Jump to content

[S8 / S8+] Διαθεσιμότητα και αγορά


mkbhd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό που βγάζει από τέλη Μαΐου έως αρχές Ιουνίου δεν είναι αξιόπιστο;

Το Gear S3 που παρήγγειλα από το ισπανικό Amazon πάντως ήρθε σε 4-5 μέρες...από Ιταλία δεν έχω πάρει ποτέ..

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 326
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό που βγάζει από τέλη Μαΐου έως αρχές Ιουνίου δεν είναι αξιόπιστο;

Το Gear S3 που παρήγγειλα από το ισπανικό Amazon πάντως ήρθε σε 4-5 μέρες...από Ιταλία δεν έχω πάρει ποτέ..

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το s3 που πήρες ήταν σε στοκ, αυτό είναι backorder

Έχει Μεγάλη πιθανότητα να φυγει και μέσα στη βδομάδα, αλλά αντίστοιχα πιθανό να περιμένεις για τους χρόνους που αναφέρουν στο listing

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μπαίνεις με τους κωδικούς σου στο Amazon και καταχωρείς τα στοιχεία της εταιρίας. Η επιβεβαίωση έρχεται αν θυμάμαι καλά σε 3-4 μέρες. Προσοχή μόνο γιατί το Φ.Π.Α. (εννοείται της χώρας προέλευσης) δεν εκπίπτει από όλα τα προϊόντα....

Η τιμή αλλάζει κατευθείαν στο καλάθι ? εφόσον έχεις καταχωρήσει το ΑΦΜ?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοπέλια, εβαρέθηκα.....

 

eBay.uk, eBay.de, eBay.com, skroutz, amazon.de, amazon.it, amazon.uk, amazon......και γω δεν ξέρω τι....

 

Δεν υπάρχει κανένα site ΥΠΕΡ-ΣΚΡΟΥΤΖ (όπως λέμε ΥΠΕΡ-ατού ένα πράγμα) να τα ψάχνει όλα μαζί ?

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή αλλάζει κατευθείαν στο καλάθι ? εφόσον έχεις καταχωρήσει το ΑΦΜ?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι, στο τελευταίο βήμα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Σκέφτομαι να το χτυπήσω και εγώ αν και πάλι λέω μήπως να περιμένω κανα μηνα ακόμα μπας και πέσει κανα 100ευρω ακομα αλλά δε νομίζω να κρατηθω.χεχε.το θέμα μου είναι ότι από skroutz δεν έχω ξανα ψωνίσει μπορείτε να μου πείτε καποια μαγαζιά που ξέρετε σίγουρα είναι αξιόπιστα και με γρήγορο service αν χρειαστεί?αν δε γίνεται σε post please pm.ευχαριστώ!!!
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Σκέφτομαι να το χτυπήσω και εγώ αν και πάλι λέω μήπως να περιμένω κανα μηνα ακόμα μπας και πέσει κανα 100ευρω ακομα αλλά δε νομίζω να κρατηθω.χεχε.το θέμα μου είναι ότι από skroutz δεν έχω ξανα ψωνίσει μπορείτε να μου πείτε καποια μαγαζιά που ξέρετε σίγουρα είναι αξιόπιστα και με γρήγορο service αν χρειαστεί?αν δε γίνεται σε post please pm.ευχαριστώ!!!

 

Καλο θα ήταν να διαλέξεις ένα κατάστημα με πολλές θετικές αξιολογήσεις.

Όσο για το service, πέραν του doa η άμεση εξυπηρέτηση δεν έχει να κάνει με το κατάστημα.

Αν πάθεις κάτι απευθύνεσαι κατευθείαν στο εξουσιοδοτιμενο service smartec για το οποίο έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια!

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ήταν να διαλέξεις ένα κατάστημα με πολλές θετικές αξιολογήσεις.

Όσο για το service, πέραν του doa η άμεση εξυπηρέτηση δεν έχει να κάνει με το κατάστημα.

Αν πάθεις κάτι απευθύνεσαι κατευθείαν στο εξουσιοδοτιμενο service smartec για το οποίο έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια!

Doa έχουν μαγαζιά στο skroutz?

Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Doa έχουν μαγαζιά στο skroutz?

 

Φυσικά, και δεν είναι και λίγα.

Πχ το δεύτερο κατάστημα αυτή τη στιγμή στο σκρουτζ έχει.

Μπορείς να μπεις και να διαβάσεις και τους όρους του doa 7 ημερών.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν θα κυκλοφορήσει στην Ευρώπη το δικαρτο?για να εχουμε εγγύηση ?

 

Στάλθηκε από το SM-N920C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Ραγδιαια πτωση της τιμης παντως.Στα 680 πηγε τωρα το μικρο.Το σκεφτομαι μηπως περιμενω και λιγο ακομα...
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ραγδιαια πτωση της τιμης παντως.Στα 680 πηγε τωρα το μικρο.Το σκεφτομαι μηπως περιμενω και λιγο ακομα...

Αν κρίνω από το Αμαζον που το έβγαλε προσφορά στα 610 το μικρό και 710 το μεγάλο και το ξαναανέβασε υπολογίζω ότι κάπου στις σημερινές τιμές να είναι η σταθεροποίηση.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα κινητά αξίζουν 400 και 500 ευρώ αντίστοιχα. Ήδη έχει πέσει 150 ευρώ το μικρό και 110 ευρώ το μεγάλο. Περιμένετε και άλλο κάνα 2 μηνο και θα γλιτώσετε ακόμα 100 ευρώ. Μετά το περνετε μιας και θα αργεί να πέσει η τιμή του.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Τα κινητά αξίζουν 400 και 500 ευρώ αντίστοιχα. Ήδη έχει πέσει 150 ευρώ το μικρό και 110 ευρώ το μεγάλο. Περιμένετε και άλλο κάνα 2 μηνο και θα γλιτώσετε ακόμα 100 ευρώ. Μετά το περνετε μιας και θα αργεί να πέσει η τιμή του.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

δίμηνο σίγουρα δε μπορώ να περιμένω λόγω διακοπών.κανα μηνα όμως μπορώ να περιμένω.Άλλα για 50 ευρώ ακόμα δε νομίζω να αξίζει τοσο τον κοπο,μόνο μην πέσει αλλα 150 ευρώ μέχρι τελη Ιουνίου σκέφτομαι......
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε κοπέλια, εβαρέθηκα.....

 

eBay.uk, eBay.de, eBay.com, skroutz, amazon.de, amazon.it, amazon.uk, amazon......και γω δεν ξέρω τι....

 

Δεν υπάρχει κανένα site ΥΠΕΡ-ΣΚΡΟΥΤΖ (όπως λέμε ΥΠΕΡ-ατού ένα πράγμα) να τα ψάχνει όλα μαζί ?

 

εγώ στον chrome έχω βάλει αυτό το extension "Price Snoop - Price Comparison for Amazon®", το οποίο όταν πας σε ένα ευρωπαικό amazon (π.χ. amazon.it), αυτόματα δίπλα στην τιμή του προϊόντος σου δείχνει την τιμή του στα υπόλοιπα ευρωπαϊκά amazons (.co.uk,.fr., .de, .es)

τις περισσότερες φορές είναι πολύ βοηθητικό....

Link to comment
Share on other sites

δίμηνο σίγουρα δε μπορώ να περιμένω λόγω διακοπών.κανα μηνα όμως μπορώ να περιμένω.Άλλα για 50 ευρώ ακόμα δε νομίζω να αξίζει τοσο τον κοπο,μόνο μην πέσει αλλα 150 ευρώ μέχρι τελη Ιουνίου σκέφτομαι......

Ξεκίνησε από πολύ υψηλή τιμή και η μεγάλη πτώση έγινε. Περίμενε κάνα 10ημερο ακόμα δες πως πέφτει η τιμή και αν πχ σε 10 μέρες είναι 30 ευρώ κάτω περίμενε και άλλο να σταθεροποιηθει. Θα υπάρξει περίοδος που θα πέφτει 5 10 ευρώ το μήνα πιστεύω πριν εκείνο το διάστημα είναι η καλύτερη απόφαση αγοράς του. Και έχει γλιτώσει 300 400 ευρώ και ξέρεις ότι θα πέσει ακόμη 20 30 ευρώ μέχρι να αποσυρθεί τελείως τον επόμενο χρόνο.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Τα κινητά αξίζουν 400 και 500 ευρώ αντίστοιχα. Ήδη έχει πέσει 150 ευρώ το μικρό και 110 ευρώ το μεγάλο. Περιμένετε και άλλο κάνα 2 μηνο και θα γλιτώσετε ακόμα 100 ευρώ. Μετά το περνετε μιας και θα αργεί να πέσει η τιμή του.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Αυτός που σκεφτόταν να το πάρει εδώ και τώρα έπρεπε να το είχε πάρει από amazon, 720 το μεγάλο, 620 το μικρό. Το amazon.it ξεκίνησε με μείον 100 ευρώ κάτω από την αρχή. Λογικά κάποια στιγμή θα τα ξαναβγάλει. Μεγάλο φάουλ της samsung που στις προπαραγγελίες δεν έδωσε κάτι έξτρα. Δηλαδή σε λιγότερο από μήνα το έχω 200 ευρώ κάτω.

Link to comment
Share on other sites

δίμηνο σίγουρα δε μπορώ να περιμένω λόγω διακοπών.κανα μηνα όμως μπορώ να περιμένω.Άλλα για 50 ευρώ ακόμα δε νομίζω να αξίζει τοσο τον κοπο,μόνο μην πέσει αλλα 150 ευρώ μέχρι τελη Ιουνίου σκέφτομαι......

 

Αλλά 150 μέχρι τέλη Ιουνίου σε καμία περίπτωση.

Ποντάρω ότι το s8 στα 640 θα σταματήσει να πέφτει με γοργούς ρυθμούς και το s8+ στα 730...

Link to comment
Share on other sites

Αλλά 150 μέχρι τέλη Ιουνίου σε καμία περίπτωση.

Ποντάρω ότι το s8 στα 640 θα σταματήσει να πέφτει με γοργούς ρυθμούς και το s8+ στα 730...

κάί εγώ αυτό πιστεύω γί αυτό τό παρήγγειλά στά 670.ήδη έπεσε 150 ,έ 160 ευρώ από την πρώτη τιμή δέ τό λες και λίγο
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο from.ae αυτη την στιγμη το εχει στα 799 δολαρια δηλαδη 709 ευρω!

 

Εχει αγορασει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...