Jump to content

Xiaomi Watch AMAZFIT Pace


yorgos00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 792
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βασικά και τα 2 είναι priority, τώρα το πρόσεξα.

Θεωρητικά με κανένα απ' τα 2 δε πληρώνεις.

Πρακτικά θα φανεί όταν το πάρεις στα χέρια σου

Btw το stratos 2 στα ~90€ βγαίνει, αν μπορείς και θέλεις να δώσεις παραπάνω λεφτά

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω βρει το TimeTravel watch face του Pace σε .apk αρχείο, και θέλω να το εγκαταστήσω στο Stratos 2.

 

Γνωρίζετε πως μπορώ να το κάνω;

Μέχρι τώρα έβρισκα .wfz αρχεία και απλά τα έριχνα στο /watchface folder του smart watch.

 

 

Edit: Ok, το βρήκα. Με adb install <packagename> command.

 

 

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Edited by tsiftsism

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα.

Από τότε που η εφαρμογή έγινε από Amazfit ...Zepp, δεν μου εμφανίζει τίποτα στον συγχρονισμό.

Το ρολόι συνδέεται κανονικά, στέλνει ειδοποιήσεις, όλα ΟΚ, αλλά στον συγχρονισμό δεν....

Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Τελικά έκανα

1) Κατάργηση ζεύγους.

2) Απεγκατάσταση εφαρμογής.

3) Επανεγκατάσταση εφαρμογής

4) Νέα ζευγαροποίηση

και τώρα συγχρονίζει κανονικά.,

 

Με μόνο τα βήματα 1+4 συνέχιζε να υπάρχει πρόβλημα. Ήθελε και βάλε-βγάλε (ίσως να δούλευε και με clear cache, δεν το δοκίμασα) την εφαρμογή.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Λογικο μου ακουγεται για κινεζικη εφαρμογη,αν και για να ειμαι δικαιος εμενα λειτουργει σχετικα καλα ενα χρονο τωρα,με xiaomi κινητα βεβαια
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Τελικά έκανα

1) Κατάργηση ζεύγους.

2) Απεγκατάσταση εφαρμογής.

3) Επανεγκατάσταση εφαρμογής

4) Νέα ζευγαροποίηση

και τώρα συγχρονίζει κανονικά.,

 

Με μόνο τα βήματα 1+4 συνέχιζε να υπάρχει πρόβλημα. Ήθελε και βάλε-βγάλε (ίσως να δούλευε και με clear cache, δεν το δοκίμασα) την εφαρμογή.

 

Κι εμένα τα ίδια έκανε. Τώρα δοκιμάσω τις κινήσεις. Άμα κάτι δουλεύει καλά δε το πειράζουμε... Αλλά xiaomi...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για να δουλέψει χρειάστηκε να κάνω νέα ζευγοποιηση με το ρολόι όπως τη 1η μέρα που το αγόρασα με qr code κτλ. 1 μήνα δε συγχρονιζε...
Link to comment
Share on other sites

Πάλι σταμάτησε να συγχρονίζει. Το παρατάω έτσι....και ελπίζω σε κάποια φάση να συνέλθει από μόνο του.

 

from my S10 lite

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδια εχω ενα amazfit του οποιου η μπαταρια δεν κραταει πανω απο μια ωρα. Το αγορασα πριν απο 3 μηνες απο ελληνικο σκρουτζομαγαζο.

Τους το εχω στειλει εδω και εναν μηνα. Μου ειπανε οτι το στειλανε στο service το οποιο λεει βρισκεται στο εξωτερικο.

Τους ρωτησα γιατι δεν το στειλανε στο ελληνικο και μου ειπανε επειδη λεει δεν τα αγοραζουν απο εκει. (κατι για παραεισαγωγη)

Το ελληνικο service δεν τα κοιταει οντως αν εχουν κανει παραεισαγωγη?

Επισης στο site τους γραφουν οτι δεν φερουν καμμια ευθυνη για καθυστερηση στο service...

Τι κανω?

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς με το "Το ελληνικο service δεν τα κοιταει οντως αν εχουν κανει παραεισαγωγη?" ;

 

αν πήρες από ένα "τυχαίο" μαγαζί στο skroutz ε πήρες κάτι δεν έχει σχέση με το "ελληνικό service" που αναφέρεις

όπου ελληνικό service υποθέτω εννοείς την infoquest η οποία φυσικά πουλάει σε συγκεκριμένα μαγαζιά (you/public/plaisio γενικά μεγάλα μαγαζιά)

το μαγαζί προφανώς δεν θα το στείλει στην infoquest γιατί κι αυτή δεν ασχολείται με συσκευές που δεν έχει πουλήσει

 

σαν να το πήρες μόνο σου από banggood / aliexpress είναι , το ότι το πήρες γρήγορα (υπήρχε στο μαγαζί) δε το αλλάζει αυτό

btw , πλέον έχουμε καθυστερήσεις σε απλά πράγματα , όσον αφορά τις μεταφορές , οπότε το ένας μήνας δεν λέει κάτι

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Άφησα το ρολόι χωρίς να το φορτίσω για 5 μέρες κ τώρα δν ανοίγει ούτε μου διχνει να φορτίζει, έχει συμβεί σε κάποιον άλλον;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα στην ομάδα έχω 2 θέματα με το pace τώρα τελευτεα πρώτον κάποιες φορές μου βγάζει ότι το GPS δεν είναι διαθέσιμο προσπαθήστε ξανά στην ύπαιθρο , και δεύτερο θα ήθελα να του αλλάξω μπαταρία είναι εφικτό αυτό?

 

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...