Jump to content

Redmi 4X


phone55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποιος να βοηθήσει ρε παιδιά;

Καλησπέρα!!!

Αν καταλαβα σωστά από τα γραφόμενα σου, πήρες το Redmi Note 4x, οπότε καλύτερα να δώσεις (και να πάρεις) πληροφορίες στο σωστό νήμα του

Κατα τα λοιπά, το adblock πραγματι θέλει Root τηλέφωνο...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν καταλαβα σωστά από τα γραφόμενα σου, πήρες το Redmi Note 4x, οπότε καλύτερα να δώσεις (και να πάρεις) πληροφορίες στο σωστό νήμα του

Κατα τα λοιπά, το adblock πραγματι θέλει Root τηλέφωνο...

 

ok, ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το συγκεκριμένο τηλέφωνο για την γυναίκα μου και βλέπω οτι αξίζει αρκετά ειδικά για τα λεφτά του. Απλά θα ήθελα απο καποιον κατοχο να μου πει ποσο χρονο χρειάζεται να φορτισει ας πουμε απο το 20% ως 100%. Επειδή αργει αρκετά και δεν ξέρω κατα πόσο ειναι φυσιολογικό. Ευχαριστώ..

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κανει 4 με 5 ωρες. Με τον δικό του φορτιστή. Και λιγο που εψαξα είναι αρκετός κοσμος που εχει το ιδιο θέμα. Αλλά τι φταίει δεν ξερω.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι για το κινητάκι αυτό. Βασικά είμαι ανάμεσα σε αυτό και το 4 prime με κύριο στοιχείο σύγκρισης την μπαταρία. Ενώ έχω στοιχεία για το prime (youtube και gsmarena) δεν έχω για το redmi 4x. Λοιπόν, πόσες ώρες οθόνης σας βγάζει και σε πόσες μέρες; Η χρήση είναι κυρίως ιντερνετ, social media (fb, messenger, viber, pinterest) χωρίς παιχνίδια.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μερικές πληροφορίες

1. Με πάροχο whatsa'up στα δεδομένα θα έχω 3G;

2. Με μέτρια χρήση (30 λεπτά ίντερνετ,2-4 λεπτά ομιλίας) πόσο κρατάει η μπαταρία;

3. Μπορεί κάποιος να ανεβάσει 3-4 φωτογραφίες ανεπεξέργαστες να δούμε τι φωτογραφίες βγάζει;

4. Από που θα προτείνατε να γίνει η αγορά; (η εγγύηση δεν με ενδιαφέρει)

Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει το xiaomi redmi 4x εδω κ 2 εβδομαδες κ ενω η δονηση ειναι ενεργοποιημενη σε ολες τις εφαρμογες..οταν το βαζω αθορυβο με δονηση μονο δεν λειτουργει καθολου η δονηση σε εσερχομενα μηνυματα στπ messenger viber mail..η δονηση χτυπαει μονο στις κλησεις...μπορει καποιος να μου πει τι μπορω να κανω??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πόσο χρόνο κάνει να φορτισει η συγκεκριμένη συσκευή με τον δικό της φορτιστή? Μπορεί να απαντήσει κάποιος?

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κανει 4 με 5 ωρες. Με τον δικό του φορτιστή. Και λιγο που εψαξα είναι αρκετός κοσμος που εχει το ιδιο θέμα. Αλλά τι φταίει δεν ξερω.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το φορτιζεις απευθειας σε μπριζα η σε πολαπλο;

Επισης ανοιχτο η κλειστο;

Σε εμενα φορτιζει σε δυο μιση ωρες περιπου κλειστο.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή αργούσε πάρα πολύ. Μπήκα λίγο στα στατιστικά μπαταρίας και εκανα εκκαθάριση και από τότε κάνει περίπου 2μισυ ώρες και σε μενα. Οπότε όλα οκ. Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το χτυπήσω αλλά έχω μπερδέψει τα μπούτια μου με τόσα μοντέλα...Πέραν του επεξεργαστή υπάρχει κάποια σημαντική διαφορά με το redmi prime?

Επίσης είδα σε review να λέει ότι το πίσω μέρος δεν είναι μεταλλικό όπως ισχυρίζεται η xiaomi.Kάποιο σχόλιο από τους κατόχους παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους...εχω 4x και εγώ και από ότι έψαξα μόνο στην έκδοση με τον snapdragon έχει η Xiaomi ενεργοποιημενο το fast charging...δηλαδη στην φόρτιση σιγουρα θα καθυστερεί...η μόνη επιλογή μετα απο λίγο ψάξιμο είναι η αλλαγή kernel αλλά ακόμα δεν έχω βρει ποιο και από που θα το κατεβάσω(μέσω ρουτ εννοειται)
Link to comment
Share on other sites

Απο που προτείνετε να γίνει η αγορά του κινητού;

μέχρι πόσα δίνεις ταβάνι

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...