Jump to content

Redmi 4X


phone55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δίνεις έως και 199 τότε πάρε από κατάστημα που εισάγει η info quest πχ electronet, media markt, kotdovolos, public ,you.gr . Επίσης από πίσω είναι μεταλικό οχι πλαστικό.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To kimovil έχει ένα εκπτωτικό κουπόνι MM4X4G για το gearbest, αλλά δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω. Ξέρετε το λόγο;

 

Απ'οτι λεει στο Gearbest εληξε!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να πάρω το τηλέφωνο στην κοπέλα μου. Το βασικό είναι ότι είναι πολύ απρόσεκτη και θα της πέσει πολλές φορές κάτω. Ένα δεύτερο είναι ότι θα ξεχνάει να το φορτίσει..οπότε μέχρι τώρα θέλουμε αντοχή κ μπαταρία. Επίσης δεν έχει ιδέα από Ρομ κ τέτοια οπότε πάω για γκλομπαλ. Έχω βρει το 32αρι με 3 gb ram περίπου 150 από σκρουτζ. Να το πάρω ή όχι? Μήπως να πάω για το 4α?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες είμαι στο τσακ να το πάρω.Για οικονομικούς λόγους σκέφτομαι να πάρω την 2 gb έκδοση.Ερχομαι από windows και δε ξέρω αν τα 2 γίγα στο android είναι αρκετά πλέον...Οσοι το έχετε με 2,πως τρέχει?

 

Επίσης λέω να το πάρω από γνωστό σκρουτζομάγαζο.Θα πρέπει να προσέξω κάτι?Εχουν την global?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μολις εφτασε στα χερια μου το κινητο. επειδη ειναι η πρωτη φορα που παιρνω κινητο με μπαταρια λιπο θα ηθελα να με βοηθησετε λιγο με την πρωτη ενεργοποιηση καθως και το στρωσιμο της μπαταριας...ως τωρα χρησιμοποιουσα αυτο τον οδηγο σε γενικες γραμμες http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3918378#post3918378

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται να κάνεις κάτι ιδιαίτερο με τη φόρτιση. Απλώς μην το αφήνεις κάτω από 15% μπαταρία και πότε να σβήσει από μπαταρία. Επίσης μην το αφήνεις με τις ώρες στην πρίζα αν και αυτό δεν είναι τόσο κακό όσο να το αφήνεις να σβήσει από μπαταρία.

Κάνε αυτά τα δύο και μην ψάχνεσαι περισσότερο γιατί πιο πολύ θα ταλαιπωρεισαι παρά θα ευχαριστιεσαι.

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο φιλε μου, ευχαριστω!

 

απο το λιγο ψαξιμο που του εκανα μου φανηκε ακαταλαβιστικο σε σχεση με οτι ειχα συνηθισει στο παρελθον...γενικα οι πιο ψαγμενοι εδω μεσα καμια συμβουλη? τι να σβησω τι να εγκαταστησω, προτεινομενες ρυθμισεις, πως να απαλλαχθω απο περιττες google εφαρμογες και γενικα οτιδηποτε μπορει να βοηθησει κι εμας τους ασχετους απο xiaomi....χωρις χρηση ρουτ, γιατι πρωτον δεν εχω ξανακανει και το φοβαμαι και δευτερον δεν θα εκανα σε ολοκαινουριο κινητο...εχω την global version 3gb ram/ 32gb rom.

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

Μη σβήσεις κατι. Δεν εχει νοημα. Εκτος αν κάνεις ρουτ. Εκει αλλαζει το θεμα.

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Μη σβήσεις κατι. Δεν εχει νοημα. Εκτος αν κάνεις ρουτ. Εκει αλλαζει το θεμα.

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

ειναι ευκολη διαδικασια στο συγκεκριμενο μοντελο? και πανω απ ολα θα γινει με ασφαλεια?

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις καμία επαφή, αστο καλύτερα.

Και ετσι οπως ειναι ρολαρει καλα

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο από τα 2 redmi note 4 kai 4x έχει τη μεγαλύτερη αυτονομία?

Και με ποιο επεξεργαστή?

 

Sent from my SM-T810 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από εδώ με 3 gb,global το χτυπάω άφοβα?http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_630450.html?wid=4

 

Ναι, έτσι τουλάχιστον αναφέρει στην περιγραφή, ότι έχει την 800αρα συχνότητα

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποιο από τα 2 redmi note 4 kai 4x έχει τη μεγαλύτερη αυτονομία?

Και με ποιο επεξεργαστή?

 

Sent from my SM-T810 using Tapatalk

Redmi Note? Εδώ είναι για το απλό Redmi 4 όχι το Note

Edited by minotavros
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Παντως στην πλοηγηση κανα μισαωρο η μπαταρια επιασε 45 βαθμους ζεστηηηη.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Παιδες την βοηθεια σας γιατι εχω σκασει. Προσφατα κατοχος ενος redmi 4x, 3/32, ελληνικης αντιπροσωπειας αγορασμενο απο mediamarkt πριν απο δυο εβδομαδες.

Απο την αρχή δεν μου άναβε ο φωτισμος των κουμπιων κατω χαμηλα.

Ξερει κανεις αν ενεργοποιουνται απο καποια ρυθμιση ή παιζει να ειναι ελλατωματικό;

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Απο την αρχή δεν μου άναβε ο φωτισμος των κουμπιων κατω χαμηλα.

Ξερει κανεις αν ενεργοποιουνται απο καποια ρυθμιση ή παιζει να ειναι ελλατωματικό;

 

Ευχαριστω

 

Ούτε ενεργοποιείται, ούτε ελαττωματικό είναι. Απλά δεν είναι φωτιζόμενα. Στο NOTE 4/4χ είναι νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο φιλε μου, ευχαριστω!

 

απο το λιγο ψαξιμο που του εκανα μου φανηκε ακαταλαβιστικο σε σχεση με οτι ειχα συνηθισει στο παρελθον...γενικα οι πιο ψαγμενοι εδω μεσα καμια συμβουλη? τι να σβησω τι να εγκαταστησω, προτεινομενες ρυθμισεις, πως να απαλλαχθω απο περιττες google εφαρμογες και γενικα οτιδηποτε μπορει να βοηθησει κι εμας τους ασχετους απο xiaomi....χωρις χρηση ρουτ, γιατι πρωτον δεν εχω ξανακανει και το φοβαμαι και δευτερον δεν θα εκανα σε ολοκαινουριο κινητο...εχω την global version 3gb ram/ 32gb rom.

αν και εχω το redmi note 4x εδω xiaomi-miui.gr ψαξε για το μοντελλο σου.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...