Jump to content

Xiaomi Mi 6


manolisg10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα ρε παιδιά γιατί δεν μου ήρθε ακόμα το Android 9;

 

Ουτε σε εμενα εχει ερθει κατι μεχρι τωρα...

 

Οσοι κανατε την ενημερωση, πως παει απο μπαταρια?

Xiaomi mi6, Xiaomi redmi note3 pro, Xperia z3 compact, xperia z, Lg p990 2x, Samsung galaxy 551, Sony ericsson elm, sony ericsson K800i, NOKIA 5310, Sharp 770sh, Sharp gx17, Nokia 5210, Ericsson t28
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα μου ήρθε και η MIUI V10.4.2.0 και από ότι είδα έχει βγει και η MIUI V10.4.3.0 που μάλλον θα εμφανιστεί κάποια στιγμή.

 

Το μόνο κακό που παρατήρησα είναι ότι έχουν αλλάξει την γραμματοσειρά που δείχνει τις επικεφαλίδες στις επαφές/μηνύματα και εμφανίζεται με κενά μεταξύ των γραμμάτων και τα τονισμένα γράμματα είναι έντονα (bold).

 

Ευελπιστούσα να έχει και τις ρυθμίσεις της Vodafone για το WiFi Calling αλλά δεν....

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έρθει ξανά αλλά σταδιακά. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και το region... Πάντως δεν έχει και πολλές διαφορές εκτός από το σκοτεινό περιβάλλον.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί αυτό ;

Λογικα θα βρηκαν καποιο λαθος που επρεπε να διορθωσουν. Θα την ξανανεβασουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Όχι μάλλον...

 

Σίγουρα σύμφωνα με τις ανακοινώσεις της εταιρείας!

Μάλιστα λένε τέλος του άλλου μήνα θα βγει η stable.

 

Αν θα πάρει Android 10 είναι άγνωστο...(χλωμό το κόβω)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μόλις έσκασε στο κινητό μου η 11.0.3.0.PCAMIXM 711MB/

 

Από το μέγεθος της μάλλον παραμένουμε στο Android 9.0

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έσκασε στο κινητό μου η 11.0.3.0.PCAMIXM 711MB/

 

Από το μέγεθος της μάλλον παραμένουμε στο Android 9.0

 

Ήρθε και σε εμένα την έβαλα σήμερα το πρωί. Στην τελευταία έκδοση antutu (v8) μου έβγαλε σκορ 267.800.

Xiaomi mi6, Xiaomi redmi note3 pro, Xperia z3 compact, xperia z, Lg p990 2x, Samsung galaxy 551, Sony ericsson elm, sony ericsson K800i, NOKIA 5310, Sharp 770sh, Sharp gx17, Nokia 5210, Ericsson t28
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος ενδιαφερεται πουλαω mi6 black 6/64 ,αγορασμενο απο media markt μαιο του 2018 με εγγυηση απο infoquest, σαν καινουργιο στο κουτι του
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου δεν την εκανε την ημερα που ηρθε και πηγε να την κανει σημερα αλλα δεν του την εβγαζε. Γιατι την πηραν πισω?
Link to comment
Share on other sites

σε εμένα ρε παιδιά δεν έχει έρθει τπτ ακόμα στην 10 είμαι με αντροιντ 8..

 

Δεν ξέρω παιδιά. Είχα πάθει το ίδιο, είχα μείνει με το miui 10 και android 8 αντί για 9 που είχε βγει. Απλά μου εμφανίστηκε η νέα ενημέρωση 11.0.3.0 και την έκανα την πρώτη μέρα.

Xiaomi mi6, Xiaomi redmi note3 pro, Xperia z3 compact, xperia z, Lg p990 2x, Samsung galaxy 551, Sony ericsson elm, sony ericsson K800i, NOKIA 5310, Sharp 770sh, Sharp gx17, Nokia 5210, Ericsson t28
Link to comment
Share on other sites

Antutu scores

Android 7 : 178.780

Android 8 : 206.900

Android 9 miui 10 : 213.745

Android 9 miui 11 : 268.143

οσο παει παλι και ανεβενουν τα νουμερα !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Μπορεί κάποιος να ελέγξει τα στοιχεία του φορτιστή γιατί τον μπέρδεψα με ένα Μι9Lite επίσης USB C και δεν μπορώ να βρω κάπου την πληροφορία; Το output είναι 5V 3A/9V 2A/12V 1.5A (MDY-10-EF) ή 5V 2.5A/9V 2A/12V 1.5A (MDY-08-EI)
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να ελέγξει τα στοιχεία του φορτιστή γιατί τον μπέρδεψα με ένα Μι9Lite επίσης USB C και δεν μπορώ να βρω κάπου την πληροφορία; Το output είναι 5V 3A/9V 2A/12V 1.5A (MDY-10-EF) ή 5V 2.5A/9V 2A/12V 1.5A (MDY-08-EI)

 

MDY-08-EI ειναι ο δικος μου φορτιστης του Mi6

Xiaomi mi6, Xiaomi redmi note3 pro, Xperia z3 compact, xperia z, Lg p990 2x, Samsung galaxy 551, Sony ericsson elm, sony ericsson K800i, NOKIA 5310, Sharp 770sh, Sharp gx17, Nokia 5210, Ericsson t28
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπέρα σας και χρονια πολλα! το κινιτο μου εχει μονο IPV6 kai oxi IPV4 .μπαινω στο what is myip .

kai μου γραφει ipv4 notdetected .δεν το εχω πειραξει.

δεν μπαινει σε ολες τις ιστοσελίδες δεν μπαινει στο myphone.gr sto in.gr sto google play .

πως μπορω να το ρυθμισω να μπαινει σε ολες τις ιστοσελίδες?

Link to comment
Share on other sites

το βαζω το apn πρωτοκολο ipv4 και ipv4/ipv6 και δουλευει και στις δυο περιπτώσεις δεν δουλευει αν το βαλω μονο ipv6. όμως αυτό αφορα την συνδεση μεσω data εγω δεν μπορω να συνδεθω με το wifi στις μισες ιστοσελίδες .μπαινω στις ρυθμισεις του wifi και δεν εχει ρυθμιση apn εχει κλειδωμενο το ipv6.τι μπορει να συμβαινει?
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες πουλαω το mi6 μου αγρατζουνιστο ειναι 10 του 17 αγορά εδω και 4 μήνες καθεται στο κουτί του λογο του οτι πηρα το mi9 αριστο με απόδειξη αγορας εννοείται. Του έχω κανει και reset για να σεταριστει απο όποιον το παρει. 140 ευρω ευρώ αθηνα μένω Αργυρούπολη email marianikos77@gmail.com
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες πουλαω το mi6 μου αγρατζουνιστο ειναι 10 του 17 αγορά εδω και 4 μήνες καθεται στο κουτί του λογο του οτι πηρα το mi9 αριστο με απόδειξη αγορας εννοείται. Του έχω κανει και reset για να σεταριστει απο όποιον το παρει. 140 ευρω ευρώ αθηνα μένω Αργυρούπολη email marianikos77@gmail.com

Πουλήθηκε μη δίνετε σημασία

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Λαμβάνετε τα μηνύματα του 112; Δεν έχω λάβει κανένα και αυτά που γράφουν στις οδηγίες δεν υπάρχει στις ρυθμίσεις. Σε κάτι ρυθμίσεις που βρήκα στα μηνύματα είναι ενεργοποιημένες οι ειδοποιήσεις έκτακτης ανάγκης.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...