Jump to content

Huawei P10 Plus


Abdalis_3k60
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 371
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυο αναβαθμισεις μεσα σε ενα μηνα! Το project treble φαινεται πως δειχνει τα δοντια του. Edited by sv8rx
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το mate 10 Pro. Είχα το p10 plus και ήθελα πιο μεγάλη οθόνη λιγότερα bezels. Είναι ανώτερο το mate σχεδόν σε όλα. Είμαι κατενθουσιασμενος.

Πόσο περνάει το p10 plus dual sim να το πουλήσω? Είναι κρίμα να το έχω να κάθεται

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημέρα, μια ερωτηση για τους κατοχους, γίνεται να δοκιμασει καποιος εαν υποστηρίζει να κατεβασει την εφαρμογή ote tv go απο το Google play?
Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μια ερωτηση για τους κατοχους, γίνεται να δοκιμασει καποιος εαν υποστηρίζει να κατεβασει την εφαρμογή ote tv go απο το Google play?

 

 

 

Την υποστηρίζει κανονικά την εφαρμογή ,την είχα την συσκευή μέχρι τον Δεκέμβριο ,αρκεί να μην είσαι ρουτ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η 8.0.0.369 φερνει face id ξεκλειδωμα οθονης, βελτιωσεις της εμφανισης ειδοποιησεων στη lock screen και φυσικα το update ασφαλειας του Μαιου! Καθολου ασχημα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα με το που έκανα update στην 369 η γραμματοσειρά των ειδοποιήσεων έγινε λίγο πιο διάφανη.γνωριζετε αν αλλάζει από κάπου?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για τις δικές μου γνώσεις και δυνατότητες, η κάμερα είναι μέτρια. Τονίζω το "δικές μου γνώσεις" γιατί δεν ξέρω να πειράξω πράγματα στο pro mode.

 

Επεξεργάστηκα αρκετά σε auto mode το Honor 10 ενός φίλου μου και η διαφορά σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού είναι παραπάνω από αισθητή υπέρ του Honor 10.

 

Έκανα παρόμοιο μίνι συγκριτικό με Samsung A8 και οι φωτογραφίες ήταν ελάχιστα χειρότερες, ειδικά αν σκεφτεί κανείς ότι το P10 plus αυτή την στιγμή έχει σχεδόν διπλάσια στιγμή στο skroutz από το Α8 (Στην μπροστινή κάμερα το Α8 ήταν καλύτερο).

 

Είμαι αρκετά απογοητευμένος.Το p10 plus ευτυχώς το πήρα δωρεάν, αλλιώς μάλλον θα πήγαινε για πούλημα.

 

Φυσικά κατανοώ ότι σε μία συσκευή δεν είναι μόνο η κάμερα, είναι άλλα χιλια δυο πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ.. νομίζω είναι θέμα software..

sharpening the photo...που λέει συνεχώς.. γενικά νομίζω έχει μείνει πίσω στο θέμα αυτό (software) δεν δικαιολογείται αλλιώς. Είχα το nexus 6p.. η μέρα με την νύχτα. Όσο για το pro mode... Ναι οκ καλό είναι, αλλά το κινητό έχει την έννοια της ευκολίας , αν είναι να κάνω πέντε λεπτά να βγάλω μια φωτογραφία...

Link to comment
Share on other sites

Το gearbest το έχει βάλει το κινητό αυτό με 4gb ram και 64gb rom στα 306€. Πιστεύετε ότι αξίζει? Εμένα η μεγαλύτερη ανησυχία είναι η μπαταρια, μιας και ότι reviews βλέπω λένε τελςιως διαφορετικά πράγματα μεταξύ τους. Μπορείτε να προσφέρετε μια πιο σφαιρική εικόνα(πχ. Sot και τις φαρμογες που χρησιμοποιητε κυρίως)?
Link to comment
Share on other sites

265€ με.κουπονι στο Gearbest

Αξίζει;

Μπαταρία πως πάει;

NfC εχει;

 

Βοηθήστε

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

265€ με.κουπονι στο Gearbest

Αξίζει;

Μπαταρία πως πάει;

NfC εχει;

 

Βοηθήστε

Το κουπόνι είναι διαθέσιμο για ολους φίλος? Αν ναι, μπορείς να το αναφέρεις?

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το κουπόνι είναι διαθέσιμο για ολους φίλος? Αν ναι, μπορείς να το αναφέρεις?

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

IT$MPP10PS

 

Αυτο εδω ειναι το κουπονι και οταν το βαζω στο checkout μου το παει στα 262. Γ@μω τον οδοντιατρο μου που μου πειρε ενα διακοσαρι με το που μπηκε ο μηνας και εχω μεινει...

 

οσοι το εχετε πειτε μας για την μπαταρια κυριως γιατι πολλα reviews το χαντακωνουν σε αυτον τον τομεα...

Link to comment
Share on other sites

Το κουπόνι είναι διαθέσιμο για ολους φίλος? Αν ναι, μπορείς να το αναφέρεις?

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

IT$MPP10PS

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

IT$MPP10PS

 

Αυτο εδω ειναι το κουπονι και οταν το βαζω στο checkout μου το παει στα 262.

οσοι το εχετε πειτε μας για την μπαταρια κυριως γιατι πολλα reviews το χαντακωνουν σε αυτον τον τομεα...

 

IT$MPP10PS

Το βάζω και βγάζει μήνυμα the coupon reached its maximum limit. Ίσως ήταν για περιορισμένο αριθμό.

 

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το βάζω και βγάζει μήνυμα the coupon reached its maximum limit. Ίσως ήταν για περιορισμένο αριθμό.

 

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Tο πηρα εγώ

Για να αντικαταστήσω ένα.σχεδον αχρησιμοποίητο LeEco x722 6/64

 

Αν δε.μαρεσει θα το δωσω

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε γ@μωτο. Η αλήθεια είναι ότι μπορεί να ξαναβγαλει ένα παρόμοιο κουπόνι μιας και το συγκεκριμένο κινητό βρίσκετε εδώ και κάνα μήνα σε αυτήν την τιμή στο gearbest αντε κάνα 20ρικο πάνω κάτω. Αλλά πραγματικά το κουπόνι με έπιασε απροετοιμαστο... Θα μας πει κανείς μπαταρία με ορεο πως πάει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Tο έψαξα λίγο παραπάνω το θέμα και είδα ότι το ίδιο site chinacoupons έβγαλε πάλι κουπόνι για το p10 plus 14ώρες πριν ενώ το δεύτερο το έβγαλε 3 ώρες πριν. Μάλλον κάθε 9 ώρες ξαναβγαζουν για ένα περιπρισμενο αριθμό τεμαχίων??? Γιατί βλέπω πολλές φορές να επαναλαμβανεται η προσφορά κουπονιου σε ένα αντικείμενο μεμονωμένα...

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε γ@μωτο. Η αλήθεια είναι ότι μπορεί να ξαναβγαλει ένα παρόμοιο κουπόνι μιας και το συγκεκριμένο κινητό βρίσκετε εδώ και κάνα μήνα σε αυτήν την τιμή στο gearbest αντε κάνα 20ρικο πάνω κάτω. Αλλά πραγματικά το κουπόνι με έπιασε απροετοιμαστο... Θα μας πει κανείς μπαταρία με ορεο πως πάει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Tο έψαξα λίγο παραπάνω το θέμα και είδα ότι το ίδιο site chinacoupons έβγαλε πάλι κουπόνι για το p10 plus 14ώρες πριν ενώ το δεύτερο το έβγαλε 3 ώρες πριν. Μάλλον κάθε 9 ώρες ξαναβγαζουν για ένα περιπρισμενο αριθμό τεμαχίων??? Γιατί βλέπω πολλές φορές να επαναλαμβανεται η προσφορά κουπονιου σε ένα αντικείμενο μεμονωμένα...

Αν και πριν ενα μηνα,αγορασα ενα z2 play για 275ε,το τσιμπησα στα 262 το p10plus.Πριν 1-2 7αδες το ειχε βγαλει με κουπονι πλαι στα 335,και το ψιλοσκεφτομουν,αλλα στα 262,εστω και με 4 gb RAM,ΕΙΝΑΙ ΚΛΟΠΗ!

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς για το z2 play έχω να πω ότι εδώ και κάνα 2μηνο το banggood το έχει στα 170€. Το p10 plus πραγματικά είναι απιστευτο. Πιστεύω αξίζει και με το παραπάνω... Αλλά ακόμα δεν έχει απαντήσει κανένας για τα sot που βγάζουν
Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν ξερω ακριβως πως μπορω να δωσω αντικειμενικη μετρηση για τη μπαταρια και ειδικα απο τη στιγμη που καποιες μερες μου κανω υπερβολικη χρηση του κινητου (σε σημειο να μη φευγει απο τα χερια μου). Σε τετοιες συνθηκες οπου το χρειαζομαι για δουλεια (ιντερνετ, κλησεις, μνμτα) αλλα και στο διαλειμμα μου παλι θα σερφαρω, θα παιξω κανενα game κτλ κτλ η μπαταρια θα μου κρατησει ως νωρις το απογευμα. Αν κανω ανθρωπινη χρηση με κανονικο σεφραρισμα και κλησεις, τη μερα μου την τελειωνω γυρω στο 30%. Αυτα απο εμπειρια 1 χρονου με το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν ξερω ακριβως πως μπορω να δωσω αντικειμενικη μετρηση για τη μπαταρια και ειδικα απο τη στιγμη που καποιες μερες μου κανω υπερβολικη χρηση του κινητου (σε σημειο να μη φευγει απο τα χερια μου). Σε τετοιες συνθηκες οπου το χρειαζομαι για δουλεια (ιντερνετ, κλησεις, μνμτα) αλλα και στο διαλειμμα μου παλι θα σερφαρω, θα παιξω κανενα game κτλ κτλ η μπαταρια θα μου κρατησει ως νωρις το απογευμα. Αν κανω ανθρωπινη χρηση με κανονικο σεφραρισμα και κλησεις, τη μερα μου την τελειωνω γυρω στο 30%. Αυτα απο εμπειρια 1 χρονου με το κινητο.

 

Πόσο SOT EXEI?

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...