Jump to content

Εφαρμογή πλοήγησης


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ανοίξω ένα θέμα που έχω εδώ και καιρό

Χρησιμοποιούσα μέχρι πριν λίγο καιρό για πλοήγηση την εφαρμογή don't panic

Ήταν αρκετά καλή. Την είχα αγοράσει πριν χρόνια νομίζω 15€ και είχα κανονικά κάθε τόσο αναβαθμίσεις

 

Πλέον δεν υπάρχει στο App Store και δεν ξέρω τον λόγο

 

Ποια εφαρμογή χρησιμοποιειται?

 

Προς το παρών κάνω την δουλειά μου με το google maps αλλά θέλει Ίντερνετ και προχθές που πήγα βόλτα με την μηχανή επάνω στην Νάουσα δεν είχα καλό Ίντερνετ και έκανα πόση ώρα να βρω αυτό που ήθελα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας παρα πολλές, αγορασμένες όπως το navigon, το ενσωματωμένο του αυτοκινήτου, δωρεάν όπως το here we go, οι ενημερώσεις στο here we go ειναι πολυ πιο φρέσκιες απ' όλες και ενημερώνονται και πολυ πιο γρήγορα απ' ολα τα αλλα!!!
κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας παρα πολλές, αγορασμένες όπως το navigon, το ενσωματωμένο του αυτοκινήτου, δωρεάν όπως το here we go, οι ενημερώσεις στο here we go ειναι πολυ πιο φρέσκιες απ' όλες και ενημερώνονται και πολυ πιο γρήγορα απ' ολα τα αλλα!!!

 

Δουλεύει σωστά;

Το είχα παλαιότερα αλλά μου δημιουργούσε προβλήματα

Μέσα στα διαγνωστικά άφηνε πολλά αρχεία stack και λοιπά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κυρίως χρησιμοποιώ το NLife. Μου αρέσει το layout και το έχω αγορασμένο εδώ και χρόνια.

 

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi Note 2 μου (6/128)

Link to comment
Share on other sites

Κυρίως χρησιμοποιώ το NLife. Μου αρέσει το layout και το έχω αγορασμένο εδώ και χρόνια.

 

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi Note 2 μου (6/128)

 

Απατη!! Ηταν το Ndrive το ειχα αγοράσει, άλλαξε όνομα και έμεινε απο το 15 χωρίς ενημέρωση:confused:

Το google maps μπορείς να κάνεις download μια περιοχή που κινησε συνήθως και δουλεύει μια χαρά offline.

Edited by manolis
Link to comment
Share on other sites

Απατη!! Ηταν το Ndrive το ειχα αγοράσει, άλλαξε όνομα και έμεινε απο το 15 χωρίς ενημέρωση:confused:

Το google maps μπορείς να κάνεις download μια περιοχή που κινησε συνήθως και δουλεύει μια χαρά offline.

 

Το θέμα είναι με το google maps ότι δεν ξέρεις τι θα χρειαστείς.

Μπορεί σήμερα να χρειαστείς πχ δυτική Μακεδονία, την άλλη εβδομάδα Θεσσαλία και πάει λέγοντας

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει σωστά;

Το είχα παλαιότερα αλλά μου δημιουργούσε προβλήματα

Μέσα στα διαγνωστικά άφηνε πολλά αρχεία stack και λοιπά

 

Δουλεύει υποδειγματικά

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας παρα πολλές, αγορασμένες όπως το navigon, το ενσωματωμένο του αυτοκινήτου, δωρεάν όπως το here we go, οι ενημερώσεις στο here we go ειναι πολυ πιο φρέσκιες απ' όλες και ενημερώνονται και πολυ πιο γρήγορα απ' ολα τα αλλα!!!

Συμφωνώ, παρόλο που είχα αγοράσει και εγώ το navigon τώρα χρησιμοποιώ το here we go το οποίο δουλεύει άψογα.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Όσες φορές έχω πάει Αθήνα με άσχετο φίλο μου το Google Maps(Με ενεργοποιημένα ενοείται τα δεδομένα) με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο.Όταν δεν έχω πολλά megabyte για κατανάλωση χρησιμοποιώ το Here We Go.Δεν έχω κανένα απολύτως παράπονο από τα 2 ούτε μου είχαν προβλήματα.Οπότε το Here We Go θα σε καλύψει και με το παραπάνω Edited by andreas1992

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...