Jump to content

Huawei P10 Plus


Abdalis_3k60
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 371
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι μονο οταν γραφω... Παταω να γραψω κ χωρις να το θελω ουσιαστικά ανοίγει ενα καρο ασχετες επιλογές... Δεν εχω δοκιμάσει ποτε χωρίς τη μαμα ζελατινα

Βγάλε τη ζελατίνα φίλε μου και βάλε ένα τζαμακι να είσαι άψογος

Link to comment
Share on other sites

Προερχομαι απο iOS.

 

Χρησιμοποιω το Sync For iCloud Mail για να λαμβανω τα email μου απο το icloud.

 

Ενω ειναι ενεργοποιημενη η ρυθμιση ειδοποιησεων για την συγκεκριμενη εφαρμογη απο το μενου Ρυθμισεις/Εφαρμογες/Sync For iCloud Mail, παρολαυτα δεν μου ερχονται ειδοποιησεις, εκτος αν ανοιξω χειροκεινητα την εφαρμογη, οπότε και συχρονιζει.

 

 

Καποια ιδεα, καποια λυση ;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Προερχομαι απο iOS.

 

Χρησιμοποιω το Sync For iCloud Mail για να λαμβανω τα email μου απο το icloud.

 

Ενω ειναι ενεργοποιημενη η ρυθμιση ειδοποιησεων για την συγκεκριμενη εφαρμογη απο το μενου Ρυθμισεις/Εφαρμογες/Sync For iCloud Mail, παρολαυτα δεν μου ερχονται ειδοποιησεις, εκτος αν ανοιξω χειροκεινητα την εφαρμογη, οπότε και συχρονιζει.

 

 

Καποια ιδεα, καποια λυση ;

Δες αν ειναι στις προστατευμενες εφαρμογες και αν συνεχιζει να τρεχει αφου κλειδωσεις την οθονη σου!

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει πάρει κανείς κάποια από τις επόμενες αναβαθμίσεις; Αν δεν κάνω λάθος έχουν βγει 2 ακόμα εκδόσεις η Β133 και η Β150 που είναι και η μεγαλύτερη-σημαντικότερη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θελω παρα πολύ να αγοράσω το p10 plus αλλα με σταματαει το υψηλό sar των συσκευών huawei,θα με βοηθούσατε πολυ αν μου ελεγε καποιος ποιες ειναι οι τιμες sar για την ευρώπη που αναγράφονται πανω στο βιβλιαρακι που εχει η οπου το γραφει τεσπα.Σας ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θελω παρα πολύ να αγοράσω το p10 plus αλλα με σταματαει το υψηλό sar των συσκευών huawei,θα με βοηθούσατε πολυ αν μου ελεγε καποιος ποιες ειναι οι τιμες sar για την ευρώπη που αναγράφονται πανω στο βιβλιαρακι που εχει η οπου το γραφει τεσπα.Σας ευχαριστώ πολύ.

 

0.89 στο αυτί, 0,76 σωμα

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι ακομα στο Β123

 

Επισης ρε παιδια αυτο που γραφει ως κεντρικός υπολογιστης ΜΤΡ που μου τραβάει δεδομενα συνέχεια τι ειναι;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ,βρήκα οδηγό για root στο Huawei P10 Plus

Samsung Galaxy Gio -> Sony Xperia M -> Huawei P8 lite

CyanogenMod7.1 CyanogenMod12.1+overclock to 1.7ghz Lug is-everywhere(Root,UBL)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
καλησπέρα στο plus 10 το dual τελικά δουλεύει h δεύτερη σιμ για ευρωπη?

 

Καλησπέρα φίλε. Εγώ που το έχω ακόμα δε δουλεύει. Έχει ακουστεί ότι με update ίσως το διορθώσουν μιας και σαν hardware είναι ίδιο, αλλά ακόμα τζίφος.

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις διαφορες στην καμερα παιδες με το update Β150; Προσωπικα εχω παρατηρησει πως πλεον ο θορυβος υπαρχει παντου σε βραδινες φωτογραφιες, καθως και εχει χαλασει και καπως τις ημερησιες. Κι επισης προσεξα οτι πλεον οι φωτογραφιες φαινονται πολυ πιο "καλες" στο κινητο οταν τις βλεπεις στην γκαλερι για παραδειγμα, ενω οταν τις βλεπεις στον υπολογιστη βλεπεις κατι τελειως διαφορετικο. Λαθος φωτεινοτητα και εκθεση ας πουμε. Αρα ενω οταν τραβας τη φωτογραφια και τη βλεπεις στο κινητο σου, νομιζεις οτι εχεις το αποτελεσμα που ηθελες, αλλα οταν την βλεπεις μετα στο pc ειναι τελειως....μαπα!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Και γω θα ήθελα να μάθω περισσότερα για tempered glasses στο P10 plus. Το λέω γιατί έχω διαβάσει πως κάνουν και στο OnePlus 5 και έχουν ίδια κοψίματα για αισθητήρες κλπ.

Βέβαια ψάχνω κυρίως για διάφανα και όχι χρωματισμένα tempered glasses, που να μην αφήνουν μεγάλα κενά περιμετρικά της οθόνης.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε. Εγώ που το έχω ακόμα δε δουλεύει. Έχει ακουστεί ότι με update ίσως το διορθώσουν μιας και σαν hardware είναι ίδιο, αλλά ακόμα τζίφος.

Σε εμένα πάντως δουλεύει!!

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως δουλεύει!!

 

Απο που το πηρες φίλε και ποτε;; Γιατι εγω απο κωτσοβολο με το που βγηκε, και ακομα τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από κωτσοβολο περίπου την πρώτη εβδομάδα του Ιούλιου! (είναι ακόμα του κουτιού!)

Αλλά έχω το 6Gb ram 128gb storage!

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο.

Αν και νομίζω ότι το δικαρτο είναι μόνο με αυτά τα χαρακτηριστικά! Χωρίς να μπορώ να το πω σίγουρα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εδώ και δύο μέρες πήρα και update B162!

Edited by petros3p
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από κωτσοβολο περίπου την πρώτη εβδομάδα του Ιούλιου! (είναι ακόμα του κουτιού!)

Αλλά έχω το 6Gb ram 128gb storage!

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο.

Αν και νομίζω ότι το δικαρτο είναι μόνο με αυτά τα χαρακτηριστικά! Χωρίς να μπορώ να το πω σίγουρα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εδώ και δύο μέρες πήρα και update B162!

 

Κάτσε ρε φίλε! Και γω το ίδιο έχω με 6 στα 128! Στο πηγάδι κατουρησαμε εμείς και δεν έχουμε 2καρτο;! Επίσης αν μπορείς ανέβασε ένα screenshot από το μενού με τις δύο σιμ φίλε μου

Edited by Abdalis_3k60
Link to comment
Share on other sites

Screenshot_20170823-234914.png' alt='Scr

Aυτο είναι το μενού...

 

Σ ευχαριστώ φίλε μου! Αυτό ήταν επιλογή σου στον κωτσοβολο η απλά αυτό έτυχε να πάρεις; επίσης ξέρεις τι μνήμη έχεις; UFS 2 Η 2.1;

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβαθμιση σε Β162, το Google Play Store λειτουργει κανονικα σε σας; Προσωπικα αργει απιστευτα να ξεκινησει να κατεβαζει ειτε εφαρμογη είτε αναβαθμισεις εφαρμογων.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...