Jump to content

Redmi 4X


phone55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι sg Σιγκαπουρη

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άντε καλά...πολύ μας τα αργεί το Gearbest. Σου το έστειλε μέσω Αυστρίας; Το tracking number έχει ΑΤ στο τέλος;

 

sg ....σημερα εβγαλε ειδοποιηση ΚΑΤ- ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΡΟΣ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟ , ......ΠΛΗΡΩΝΩ τελωνειο; την πατησα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το tracking number τι γράφει;

 

2017-06-03 17:22 SWITZERLAND RECEIVE ITEM FROM CUSTOMER

2017-06-03 17:22 SWITZERLAND SEND ITEM ABROAD

Greece2017-06-03 17:22 SWITZERLAND ARRIVAL AT AIRPORT

2017-06-03 17:22 Asendia Hong Kong The consignment has left the origin border point

2017-06-03 17:22 Asendia Hong Kong Arrival at origin border point

Switzerland2017-06-03 17:22 Asendia Hong Kong Mailed

Link to comment
Share on other sites

Από Ελλάδα με 800 από που το αγοράζουμε?

Ποιό είναι το φτηνότερο σκρουτζομαγαζο?

 

Android 7 έχει, θα πάρει?

Ξέρει κάποιος ποιο άλλο τηλ Xiaomi σε οτιδήποτε ίντσες θα πάρει android 7?

Σκεφτόμουν κάτι από Ελλάδα μέχρι 250€ .

Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήρατε από Κίνα,και επιλέξατε DHL shipping,υπάρχει θέμα με τελωνεία κλπ?

 

DHL = σίγουρο τελωνείο.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: έχω βάλει τη sim στη θεση 1 (micro sim) και έχω διαλέξει να προτιμαει 3g αντι για lte. Στο lock screen μου γράφει πάντα vodafone 4g. Καμια ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: έχω βάλει τη sim στη θεση 1 (micro sim) και έχω διαλέξει να προτιμαει 3g αντι για lte. Στο lock screen μου γράφει πάντα vodafone 4g. Καμια ιδέα;

 

Στην Τούμπα, για να ξεκινήσουμε ολοι μαζί να πούμε ένα σύνθημα φωνάζει ένας: «1, 2, 4»...το 3 (βλ. ΑΡΗΣ) δεν υπάρχει στο λεξιλόγιο... Κάτι παρόμοιο πρέπει να συμβαίνει και με το κινητό σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα στην σύζυγο μου αυτό το κινητό και έχει ένα θέμα με το Bluetooth Plantronics m90. Κάνει διακοπές ο ήχος κατά την διάρκεια κλήσης. Έχει κανείς καμιά ιδέα;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα στην σύζυγο μου αυτό το κινητό και έχει ένα θέμα με το Bluetooth Plantronics m90. Κάνει διακοπές ο ήχος κατά την διάρκεια κλήσης. Έχει κανείς καμιά ιδέα;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Ποια ρομ εχει?

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το κινητό που φέρνει η ελληνική αντιπροσωπία έχει την 800 Β20 γιατί στο σαιτ τους δεν την γράφει
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που το έχει πάρει από Ελλάδα να μου πει τί γράφει το κουτί από πίσω ;

Εγώ το πήρα από Κίνα και αγόρασα υποτίθεται την global version που υποστηρίζει B20 και γράφει :

Product Name / Product Model: Mobile Phone / MAG138

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή κάνω ποδήλατο και χρησιμοποιώ το strava χωρείς σύνδεση στα δεδομένα (INTERNET) και χωρείς 4G η μπαταρία θα καταναλώνεται γρήγορα
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που το έχει πάρει από Ελλάδα να μου πει τί γράφει το κουτί από πίσω ;

Εγώ το πήρα από Κίνα και αγόρασα υποτίθεται την global version που υποστηρίζει B20 και γράφει :

Product Name / Product Model: Mobile Phone / MAG138

 

Αυτό γράφει

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ερώτηση το κινητό που φέρνει η ελληνική αντιπροσωπία έχει την 800 Β20 γιατί στο σαιτ τους δεν την γράφει

 

Την έχει. Σε κανένα κινητό τους δεν αναγράφεται στο site

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα ποια global να κατεβάσω από την σελίδα της MIUI και εντάξει την κατέβασα μετά τη γίνετε

 

Τι εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Ίσως έχει ειπωθεί ξανά, απλά μια διευκρίνιση.

Όταν σε ένα μαγαζί από γνωστή μηχανή αναζήτησης στο διαδίκτυο, πωλείται το κινητό €60 φθηνότερα από τον εισαγωγέα (InfoQuest και Πλαίσιο/Κωτσόβολο/Media Markt) και γράφει ότι έχει την περιβόητη global version και ελληνικό μενού, είμαστε οκέι για την αγορά του ή κάτι ''σκοτεινό'' κρύβεται;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεταξύ αυτού και του p9 lite για τον πατέρα μου.Πιστεύετε ότι το συγκεκριμένο μπορεί να χει λίγο ποιοτικότερη κατασκευή στο γυαλί και στο περίβλημα του από το p9 lite;Ψαχνοντάς τα μου άφησε μια τέτοια εντύπωση.Από λειτουργικά έχει παίξει κανένας και με τα δύο να μου πει ένα συγκριτικό ρεζουμέ;
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και γώ τη global version με τη B20.

Φορούσε τη global stable rom και αναβαθμίστηκε αμέσως ΟΤΑ στην 8.2.10.0.

Παρατηρώ χαμηλή ένταση ήχου σε youtube και μόνο αν το τεματίσεις είναι ικανοποιητικός.

Το έχει παρατηρήσει κανείς? Εικάζω ότι είναι θέμα της rom και σκέφτομαι να φλασάρω την ελληνική που επιπλέον είναι ήδη nougat.

Link to comment
Share on other sites

Όσα πωλούνται στην Ελλάδα δεν έχουν την ελληνική Rom;

Όχι βέβαια, η ελληνική είναι απλά μια custom rom που τη φτιάχνει η ελληνική κοινότητα (έχοντας ως βάση την official κινεζική) και όποιος θέλει κάνει κάποιες ενέργειες ώστε να τη φλασάρει.

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς από skroutz; Για τη global version ρωτάω

 

Τώρα το ψάχνω εγώ.Έχω στείλει mail σε όλα τα μαγαζιά μέχρι μία τιμή να μου πούνε ποια έκδοση έχουν ακριβώς και αν υποστηρίζεται η b20 μπάντα.Αν θες πληροφορίες στείλε pm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...