Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο σκεφτομαι... Μια χαρα λειτουργει και δεν φαινεται καν σε χρηση... Απλα ειμαι και γω λιγο τριχας με τα κινητα και με ενοχλει η ιδεα της σπασμενης οθονης...

Η λογικη λεει οτι δεν αξιζει να σκασω τοσα λεφτα για αντικατασταση η να ξαναπαρω το ιδιο κινητο δινοντας ακομα περισσοτερα. Να παω σε καποιο αλλο μη Sasmung με 250 δεν παιζει. Ειμαι κολλημενος με amoled και one ui....

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο σκεφτομαι... Μια χαρα λειτουργει και δεν φαινεται καν σε χρηση... Απλα ειμαι και γω λιγο τριχας με τα κινητα και με ενοχλει η ιδεα της σπασμενης οθονης...

Η λογικη λεει οτι δεν αξιζει να σκασω τοσα λεφτα για αντικατασταση η να ξαναπαρω το ιδιο κινητο δινοντας ακομα περισσοτερα. Να παω σε καποιο αλλο μη Sasmung με 250 δεν παιζει. Ειμαι κολλημενος με amoled και one ui....

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και πολύ καλά κάνεις. Εγώ το δικό μου το πήρα ελληνικό, απο το site που σου είπα, με εγγύηση 1,5 χρόνο ακόμη και από άτομο με πολλές αξιολογήσεις στα 270 πριν καιρό. Τώρα έχει πέσει κι άλλο η τιμή. Και γενικά έχω αλλάξει 15 κινητά, δικά μου και της οικογένειας, πάντα με τον ίδιο τρόπο χωρίς ποτέ κανένα πρόβλημα. Σκέψου το, μη δώσεις 400 ευρώ για καινούριο S8, και σίγουρα όχι, αν του χρόνου σκέφτεσαι να το αλλάξεις.

Edited by KLEO67
Link to comment
Share on other sites

Αυτο σκεφτομαι... Μια χαρα λειτουργει και δεν φαινεται καν σε χρηση... Απλα ειμαι και γω λιγο τριχας με τα κινητα και με ενοχλει η ιδεα της σπασμενης οθονης...

Η λογικη λεει οτι δεν αξιζει να σκασω τοσα λεφτα για αντικατασταση η να ξαναπαρω το ιδιο κινητο δινοντας ακομα περισσοτερα. Να παω σε καποιο αλλο μη Sasmung με 250 δεν παιζει. Ειμαι κολλημενος με amoled και one ui....

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάρε s8 plus έχει μπόλικα καλά μεταχειρισμένα με 300 ευρώ και αρκετή εγγύηση ορισμένα. Δώσε και το δικό σου κάνα 120αρι λέμε τώρα... θα δεις χορταστική οθονάρα ακόμα καλύτερη εμπειρία χρήσης browsing και μπαταρία...εγώ αυτό θα έκανα στην θέση σου χωρίς να δώσεις πολλά χρήματα και θα νιώσεις ότι άλλαξες συσκευή σε ίδιο περιβάλλον που σου αρέσει UI one

Κρίμα πάντως...πας για άλλα όπως και να χει.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις ιδεες-προτασεις.... Ακομα δεν εχω καταληξει καπου αλλα πιθανον να το κρατησω ως εχει απο την στιγμη που σε 9 στις 10 χρησεις που κανω δεν φαινεται το σπασιμο... Αν μου τυχει καποια καλη ευκαιρια για S8+ ισως την αρπαξω....

 

Edit: Σε μια κινηση yolo περασα απο Κωτσοβολο και χτυπησα το S10e!

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν δυο χρονια ακριβως πηρα το s8 τον ιουνιο μου εσπασε η οθονη. Στα public την αλλαξα με 240. Ευτυχως εμπαινε πιστωτικη σε 24 ατοκες δοσεις.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις ιδεες-προτασεις.... Ακομα δεν εχω καταληξει καπου αλλα πιθανον να το κρατησω ως εχει απο την στιγμη που σε 9 στις 10 χρησεις που κανω δεν φαινεται το σπασιμο... Αν μου τυχει καποια καλη ευκαιρια για S8+ ισως την αρπαξω....

 

Edit: Σε μια κινηση yolo περασα απο Κωτσοβολο και χτυπησα το S10e!

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yolo! Με γεια σου!

 

σ.σ. Samsungakias , αλλα LG στο avatar :lol:

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Το avatar διορθωθηκε!

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, είχα την πολύ καλή εφαρμογή, εγγραφής συνομιλιών, bluckbox.

έχει όμως τώρα 10 ημέρες που σταμάτησε να λειτουργεί, σκέφτηκα να την απεγκαταστήσω και να την ξανά περάσω.

όμως δυστηχώς, μου βγάζει πλέον μύνημα πως η εφαρμογή αυτή έπαψε να είναι συμβατή με τη συσκευή μου.

γνωρίζεται κάποια άλλη εφαρμογή που να κάνει εγγραφή συνομιλιών, και να λειτουργεί με το s8;

δοκίμασα διάφορες, όμως όλες γράφουν μόνο εμένα, ο συνομιλιτής δεν ακούγεται καθόλου.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Το avatar διορθωθηκε!

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τελικά έπεσα μέσα. Καλορίζικο, κρίμα που θα σε χάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Το εδωσα για 150 ευρω το S8 και μαζι με ενα 2ο κινητο που θα δωσω θα μου παει καπου στα 550 το S10e...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Thanks. Ειναι αστερακι το S10e...Compact, μπαταρια super, καμερα φοβερη και οθονη απιστευτη...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε την εφαρμογη accubattery.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε την εφαρμογη accubattery.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

θα το δοκιμάσω ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες;;
Στο δρόμο.

Τι ερώτηση είναι τώρα αυτή; Ή την πήρε ota ο άνθρωπος ή την πέρασε από sammobile όπως κάνουμε τα τελευταία 10 χρόνια.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος εννοεί αν το φλάσαρε ή την πήρε ΟΤΑ. Εγώ ενώ στις ρυθμίσεις του κινητού δεν έβλεπα καμμία ειδοποίηση για update, αποφάσισα πριν από λίγο να το συνδέσω με smartswtich και εκεί το update.... με περίμενε. Αυτή τη στιγμή το περνάω.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης από τις επιλογές προγραμματιστή, όλα στο 0,5 και αντε γειά. 0d22cad4b21c8f1fb8cc69a79f9352ab.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συγνώμη, αυτή η επιλογή που βρίσκεται;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω ενημέρωση των Galaxy apps.. (μόλις πήρα την pie) f23ad500525f4f718def60f9f66663ec.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...