Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατί όταν πάω να γράψω μήνυμα μου γράφει μόνο κεφάλαια και δεν υπάρχουν τα μικρά?υπαρχει καποια κρυφη ρυθμιση?
Link to comment
Share on other sites

γιατί όταν πάω να γράψω μήνυμα μου γράφει μόνο κεφάλαια και δεν υπάρχουν τα μικρά?υπαρχει καποια κρυφη ρυθμιση?

 

Μηνύματα-Ρυθμίσεις-Περισσότερες Ρυθμίσεις-SMS-Κωδικοποίηση>Unicode

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου δεν το έβρισκα με τίποτα μονος μου αυτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αξίζει να βάλω από το media market ζελατίνα προστασίας για την οθόνη. ΜΟΥ είπαν ότι το κόβουν και το βάζουν αυτοί. το έχει βάλει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Σας εχει τυχει να μην αναβει κιτρινο το σηματακι στο αυτοματο φλας, αλλα οταν βγαζεις φωτο το φλας να αναβει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις πήρα ένα s8 από το γερμανικό το Amazon.. Ξέρετε τι γίνεται με το cosmote Wi-Fi calling; Δεν είναι διαθέσιμο, ούτε η ρύθμιση δηλαδή..
Link to comment
Share on other sites

Σας εχει τυχει να μην αναβει κιτρινο το σηματακι στο αυτοματο φλας, αλλα οταν βγαζεις φωτο το φλας να αναβει;

 

αν το έχεις στο αυτόματο, έτσι λειτουργεί.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μια ερώτηση. Όταν ανοίγω από το edge panel τον καιρό, μου δείχνει αρχικά την πόλη με την τοποθεσία, όλα μια χαρά. Μόλις όμως πατάω "Πόλεις" για να μου δείξει τι καιρό κάνει σε δύο - τρία άλλα σημεία που έχω αποθηκεύσει, τρώει τρελή εμπλοκή η οθόνη και αρχίζει να αναβοσβήνει. Χρειάζεται restart για να στρώσει. Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Edit: Από κεκτημένη ταχύτητα έγραψα στο thread S8. Στο S8+ αναφερόμουν. Sorry

Edited by cookieman
Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, σε ποια εκδοση του android ειμαστε? στην 7.0?

 

Ναι ακόμη στην 7.0 ειμαστε.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πότε ακομα;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Δοκίμασε στο μενού ΧΡΉΣΗ ΜΠΑΤΑΡΊΑΣ , πάνω αριστερά Βελτιστοπ. Χρησ μπαταρ, βρες το viber και άλλαξε του ρύθμιση

 

Πράγματι διορθώθηκε με τον τρόπο ακριβώς που είπες. Thank you very much.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι αλλα, παλια στο youtube υπειρχε στο πλαι ενα κουμπι για να κανεισ προσαρμογη τησ αναλογιας του βιντεο, πλεον δεν υπαρχει, μπορω να το επαναφερω?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι αλλα, παλια στο youtube υπειρχε στο πλαι ενα κουμπι για να κανεισ προσαρμογη τησ αναλογιας του βιντεο, πλεον δεν υπαρχει, μπορω να το επαναφερω?

Την προσαρμογή αυτή στην οθόνη την κάνεις πλέον κάνοντας zoon in την οθόνη με τα δάκτυλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Τι γίνεται αν σπάσει λίγο στη γωνία το μπροστινό τζαμί αλλά η οθόνη είναι μια χαρά. Αλλάζει μόνο το τζαμί χωρίς οθόνη, που πρέπει να πάω, πόσο διαρκεί και πόσο κοστίζει?

 

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν πάω να κατεβάσω θέμα γιατί δεν με αφήνει;7109d27877eb2af5c84521d834121fb6.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν πάω να κατεβάσω θέμα γιατί δεν με αφήνει;[

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πήγαινε ρυθμίσεις-προσβασιμοτητα-οραση μάλλον έχεις ενεργοποιημενο το "εμφάνιση σχημάτων κουμπιων"

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Από το Samsung themes κατεβάζεις αυτό που σου ταιριάζει

Σε ευχαριστω, πρωτη φορα σε android απο wp και προσπαθω να το μαθω.

Βρε παιδια στο 1020 ειχα οργανωμενες τις φωτο σε υποφακελλους, αλλα σε αυτο μου τις δειχνει μονο σε φακελλους, τον κυριο φακελλο τον αγνοει.

Οσο και να το εψαξα δεν βρηκα λυση, εχετε καμια ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω, πρωτη φορα σε android απο wp και προσπαθω να το μαθω.

Βρε παιδια στο 1020 ειχα οργανωμενες τις φωτο σε υποφακελλους, αλλα σε αυτο μου τις δειχνει μονο σε φακελλους, τον κυριο φακελλο τον αγνοει.

Οσο και να το εψαξα δεν βρηκα λυση, εχετε καμια ιδεα;

 

αν κατεβάσεις το Quick pic απτό store ίσως μπορείς...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

αν κατεβάσεις το Quick pic απτό store ίσως μπορείς...

 

Σε ευχαριστω το εχω ηδη δοκιμασει, η μονη διαφορα ειναι οτι μου εμφανιζει τους φακελλους με μικρογραφιες.

Μονο μεσω του file manager τις εμφανιζει σωστα αλλα χωρις μικρογραφιες και χωρις να μπορεις να κανεις scroll. .

Καμια αλλη ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

πήγαινε ρυθμίσεις-προσβασιμοτητα-οραση μάλλον έχεις ενεργοποιημενο το "εμφάνιση σχημάτων κουμπιων"

 

αλλο και τουτο...δικιο ειχες αλλα γιατι? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Είπα να δοκιμάσω το bixby. Καλό φαίνεται. Αλλά έχω θέμα με την εφαρμογή reminder που εγκαταστάθηκε όταν ενεργοποίησα το bixby. Όταν ορίσω υπενθύμιση δεν εμφανίζει pop-up window για υπενθύμιση και απλά εμφανίζει ένα εικονίδιο πάνω στην μπάρα. Οπότε δεν ενημερώνομαι για την υπενθύμιση. Καμία βοήθεια;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα θέμα με το stock πληκτρολόγιο? Είδα ότι οι προτεινόμενες λέξεις αργούν πολύ να εμφανιστούν σε σημείο που έχω γράψει ήδη τη λέξη και περιμένω.. Έβαλα το SwiftKey και η λειτουργία αυτή είναι πολύ πιο γρήγορη..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Τι γίνεται αν σπάσει λίγο στη γωνία το μπροστινό τζαμί αλλά η οθόνη είναι μια χαρά. Αλλάζει μόνο το τζαμί χωρίς οθόνη, που πρέπει να πάω, πόσο διαρκεί και πόσο κοστίζει?

 

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπέρα.

 

Κάποια ιδέα κάποιος?

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...