Jump to content

[S8 / S8+] Διαθεσιμότητα και αγορά


mkbhd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο from.ae αυτη την στιγμη το εχει στα 799 δολαρια δηλαδη 709 ευρω!

 

Εχει αγορασει κανεις?

 

Δε θα έχεις εγγύηση και θα περάσει και τελωνείο κατά πάσα πιθανότητα που σημαίνει 709EUR+ΦΠΑ 24%+ΔΑΣΜΟΙ = άστο καλύτερο:lol::lol:

Περίμενε να ξαναβγεί κοντά στα 700EUR από amazon και χτύπα το.

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 326
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο from.ae αυτη την στιγμη το εχει στα 799 δολαρια δηλαδη 709 ευρω!

 

Εχει αγορασει κανεις?

 

Εγώ είχα πάρει note 5 δικαρτο.

Απλά τους λες να το στείλουν με ems

Link to comment
Share on other sites

Δε θα έχεις εγγύηση και θα περάσει και τελωνείο κατά πάσα πιθανότητα που σημαίνει 709EUR+ΦΠΑ 24%+ΔΑΣΜΟΙ = άστο καλύτερο:lol::lol:

Περίμενε να ξαναβγεί κοντά στα 700EUR από amazon και χτύπα το.

Εγγύηση ναι, είναι δεδομένο ότι δεν θα έχει στην Ευρώπη. Για το τελωνείο είναι το ίδιο ρίσκο όπως και από Κίνα που φέρνουν συσκευές. Είναι καλή περίπτωση πάντως. Ειδικά το δίκαρτο στα 739!

Να φανταστω δεμ καλθπτει εργοστασιακη εγγυηση στην ευρωπη;

Όχι δεν έχει εγγύηση εδώ στην Ελλάδα και γενικά Ευρώπη.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστω δεμ καλθπτει εργοστασιακη εγγυηση στην ευρωπη;

 

και όχι μόνο αυτό, δεν το αναλαμβάνει για επισκευή η αντιπροσωπία ούτε επί πληρωμή. Τουλάχιστον παλιότερα αυτό ίσχυε στην smartek

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει note 5 δικαρτο.

Απλά τους λες να το στείλουν με ems

 

Κάποτε....

Πλέον αναμονή 20-25 μέρες τελωνειο (ναι, και τα ems) και πιθανότητες για δασμούς...

Θα έλεγα στο φίλο να το ξανάσκεφτεί τριπλά....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα ακουστικά του S8 ( ή του S8+ φαντάζομαι ίδια είναι ) πωλούνται ξεχωριστά και αν ναι από που μπορεί κανείς να τα πάρει και αν γνωρίζουμε το κόστος τους;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα ακουστικά του S8 ( ή του S8+ φαντάζομαι ίδια είναι ) πωλούνται ξεχωριστά και αν ναι από που μπορεί κανείς να τα πάρει και αν γνωρίζουμε το κόστος τους;

Ευχαριστώ.

Ας μεταφερθεί στο νήμα των αξεσουάρ.

http://www.mobilefun.co.uk/official-samsung-tuned-by-akg-in-ear-headphones-with-built-in-remote-p63525.htm

Link to comment
Share on other sites

635 skroutz!

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

635 skroutz!

Γρήγορη πτώση πάντως, σε 1 μήνα έπεσε σχεδόν 200 ευρώ. Δεν αξίζει να το πάρεις day one. Και η samsung όφειλε να δώσει κάτι έξτρα στις προπαραγγελίες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω θα σταθεροποιηθεί στα 750 με 730 και θα μείνει εκεί για αρκετό καιρό. Και το μικρό θα πέσει στα 630 με 650 επίσης. Το s7 και S7 Edge κοντά στο τέλος του έτους θα σταματήσουν την παραγωγή για να μπορέσει να παίξει μπάλα και το Note 8.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με ότι έγινε πέρυσι με το 7 edge, υπάρχει περίπτωση να πέσει το plus κάτω απο 700 στο επόμενο δίμηνο ;

 

 

Λογικά πιστεύω ναι.. Εγώ το μικρό έφτασε 625. Μάλλον δεν φεύγουν με τέτοιες τιμές πολύ γρήγορα.. Κ με λίγες διάφορες απτό 7

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

ρε πσιδια στο σκρουτζ γινεται σφαγη. μεσα σε 5 μερες απο 775 εφτασε 745.θελω να το παρω κσι βλέποντας πως παει το καθυστερω

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

600 ευρώ το μικρό .. Ωραία τιμή θα έχει κ σε μεταχειρισμένο κρίμα που η οθόνη είναι τόσο μικρότερη στο πλάτος απτό σ7 edge. 728 κ το μεγάλο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

600 ευρώ το μικρό .. Ωραία τιμή θα έχει κ σε μεταχειρισμένο κρίμα που η οθόνη είναι τόσο μικρότερη στο πλάτος απτό σ7 edge. 728 κ το μεγάλο

Και εμένα το aspect ratio με χαλάει και ο αισθητήρας δακτυλικών. Αλλά στα 400 μεταχειρισμένο κάποια στιγμή δε θα με χαλούσε!

 

Le X829 4/64 tele23s

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...