Jump to content

[winner] Κερδίστε το Samsung Galaxy S8+ από τα Public!


myphone.contests
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους! O διαγωνισμός μας με δώρο το Samsung Galaxy S8+, προσφορά των καταστημάτων Public, έληξε και φυσικά, όπως πάντα, έγινε η κλήρωση μέσω ανεξάρτητου συστήματος για τον τυχερό που θα παραλάβει (μετά από συννενόηση) το νέο του smartphone!

 

Μετά από τις πάντα απαραίτητες διαδικασίες (εντοπισμός διπλών συμμετοχών και ban των μελών που δεν ενέργησαν με βάση τους όρους του διαγωνισμού)... έχουμε τον μεγάλο νικητή μας!

 

Όπως γίνεται σε κάθε τέτοια περίπτωση, οφείλουμε για ακόμα μία φορά να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την συμμετοχή (4.249 σχόλια από το forum του MyPhone για το Samsung Galaxy S8+) και αγάπη που δείχνετε στην κοινότητά μας και φυσικά - όπως και κάθε άλλη φορά- σας υποσχόμαστε οτι -σύντομα- έρχονται νέοι, ακόμα πιο μεγάλοι διαγωνισμοί για όλους τους fans του MyPhone.gr!

 

http://content.myphone.gr/photo/full/63676/galaxys8-myphone.jpg

 

Ο/H djuan1988 είναι αυτός/αυτή που από τους 4.249 φίλους μας φάνηκε τυχερός/ή και θα έχει στα χέρια του το Samsung Galaxy S8+ τις επόμενες ημέρες από το Public, το οποίο και ευχαριστούμε θερμά! Ο μεγάλος νικητής της κοινότητάς μας έχει ήδη ενημερωθεί μέσω PM και email όπως κάνουμε κάθε φορά στους νικητές των διαγωνισμών μας και τον περιμένουμε για να μας δώσει τα στοιχεία στα οποία θα αποσταλλεί το νέο του δώρο από το myPhone.gr και το Public!

myphone.contests

don't send any PMs, 'cause I am a bot.

don't add me to your friends list, 'cause I am always online.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον νικητή!!!

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια τοσα ατομα που κερδιζουν κανενας δε βρεθηκε να πει ενα ευχαριστο?????????

τετοια αχαριστια????????

δεν εχω δει κανεναν σε κανεναν διαγωνισμο!!!!!!

εκτος και αν απαγορευται!!!!!!!!

Edited by geoar
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια τοσα ατομα που κερδιζουν κανενας δε βρεθηκε να πει ενα ευχαριστο?????????

τετοια αχαριστια????????

δεν εχω δει κανεναν σε κανεναν διαγωνισμο!!!!!!

εκτος και αν απαγορευται!!!!!!!!

 

Αρκετές φόρες ευχαρίστησαν άπλα δεν έτυχε να το δεις,συγχαρητήρια και στον νικητή!

Link to comment
Share on other sites

Αρκετές φόρες ευχαρίστησαν άπλα δεν έτυχε να το δεις,συγχαρητήρια και στον νικητή!

 

οκ!

καλοριζηκο στον/στην φιλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια.

Από σήμερα κάτοχος και γω ενός Arctic Silver και μπορώ να πω ότι είναι άλλο πράγμα να το βλέπεις σε reviews και άλλο να το έχεις στα χέρια σου.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Ευχαριστώ το Myphone και το Public για το κινητό!

 

Περιμένω την παραλαβή τώρα! Είναι και τριήμερο, πως θα περάσει;

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Ευχαριστώ το Myphone και το Public για το κινητό!

 

Περιμένω την παραλαβή τώρα! Είναι και τριήμερο, πως θα περάσει;

 

συγχαρητήρια, καλομίλητο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Ευχαριστώ το Myphone και το Public για το κινητό!

 

Περιμένω την παραλαβή τώρα! Είναι και τριήμερο, πως θα περάσει;

 

Συγχαρητήρια, είσαι πολύ τυχερός, να το λιώσεις! :lol:

Link to comment
Share on other sites

(4.249 σχόλια από το forum του MyPhone για το Samsung Galaxy S8+

μονο τοσα λιγα ηταν τα σχολια ?

Πρώτα από όλα συγχαρητήρια στον φίλο που κέρδισε και στην συνέχεια να απαντήσω ότι θα μπορούσε να ήταν περισσότεροι οι συμμετέχοντες,αλλά αποκλείονται όπως εγώ από την στιγμή την οποία θέλει να κάνεις share στο facebook,εγώ δεν έχω ούτε θα κάτσω να ψάξω κάποιον που έχει για να κάνω share! Και να φανεί ότι το έκανα,οπότε μένω εκτός,φαντάζομαι και άλλοι!

Link to comment
Share on other sites

Αρκετές φόρες ευχαρίστησαν άπλα δεν έτυχε να το δεις,συγχαρητήρια και στον νικητή!

 

ούτε εγώ έχω δει κάποιο φίλε να πει ευχαριστώ και αμφιβάλλω να κερδίσει κάποιος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Ευχαριστώ το Myphone και το Public για το κινητό!

 

Περιμένω την παραλαβή τώρα! Είναι και τριήμερο, πως θα περάσει;

 

ούτε εγώ έχω δει κάποιο φίλε να πει ευχαριστώ και αμφιβάλλω να κερδίσει κάποιος

 

Διαβάστε πριν σχολιάσετε παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα συγχαρητήρια στον φίλο που κέρδισε και στην συνέχεια να απαντήσω ότι θα μπορούσε να ήταν περισσότεροι οι συμμετέχοντες,αλλά αποκλείονται όπως εγώ από την στιγμή την οποία θέλει να κάνεις share στο facebook,εγώ δεν έχω ούτε θα κάτσω να ψάξω κάποιον που έχει για να κάνω share! Και να φανεί ότι το έκανα,οπότε μένω εκτός,φαντάζομαι και άλλοι!

 

Δεν θέλει share. Like θέλει στη σελίδα το οποίο το κάνεις μια φορά και τέλος. Συγχαρητήρια στον τυχερό. Κρίμα που δεν ήμουν εγώ.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Οχι δε βγηκες. Η συμμετοχή για την κλήρωση ισχυει με το ποστ που κανεις στο αντίστοιχο τοπικ

 

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Ευχαριστώ το Myphone και το Public για το κινητό!

 

Περιμένω την παραλαβή τώρα! Είναι και τριήμερο, πως θα περάσει;

Συγχαρητήρια, να είσαι πάντα τυχερός.

Μαϊμούδαρχος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...