Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να γιατί ρωτάω :) 0667286797c9adf81ea74fa9ad5132c1.jpg1d798c4f02b83b66bf6946d635ff6ca6.jpg

629e8735212e37969f3b2dbf45e45916.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά συμβένει και σε εσάς ή μονο σε εμένα να μην μπορώ να συνδεθώ στο 4G & 4G+ τις C-ote?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συμβένει και σε εσάς ή μονο σε εμένα να μην μπορώ να συνδεθώ στο 4G & 4G+ τις C-ote?

Σταμάτησε να συνδέεται ή δεν συνδέθηκε ποτέ? Αν το 2ο πρέπει να το ενεργοποιήσεις με μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις περάσει την 4.5.13; γιατί στο changelog είχαν κάτι που έλεγε για πρόβλημα με 4g
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Δεν δούλευε εξαρχής με την 4.5.10 μετά πήγα στης .12 πάλι τα ίδια και τώρα στην .13 και πάλι τα ίδια. Μίλησα με εξυπηρέτηση και το φτιάξανε. είναι κόλλημα του κινητού. Έβαλα μόνο 2g και μετά το γύρισα σε αυτόματο 4g/3g/2g και έπιασε 4g+. Αλλά και πάλι μετά από κλήση πέφτει σε h+ αλλά μετά δεν ξανά γυρνάει σε 4g. Software-ικο είναι το θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έχω εντοπίσει τέτοιο πρόβλημα αλλά με voda. Ισως είναι hardware το θέμα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις την τελευταία έκδοση αρχικά δοκίμασε την sim σου σε άλλο κινητό και δες άμα πιάνει εκεί 4g. Για να δούμε τι φταίει, η γραμμή ή η συσκευή σου.
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το μην ενοχλείτε τι ακριβώς κάνει? Δεν είναι για να μην έρχονται οι ειδοποιήσεις από τίποτα ?
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις παραμετροποίηση στο τι θες να δέχεσαι από:

Ειδοποιήσεις

Επαφές

Ξυπνητήρια

Κλπ κλπ..

 

Π.χ επαφές ποιες επιτρέπεις να σε καλούν

Link to comment
Share on other sites

Αφού τα έχω όλα ανενεργά και μου έρχεται κανονικά ήχος στο βιμπερ πχ ! Αφού η μπάρα του ήχου δεν κατεβαίνει πιο αριστερά να κλείσει τελειως
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Παρατηρώ ότι όταν αυξομοιώνω την ένταση του ήχου, η μπάρα ένδειξης της στάθμης του ήχου που εμφανίζεται στην πάνω πλευρά της οθόνης αργεί πολύ να εξαφανιστεί (20 δευτερόλεπτα περίπου). Αυτό είναι πολύ ενοχλητικό, ιδιαίτερα όταν βλέπω βίντεο. Υπάρχει τρόπος να μειωθεί ο χρόνος αυτός; Edited by cirith
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή εβδομάδα !

Η διαθεσιμότητα επανήλθε για τα 6ρια... στο επίσημο: ( https://oneplus.net/gr/oneplus-5 )

για όσους ενδιαφέρονται...

Link to comment
Share on other sites

carl pai

Guess the OnePlus 5 was more popular than we thought... ¯\_(ツ)_/¯

 

το θέλει να πει ο ποιητής

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Tech Junkie - not curable
Link to comment
Share on other sites

ότι ούτε οι ίδιοι δεν πίστευαν ότι θα είχε τέτοια επιτυχία στις πωλήσεις το 1+5......

Φαντάσου!!!

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Το τηλέφωνο το έχω λιγότερο από μια εβδομάδα και έχω παρατηρήσει ότι η μπαταρία πέφτει κατακόρυφα έως το 60% και μετά πέφτει με φυσιολογικούς ρυθμούς.

Το κάνει κ σε εσάς αυτό;

c0df404ad873fc136be79b74570e817e.jpg

Edited by fotgold
Link to comment
Share on other sites

Καλά φαίνεται να παίζει σε εσένα. Παραπάνω από 1 μέρα. Εγώ έχω ανοιχτά συνέχεια wifi, 4g + Bluetooth και όπως βλέπεις δεν βγάζει μέρα.
Link to comment
Share on other sites

Και'γω όλα ανοιχτά εννοείται και συνδεδεμένο μόνιμα ενα bluetooth Gear Fit 2.

Θα πρέπει να βρεις ποια εφαρμογή κάνει τη ζημιά, προσωπικά χρησιμοποιώ Wakelock Detector.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα όλα ανοιχτά και με 2 sim, βγάζει σχεδόν 2 μέρες.

 

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα, όταν μιλάω ανοίγει η οθόνη. Δείχνει να είναι πολύ εύαισθητος ο σενσορας.

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

Και'γω όλα ανοιχτά εννοείται και συνδεδεμένο μόνιμα ενα bluetooth Gear Fit 2.

Θα πρέπει να βρεις ποια εφαρμογή κάνει τη ζημιά, προσωπικά χρησιμοποιώ Wakelock Detector.

 

Θα το εγκαταστήσω και αύριο θα ενημερώσω. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...