Jump to content

[myPoll] Ποιον κατασκευαστή smartphone εμπιστεύεστε;


DINFUN
 Κοινοποίηση

Ποιον κατασκευαστή smartphone εμπιστεύεστε;  

556 members have voted

  1. 1. Ποιον κατασκευαστή smartphone εμπιστεύεστε;

    • SAMSUNG
      134
    • APPLE
      94
    • LG
      21
    • ASUS
      4
    • HTC
      26
    • HUAWEI
      62
    • LENOVO
      11
    • SONY
      49
    • XIAOMI
      88
    • ΑΛΛΗ
      66


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 104
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ανέκαθεν είχα σε εκτίμηση τη samsung, όμως μετά από τις κακές εμπειρίες (σε θέμα αξιοπιστίας) με το note 4 (δικό μου) και s6 edge (συζύγου), θα κάνω καιρό να την ξαναεμπιστευτώ. apple από μένα γιατί όσα στραβά και να χει, δεν με έχει κρεμάσει καμία συσκευή της. Από android σίγουρα huawei, εταιρία υπόδειγμα σε πολλούς τομείς. αν ξαναγυρίσω στο android εκεί θα καταλήξω. Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Oneplus, Meizu, Xiaomi.

Τα όσα αναφέρθηκαν πριν από διάφορους περί υποστήριξης τα πληρούν και οι 3, στο θέμα του software και μάλιστα για χρόνια. Τα κινητά και των 3 με το που τα ανοίξεις είναι λειτουργικότατα και ξέρεις πως ό,τι πάρεις θα λειτουργεί. Από κει και πέρα η OnePlus έχει και το άριστο service οπότε πρώτη για μένα.

Link to comment
Share on other sites

oneplus . Νομίζω θα έπρεπε να υπήρχε η επιλογή
Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Είχα συσκευές Samsung, LG, Apple. Κρατάω στα χέρια μου εδώ και 2 χρόνια ένα HTC ONE M7. Απίστευτη κατασκευή. Όταν έρθει η ώρα, πάλι HTC.
Link to comment
Share on other sites

η Nokia που ειναι ρε παιδια; περασαν απο τα χερια μου πανω απο 15 συσκευες Nokia. απο τοτε ψαχνομαι. αυτη την στιγμη ειμαι με Vernee Apollo Lite,αλλα εταιρεια που εμπιστευομαι με κλειστα τα ματια ειναι η Nokia,και κριμα που δεν ειναι στην λιστα και ψηφισα ''αλλη''.
Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

Επιλογή "Καμία" γιατί δεν υπάρχει;
Το κακό με όσους είναι λάθος, είναι πως είναι απόλυτα σίγουροι για όσα λένε.
Link to comment
Share on other sites

Επιλογή "Καμία" γιατί δεν υπάρχει;

 

Εντάσσεται στο άλλη, είναι μία ουδέτερη κατά κάποιον τρόπο επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Ψηφισα Lg γιατι εχει κανει καλη δουλεια σε ολες τις nexus συσκευες που εχω παρει και εχει πολυ καλο σερβις! Δεν ξερω βεβαια αν επρεπε να διαλεξω την google!

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

XIAOMI και ξερό ψωμί. Για τις 2 πρώτες, apple -sami, μόνο αξιόπιστες δεν θα τις χαρακτήριζα.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Sony sony sony.

Είμαι βέβαιος από την εμπειρία μου οτι επίσης η samsung βγάζει πάντα απροβληματιστες συσκευές αλλά τό ίδιο κάνει και η sony κ επειδή μπορώ μονάχα μία ψήφο τότε μόνο sony.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται η Sony με Arvato στην Ελλάδα αποτελεί εγγύηση. :lol:

 

Έχω Huawei αλλά ψήφισα Samsung γιατί δεν έχω κόμπλεξ. Αναλογικά με τον τεράστιο όγκο πωλήσεων της έχει τις πιο απροβλημάτιστες συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Η Nokia προφανώς δεν είναι στη λίστα επειδή τώρα πρόσφατα μπήκε ξανά στην ενεργό δράση. Ελπίζω ότι από του χρόνου θα μπορούμε να της δώσουμε μια ψήφο εμπιστοσύνης... ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρκετες συσκευες εχω αλλαξει.Οταν θελω ομως το κατι παραπανω σε ταχυτητα , αξιοπιστια γυρνω ξανα σε Samsung:)
Link to comment
Share on other sites

LG επειδη ειχα ποιο πολλα τηλεφωνα τις εταιρειας και ειμαι ευχαριστημενος και παντα ειναι πιο οικομομικα απο Samsung ιδια ποιοτητα κατασκευης
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ικανοποιημένος από τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μίας εταιρείας. Αυτό δεν σημαίνει ότι την εμπιστεύομαι. Δεν ειναι ισότιμη η σχέση καταναλωτής-εταιρεία. Καμμία εταιρεία δεν εμπιστεύομαι εκτός και αν είναι δικιά μου. Λάθος ρήμα στην εκφώνηση.

Γιατί δεν υπάρχει λινκ για αυτές τις έρευνες που αναφέρονται;

Edited by TheObserver
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi φουλ υποστήριξη ποτέ κανένα παράπονο

Jiayu s3 advanced 3 χρόνια κανένα παράπονο εκτός από υποστήριξη Official. Μόνο custom rom.

LG g pad v490 4g 3 χρόνια κανένα παράπονο η μπαταρια ακόμα κρατάει 2 μέρες.

Motorola πολύ καλή εταιρία.

Asus, Nokia.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Apple γιατί το iphone 6s που έχω εδώ και σχεδόν ένα χρόνο, τρέχει απροβλημάτιστα χωρίς σοβαρά προβλήματα. Με λίγα λόγια it just works;)

 

+ 1000 :)

Και όχι μόνο το 6s ... Και τα iphone 3g , 4 , 5 , 5s , 6 ...:) Απροβλημάτιστα όλα ..

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...