Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το s8+ θα πάρει αναβάθμιση σε android 10 ;

Κανονικα οχι μονο με ρουτ οταν βγει αλλα παιζονται και καποια σεναρια ...Οτι ισως....Κατα ταλλα ενημερωσεις ασφαλειας θα παιρνει κανονικα για πολυ καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα και έλεγα να δώσω το Α70 μου για αυτό αλλά αφού δεν θα πάρει το σκέφτομαι....

 

Πολυ καλο τα Α70 το εχει συναδελφος γιατι δεν σου αρεσει ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει notification led. Είναι κάτι που θέλω πολύ.

 

Το πήρα τελικά....απίστευτο κινητό,καμία σχέση με το Α70

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται με την 9.0 και το one UI εχει πολλη σύγχρονη εμφάνιση και πολύ smooth επιτέλους και γενικότερα η συσκευή είναι υπέροχη (artic silver το δικό μου)... έχουν περάσει από τα χέρια μου φέτος αρχές του χρόνου μέχρι τον Μάιο μήνα...s9 plus, note 8 Huawei mate 20 pro...πιστεύω ότι δεν έχει να ζηλέψει τίποτε πλην του εξαιρετικού ήχου του s9 plus και απ' το Χαβάη μόνο τον υπέρ ευρυγωνιο φακό του έχω να θυμάμαι ...ούτε Η πολυδιαφημισμένη μπαταρία του ήταν κάτι το wow

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απόλαυσε το παραμένει μια ναυαρχίδα έστω και 3ετιας πια...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα,παρατηρω τωρα τελευταια μολις ανοιγω το wifi και συντονιζεται με το σπιτι ,η ταχυτητα του ιντερνετ(vdsl) πεφτει κατακορυφα!ψαχνω απο μεριας του ρουτερ αλλα θελω να μου πειτε μηπως φταιει το κινητο και ψαχνω λαθος Edited by kostas77kostas
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα τελικά....απίστευτο κινητό,καμία σχέση με το Α70

 

 

μια συσκευη ναυαρχιδα και μετα απο 3 χρονια παλι ναυαρχιδα θα ειναι. πολυ υποστηριζουν οτι με τα ιδια λεφτα καλυτερα να παρεις ενα midrange παρα ναυαρχιδα προηγουμενων χρονων. διαφωνω

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

μια συσκευη ναυαρχιδα και μετα απο 3 χρονια παλι ναυαρχιδα θα ειναι. πολυ υποστηριζουν οτι με τα ιδια λεφτα καλυτερα να παρεις ενα midrange παρα ναυαρχιδα προηγουμενων χρονων. διαφωνω

 

Αμα κάποιος με κάποιο της Α κατηγορίας των 500€ νομίζει ότι έχει καλύτερο κινητό απο το S8 είναι γελασμένος. Μόνο στις έξτρα κάμερες έχει πλεονέκτημα και πιο συγκεκριμένα από τους φακούς που κάνουν zoom κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αμα κάποιος με κάποιο της Α κατηγορίας των 500€ νομίζει ότι έχει καλύτερο κινητό απο το S8 είναι γελασμένος. Μόνο στις έξτρα κάμερες έχει πλεονέκτημα και πιο συγκεκριμένα από τους φακούς που κάνουν zoom κλπ.

Πίστεψέ με ούτε εκεί έχει..... Πήρα το s8+ και έπαθα,και από κάμερα και από ποιότητα οθόνης και γενικά λειτουργία !!

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε μια πιθανότητα να πάρει είχα διαβάσει.

 

Ένα καλό μάθημα για το ποιες πήγες να διαβάζεις :P

Link to comment
Share on other sites

Οι συσκευές που θα πάρουν android 10

https://www.sammobile.com/samsung/android-10-update/amp/

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Έχω μείνει με patch Οκτωβρίου σε γερμανικό. Πρώτη φορά που δεν πήρε μηνιαίο update. Χμ..

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα μου ήρθε update με επίπεδο ασφαλείας Οκτωβρίου για ελληνική συσκευή αγορασμένη από cosmote 306,80 MB. Κατά τα άλλα το κινητό παραμένει υπέροχο...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα μου ήρθε update με επίπεδο ασφαλείας Οκτωβρίου για ελληνική συσκευή αγορασμένη από cosmote 306,80 MB. Κατά τα άλλα το κινητό παραμένει υπέροχο...

 

Νασε καλά που το είπες γιατί είχα καιρό να το τσεκάρω και είχαμε μείνει με του Σεπτεμβρίου που έτρωγε παραπάνω μπαταρία τόσο καιρό.

Πρέπει να είμαστε λίγοι με cosmote rom εδώ μέσα.. Αν και εγω εχω γερμανικό τηλέφωνο, όμως έβαλα την ρομ της cosmote για το WiFi calling που όσο περνάνε τα updates γίνεται τέλειο.

Link to comment
Share on other sites

update νοεμβριου σημερα σε ελληνικο ........1 μηνα πισω

 

 

ε σιγα σιγα τα s8 θα πανε σε 4μηνα update. και εγω με πολωνικο ακομα περιμενω

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που το δουλεύω ως 2η συσκευή κυρίως internet wifi and data και κάθε 2ο βράδυ το κλείνω, έχω πάθει πλάκα....από απόδοση μπαταρίας ομαλότητας και σβελτάδας. Ειδικά με το τελευταίο update πριν λιγες ημέρες με patches Οκτωβρίου & κάνοντας και wipe cache μέσω recovery ,η συσκευή είναι απίστευτη!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που το δουλεύω ως 2η συσκευή κυρίως internet wifi and data και κάθε 2ο βράδυ το κλείνω, έχω πάθει πλάκα....από απόδοση μπαταρίας ομαλότητας και σβελτάδας. Ειδικά με το τελευταίο update πριν λιγες ημέρες με patches Οκτωβρίου & κάνοντας και wipe cache μέσω recovery ,η συσκευή είναι απίστευτη!

 

Ναι είναι τούμπανο... και δεν μασάει πουθενα. Τώρα οποίος θέλει να είναι στην μόδα με τις τρύπες στην οθόνη και τα μάτια κουζίνας στην πίσω όψη, με γειά του και χαρά του.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...