Jump to content

Xiaomi Mi 6


manolisg10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξαναβγήκε η αναβάθμιση για 9.2.3 . Τα προβλήματα που είχε διορθώθηκαν? Η παραμένουν ακόμα ? Είμαι σε 9.2.2

 

Για να δούμε πόσοι γενναίοι θα βρεθούν!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά για όσους ψάχνουν τζαμάκι μία πολύ καλή και φθηνή λύση είναι αυτή. Σήμερα το παρέλαβα και πριν λίγο το τοποθέτησα. Άψογη εφαρμογή και πολύ καλή αίσθηση. Προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένος. Θα δείξει σε βάθος χρόνου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όσους ψάχνουν τζαμάκι μία πολύ καλή και φθηνή λύση είναι αυτή. Σήμερα το παρέλαβα και πριν λίγο το τοποθέτησα. Άψογη εφαρμογή και πολύ καλή αίσθηση. Προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένος. Θα δείξει σε βάθος χρόνου.

Η καλυτερη λυση ειναι αυτη η επικαλυψη που κανουν στο media markt..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όσους ψάχνουν τζαμάκι μία πολύ καλή και φθηνή λύση είναι αυτή. Σήμερα το παρέλαβα και πριν λίγο το τοποθέτησα. Άψογη εφαρμογή και πολύ καλή αίσθηση. Προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένος. Θα δείξει σε βάθος χρόνου.

 

Δεν το πετάει με την θήκη? Halo effect έχει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όσους ψάχνουν τζαμάκι μία πολύ καλή και φθηνή λύση είναι αυτή. Σήμερα το παρέλαβα και πριν λίγο το τοποθέτησα. Άψογη εφαρμογή και πολύ καλή αίσθηση. Προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένος. Θα δείξει σε βάθος χρόνου.
Φιλε την κράτησα μια μέρα και την έβγαλα. Έκοβε στα άκρα λίγο απ την οθόνη και με εκνευριζε. Κατά τα άλλα δεν την πετούσε η θήκη και είχε πολύ καλή απόκριση.

P.S Καμιά τελείως διάφανη έχετε να προτείνετε?

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όσους ψάχνουν τζαμάκι μία πολύ καλή και φθηνή λύση είναι αυτή. Σήμερα το παρέλαβα και πριν λίγο το τοποθέτησα. Άψογη εφαρμογή και πολύ καλή αίσθηση. Προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένος. Θα δείξει σε βάθος χρόνου.

 

Aφήνει δαχτυλιές εύκολα? Οσες έχω πάρει μεχρι στιγμής γεμίζουν ευκολα δαχτυλιες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος τι παίζει με τον δεύτερο χώρο? Να το κάνω? Γιατί απ ότι κατάλαβα κάθε φορά που γίνεται αναβάθμιση χάνονται όλα. Σε άλλα κινητά που είχα δεν αναγκαζόμουν να ξαναπεράσω όλες τις φωτογραφίες κάθε φορά που φλάσαρα άλλη ρομ.

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη λυση ειναι αυτη η επικαλυψη που κανουν στο media markt..

 

για πες λεπτομερειες ή αν εχεις Link ?

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Χρόνια πολλά.

Δεν το πετάει με την θήκη? Halo effect έχει?

Με την θήκη δεν το πετάει ούτε έχει halo effect.

Φιλε την κράτησα μια μέρα και την έβγαλα. Έκοβε στα άκρα λίγο απ την οθόνη και με εκνευριζε. Κατά τα άλλα δεν την πετούσε η θήκη και είχε πολύ καλή απόκριση.

P.S Καμιά τελείως διάφανη έχετε να προτείνετε?

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε όπως τα λες είναι. Το παρατήρησα και εγώ ότι κόβει λίγο την οθόνη αλλά δεν με ενοχλεί τόσο. Είχα δοκιμάσει και ένα άλλο παρόμοιο το οποίο έκοβε πιο πολύ την οθόνη και ήταν άθλιο. Τελείως διάφανο από όσο ξέρω υπάρχει της nillkin το οποίο δεν καλύπτει όλη την οθόνη αλλά έχω ακούσει καλά λόγια και ότι κάθεται πολύ καλά.

Aφήνει δαχτυλιές εύκολα? Οσες έχω πάρει μεχρι στιγμής γεμίζουν ευκολα δαχτυλιες.

Ναι. Η αλήθεια είναι ότι γεμίζει δαχτυλιές εύκολα.

 

Και δυο ερωτήσεις από εμένα:

1. Το τζαμάκι της ultimate shield το έχει δοκιμάσει κάποιος; Και αν ναι, και αυτό κόβει λίγο την οθόνη όπως όλα τα άλλα που κυκλοφορούν;

2. Την 9.2.3 την δοκίμασε κάποιος μετά την επανέκδοση; Λύθηκαν τα προβλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αναβάθμιση κάνουμε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Χρειάζεται να κάνουμε κάτι άλλο για να κάτσει καλά η rom ?
Link to comment
Share on other sites

Την επομενη ενημέρωση την περιμενουμε ΟΤΑ? Εχει παρει κανεις καμια ενημερωση μετα την καταστροφικη oreo? Εμενα εδω και 25 μερες μου λεει οτι δεν εχω αλλη ενημερωση, δεν υποτειθεται οτι καθε βδομαδα παιρνουμε updates?
Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατι βλέπω 9.5.3.0 ?!

 

Και εγώ αυτή έβλεπα και μάλιστα ota άρα δεν έβλεπα την κινέζικη. Τώρα βλέπω την 9.2.3.0 για μια ακόμα φορά. Παλινωδίες.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτή έβλεπα και μάλιστα ota άρα δεν έβλεπα την κινέζικη. Τώρα βλέπω την 9.2.3.0 για μια ακόμα φορά. Παλινωδίες.

 

Το τηλέφωνο μου είναι αγορασμένο από Ελλάδα με Global ROM και όμως βλέπω και έχω εγκαταστήσει την 9.5.3.0

 

Η Αληθεια είναι πως προτίμησα Xiaomi γιατι ήταν σταθερή και γρήγορη εταιρια. Τώρα, τα έχουν κάνει μαντάρα...:(

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο μου είναι αγορασμένο από Ελλάδα με Global ROM και όμως βλέπω και έχω εγκαταστήσει την 9.5.3.0

 

Η Αληθεια είναι πως προτίμησα Xiaomi γιατι ήταν σταθερή και γρήγορη εταιρια. Τώρα, τα έχουν κάνει μαντάρα...:(

 

Εγκυκλοπαιδικά, έχει θέματα η 9.5.3.0;

Link to comment
Share on other sites

Χειρότερη απ όλες !!

 

Σκάνε σχεδόν όλα τα προγράμματα και βγάζει μηνυμα αποστολης στη XIAOMI

 

Επίσης ρουφάει την μπαταρία σαν παλαβο...

Link to comment
Share on other sites

Χειρότερη απ όλες !!

 

Σκάνε σχεδόν όλα τα προγράμματα και βγάζει μηνυμα αποστολης στη XIAOMI

 

Επίσης ρουφάει την μπαταρία σαν παλαβο...

 

Όμορφα! Θα μείνω εκεί που είμαι λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι καμιά beta; Σε εμένα πάντως μου είχε βγάλει την 9.2.3 και ύστερα από αυτά που είχα διαβάσει δεν την εγκατέστησα. Αργότερα την απέσυραν και πριν κάτι ημέρες μου έβγαλε ξανά την 9.2.3.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι καμιά beta; Σε εμένα πάντως μου είχε βγάλει την 9.2.3 και ύστερα από αυτά που είχα διαβάσει δεν την εγκατέστησα. Αργότερα την απέσυραν και πριν κάτι ημέρες μου έβγαλε ξανά την 9.2.3.

 

Μπορεί αλλά την απέσυραν σε μια-δυο μέρες. Τώρα βγήκε πάλι η 9.2.3.0

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαλαρωστε η 9.5.3.0 που εδωσε σε τυχαιους χρηστες ειναι beta και αυτο για να πουν στο forum και να δωσουν feedback για ολα τα bugs. Η σταθερη είναι προγραμματισμένη για αρχες απριλιου οποτε και θα εχουν διόρθωσει ολα τα bugs. Απλα αυτοι που πηραν τυχαια την ενημέρωση ειναι ας το πουμε "πειραματόζωα"
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαλαρωστε η 9.5.3.0 που εδωσε σε τυχαιους χρηστες ειναι beta και αυτο για να πουν στο forum και να δωσουν feedback για ολα τα bugs. Η σταθερη είναι προγραμματισμένη για αρχες απριλιου οποτε και θα εχουν διόρθωσει ολα τα bugs. Απλα αυτοι που πηραν τυχαια την ενημέρωση ειναι ας το πουμε "πειραματόζωα"

 

το θέμα είναι με την 9.2.3 που ξανάρθε τη κάνουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Πανο θα πρότεινα υπομονη δεν εχουν μεινει πολλες μερες μεχρι τις 5 του μηνα αντε 10 θα δωθει η αναβαθμιση. Και εγω υπομονη κανω
Link to comment
Share on other sites

Χειρότερη απ όλες !!

 

Σκάνε σχεδόν όλα τα προγράμματα και βγάζει μηνυμα αποστολης στη XIAOMI

 

Επίσης ρουφάει την μπαταρία σαν παλαβο...

 

Θα πρότεινα είτε να περάσεις ξανά τη ROM. Αν αυτο δεν βοηθήσει, πήγαινε μια μια στις εφαρμογές που έχεις και κάνε clear data από τις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα είτε να περάσεις ξανά τη ROM. Αν αυτο δεν βοηθήσει, πήγαινε μια μια στις εφαρμογές που έχεις και κάνε clear data από τις ρυθμίσεις.

 

Ok Θα το προσπαθήσω. .

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...