. Αυριο που θα ξημερωσει, θα του το παω απο εκει.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες μου ηρθε μια ενημερωση. Η 8.5.8.0. Δεν εχω δει σημαντικες διαφορες αλλα ηταν μεγαλη ενημερωση σε gb. Εχει ερθει σε καποιον αλλον απο τους φιλους εδω? Γνωριζει κανεις πιοτερα για την ενημερωση αυτη? Ευχαριστω.
Ναι και εμένα αυτή έχει χθές το πρωί την πήρε,δεν έχω δει κάτι σημαντικό, από τι έλεγε κάτι bugs διόρθωνε.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπον......

Βρηκα τι φταιει.

Προκειμενου να χρησιμοποιησω την καρτα sd, αναγκαστικα εβαλα τη sim στη θεση "sim 2".

Δοκιμασα λοιπον να αφαιρεσω την καρτα sd και στη θεση της να βαλω τη sim.

Το 4G δουλευει κανονι, αλλα εμεινα χωρις καρτα μνημης.

Με λιγα λογια η θεση "sim 2" φαινεται να μην υποστηριζει 4G.

Δεν ξερω κατα ποσο τρελο ακουγεται, αλλα εγω αυτο συμπεραινω.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το λοιπον......

Βρηκα τι φταιει.

Προκειμενου να χρησιμοποιησω την καρτα sd, αναγκαστικα εβαλα τη sim στη θεση "sim 2".

Δοκιμασα λοιπον να αφαιρεσω την καρτα sd και στη θεση της να βαλω τη sim.

Το 4G δουλευει κανονι, αλλα εμεινα χωρις καρτα μνημης.

Με λιγα λογια η θεση "sim 2" φαινεται να μην υποστηριζει 4G.

Δεν ξερω κατα ποσο τρελο ακουγεται, αλλα εγω αυτο συμπεραινω.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Μολις θα σου λεγα να καμεις αυτο γιατι διαβασα σε αλλα φορουμ οτι ετσι δουλευει αψογα!

Κοιτα εινα 64αρα μνημη οποτε δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι για καρτα μνημης!οταν δεις οτι παει να γεμισει τα περνας σε ενα εξωτερικο σκληρο δισκο η κανα usb στικακι μιας και υποστιριζει usb ΟTG και λογικα θα σαι μια χαρα!γιατι οτι ειναι να πιασει χωρο θα το πιασεις απο βιντεακια και φωτογραφιες..

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Το λοιπον......

Βρηκα τι φταιει.

Προκειμενου να χρησιμοποιησω την καρτα sd, αναγκαστικα εβαλα τη sim στη θεση "sim 2".

Δοκιμασα λοιπον να αφαιρεσω την καρτα sd και στη θεση της να βαλω τη sim.

Το 4G δουλευει κανονι, αλλα εμεινα χωρις καρτα μνημης.

Με λιγα λογια η θεση "sim 2" φαινεται να μην υποστηριζει 4G.

Δεν ξερω κατα ποσο τρελο ακουγεται, αλλα εγω αυτο συμπεραινω.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οπα φιλε,με voda και καρτα sd εχω μεσα και το 4g παει ρολοι......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω απο καπου πρεπει να κανει προεπιλογη πιο σημειο της καρτας να δινει προταιρεοτητα το 4g..Εξου και γιατι δινει στην αλλη σιμ..Δεν εχω εξτρα καρτα σιμ να δοκιμασω ουτε καρτα sd ..
Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω απο καπου πρεπει να κανει προεπιλογη πιο σημειο της καρτας να δινει προταιρεοτητα το 4g..Εξου και γιατι δινει στην αλλη σιμ..Δεν εχω εξτρα καρτα σιμ να δοκιμασω ουτε καρτα sd ..

Kαι εγω μια sim μια 64 sd εχω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω απο καπου πρεπει να κανει προεπιλογη πιο σημειο της καρτας να δινει προταιρεοτητα το 4g..Εξου και γιατι δινει στην αλλη σιμ..Δεν εχω εξτρα καρτα σιμ να δοκιμασω ουτε καρτα sd ..

 

Συμφωνώ! Κι εγω εγω δυο κάρτες σιμ(Κομσοτε και Vodafone) οπου και στις δυο ανάλογα ποια επιλέγω να ρουφάει κάθε φορά, παίζει το 4G κανόνι! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και ειδικα εσυ φιλε και συντοπιτη @Konstantine73, νομιζω το κουρασες πολυ το θεμα!Στο κατω-κατω,εδω ειναι το νημα του mi max2!!Που εσυ δεν εχεις!!Δεν ειναι λιγο οξυμωρο-αν μη τι αλλο-να ασχολισε συνεχεια μ'αυτο!!Δηλ.ολοι εμεις που ειχαμε και τα δυο,λες να ειμαστε χαζοι και να τη πατησαμε με την αγορα του??Και για να ειμαι οσο γινετε αντικειμενικος,οκ,ειπαμε οτι το 1 εχει λιγο καλυτερο επεξεργαστη απο το 2.Show what??Σε ολα τα αλλα το 2 ειναι σαφως καλυτερο,αλλου λιγοτερο (καλυτερο) και αλλου περισσοτερο!Συγνωμη για την επεμβαση,αλλα δε γινετε να ασχολουμαστε συνεχεια με το πιο ειναι καλυτερο!!Ας κανεις ενα θεμα στην επιλογη συσκευης κι εσυ παλι Κωστα!!Ας το αφησουμε εδω το νημα για το 2 καθαρο!!Μη λεμε ολο τα ιδια και τα ιδια.Αυτα και δε ξαναμιλαω για το θεμα αυτο...

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για την αναστατωση παιδια αλλα τελικα ουτε ετσι δουλευει.

Οπου κι αν βαλω την καρτα sim, 4G δεν πιανει με τιποτα.

Κατ' αρχας και μονο το γεγονος πως ενω επιλεγω cosmote 4G αυτο εξακολουθει να θεωρει ως προεπιλογη το 3G, κατι σημαινει.

Θα το παω σημερα για αντικατασταση και βλεπουμε.

Ευχαριστω πολυ ολους για τη βοηθεια σας.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για την αναστατωση παιδια αλλα τελικα ουτε ετσι δουλευει.

Οπου κι αν βαλω την καρτα sim, 4G δεν πιανει με τιποτα.

Κατ' αρχας και μονο το γεγονος πως ενω επιλεγω cosmote 4G αυτο εξακολουθει να θεωρει ως προεπιλογη το 3G, κατι σημαινει.

Θα το παω σημερα για αντικατασταση και βλεπουμε.

Ευχαριστω πολυ ολους για τη βοηθεια σας.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλε για προβλημα τις sim μου παει πιο πολυ,εαν ηταν θεμα hw θα ειχες και αλλα θεματα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μα η σιμ ειναι ενταξει. Καινουρια ειναι και μαλιστα στο lg g3 δουλευει μια χαρα.

Παρ' ολο που δε χρειαζοταν, εστειλα μηνυμα στο 1333 για να λαβω την απαντηση οτι το 4G και το 4G+ ειναι ηδη ενεργοποιημενα.

Κατι αλλο τωρα.

Υπαρχει τροπος να διασταυρωσουμε οτι το κινητο οντως εχει την 800αρα;

Αυτος μου ειπε οτι την εχει, το κουτι γραφει global version και lte αλλα ειναι οντως ετσι τα πραγματα;

Απο που το βλεπουμε αυτο;

 

Στάλθηκε από το Mi Max 2 χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το προβλημα πρεπει να οφειλεται στο κινητο.

Εχω επιλεξει 200 φορες cosmote 4G κι αυτο επιμενει να δειχνει προεπιλεγμενο το cosmote 3G.

 

Στάλθηκε από το Mi Max 2 χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο που καταλαβαινω εγω, αν και ασχετος με τα κινητα, ειναι οτι αδυνατει να υποστηριξει 4G.

Δεν μπορω να το εξηγησω διαφορετικα.

 

Στάλθηκε από το Mi Max 2 χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μα η σιμ ειναι ενταξει. Καινουρια ειναι και μαλιστα στο lg g3 δουλευει μια χαρα.

Παρ' ολο που δε χρειαζοταν, εστειλα μηνυμα στο 1333 για να λαβω την απαντηση οτι το 4G και το 4G+ ειναι ηδη ενεργοποιημενα.

Κατι αλλο τωρα.

Υπαρχει τροπος να διασταυρωσουμε οτι το κινητο οντως εχει την 800αρα;

Αυτος μου ειπε οτι την εχει, το κουτι γραφει global version και lte αλλα ειναι οντως ετσι τα πραγματα;

Απο που το βλεπουμε αυτο;

 

Στάλθηκε από το Mi Max 2 χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το προβλημα πρεπει να οφειλεται στο κινητο.

Εχω επιλεξει 200 φορες cosmote 4G κι αυτο επιμενει να δειχνει προεπιλεγμενο το cosmote 3G.

 

Στάλθηκε από το Mi Max 2 χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο που καταλαβαινω εγω, αν και ασχετος με τα κινητα, ειναι οτι αδυνατει να υποστηριξει 4G.

Δεν μπορω να το εξηγησω διαφορετικα.

 

Στάλθηκε από το Mi Max 2 χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλε μια χαρα ειναι το 4g με voda,κοιτα το screenshot απο το δικο μου.

max_4g.png

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μα η σιμ ειναι ενταξει. Καινουρια ειναι και μαλιστα στο lg g3 δουλευει μια χαρα.

Παρ' ολο που δε χρειαζοταν, εστειλα μηνυμα στο 1333 για να λαβω την απαντηση οτι το 4G και το 4G+ ειναι ηδη ενεργοποιημενα.

Κατι αλλο τωρα.

Υπαρχει τροπος να διασταυρωσουμε οτι το κινητο οντως εχει την 800αρα;

Αυτος μου ειπε οτι την εχει, το κουτι γραφει global version και lte αλλα ειναι οντως ετσι τα πραγματα;

Απο που το βλεπουμε αυτο;

 

Στάλθηκε από το Mi Max 2 χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το προβλημα πρεπει να οφειλεται στο κινητο.

Εχω επιλεξει 200 φορες cosmote 4G κι αυτο επιμενει να δειχνει προεπιλεγμενο το cosmote 3G.

 

Στάλθηκε από το Mi Max 2 χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο που καταλαβαινω εγω, αν και ασχετος με τα κινητα, ειναι οτι αδυνατει να υποστηριξει 4G.

Δεν μπορω να το εξηγησω διαφορετικα.

 

Στάλθηκε από το Mi Max 2 χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καταρχάς ποιος σου είπε ότι το Max 2 έχει την 800αρα? Ακόμα και Global που λέει δεν έχει την 800αρα. Δεν είναι σαν τα άλλα Xiaomi. Σκέφτηκες μήπως εκεί που είσαι δεν πιάνει 4g?

Link to comment
Share on other sites

Κανόνας: Αν στη ζωή σου έχεις κάτι πολύ καλό από το οποίο είσαι απόλυτα ικανοποιημένος, αλλά άνευ λόγου και αιτίας έχεις φαγωθεί να το αντικαταστήσεις, είναι σίγουρο ότι θα θα φας τα μούτρα σου. (αυτό πάει για το G3 που είχα)

 

Στο θέμα μας τώρα.

Ανεβαίνοντας στην Αθήνα όντας αποφασισμένος να ζητήσω αντικατάσταση του κινητού, σταμάτησα για ένα καφέ στο Σύνταγμα. Με το που κατεβαίνω από τη μηχανή, βλέπω σήμα καμπάνα 4G συνέχεια. Μωρέ μπράβο λέω.

Για να μη σας τα πολυλογώ, το κινητό υποστηρίζει μια χαρά το 4G.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ όμως υστερεί πάρα πολύ σε σήμα. Πάρα πολύ όμως. Ερχόμαστε λοιπόν στα λόγια του φίλου egodemi. Απόλυτα σωστός.

Που να φανταστώ ο φουκαράς ότι μέσα στο σπίτι που με το LG έπιανα σχεδόν συνέχεια 4G, με το Mi Max δε θα το βλέπω ούτε ζωγραφιστό (ξεκινάει από Ε κι αν είμαι τυχερός θα φτάσει μέχρι Η+). Και να πω ότι είχε χαμηλό sar, πάει στην ευχή.

Με λίγα λόγια δε σκέφτηκα το αυτονόητο. Ότι δηλαδή μπορεί να μην πιάνει μέσα στο σπίτι.

Θεώρησα δεδομένο ότι από τη στιγμή που έπιανε το LG, θα πιάνει και το Xiaomi. Αμ δε......

 

Προς τους υποψήφιους αγοραστές.

Πολύ καλή και εντυπωσιακή συσκευή. Μεγάλη, ευκρινέστατη και χορταστική οθόνη. Καλή ποιότητα κατασκευής. Led notification και double tap to wake που για 'μένα είναι μεγάλη ευκολία. Γρήγορο ίντερνετ και άνοιγμα των εφαρμογών ΑΛΛΑ αν θέλετε καλή ποιότητα σήματος, προτιμήστε κάτι άλλο.

Αν πρέπει να είμαι στο κέντρο της Αθήνας ή να κάνω μονόζυγο από το μπαλκόνι μου για να πιάσω 4G, να μου λείπουν οι 6,4".

Φίλε egodemis λυπάμαι που δε σε άκουσα νωρίτερα. Το -30% με *40% που είπες για το σήμα, είναι πέρα για πέρα αληθές.

Προσωπικά ξαναγύρισα στο LG G3 και όσο για το Mi Max, θα δω τι θα το κάνω.

 

Πολλές ευχαριστίες και πάλι σε όλα τα παιδιά που, χωρίς να γνωριζόμαστε, έσπευσαν να με βοηθήσουν/συμβουλέψουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καταρχάς ποιος σου είπε ότι το Max 2 έχει την 800αρα? Ακόμα και Global που λέει δεν έχει την 800αρα. Δεν είναι σαν τα άλλα Xiaomi. Σκέφτηκες μήπως εκεί που είσαι δεν πιάνει 4g?

Κι εδώ μέσα που ρώτησα αλλά και στο κατάστημα που το πήρα, μου είπαν ότι έχει τη Β20 (800άρα).

Τη Β20 πρώτη φορά την άκουγα, αλλά έτσι μου είπαν, έτσι σου λέω.

Αυτό πως μπορώ να το εξακριβώσω; Άμα ισχύει κάτι τέτοιο, αλλάζουν τα δεδομένα γιατί τον ρώτησα 10 φορές αν έχει την 800άρα.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...