Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρηκα αυτη.. https://play.google.com/store/apps/details?id=org.stanwu.smartscreenlockpro

με βολευει πιο πολυ..και κατι τελευταιο...επειδη δεν ξερω κ πολλα απο ρυθμισεις καμερας κ βιντεο κ ουτε θελω να τα πειραζω...

Η εφαρμογη Καμερα που εχει το κινητο προ εγκατεστημενη ειναι μια χαρα για μενα?να τραβαω καλες φωτο κ βιντεο χωρις πολλες πολλες ρυθμισεις?η πρεπει να βρω καποια αλλη?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ το είχα πάρει 1 μέρα κυκλοφορίας από κωτσοβολο.χθες το παρέλαβα επισκευασμενο από omnitech. Οθόνη και μπαταρία αλλαγή.εντος εγγύησης. Ελαττωματικό. Έκατσε. Τώρα όλα οκ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα πάρει 1 μέρα κυκλοφορίας από κωτσοβολο.χθες το παρέλαβα επισκευασμενο από omnitech. Οθόνη και μπαταρία αλλαγή.εντος εγγύησης. Ελαττωματικό. Έκατσε. Τώρα όλα οκ

 

φιλε μου,μετα απο καποιο χρονικο διαστημα,,αν θελεις γραψε στατιστικα στο θεμα μπαταριας,,για να δουμε μετα απο αλλαγη τι νουμερα βγαζει!

Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφερεται, εδω ενα πρωτο συγκριτικο μεταξυ s8+ vs u11

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7375397#post7375397

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θυμίστε μου πως βάζουμε τον Nova να κλειδώνει με καθυστέρηση ώστε να πιάνει το δαχτυλικο...

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θυμίστε μου πως βάζουμε τον Nova να κλειδώνει με καθυστέρηση ώστε να πιάνει το δαχτυλικο...

 

Nova settings/advanced/screen lock method

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου,μετα απο καποιο χρονικο διαστημα,,αν θελεις γραψε στατιστικα στο θεμα μπαταριας,,για να δουμε μετα απο αλλαγη τι νουμερα βγαζει!

 

30 ωρες στο νερό μετά από 3 πλήρης φορτίσεις. Πιο πολύ χρήση wifi και οθόνης. Θα ανεβάσω στατιστικά.

Link to comment
Share on other sites

εδω το 2ο συγκριτικο με υ11, βραδυ, για οποιον ενδιαδερεται.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7375926#post7375926

και εδω η αποψη μου:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7376221#post7376221

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παίδες στο s7 που είχα είχε έρθει αναβάθμιση και υποστήριζε VOLTE της COSMOTE. Έχει έρθει σε εσάς κάτι ακόμη?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

εχω παρει το s8+ dual sim

ολα καλα με το τηλεφωνο αλλα πολυ χαμηλός ο ηχος του ρε παιδια οταν παιζει μουσικη απο τα ακουστικα

Ξερει κανενας κανενα τροπο να ανεβασουμε την ενταση?

Μερικα apps που εβαλα δεν κανουν τιποτα

Δεν εχω προβλημα και root να του κανω αν υπαρχει rom που να διορθώνει το προβλημα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

εχω παρει το s8+ dual sim

ολα καλα με το τηλεφωνο αλλα πολυ χαμηλός ο ηχος του ρε παιδια οταν παιζει μουσικη απο τα ακουστικα

Ξερει κανενας κανενα τροπο να ανεβασουμε την ενταση?

Μερικα apps που εβαλα δεν κανουν τιποτα

Δεν εχω προβλημα και root να του κανω αν υπαρχει rom που να διορθώνει το προβλημα

 

Μπορείς να πας στο xda s8 κ να βάλεις μια Ρομ απο εκεί οι περισσότερες έχουν το mod για τον ηχο κ για στερεοφωνικό αν θες απο τα ηχεία.

Link to comment
Share on other sites

30 ωρες στο νερό μετά από 3 πλήρης φορτίσεις. Πιο πολύ χρήση wifi και οθόνης. Θα ανεβάσω στατιστικά.

 

ωραιος,,,ανεβασε οταν μπορεις στατιστικα στο θεμα με την μπαταρια για να μην βγαινουμε off εδω!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες στο s7 που είχα είχε έρθει αναβάθμιση και υποστήριζε VOLTE της COSMOTE. Έχει έρθει σε εσάς κάτι ακόμη?

 

Δυστυχώς όχι. Προσπάθησα να μιλήσω μαζί τους στο Facebook chat και να κάνω την πρόταση, αλλά ο υπάλληλος δεν καταλάβαινε καν τι του έλεγα.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις προβλημα με το OTG? Ξαφνικα σταματησε να αναγνωριζει ολες τις συσκευες. Επισης το Gear VR οταν το συνδεω δε κανει πλεον τιποτα. Ολα δουλευαν οκ μεχρι πριν μερικες μερες. Η φορτιση και συνδεση με τον υπολογιστη λειτουργουν κανονικα. Εχω δοκιμασει factory reset ηδη. Απο οτι βλεπω εχουν αρκετοι αυτο το προβλημα στο επισημο forum για προβληματα της samsung.

 

Εχει κανεις αυτο το προβλημα? Πηγατε στο service? Τι σας ειπαν? Δε μπορω να βγαλω ακρη απο αυτα που διαβασα αν ειναι προβλημα software ή

Hardware. Κποιοι μαλιστα πηραν καινουργιο κινητο αντικαταστασης και ξαναεμφανιστηκε το προβλημα.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά έχει ανοίξει από το Samsung members πάλι η δήλωση για την επιπλέον εγγύηση

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε δυνατότητα να περάσουμε beta oreo όπως παλιά?
Δύσκολα τα πραματα φετος.

Από οτι φαίνεται αν φλασαρεις αγγλική ρομ πλέον δεν είναι αρκετό.

 

Μονο αν βγει oreo firmware και το περάσουμε αλλιώς υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να βάλουμε τελικά το beta

Παρόλο που κατάφερα να βάλω το XEU (μέσω του factory binary), το Samsung Members δεν με αφήνει

Δεν έχω SIM καρτα μέσα οπότε, δεν γίνεται σε καμία περίπτωση

 

Screenshot_20171102_171152.png

Link to comment
Share on other sites

ετσι καταλαβα και εγω οτι δεν υπαρχει κανενας τροπος δυστχως προς το παρων.

 

παλι καλα που κρατηθηκα στο τελος και γλιτωσα το στησιμο ξανα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Πήγαινε στις ρυθμίσεις για τον ήχο με τα ακουστικά και θα αρχίσει να σε ρωτάει βγάζοντας κάποιους ήχους να τους ακούς μετά ο ήχος θα είναι πολύ πιο δυνατός και πιο ποιοτικός ποιότητα ήχου και εφέ λέγεται Θα πας στο Αdapt sound πιστεύω θα δείτε διαφορά

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 2 μερες χρησης ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος..Το κινητο παει ακομα πιο γρηγορα με 1-2 ρυθμισεις που αλλαξα στο developer options..Απορω γιατι δεν τα εχουν απο την αρχη ετσι...Μειωσα στο μισο την κλιμακα απο τα γραφικα,κινουμενα παραθυμα κ animation και το κινητο απογειωθηκε...Η μονη ρυθμιση που δεν ειχε,ηταν αυτη να εχει καποιο κουμπι να κλεινει η οθονη χωρις να παταω το power button.Ευτηχως βρηκα μια εφαρμογη που το κανει κ υποστηριζει μετα το ξεκλειδωμα με δακτυλικο αποτυπωμα...https://play.google.com/store/apps/details?id=us.stanwu.screenoff
Link to comment
Share on other sites

Ευτηχως βρηκα μια εφαρμογη που το κανει κ υποστηριζει μετα το ξεκλειδωμα με δακτυλικο αποτυπωμα...https://play.google.com/store/apps/details?id=us.stanwu.screenoff

 

Βασικά η εφαρμογή που λες είναι αυτή https://play.google.com/store/apps/details?id=org.stanwu.smartscreenlockpro , η άλλη που έχεις βάλει δεν ξεκλειδώνει με δακτυλικό. Πολύ καλή πάντως.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...