Jump to content

Απλό και τίμιο smartphone γύρω στα 150€


htrul18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρηκα το Lenovo k5 plus...Ειδα καποια δειγματα φωτο κτλ..Καλο φαινεται

https://www.you.gr/telephony-networking/kinita-tilefona-axesouar/kinita-tilefona/smartphone-lenovo-k5-plus-5-dual-sim-gold

Link to comment
Share on other sites

Παρε αυτο και τελειωσες. Στα 156 ευρω το παιρνεις με κλειστα ματια http://www.public.gr/product/4g-smartphone-lenovo-moto-g4-plus-dual-sim-16gb-leyko/prod8250755pp/
Link to comment
Share on other sites

Στη θεση σου αντι να το συζηταγα θα το ειχα αγορασει μη το χασω. Αν καθεσαι να το πολυσυζητας αστο μα θα εξαντληθει.

 

Απο εκει και περα οτι μα οτι ειχαμε να πουμε το ειπαμε... δεν υπαρχουν αλλα κινητα!!! Διαλεγεις... Αλλωστε αν σε φοβιζει το sar τοτε δεν χρησιμοποιεις κινητα χωρις hands free οσο χαμηλα και να το εχει (που παρεμπιπτοντως ειναι το μεγιστο που μπορει να φτασει και οχι ο μεσος ορος)

Link to comment
Share on other sites

Παρε αυτο και τελειωσες. Στα 156 ευρω το παιρνεις με κλειστα ματια http://www.public.gr/product/4g-smartphone-lenovo-moto-g4-plus-dual-sim-16gb-leyko/prod8250755pp/

Τετοια ευκαιρια δεν χανεται!!!:X Το παραγγειλα και ας ειναι λευκο!!!!!!!!:up:

Σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που μπαινω κι εγω να ρωτησω, αλλα καλυτερα το g4 plus η το Honor 7 lite (υπαρχει δωρο επιταγη απο media οποτε βγαινει στα ιδια)? Οσο το εψαξα ο kirin 935 του honor ειναι καλυτερος απο τον snapdragon του moto. τι λετε εσεις?
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που μπαινω κι εγω να ρωτησω, αλλα καλυτερα το g4 plus η το Honor 7 lite (υπαρχει δωρο επιταγη απο media οποτε βγαινει στα ιδια)? Οσο το εψαξα ο kirin 935 του honor ειναι καλυτερος απο τον snapdragon του moto. τι λετε εσεις?

 

Ποιος 935? Μαλλον εννοεις kirin 650.

 

Κοιτα, θεωρητικα εχει καλυτερο soc το honor 7 lite αλλα το moto g4 plus εχει stock android που καλυπτει αρκετα την αδυναμια του. Γνωμη μου, τσαμπα συζητηση γινεται γιατι ειναι προσφορα που θα εξαντληθει συντομα...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος 935? Μαλλον εννοεις kirin 650.

 

Κοιτα, θεωρητικα εχει καλυτερο soc το honor 7 lite αλλα το moto g4 plus εχει stock android που καλυπτει αρκετα την αδυναμια του. Γνωμη μου, τσαμπα συζητηση γινεται γιατι ειναι προσφορα που θα εξαντληθει συντομα...

 

Nαι εχεις δικιο, λαθος μου! Οποτε γενικα στα ιδια τα βαζεις τα κινητα? Αν προλαβω να συνεννοηθω γιατι δεν ειναι για εμενα το κινητο θα χτυπησουμε το moto για το καθαρο android ειναι μεγαλο συν!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν εψαχνα τον ταχυτερο επεξεργαστη αλλα ενα κινητο με την καλυτερη δυνατη φωτογραφικη, καλη ποιοτητα κατασκευης και δοκιμασμενο στο παρελθον!

Μην ξεχναμε και την αρχικη τιμη του...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν εψαχνα τον ταχυτερο επεξεργαστη αλλα ενα κινητο με την καλυτερη δυνατη φωτογραφικη, καλη ποιοτητα κατασκευης και δοκιμασμενο στο παρελθον!

Μην ξεχναμε και την αρχικη τιμη του...

Ναι δεν το συζηταμε εκανες καλη επιλογη και με γεια σου. Εγω ψαχνω ενα overall αξιολογο κινητο σε αυτο το budget για φιλη, και δεν ειναι το βασικο κριτηριο η καμερα, αλλα η αυτονομια, ταχυτητα και ποιοτητα οθονης(οχι μεγεθος). Για αυτο δεν εχει ξεκαθαρο νικητη η συγκριση μου και φυσικα επειδη υπαρχει και η δωροκαρτα απο media βγαινουν στα ιδια λεφτα.

Ρωτησα εδω, για να μην ανοιγω αλλο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Τετοια ευκαιρια δεν χανεται!!!:X Το παραγγειλα και ας ειναι λευκο!!!!!!!!:up:

Σε ευχαριστω!

 

Κι εγώ! (είχε και σε μαύρο)

:)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Ε μα... σας βαζω τετοια προσφορα και το ψειριζετε :)

 

Ειδικα για αυτους που ψαχνουν καμερα, δεν υπαρχει καλυτερη μεχρι και 250 budget ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τετοια ευκαιρια δεν χανεται!!!:X Το παραγγειλα και ας ειναι λευκο!!!!!!!!:up:

Σε ευχαριστω!

 

Καλοριζικο φιλε μου. Εδω εγω στεναχωρηθηκα καπως που μολις χθες πηρα το Note 4X. Οκ αρκετα κατωτερη συσκευη το moto αλλα για 156 θα του δινα μια ευκαιρια για τη καμερα που εχει και stock android. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ε μα... σας βαζω τετοια προσφορα και το ψειριζετε :)

 

Ειδικα για αυτους που ψαχνουν καμερα, δεν υπαρχει καλυτερη μεχρι και 250 budget ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Καλοριζικο φιλε μου. Εδω εγω στεναχωρηθηκα καπως που μολις χθες πηρα το Note 4X. Οκ αρκετα κατωτερη συσκευη το moto αλλα για 156 θα του δινα μια ευκαιρια για τη καμερα που εχει και stock android. ;)

 

Ευχαριστω ξανα!

Η προσφορα αποτι βλεπω αποσυρθηκε..:lol:

Πραγματικα τα χρηματα αυτα ηταν σουπερ deal !!

Ελπιζω μονο να σταθω τυχερος απο τα ghost touch...

 

Mεγεια και το δικο σου!

Edited by iliasleon40
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ξανα!

Η προσφορα αποτι βλεπω αποσυρθηκε..:lol:

Πραγματικα τα χρηματα αυτα ηταν σουπερ deal !!

Ελπιζω μονο να σταθω τυχερος απο τα ghost touch...

 

Mεγεια και το δικο σου!

 

Να σαι καλα φιλε. :)

 

Εγω σας τα πα, μην το συζητατε γιατι σε λιγο δεν θα χει. Οποιος προλαβε ηταν η φαση.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα το πρωι ηταν κ σε αλλα κινητα κ τωρα δεν ειναι.Και το Κ6 note καλη τιμη τοχει.

Εγω δυστυχως περιμενω απο μερα σε μερα την ανανέωση της πιστωτικης κ ετσι δεν..

Edited by konsniper
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε. :)

 

Εγω σας τα πα, μην το συζητατε γιατι σε λιγο δεν θα χει. Οποιος προλαβε ηταν η φαση.

 

Οταν έριξα την παραγγελία εγω έλεγε οτι είχε αλλα 10. Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση! ;)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Tελευταίο κινητό κ δε ρωτάω άλλο το υπόσχομαι!!

Για αυτο τι γνωμη εχετε?

 

https://www.skroutz.gr/s/9664652/ZTE-Blade-V7-16GB.html

 

Kαλή τιμή η προσφορά του Μedia Markt με 149 ευρω το huawei Y6II...αν κ δεν το εχω δει σαν καμερα κτλ.

Edited by konsniper
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...