Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την είχα πάρει 15 ευρώ από τα Public(η συσκευασία έχει 2 ζελατίνες για την οθόνη)

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αυτα τα μαγαζια public media κλπ το ξερω οτι την εχουν εγω λεω πχ απο σκρουτζ για ποιο φτηνα αν υπαρχει η μεμβρανη
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρώτα και στο extreme mobile στο Αιγάλεω που και στην τοποθετούν άψογα χωρίς έξτρα χρέωση και μπορείς να πληρώσεις και να πάρεις τη μια μόνο.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα μαγαζια public media κλπ το ξερω οτι την εχουν εγω λεω πχ απο σκρουτζ για ποιο φτηνα αν υπαρχει η μεμβρανη

 

Για κάποιον λόγο ακριβώς την ίδια έκδοση ζελατίνας την είχε την φτηνότερη στο skroutz 20E ενώ το Public 15 :wacko:

 

Αυτό γύρω στις 12 αυγούστου που πήρα το κινητό.Τώρα έχει στο Skroutz 17.50E αλλά ακόμα το Public to έχει στα 15Ε(14.90Ε για την ακρίβεια)

Edited by andreas1992

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον λόγο ακριβώς την ίδια έκδοση ζελατίνας την είχε την φτηνότερη στο skroutz 20E ενώ το Public 15 :wacko:

 

Αυτό γύρω στις 12 αυγούστου που πήρα το κινητό.Τώρα έχει στο Skroutz 17.50E αλλά ακόμα το Public to έχει στα 15Ε(14.90Ε για την ακρίβεια)

περιεργα πραγματα τεσπα θα περασω αυριο απο public να την παρω εντωμεταξύ παρηγγειλα και την θηκη nillkin nature την εχει κανεις να μου πει εντυπωσεις;βασικα εμενα μου αρεσε το σχεδιο πισω που εχει γαι την καμερα και τα χωρισματα και οτι δεν ειναι ιδιαιτερα χοντρη
Link to comment
Share on other sites

περιεργα πραγματα τεσπα θα περασω αυριο απο public να την παρω εντωμεταξύ παρηγγειλα και την θηκη nillkin nature την εχει κανεις να μου πει εντυπωσεις;βασικα εμενα μου αρεσε το σχεδιο πισω που εχει γαι την καμερα και τα χωρισματα και οτι δεν ειναι ιδιαιτερα χοντρη

H νιλλκιν φέτος χαλασαν.

Ελαφρώς πιο χοντρες απο άλλες χρονιές και η πλαστικουρα στο φακο πίσω με χαλάει. Το μόνο καλό είναι που βοηθάει πολύ στο δακτυλικο, πάει το δακτυλο κατευθείαν μέσα.

Link to comment
Share on other sites

περιεργα πραγματα τεσπα θα περασω αυριο απο public να την παρω εντωμεταξύ παρηγγειλα και την θηκη nillkin nature την εχει κανεις να μου πει εντυπωσεις;βασικα εμενα μου αρεσε το σχεδιο πισω που εχει γαι την καμερα και τα χωρισματα και οτι δεν ειναι ιδιαιτερα χοντρη

Επεσες στην περίπτωση.Ακριβώς τον ίδιο συνδιασμό έχω και εγώ(Μεμβράνης και θήκης).Ταιριάζουν μεταξύ τους αν βάλεις ολόσωστα την μεμβράνη.Απλά θέλει προσοχή όταν βάλεις την μεμβράνη μην σηκωθεί αλλά αν γίνει την πέρνας την θήκη από πάνω της(θα το καταλάβεις πιο εύκολα αν το παρατηρήσεις μόνος σου)

 

Η θήκη μου φάνηκε πολύ καλή και μάλιστα η κάμερα είναι υπερυψωμένη αρκετά που δύσκολα να την βρομίσει κάτι(μόνο σκόνη)

Επίσης σε διευκολύνει αρκετά ώστε να χρησιμοποιείς και το αποτύπωμα

Είναι πολύ λεπτή και έχει πλαινά grips για καλύτερο κράτημα(αν και δεν το πολυεμπιστεύομαι)

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by andreas1992

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια...εχει αρκετο παχος στην πλατη που σε περιπτωση πτωσης να αντεξει η ειναι πολυ λεπτη και πισω; Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ λεπτή σε πάχος.Τώρα σε πτώση απλή όχι σκληροτράχυλη λογικά(πάλι καλά δεν έχει χρειαστεί να το διαπιστώσω)πιστεύω θα προστατεύσει αλλά σίγουρα όχι όσο μια στιβαρή θήκη.Περισσότερο προσωπικά την πήρα για να μην κόψω την εμφάνιση και να γλυτώσω γρατζουνιές

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους.Σκεφτομαστε με ενα φιλο να παραγγειλουμε τις θηκες της Ipaky.Εχει δοκιμασει κανεις; https://www.mobilepro-shop.gr/el/samsung-galaxy-s8-plus/1474-thiki-samsung-galaxy-s8-plus-ipaky-tpu-frame-clear-acrylic-back-case-black.html

Ευχαριστω!

 

Παιδια δεν εχει δοκιμασει κανεις να φανταστω ε?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σύμφωνα με όσα έχω διαβάσει κατέληξα στην θήκη uag monarch και στο whitestone dome glass.. Βέβαια ο συνδυασμός κοστίζει 100 ευρώ

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς την μεμβράνη υγρής τοποθέτησης spigen neo flex; Κάθεται με spigen rugged armor; Διαφορές με την screenknight;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θα πάω αύριο στο αιγάλεω να μου βάλουν την γνήσια ζελατίνα τις samsung μου είπε ότι μπορεί να μου βάλει την μια με 7 euro όπως είπε και ο χρηστης @Cadfael τον ρώτησα και μου είπε ότι με την spigen armor θα την πετάξει, μπορείτε να μου προτείνεται μια θήκη όχι διαφανες και όχι τις samsung (επειδή δεν καλύπτον το κάτω μέρος) που να μην πετάει την ζελατίνα και να προσφέρει προστασία?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θα πάω αύριο στο αιγάλεω να μου βάλουν την γνήσια ζελατίνα τις samsung μου είπε ότι μπορεί να μου βάλει την μια με 7 euro όπως είπε και ο χρηστης @Cadfael τον ρώτησα και μου είπε ότι με την spigen armor θα την πετάξει, μπορείτε να μου προτείνεται μια θήκη όχι διαφανες και όχι τις samsung (επειδή δεν καλύπτον το κάτω μέρος) που να μην πετάει την ζελατίνα και να προσφέρει προστασία?
Εβαλα τη γνησια μεμβρανη της Samsung στο ιδιο μαγαζι. Μου εδειξε διαφορές θηκες που δεν εχουν προβλημα. Διαλεξα μια της nillkin. Αψογη.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τη γνησια μεμβρανη της Samsung στο ιδιο μαγαζι. Μου εδειξε διαφορές θηκες που δεν εχουν προβλημα. Διαλεξα μια της nillkin. Αψογη.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

σε ευχαριστώ από τις θήκες που σου έδειξε ήταν καμια όχι clear μαύρη η μπλε και να προσφέρει προστασία μην τρέχω άδικα γιατί δεν είμαι και κοντά

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θα πάω αύριο στο αιγάλεω να μου βάλουν την γνήσια ζελατίνα τις samsung μου είπε ότι μπορεί να μου βάλει την μια με 7 euro όπως είπε και ο χρηστης @Cadfael τον ρώτησα και μου είπε ότι με την spigen armor θα την πετάξει, μπορείτε να μου προτείνεται μια θήκη όχι διαφανες και όχι τις samsung (επειδή δεν καλύπτον το κάτω μέρος) που να μην πετάει την ζελατίνα και να προσφέρει προστασία?

 

Με την spigen neo hybrid που έχω δοκιμάσει εγώ προσωπικά δεν ξεκκολαει.

Τώρα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο τα μερικά δέκατα χιλιοστου που θα έχει πιθανόν ξεχιλωσει ως μεταχειρισμενη η συγκεκριμένη θήκη.

Πάντως δείχνει να μην ακουμπάει την μεμβράνη.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ από τις θήκες που σου έδειξε ήταν καμια όχι clear μαύρη η μπλε και να προσφέρει προστασία μην τρέχω άδικα γιατί δεν είμαι και κοντά

 

Και τις 3 που ειδα ειχαν προστασια και απο κατω. Καμμια δεν ηταν clear.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε το S8 σε μαύρο δοκιμάστε την συγκεκριμένη UAG http://www.skroutz.gr/s/11660132/UAG-Plasma-Ash-Galaxy-S8.html

Είναι πιο σκούρα από τις φωτογραφίες και δένει τέλεια με το μαύρο.

Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα την nillkin nature gray διαφανη,η θηκη ειναι καταπληκτικη πολυ καλυτερη απο την neohybrid που ειχα, πολυ καλυτερο γκριπ γιατι στα πλαγια ειναι ζαγρε και δεν γλυστραει με τιποτα ,ειναι τοσο παχια οσο πρεπει αναδυκνυει την ομορφια του κινητου και προστατευει ταυτοχρονα και πισω μου αρεσει αυτο το πλαστικο που εχει για την καμερα το οποιο ναι μεν προστατευει την καμερα απο το να λερωθει κλπ αλλα εχει και το χωρισμα για το δαχτυλικο αποτυπωμα που δεν αφηνει να παει το δαχτυλο αλλου και το σημαντικοτερο ειναι παμφτηνη μονο 6,9 εχω μεινει υπερευχαριστημενος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ξαναγράψει απλα υπενθυμίζω διοτι πραγματικά εχω μεινει πολυ ευχαριστημένος. Επειδή εχω δοκιμάσει στο παρελθόν και Spigen και Nillkin και UAG κ.α. πραγματικά αυτη που ποστάρω ειναι καλύτερη απο όλες συμφωνα με τα δικα μου γουστα. Επίσης φοράω tempered glass στο οποιο η θηκη στις 4 γωνιες το αγκαλιαζει οπότε ουτε βγαινει ουτε τίποτα. Το λεω διότι πραγματικα αξιζει και προστατευει και αρκετά το τηλ. Πιο ευχαριστημένος απο καθε αλλη τετοιου τύπου.

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/thiki-samsung-galaxy-s8-plus-x-doria-defense-lux-black-carbon/prod8542437pp/

 

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχεις παρατηρήσει να εξασθενεί το σήμα όταν φοράς τη συγκεκριμένη θήκη;

Link to comment
Share on other sites

Αφου υπηρξε αποτυχια με το τζαμι της Nillkin, αυριο θα πειραματιστω με το 4D της X-One. Αν δεν με καλυψει ουτε κι αυτο που μαλλον ειναι και το πιο πιθανο οπως συνηθιζεται σχεδον με ολα τα τζαμακια, φευγω σφαιρα για Whitestone Dome. Ειχα πει να δοκιμασω και το καινουργιο της Spigen, αλλα δεν διαβασα ουτε και γι'αυτο καλες κριτικες κυριως στο θεμα του touch. Edited by Rottweiler
If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Αφου υπηρξε αποτυχια με το τζαμι της Nillkin, αυριο θα πειραματιστω με το 4D της X-One. Αν δεν με καλυψει ουτε κι αυτο που μαλλον ειναι και το πιο πιθανο οπως συνηθιζεται σχεδον με ολα τα τζαμακια, φευγω σφαιρα για Whitestone Dome. Ειχα πει να δοκιμασω και το καινουργιο της Spigen, αλλα δεν διαβασα ουτε και γι'αυτο καλες κριτικες κυριως στο θεμα του touch.

 

τι εγινε με το tempered glass της Nilkin? Δεν σου αρεσε η αποκριση ή η εφαρμογη..το αναμενω ακομα εγω...

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Τελειο το 4D της X-ONE.......................μεχρι να ερθει το Whitestone Dome! :D Περα απο την πλακα, η τοποθετηση εγινε τελεια στο καταστημα mythiki.gr στις Σερρες. Αν το κοιτας απο πανω φαινεται μια χαρα. Περιμετρικα ομως προφανως δεν μπορει να κολληθει καλα με αποτελεσμα περα απο το αισθητικο του πραγματος να γεμισει εσωτερικα σκονες βρωμιες κλπ. Οσο για το touch, ολως περιεργως για την ωρα το βλεπω σχεδον αψογο παντου. Φυσικα ολα αυτα εχουν να κανουν με την πρωτη ωρα που το φοραω... Τις επομενες μερες δεν ξερω τι θα γινει.... Τελος παντων, για καποιον που ειναι λιγο πιο "ευκολος" ισως και να το κρατουσε στη συσκευη του. By the way η θηκη που φοραω ειναι Spigen Ultra Hybrid!

 

tDHCWvA.jpg

I40n8Vz.jpg

L6gMuyk.jpg

mYyaorI.jpg

Edited by Rottweiler
If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Τελειο το 4D της X-ONE.......................μεχρι να ερθει το Whitestone Dome! :D Περα απο την πλακα, η τοποθετηση εγινε τελεια στο καταστημα mythiki.gr στις Σερρες. Αν το κοιτας απο πανω φαινεται μια χαρα. Περιμετρικα ομως προφανως δεν μπορει να κολληθει καλα. ΟΜΩΣ ολως περιεργως το touch για την ωρα το βλεπω σχεδον αψογο παντου. Τελος παντων, για καποιον που ειναι λιγο πιο "ευκολος" ισως και να το κρατουσε στη συσκευη του. Φυσικα ολα αυτα εχουν να κανουν με την πρωτη ωρα που το φοραω... Τις επομενες μερες δεν ξερω τι θα γινει.... Παρακατω φωτογραφιες....

tDHCWvA.jpg

I40n8Vz.jpg

L6gMuyk.jpg

mYyaorI.jpg

[imgur](https://i.imgur.com/mYyaorI.jpg)

την πρωτη ωρα μερα κλπ ολα καθονται τελεια μετα απο μερικες ημερες η βδομαδες αναλογα την ποιοτητα του τζαμιου θα το πεταξεις και θα βαλεις το whitestone και θα σωθεις
Link to comment
Share on other sites

την πρωτη ωρα μερα κλπ ολα καθονται τελεια μετα απο μερικες ημερες η βδομαδες αναλογα την ποιοτητα του τζαμιου θα το πεταξεις και θα βαλεις το whitestone και θα σωθεις
φίλε το έχεις φορεμένο εσύ??? μπορείς να βαλεις μερικες φώτο?? αν το εχεις κ με spigen θήκη ακόμα καλύτερα

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...