Jump to content

[Άποψη] Τελικά, τα κατάφερε η Samsung με το Galaxy S8/S8+;


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο καθένας επιλέγει το πως ξοδευει τα λεφτά του. Ο καθένας κρινει τι είναι πεταμένα λεφτά.

Για μένα, τα 2-3 πακέτα τσιγάρα πχ είναι καραπεταμένα λεφτά , αλλά 30% των ελλήνων φουγαριάζουν ;)

 

Για μένα , τα χρήματα που έδωσα πχ σε 2 ελβετικά ρολόγια δεν είναι πεταμένα λεφτά αλλά για σένα για παράδειγμα θα μπορούσαν να είναι (ή και όχι).

 

Ομως θα συμφωνήσω με προλαλήσαντα ότι σε ένα τεχνολογικό φόρουμ το να βαφκαλιζόμαστε για τη τιμή ενός προϊόντος όταν θα έπρεπε να συζητάμε για το τι προϊόν ειναι, ειναι του κερατά overkill.

 

συμφωνω σε ολα και το ειπα και πανω ...

ειναι δικια μου τοποθέτηση και εννοείται σεβομαι τον καθενα το τι θα κανει τα λεφτα του ...

εγω πλεον δεν ειμαι ουτε καπνιστής (καπνιζα 3 πακετα την μερα ;) ) !

οποτε οι ναυαρχιδες της καθε εταιριας (πλεον για μενα ) ειναι πεταμενα λεφτα οπως ηταν και τα τσιγαρα που καπνιζα! ..και δεν μου αλλαζει κανενας την αποψη εδω ;)

και ναι σε ενα φορουμ θα κουβεντιαζουμε ΚΑΙ ΑΥΤΑ ...οποιος δεν θελει απλα δεν συμμετεχει ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 112
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μού αρέσει πάντως που όλοι έχουμε άποψη χωρίς να το έχουμε καν πιάσει στα χέρια μάς.....:lol:

Πολοι το γράφουν αυτο. Τα τελευταία 10 χρονια ποτε δεν εχω αλλαξει γνωμη οταν ειδα τελικα το κινητο απο κοντα. Οποιος εχει δει 100 βίντεο εχει διαβασει 100 review και ασχολείται χρονια με την τεχνολογία δε χρειάζεται να πιασει μια συσκευή στα χερια του για να εχει σωστη αποψη. Για τους υπόλοιπους δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Πολοι το γράφουν αυτο. Τα τελευταία 10 χρονια ποτε δεν εχω αλλαξει γνωμη οταν ειδα τελικα το κινητο απο κοντα. Οποιος εχει δει 100 βίντεο εχει διαβασει 100 review και ασχολείται χρονια με την τεχνολογία δε χρειάζεται να πιασει μια συσκευή στα χερια του για να εχει σωστη αποψη. Για τους υπόλοιπους δεν ξερω.

 

στην εποχη του streaming του βιντεο και της info που ερχεται απο τον "καθενα" σε 2 κλάσματα μπροστα σου το να κανουμε κουβεντα αν την πιασαμε την συσκευη στο χερι η οχι ειναι λες και ειμαστε στα 90s που τα cd πουλουσαν ακομη ....

συμφωνω και σε αυτο ....

Link to comment
Share on other sites

"Στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο".

Μοναδικος και απολυτος δεικτης επιτυχιας ενος προιοντος,ειναι το συνολο των πωλησεων και τα κερδη που αποφερει.

Καμια εταιρεια δεν ενδιαφερεται για το αν θα κανει "ευτυχισμενους" τους αγοραστες,περισσοτερο απο το ποσα φραγκα θα "παντελονιασει".;)

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταίο θα διαφωνήσω...

Και η Alfa Romeo 4c είναι εξαιρετικό αυτοκίνητο, με αρκετά καλούδια. Αυτό, όμως, δεν απέτρεψε διάφορες συζητήσεις ανά τον πλανήτη, σχετικές με το κατά πόσον δικαιολογεί το υψηλό κόστος απόκτησης (άνω των 80.000€), ιδίως όταν αυτό την φέρνει αντιμέτωπη με αντίστοιχα εξαιρετικά αυτοκίνητα..

 

Απλά πάρε κάτι άλλο.

Εμένα με ενοχλεί η λογική του γιατί να πληρώσω τόσα για φερράρι όταν μπορώ να δώσω τόσα για ενα φίατ.

Πάρε φίατ φίλε και μη μας πρήζεις.

Απλά δεν είναι για σένα η φεράρι.

Όπως επίσης και το άλλο....δεν είναι vfm.....

Αν περιμένεις η κορυφή να είναι vfm σε οποιοδήποτε προιόν κάτι έχεις καταλάβει λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Απλά πάρε κάτι άλλο.

Εμένα με ενοχλεί η λογική του γιατί να πληρώσω τόσα για φερράρι όταν μπορώ να δώσω τόσα για ενα φίατ.

Πάρε φίατ φίλε και μη μας πρήζεις.

Απλά δεν είναι για σένα η φεράρι.

Όπως επίσης και το άλλο....δεν είναι vfm.....

Αν περιμένεις η κορυφή να είναι vfm σε οποιοδήποτε προιόν κάτι έχεις καταλάβει λάθος.

Συμφωνώ απόλυτα για τα περί Fiat και Ferrari. Από την άλλη όμως, όταν θα συγκρίνεις Ferrari με Lamborghini, θα μπει στα δεδομένα και το κόστος κτήσης.

Συμφωνώ και για τα περί vfm. Άλλωστε, αυτή η άποψη με επιβεβαιώνει, ως προς την (συνειδητή ή μη) πληρωμή υπεραξιών.

Δεν δέχομαι, όμως, λογικές τύπου "κοστίζει 900€ γιατί είναι το καλύτερο" ή "το x είναι 8 φορές καλύτερο από το y, γιατί το x κοστίζει 100€, ενώ το y κοστίζει 800€".

Όπως διασκεδάζω όταν μου λένε "μου είναι αναγκαίο το x που κοστίζει 700€ ή το y με τα 4 gb ram" άνθρωποι που το τηλέφωνο το έχουν μόνο για πέντε τηλεφωνήματα την ημέρα και λίγο facebook.

Απλό είναι...

Γουστάρω να αγοράζω πρώτος ή να έχω το ακριβότερο ή να λένε για μένα ότι κυκλοφορώ με το κορυφαίο της εταιρίας κι επειδή τα έχω τα euros μπορώ και το κάνω. Τίμιες κουβέντες...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα για τα περί Fiat και Ferrari. Από την άλλη όμως, όταν θα συγκρίνεις Ferrari με Lamborghini, θα μπει στα δεδομένα και το κόστος κτήσης.

Συμφωνώ και για τα περί vfm. Άλλωστε, αυτή η άποψη με επιβεβαιώνει, ως προς την (συνειδητή ή μη) πληρωμή υπεραξιών.

Δεν δέχομαι, όμως, λογικές τύπου "κοστίζει 900€ γιατί είναι το καλύτερο" ή "το x είναι 8 φορές καλύτερο από το y, γιατί το x κοστίζει 100€, ενώ το y κοστίζει 800€".

Όπως διασκεδάζω όταν μου λένε "μου είναι αναγκαίο το x που κοστίζει 700€ ή το y με τα 4 gb ram" άνθρωποι που το τηλέφωνο το έχουν μόνο για πέντε τηλεφωνήματα την ημέρα και λίγο facebook.

Απλό είναι...

Γουστάρω να αγοράζω πρώτος ή να έχω το ακριβότερο ή να λένε για μένα ότι κυκλοφορώ με το κορυφαίο της εταιρίας κι επειδή τα έχω τα euros μπορώ και το κάνω. Τίμιες κουβέντες...

 

Όταν κάποιος λέει έχω το τάδε κινέζικο με τόση μνήμη και τόσο χώρο άρα με καλύπτει, είναι ακριβώς το θέλω να πάω σουπερμαρκετ με φιατ και μερσεντες (ας βγάλουμε τη φεράρι...)

Δεν το παίρνουμε γι αυτό το λόγο (...κανονικά).

Θα το πάρουν και οι μπρούκληδες, οι φιγουράτοι, αυτοί που θέλουν απλά να έχουν την τελευταία τεχνολογία και αυτοί που πραγματικά το παίρνουν γι αυτά που προσφέρει.

Δε μπορούμε να το συγκρίνουμε με την κάθε κινεζιά που μόνο οι σένσορες που κουβαλάει το κάθε S, Note μιλώντας για Samsung, κοστίζουν όσο το κινέζικο, που δεν έχει και υποστήριξη κιόλας.

Δεν τους θες; ε μη το πάρεις βρε αδερφέ.

Δεν θες MU-Mimo; επίσης μην το πάρεις.

Δεν θες έξοδο diplay port ή HDMI 4K στα 60fps!!!!!; ξανά μανά μη το πάρεις.

Και πόσα άλλα ακόμα που γεμίζεις σελίδα.

Ότι δεν είναι για μας δε σημαίνει ότι δεν αξίζει τα λεφτά του.

Τράβα πάρε ότι σε ικανοποιεί εσένα και τέλος.

Απλά δεν είναι για σένα.

Link to comment
Share on other sites

Πολοι το γράφουν αυτο. Τα τελευταία 10 χρονια ποτε δεν εχω αλλαξει γνωμη οταν ειδα τελικα το κινητο απο κοντα. Οποιος εχει δει 100 βίντεο εχει διαβασει 100 review και ασχολείται χρονια με την τεχνολογία δε χρειάζεται να πιασει μια συσκευή στα χερια του για να εχει σωστη αποψη. Για τους υπόλοιπους δεν ξερω.

Πολλες συσκευες που ειχα διαβασει-ακουσει-δει,τελικα δεν με καλυψαν,τι πιο απλο απο αυτο.

Εγω και λογο εργασια σας μου ειμαι πιο δυσκολοπιστος σε καποια θεματα.

Εσυ δηλαδη θα πας να δωσεις κοντα στο 1000ρικο χωρις να το εχεις πιασει καν στα χερια σου,και να το εχεις δουλεψει εστω και λιγο??:blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάποιος λέει έχω το τάδε κινέζικο με τόση μνήμη και τόσο χώρο άρα με καλύπτει, είναι ακριβώς το θέλω να πάω σουπερμαρκετ με φιατ και μερσεντες (ας βγάλουμε τη φεράρι...)

Δεν το παίρνουμε γι αυτό το λόγο (...κανονικά).

Θα το πάρουν και οι μπρούκληδες, οι φιγουράτοι, αυτοί που θέλουν απλά να έχουν την τελευταία τεχνολογία και αυτοί που πραγματικά το παίρνουν γι αυτά που προσφέρει.

Δε μπορούμε να το συγκρίνουμε με την κάθε κινεζιά που μόνο οι σένσορες που κουβαλάει το κάθε S, Note μιλώντας για Samsung, κοστίζουν όσο το κινέζικο, που δεν έχει και υποστήριξη κιόλας.

Δεν τους θες; ε μη το πάρεις βρε αδερφέ.

Δεν θες MU-Mimo; επίσης μην το πάρεις.

Δεν θες έξοδο diplay port ή HDMI 4K στα 60fps!!!!!; ξανά μανά μη το πάρεις.

Και πόσα άλλα ακόμα που γεμίζεις σελίδα.

Ότι δεν είναι για μας δε σημαίνει ότι δεν αξίζει τα λεφτά του.

Τράβα πάρε ότι σε ικανοποιεί εσένα και τέλος.

Απλά δεν είναι για σένα.

βασικα τι λεμε τωρα ρε ????!

οχι και παλι οχι και παλι Ο Χ Ι δεν αξιζει τα λεφτα του ...

και πανω εγω δεν το εβαλα στο τραπεζι με κινεζια αλλα με LG ....

τεσπα επιμενω και ας φανω γραφικος ...

ΚΑΜΙΑ ΝΑΥΑΡΧΙΔΑ σημερα δεν αξιζει ουτε το σαλιο μας οχι "φράγκα"

Link to comment
Share on other sites

βασικα τι λεμε τωρα ρε ????!

οχι και παλι οχι και παλι Ο Χ Ι δεν αξιζει τα λεφτα του ...

και πανω εγω δεν το εβαλα στο τραπεζι με κινεζια αλλα με LG ....

τεσπα επιμενω και ας φανω γραφικος ...

ΚΑΜΙΑ ΝΑΥΑΡΧΙΔΑ σημερα δεν αξιζει ουτε το σαλιο μας οχι "φράγκα"

Δεν αξιζει τα λεφτα του ειναι πολυ σχετικο,εαν εννοεις απο θεμα υλικων-κατασκαυης οχι,αλλα κατα τα αλλα (r&d κτλ) ειναι κοντα στο νουμερο.

Και φυσικα δεν ειναι για ολους μια συσκευη σαν αυτην,πως να το κανουμε τωρα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μη βαράτε τον @freddara

 

Είναι ο μόνος εδώ μέσα που έχει edge οθόνη που έχει και νόημα. Εκεί στη Sammy, την πρώτη φορά που υλοποίησαν την edge οθόνη (note edge) το πέτυχαν. Μετά..... το χάσανε απλά αφού το κάνανε glamouria.

 

Σίγουρα το S8 είναι πολύ καλή συσκευή, με πολύ καλά specs που κάνει τα πάντα. Μερικές σκέψεις....

 

1) Αφού είναι η κορυφή της Sammy, τόσο πολύ θα τους στοίχιζαν τα 6 GB RAM? Έρχεται το Note 8 όμως....

2) Δεν άλλαξαν τις κάμερες, γιατί το - λίγο καλύτερο - που ήθελαν, το κάνανε με software ... Οι διπλές κάμερες στο Note που έρχεται.

3) Αηδιάζω με το σχήμα και το glossy γυαλί. Αηδιάζω με τις καμπύλες και στο πλαίσιο και στην οθόνη. Αηδιάζω με τις edge οθόνες.

Περί ορέξεως θα μου πείτε. Προτιμώ τα πιο τετράγωνα σχήματα. Και εννοείται τις φαρδιές οθόνες που είναι πιο παραγωγικές.

Και τις επίπεδες οθόνες βεβαίως βεβαίως.

Δυστυχώς όμως τα τηλ είναι multimedia συσκευές, και ΝΑΙ, είναι αηδία το σχήμα σοκοφρέτας, αλλά μάλλον τα multimedia θα

πηγαίνουν προς τα εκεί, προς το 18:9 ή 2:1.

4) Αυτό με τη θέση του δαχτυλικού, ούτε μικρό παιδί. Δηλαδή, ΔΕΝ εξηγείται ρε παιδιά. Βρε καραμήτροι, τόσο μήκος έχετε με το σχήμα

τηλεκοντρόλ, δεν μπορούσατε να το βάλετε πιο κάτω να μην πέφτει το χέρι στην κάμερα? Αυτή η μακακία που κάνανε, απλά

ΔΕΝ εξηγείται.

5) Εϊναι ακριβό. Και ζητάνε 1000 ευρώ. Ο κακός είμαι εγώ που ζητάω FM και IR? Δηλαδή, τους καταλαβαίνετε και δέχεστε που είναι ακριβό

γιατί είναι η ναυαρχίδα τους, αλλά δεν καταλαβαίνετε εμένα που ζητάω FM και IR, που και τα 2 μαζί κοστίζουν 5 ευρώ.

6) Για την μπαταρία, ας περιμένουμε να δούμε την πράξη. Όμως, ακόμα και αν ο νέος επεξεργαστής κάνει οικονομία, γιατί να πρέπει να

ψάχνω μέσα στη μέρα ταχεία φόρτιση ή ασύρματη φόρτιση ή power bank? Είναι τόσο δύσκολο να καταλάβουν, ότι θέλω να πάρω το τηλ

μου από το φορτιστή το πρωΐ, και να είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι θα βγάλει τη μέρα? Δε λέω 3 μέρες, αλλά μια, να την έχει ΑΝΕΤΑ.

Ρε μπάρμπες, 1000 ευρώ δίνω.... δε με νοιάζει αν φορτίζει με τη σκέψη, ασύρματα, υποβρύχια, με τον αέρα κλπ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ - ΟΛΟΚΛΗΡΗ - ΜΕ βαριά χρήση χωρίς να σκέφτομαι το φορτιστή... τι δεν καταλαβαίνετε?

 

Τι θα ήθελα...? 16:9 οθόνη ή και πιο ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ, 6+ ίντσες, ΕΠΙΠΕΔΗ οθόνη, ΠΕΝΑΚΙ, νέα υλικά πίσω που να μη γλυστράνε και να γεμίζουν δαχτυλιές και ιδρώτα, 4000 mAh μπαταρία για να αντέχει ΣΙΓΟΥΡΑ την οποιαδήποτε μέρα.

 

Τελικά, με βλέπω ή με κάτι σε XIAMI MI max, ή ΗUAWEI Honor Note 8/9 ή Mate 9. Εντάξει, δεν έχουν πενάκι ... αλλά αν το Note 8 είναι ένα S8 με πενάκι, αντίο passport και αντίο sammy..... πάω αλλού να βρω: Μπαταρία, μεγάλη/φαρδιά/επίπεδη οθόνη και λίγο πιο τετράγωνο σχήμα. Εκτός αν κάνει κανένα θαύμα η apple και ζευγαρώσω το macbook μου.

Edited by fouskmech
Link to comment
Share on other sites

Και φυσικα δεν ειναι για ολους μια συσκευη σαν αυτην,πως να το κανουμε τωρα.
Γιατι το λες αυτο; Εδω και η κουτση μαρια (παραδοξως δεν πηρε iphone 7) εχει s7 edge (γυναικα συναδελφος μου) για να κανει κλησεις , facebook , viber , αμφιβαλω αν ξερει τι κανουν οι καμπυλωτες πλευρες της οθονης....Αμα στο πασαρουν για το top ,θα το παρεις ασχετως των αναγκων σου...
Link to comment
Share on other sites

βασικα τι λεμε τωρα ρε ????!

οχι και παλι οχι και παλι Ο Χ Ι δεν αξιζει τα λεφτα του ...

και πανω εγω δεν το εβαλα στο τραπεζι με κινεζια αλλα με LG ....

τεσπα επιμενω και ας φανω γραφικος ...

ΚΑΜΙΑ ΝΑΥΑΡΧΙΔΑ σημερα δεν αξιζει ουτε το σαλιο μας οχι "φράγκα"

Ε μην το παρεις αρχηγε.Δεν σε πιεσε κανεις να το παρεις.

Ουτε για μενα αξιζει τα 830 € (ή μαλλον για να ειμαι πιο σαφης,το θελω ΧΤΕΣ,αλλα δεν εχω τοσα λεφτα.Γινομαι και κουμπαρος τον Ιουνη,δεν ειμαι για σπαταλες),αλλα οταν παει 500 το χωχτυπησει χαλαρα!

Οσο για σενα το V10 μπορει να σου ειναι υπεραρκετο.Για μενα ειναι σκουπιδι ομως...

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιον τον καλύπτει το φιατ το τογιοτα το νισαν κλπ με γεια του με χαρά του.

Το να κάθεται όμως να λέει δεν αξίζει τα λεφτά της η μερσεντες επειδή όλα έχουν 4 πόρτες, 4 ρόδες και πορτ μπαγκαζ που χωράνε τα ίδια πράγματα, το βρίσκω τραγικό.

Κανείς δεν σε κατηγορεί που θες το τογιοτα.

Αλλά δεν εξισώνονται όλα.

Απλά δεν είναι για τα δόντια σου και τις ανάγκες σου, τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το λες αυτο; Εδω και η κουτση μαρια (παραδοξως δεν πηρε iphone 7) εχει s7 edge (γυναικα συναδελφος μου) για να κανει κλησεις , facebook , viber , αμφιβαλω αν ξερει τι κανουν οι καμπυλωτες πλευρες της οθονης....Αμα στο πασαρουν για το top ,θα το παρεις ασχετως των αναγκων σου...

Εκει θελω να καταληξω.....με 700 ευρο μηνιατικο κινητο του 1000ρικου για το τραπεζακι στην καφετερια.....:lol:

Πλυση λεγεται,και φταιμε και εμεις σε αυτο σε μαγαλο κομματι........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ε μην το παρεις αρχηγε.Δεν σε πιεσε κανεις να το παρεις.

Ουτε για μενα αξιζει τα 830 € (ή μαλλον για να ειμαι πιο σαφης,το θελω ΧΤΕΣ,αλλα δεν εχω τοσα λεφτα.Γινομαι και κουμπαρος τον Ιουνη,δεν ειμαι για σπαταλες),αλλα οταν παει 500 το χωχτυπησει χαλαρα!

Οσο για σενα το V10 μπορει να σου ειναι υπεραρκετο.Για μενα ειναι σκουπιδι ομως...

 

καλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με λες σε μια φραση οτι δεν αξιζει αλλα το θες ....:lol::lol::lol::lol::lol:'

δεν αξιζει ρε φιλε ...παρτο χαμπαρι ......

και το v 10 οσο το πουλανε τωρα αξιζει .....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν κάποιον τον καλύπτει το φιατ το τογιοτα το νισαν κλπ με γεια του με χαρά του.

Το να κάθεται όμως να λέει δεν αξίζει τα λεφτά της η μερσεντες επειδή όλα έχουν 4 πόρτες, 4 ρόδες και πορτ μπαγκαζ που χωράνε τα ίδια πράγματα, το βρίσκω τραγικό.

Κανείς δεν σε κατηγορεί που θες το τογιοτα.

Αλλά δεν εξισώνονται όλα.

Απλά δεν είναι για τα δόντια σου και τις ανάγκες σου, τέλος.

 

στα 40 μου θελω απλα ενα αμαξι να με παει στην δουλεια μου .....

στα 20 μου ηθελα το καλυτερο για να λεω οτι εχω το καλυτερο ...

 

ΟΧΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑΥΑΡΧΙΔΑ ΟΥΤΕ ΔΕΚΑΡΑ ΤΣΑΚΙΣΤΗ ......

βασικα και η δεκαρα πολυ ειναι ....ουτε μισο λεπτο ...

Link to comment
Share on other sites

καλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με λες σε μια φραση οτι δεν αξιζει αλλα το θες ....:lol::lol::lol::lol::lol:'

δεν αξιζει ρε φιλε ...παρτο χαμπαρι ......

και το v 10 οσο το πουλανε τωρα αξιζει .....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

στα 40 μου θελω απλα ενα αμαξι να με παει στην δουλεια μου .....

στα 20 μου ηθελα το καλυτερο για να λεω οτι εχω το καλυτερο ...

 

ΟΧΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑΥΑΡΧΙΔΑ ΟΥΤΕ ΔΕΚΑΡΑ ΤΣΑΚΙΣΤΗ ......

βασικα και η δεκαρα πολυ ειναι ....ουτε μισο λεπτο ...

 

Αλλοι παλι και στα 20 και στα 40 και στα 50 μας θελουμε την τουρμπινα μας.......:lol:

Οποτε θα τα χωσουμε,αφου μπορουμε φυσικα......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αλλοι παλι και στα 20 και στα 40 και στα 50 μας θελουμε την τουρμπινα μας.......:lol:

Οποτε θα τα χωσουμε,αφου μπορουμε φυσικα......

 

 

εισαι διαβολος :lol::lol::lol::lol::lol:

οταν προσπαθώ να κρατήσω επίπεδο :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με λες σε μια φραση οτι δεν αξιζει αλλα το θες ....:lol::lol::lol::lol::lol:'

δεν αξιζει ρε φιλε ...παρτο χαμπαρι ......

και το v 10 οσο το πουλανε τωρα αξιζει .....[

 

Οχι ειναι πολυ μετριο.

Χαλια επεξεργαστης,βαρυ τηλεφωνο,μεγαλο για αυτο που ειναι,χαλια αυτονομια,μετρια οθονη και προβληματικη κι ειναι κακασχημο.

Δεν αξιζει ειπα στα 800.Αν τα ειχα ομως θα το επαιρνα χτες το S8(Το S8+ δεν μ αρεσει)

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

καλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με λες σε μια φραση οτι δεν αξιζει αλλα το θες ....:lol::lol::lol::lol::lol:'

δεν αξιζει ρε φιλε ...παρτο χαμπαρι ......

και το v 10 οσο το πουλανε τωρα αξιζει .....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

στα 40 μου θελω απλα ενα αμαξι να με παει στην δουλεια μου .....

στα 20 μου ηθελα το καλυτερο για να λεω οτι εχω το καλυτερο ...

 

ΟΧΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑΥΑΡΧΙΔΑ ΟΥΤΕ ΔΕΚΑΡΑ ΤΣΑΚΙΣΤΗ ......

βασικα και η δεκαρα πολυ ειναι ....ουτε μισο λεπτο ...

 

Ναι ρε φίλε για σένα.

Κι εγώ πήρα ενα κορσάκι να με πηγαίνει στη δουλειά, αλλά δε θα πω δεν αξίζει τα λεφτά του το μ3!

Εγώ δεν τα χω, εγώ δεν μπορώ. Απλά δεν είναι για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε για σένα.

Κι εγώ πήρα ενα κορσάκι να με πηγαίνει στη δουλειά, αλλά δε θα πω δεν αξίζει τα λεφτά του το μ3!

Εγώ δεν τα χω, εγώ δεν μπορώ. Απλά δεν είναι για μένα.

Εσυ να παρεις το opc......:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έχω άλλο γι αυτή την κατηγορία :p

Mου αρεσεις εσυ..κρατας ενα επιπεδο..;)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε για σένα.

Κι εγώ πήρα ενα κορσάκι να με πηγαίνει στη δουλειά, αλλά δε θα πω δεν αξίζει τα λεφτά του το μ3!

Εγώ δεν τα χω, εγώ δεν μπορώ. Απλά δεν είναι για μένα.

 

ειπα πιο πανω οτι ΤΑ εδωσα για ναυαρχίδες ......

τις έζησα στο φουλ ......ολες .... ΛΟΛ .....

ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΣΗΜΕΡΑ οτι δεν αξιζουν ουτε Λ Ε Π Τ Ο .....ουτε για πλακα ...

και ναι το με το lg v 10 με ενα τριτο τιμης κανω τα παντα ....

θες να το δεχτεις οοοοοκ ? δεν θες και παλι οοοοοοοκ!

οι αποψεις ειναι σαν τις τρυπες πλεον ....( να μη πω σαν τι τρύπες ....)

δεν θα απαντησω αλλο σε αυτο το θεμα θεωρω οτι οτι ηταν να πω το ειπα ....

Link to comment
Share on other sites

καλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με λες σε μια φραση οτι δεν αξιζει αλλα το θες ....:lol::lol::lol::lol::lol:'

δεν αξιζει ρε φιλε ...παρτο χαμπαρι ......

και το v 10 οσο το πουλανε τωρα αξιζει .....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

στα 40 μου θελω απλα ενα αμαξι να με παει στην δουλεια μου .....

στα 20 μου ηθελα το καλυτερο για να λεω οτι εχω το καλυτερο ...

 

ΟΧΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑΥΑΡΧΙΔΑ ΟΥΤΕ ΔΕΚΑΡΑ ΤΣΑΚΙΣΤΗ ......

βασικα και η δεκαρα πολυ ειναι ....ουτε μισο λεπτο ...

 

Με αυτη την λογικη ολοι παμε να παρουμε το lg v10 γιατι τωρα αξιζει..... η ακομα καλυτερα τωρα θα επρεπε να παρουμε Ericsson R380..... αυτο ειναι ακομα πιο value for money τωρα...... μετα απο 10 15 χρονια να περασσουμε σε Sony Ericsson P900 και αργοτερα σε καμια πεντηκονταετια ακομα θα παρουμε και Galaxy S......

Και τι αλλαξε απο τα 20 μεχρι τα 40 σου και ζητας κατι διαφορετικο τοτε απο τωρα;

Μαλλον οχι οι αναγκες σου αφου και τοτε και τωρα θες ενα αυτοκινητο αλλα η οικονομικη σου κατασταση ισως η οι προτεραιοτητες που εχεις βαλει τωρα στα 40 σου.... οι οποιες λενε οτι αφου δεν εχω αρκετα για να ζησω την ζωη μου οπως την θελω (γιατι θελω τη ρημαδα να την ζησω να κανω και τις διακοπες μου να παρω και ενα καλο αυτοκινητο να παρω και οτιδηποτε μου γουσταρει χωρις να το πολυσκεφτω) θα καθησω στα αυγα μου και θα βγαλω αχρηστη ολη την τεχνολογια που υπαρχει σε ενα κινητο τελευταις γενιας σε ενα αυτοκινητο σε μια μοτοσυκλετα αφου δεν μπορω να τα αγορασω....

Δεν ειναι ετσι ομως αδερφε..... η τεχνολογια προχωραει και αν θες να εισαι απο τους πρωτους που την γευονται το πληρωνεις αδρα.

Το να την μηδενιζεις ομως δεν παιζει..... Μπορει για εσενα να μην αξιζει να την πληρωσεις ΑΠΟΔΕΚΤΟ αλλα για εμενα αξιζει και το ευχαριστιεμαι.

Και ναι το πληρωνω για να το ευχαριστιεμαι...... ΑΠΛΑ.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...