Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Beta φιλε κανένα πρόβλημα σε ολα.

 

Ευχαριστώ Μάριε.

2-3 απαντήσεις ακόμα μου αρκούν μη το γεμίσουμε άδικα..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την beta έχω από την πρώτη μέρα χωρίς κανένα πρόβλημα.
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Μάριε.

2-3 απαντήσεις ακόμα μου αρκούν μη το γεμίσουμε άδικα..

Beta κι εγώ...

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά..

Και εγώ beta είχα από τότε που υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

 

Το γύρισα λίγο στην σταθερή έκδοση ως μια από τις δεκάδες δοκιμές που κάνω με τα τελευταία νούμερα sot που δεν είναι σούπερ ουαου όπως παλιά.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τελευταίο τρίμηνο με Beta είμαι σε Nova Prime για να εκμεταλλευτώ τα νέα feature που έφερε πιο νωρίς.

Όλα καλά όλο το διάστημα από αποψη σταθερή και ομαλή απόδοση συσκευής.

App shortcuts,notifications badges,gesture support,adaptive icon δεν τα αλλάζω με οτιδήποτε φτωχή και λιτή υλοποίηση OEM.

 

 

Sent from my iPad Pro using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο τηλέφωνο το S8 Plus αλλά μου θα το γυρίσω πάλι σε iphone Γιατί να συνηθίζω το android καθόλου

Το δουλεψα σχεδόν τέσσερις μήνες .

Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να αφαιρέσω πριν το πουλήσω πρέπει να το επαναφέρω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις το περιεχόμενο μέσα πως μπορώ να το σβήσω ώστε να μην φαίνεται σε αυτόν που θα το αγοράσει?

Επειδή δεν γνωρίζω τιμές σας παρακαλώ κάποιος που ξέρει καλύτερα να μου προτείνει ποια τιμή είναι λογική για πώληση Το τηλέφωνο είναι αγορασμένο τον Ιούνιο

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά..

Και εγώ beta είχα από τότε που υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

 

Το γύρισα λίγο στην σταθερή έκδοση ως μια από τις δεκάδες δοκιμές που κάνω με τα τελευταία νούμερα sot που δεν είναι σούπερ ουαου όπως παλιά.

 

Έχουν πέσει οι χρόνοι σου? Παρατήρησα το ίδιο και σε μενα. Έχασα αρκετά και δεν ξέρω γιατί. Ίδιες εφαρμογές έχω να τρέχουν.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχουν πέσει οι χρόνοι σου? Παρατήρησα το ίδιο και σε μενα. Έχασα αρκετά και δεν ξέρω γιατί. Ίδιες εφαρμογές έχω να τρέχουν.

 

Ναι, είναι καλοί χρόνοι απλά.

Όχι εξαιρετικοί όπως παλιά.

Όλα ίδια από εφαρμογές, κουράστηκα να ψάχνω τι φταίει.

Κοίταξε στο θέμα μπαταρίας τα πρώτα μου ποστ και το τελευταίο.

Στο 70% με wifi όταν έκανα έλεγχο κάποτε ήταν στις 2 ώρες ή οθόνη.

Τώρα ούτε μιάμιση στο αντίστοιχο ποσοστό.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην cosmote και πολλές φορές περνώ τηλ κι απαντάει αυτός που περνώ και δεν τον ακούω ούτε με ακούει να κάνω factory reset η το έχετε και άλλοι με cosmote;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους θα ήθελα τη βοήθεια σας. Έχω εδώ και ενάμιση χρόνο ένα S6 edge plus απροβληματιστο και μηχάνημα που που το χρησιμοποιώ σε πολλά φώτο βίντεο ίντερνετ ταινίες μουσική σύνδεση με tv split οθόνη τορεντ κλπ.. Έχω καταργήσει το pc... Νομίζω είδε η ώρα για το επόμενο s8+? η να γυρίσω... Πάλι σε ios για 7plus σκέφτομαι.. Δέχομαι μου ότι θα πεσει και η τιμή με έλευση 8 και Χ. Παρακαλώ κάθε άποψη δεκτή...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους θα ήθελα τη βοήθεια σας. Έχω εδώ και ενάμιση χρόνο ένα S6 edge plus απροβληματιστο και μηχάνημα που που το χρησιμοποιώ σε πολλά φώτο βίντεο ίντερνετ ταινίες μουσική σύνδεση με tv split οθόνη τορεντ κλπ.. Έχω καταργήσει το pc... Νομίζω είδε η ώρα για το επόμενο s8+? η να γυρίσω... Πάλι σε ios για 7plus σκέφτομαι.. Δέχομαι μου ότι θα πεσει και η τιμή με έλευση 8 και Χ. Παρακαλώ κάθε άποψη δεκτή...

 

Για την χρήση που αναφέρεις θεωρώ ότι το S8+ αποτελεί καλύτερη επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το s8+ όπως και αυτό που έχω έχουν οθοναρα και Κάμεραρα.Το οις πάει όρθιο... Το θέμα είναι σαν χαρακτηριστικά θα ξενερώσω με μήλο!??? Η αλήθεια είναι ότι για το s8+ακούω διαφορά αρνητικά.. Αν μπορούσα θα πήγαινα για Νότε αλλά 1000 για κινητό δεν....
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην cosmote και πολλές φορές περνώ τηλ κι απαντάει αυτός που περνώ και δεν τον ακούω ούτε με ακούει να κάνω factory reset η το έχετε και άλλοι με cosmote;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρατήρησε όταν στο κάνει μήπως χρησιμοποιεί το WiFi Calling.Το έκανε σε εμένα χθες,το κάνει γενικά αν μιλάω από μπουκωμένο(ζορισμένο)ίντερνετ.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Με την έλευση του Νοτε,το s8 plus είναι ίσως το καλύτερο value money κινητό εκεί έξω με διαφορά από το δεύτερο κατ' εμέ.

Ακόμα πιο κορυφαίο για να μην κρυβόμαστε βέβαια θεωρώ το Νοτε αλλά αυτό έχει 900 ευρώ τώρα που μιλάμε.

Το s8 plus λοιπόν μιας και γι αυτό μιλάμε το είχα μέχρι πρότινος και πραγματικά δεν του βρήκα το παραμικρό ψεγάδι. Οθόνη,Μπαταρία,εμφάνιση,κάμερα,πραγματικά σε κορυφαία επίπεδα.

Εσύ τι αρνητικό έχεις ακούσει?

 

Nikos

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Με την έλευση του Νοτε,το s8 plus είναι ίσως το καλύτερο value money κινητό εκεί έξω με διαφορά από το δεύτερο κατ' εμέ.

Ακόμα πιο κορυφαίο για να μην κρυβόμαστε βέβαια θεωρώ το Νοτε αλλά αυτό έχει 900 ευρώ τώρα που μιλάμε.

Το s8 plus λοιπόν μιας και γι αυτό μιλάμε το είχα μέχρι πρότινος και πραγματικά δεν του βρήκα το παραμικρό ψεγάδι. Οθόνη,Μπαταρία,εμφάνιση,κάμερα,πραγματικά σε κορυφαία επίπεδα.

Εσύ τι αρνητικό έχεις ακούσει?

 

Nikos

Πού έχει 900 ευρώ το note; Ακόμη και στο Σκρουτζ 1000 περίπου έχει.

 

Le X829 4/64 tele23s

Link to comment
Share on other sites

Πού έχει 900 ευρώ το note; Ακόμη και στο Σκρουτζ 1000 περίπου έχει.

 

Le X829 4/64 tele23s

Υπάρχουν κάποιοι όπως και εγώ που το πήραμε 930 μαζί με το dex που έδινε η Samsung.

Αν ψάξεις θα το βρεις εκεί γύρω στα 900

 

Nikos

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Από που το πήρατε ρε παιδιά δεν μπορείτε να μας πείτε?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μάλλον απο αγγελία εννοεί ο φίλος

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση την 8 ποτέ θα την πάρει;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση την 8 ποτέ θα την πάρει;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

λογικά προς το τέλος του έτους με αρχές του νέου

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση την 8 ποτέ θα την πάρει;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εντός Οκτωβρίου θα βγει το beta program και λογικά μετά 2-3 μήνες θα βγει η official έκδοση.

 

 

 

Sent from my iPad Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έγινε κάτι σημαντικό σήμερα!

Πέρα από διάφορες αναβαθμίσεις στο galaxy store υπάρχει αναβάθμιση στον touchwiz στο playstore με το οποίο πλέον το theme store εχει paid υλικό!

Άργησαν αλλά τελικά το έφεραν και σε μας....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...