Jump to content

Εγγύηση Google Pixel


dimkit
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρώτησα και μέσα στο θέμα του pixel ,αλλά δεν έχει απαντήσει άνθρωπος , (πολύ νέκρα γενικά στο θέμα).

Είπα λοιπόν να δοκιμάσω και εδώ μπας και έχω καλύτερη τύχη .

 

Απο άποψη εγγύησης και service , τι γίνεται στην Ελλάδα ?

Υπάρχει εξουσιοδοτημενο service σε περίπτωση βλάβης ?

Link to comment
Share on other sites

Κατά 99% αρβατο είναι (δλδ σαν να μην έχεις service)

Οποίος αγοράζει htc, Sony huawei (και κάποιες άλλες μάρκες) και έχουν service εκεί ουσιαστικά έχουμε αποδεχτεί πλέον ότι αν χαλάσει την βάψαμε

Link to comment
Share on other sites

Κατά 99% αρβατο είναι (δλδ σαν να μην έχεις service)

Οποίος αγοράζει htc, Sony huawei (και κάποιες άλλες μάρκες) και έχουν service εκεί ουσιαστικά έχουμε αποδεχτεί πλέον ότι αν χαλάσει την βάψαμε

 

Καλά, αυτά έχουν αλλάξει εδώ και χρόνια. Μια χαρά είναι το σέρβις της αρβάτο, αν κρίνω από άτομα που γνωρίζω και έχουν απευθυνθεί εκεί.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλά, αυτά έχουν αλλάξει εδώ και χρόνια. Μια χαρά είναι το σέρβις της αρβάτο, αν κρίνω από άτομα που γνωρίζω και έχουν απευθυνθεί εκεί.

 

πριν 2 μηνες 3 περιστασιακά (καταστάσεις τύπου οχι δεν είμαι ελέφαντας)

 

απλα πάνε κάπως ετσι... οπα 10 κινιτα 3 τα περναμε χορις καν ελεγχο (ναι εχει γινει και αυτο να φταις και αυτοι ουτε καν να το ελεγχουν) αα τα αλλα 7 ας τα θάψουμε ψαχνοντας απο μικροσκοπιο για να εχουμε μετα τζιρο καλο

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
πριν 2 μηνες 3 περιστασιακά (καταστάσεις τύπου οχι δεν είμαι ελέφαντας)

 

απλα πάνε κάπως ετσι... οπα 10 κινιτα 3 τα περναμε χορις καν ελεγχο (ναι εχει γινει και αυτο να φταις και αυτοι ουτε καν να το ελεγχουν) αα τα αλλα 7 ας τα θάψουμε ψαχνοντας απο μικροσκοπιο για να εχουμε μετα τζιρο καλο

 

Πάντως ρωτησε φιλος μου στην arvato και δεν φτιάχνουν ουτε εκει pixel. Και στο πλαίσιο που ρωτησε του ειπε οτι τα στέλνουν εξω...αλλα πως γίνεται το πλαίσιο να δίνει 2 χρόνια εγγύηση;;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Πάντως ρωτησε φιλος μου στην arvato και δεν φτιάχνουν ουτε εκει pixel. Και στο πλαίσιο που ρωτησε του ειπε οτι τα στέλνουν εξω...αλλα πως γίνεται το πλαίσιο να δίνει 2 χρόνια εγγύηση;;

βάση νομοθεσίας είναι υποχρεωμένοι να δίνουν 2 έτη εγγύησή αλλιώς ούτε 1 δευτερόλεπτο δεν θα μας έδιναν

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Εγγύηση Google Pixel

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...