Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε 8αρι και το 9αρι μου πάντως ήρθε πρώτα μέσω ΟΤΑ.
αυτο ειναι DBT φίλε

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Σου εχει ερθει η τελευταια ενημερωση; Χθες αρχισε να διανεμεται...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χθες το βράδυ μου ήρθε και το ενεργοποίησα. Αφού το έκαναν που το έκαναν, γιατί δεν το έκαναν total black? Ενεργειακά δεν έχει μεγάλη διαφορά από το άσπρο δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω γιατί το έκαναν με το σκεπτικό να μην είναι ενοχλητικό το βράδυ και όχι για να καταναλώνει λιγότερη ενέργεια σε AMOLED οθόνες.
Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα σωρο pure black themes στο themestore της Samsung. Πριν απο αυτο ειχα τετοιο θεμα και δεν εχω προσεξει διαφορα με το dark mode της Samsung στην καταναλωση...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση ενώ πέρασα επαφές κτλ με smart switch δεν μου περνάει τα samsung notes...Υπάρχουν κανονικά στον φάκελο σαν backup αλλα δεν τα δέχεται στην 9. Έχουμε καμμία λύση?

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Get BIG and RIPPED or DIE trying!
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω γιατί το έκαναν με το σκεπτικό να μην είναι ενοχλητικό το βράδυ και όχι για να καταναλώνει λιγότερη ενέργεια σε AMOLED οθόνες.
Στα S9, S10 είναι pure black. Ο λόγος που υποθέτω το έκαναν είναι για να μην υπάρχει black smear (Google it όποιος δε το ξέρει)
Εχει ενα σωρο pure black themes στο themestore της Samsung. Πριν απο αυτο ειχα τετοιο θεμα και δεν εχω προσεξει διαφορα με το dark mode της Samsung στην καταναλωση...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα οποία δυστυχώς μπαίνουν μόνο με light mode ενεργοποιημενο, Άρα δε μπορούμε να τα βάλουμε τώρα χωρίς να το χαλαρώσουμε σ κάποιες εφαρμογές :(

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Dark theme για Facebook υπάρχει; επίσης στον Opera touch υπάρχει και το έβαλα, αλλά στις σελίδες που είναι άσπρες δεν δουλεύει.. Είναι λογικό;;;

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

ελληνικό vodafone ξεκίνησε τώρα η αναβάθμιση. την περνάω και λέω εντυπώσεις
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Dark theme για Facebook υπάρχει;

 

Μέσω 3ων εφαρμογών. Εγώ έχω το Fella

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

πειτε κανενα tip για το καινουργιο λειτουργικο. να ξερουμε τι να ρυθμίσουμε εμεις οι άσχετοι χεχεχ
Link to comment
Share on other sites

Εδω και λιγο καιρο, οταν ανοίγω τις επαφες και μπαινω σε μια απο αυτες, οι λεπτομέρειες κάνουν κανένα διλεπτο να εμφανιστουν

 

Ξερετε τι μπορεί να φταιει;

Link to comment
Share on other sites

Εδω και λιγο καιρο, οταν ανοίγω τις επαφες και μπαινω σε μια απο αυτες, οι λεπτομέρειες κάνουν κανένα διλεπτο να εμφανιστουν

 

Ξερετε τι μπορεί να φταιει;

Μονο σε αυτο εχεις κολληματα;

Επανεκκινηση κανεις ποτε;

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

μηπώς γνωρίζεται, μια βουλίτσα-τελεία που είχε κάτω αριστερά και εκρυβε την κάτω μπάρα, που πήγε;

δεν την εμφανίζει, τώρα με την αναβάθμιση.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Οχι και έλεος , από χθες το βράδυ την έχω .Την έβαλα με το samsung smart switch . Μάθαμε με το έλεος .
βγήκε για EUR??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

μηπώς γνωρίζεται, μια βουλίτσα-τελεία που είχε κάτω αριστερά και εκρυβε την κάτω μπάρα, που πήγε;

δεν την εμφανίζει, τώρα με την αναβάθμιση.

 

Δυστυχώς με το νέο UI αυτό δεν υπάρχει πια. Ακομα και στο S9 μου που χτες πήρε δεύτερη 9άρα αναβάθμιση, δεν "εμφανιστηκε".

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...