Jump to content

Xiaomi Mi 6


manolisg10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Παρήγγειλα προ εναμιση μηνα απο gearbest. Σημερα μου ήρθε συστημένο απο ταχυδρομείο οπου μου λεει να τους στειλω αποδειξη απο paypal. Μπορει καποιος να με διαφωτησει αφενως επι της διαδικασιας αφετερου που βρησκω την αποδειξη στο PayPal.

Το gearbest εχει μια διαδδικασια για αυτες τις περιπτώσεις. Την εχει ακολουθησει κανεις?

Ζητω συγνωμη εαν ειμαιofftopic αλλα εαν ειναι ετσι ας το μεταφερει καποιος mod.

Μολών Λαβέ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα στη παρεα εχω ενα Xioami Mi6 64gb χρωμα ασπρο,ειναι αγρατζουνιστο σαν καινουργιο για προσωπικους λογους το δινω οποιος ενδιαφερεται παρακαλω να μου στειλει ενα PM ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παρήγγειλα προ εναμιση μηνα απο gearbest. Σημερα μου ήρθε συστημένο απο ταχυδρομείο οπου μου λεει να τους στειλω αποδειξη απο paypal. Μπορει καποιος να με διαφωτησει αφενως επι της διαδικασιας αφετερου που βρησκω την αποδειξη στο PayPal.

Το gearbest εχει μια διαδδικασια για αυτες τις περιπτώσεις. Την εχει ακολουθησει κανεις?

Ζητω συγνωμη εαν ειμαιofftopic αλλα εαν ειναι ετσι ας το μεταφερει καποιος mod.

 

Φίλε μου δυστυχώς θα πρέπει να πληρώσεις ΦΠΑ και φόρους εκτελωνισμού για να το παραλάβεις. Γι' αυτό σου ζητάνε απόδειξη από το PayPal. Φαντάζομαι αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να τους εκτυπώσεις το e-mail που σου έστειλε το PayPal όταν πλήρωσες ή αν το έχεις σβήσει, να τους εκτυπώσεις την πληρωμή από το ιστορικό του PayPal.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε μόλις 9.2.3.0 stable με android 8.

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Το απεσυραν μετα απο αναφορες για πολλα και διάφορα προβλήματα. Τι σοι stable ειν αυτό, ερασιτεχνισμοι...

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

σας εμφανιζει και εσας συνέχεια το εικονίδιο αναζήτηση σήμα gps από instagram????

μου το εμφανιζει συνεχεια ...απειρε φορες μεσα στην μερα...

 

Καινούριος και γω, το κάνει συνέχεια σήμερα. 9ρα beta

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

παιδιά με της επαφές τη γίνετε? μόνο 5-6 γράμματα μπορώ να βάλω υπάρχει κάποια ρύθμιση για να μπορώ να βάλω περισσότερα ?
Link to comment
Share on other sites

Καινούριος και γω, το κάνει συνέχεια σήμερα. 9ρα beta

 

Κλείσε από τα ρυθμίσεις-> δικαιώματα το αντίστοιχο δικαίωμα της εφαρμογής instagram για πρόσβαση σε τοποθεσία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδιά με της επαφές τη γίνετε? μόνο 5-6 γράμματα μπορώ να βάλω υπάρχει κάποια ρύθμιση για να μπορώ να βάλω περισσότερα ?

τι εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Παράδειγμα αν θέλω να γράψω Παναγιώτης δεν το αποθηκεύει μου λέει ότι είναι πολύ μεγάλο

Ως λογαριασμό αποθήκευσης έχεις επιλέξει micloud / google account ή μήπως προσπαθείς να τα αποθηκεύσεις στην sim?

Link to comment
Share on other sites

σημερα πηρα ενα Μι6 κι εχω ενα θεμα. Φλασαρω κανονικα το recovery, μια συγκεκριμενη ρομ οπως λεει η διαδικασια, αλλα μετα την επανεκκινηση με πεταει παλι στο recovery εχοντας εξαφανισει και τον εσωτερικο χωρο, με αποτελεσμα να πρεπει να φλασαρω παλι ολο το firmware με MiFlash. Το εχει αντιμετωπισει κανεις? Πρεπει να κανω κατι επιπλεον ή να ειναι προβλημα της ρομ (pixelExperiance)?
Link to comment
Share on other sites

Ως λογαριασμό αποθήκευσης έχεις επιλέξει micloud / google account ή μήπως προσπαθείς να τα αποθηκεύσεις στην sim?

 

Έχω επιλέξει την σιμ για αποθήκευση. Πρέπει να το αλλάξω?

Link to comment
Share on other sites

Έχω επιλέξει την σιμ για αποθήκευση. Πρέπει να το αλλάξω?

 

Ναι οταν αποθηκευεις σε sim εχουν συγκεκριμενη μνημη και δεν μπορεις να γραφεις πολλα,μονο αποθηκευση σε συσκευη ή google account ή mi account

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο τηλέφωνο η μπροστά κάμερα είναι τόσο άθλια όσο λένε σε διάφορα άλλα φόρουμ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο τηλέφωνο η μπροστά κάμερα είναι τόσο άθλια όσο λένε σε διάφορα άλλα φόρουμ?
Πιο άθλια πεθαίνεις. Ο λόγος που το πούλησα με σα σε ένα μήνα. Φαντάσου.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Ναι οταν αποθηκευεις σε sim εχουν συγκεκριμενη μνημη και δεν μπορεις να γραφεις πολλα,μονο αποθηκευση σε συσκευη ή google account ή mi account

 

Που είναι καλύτερα να τα αποθηκεύεις? Mi account ,google η στη συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

Πιο άθλια πεθαίνεις. Ο λόγος που το πούλησα με σα σε ένα μήνα. Φαντάσου.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπερβολικό σε βρίσκω. Δεν είναι και s8 αλλά είναι αξιοπρεπής. Και θέλω να τη δω με τη google camera που δεν εχω βαλει ακόμα.

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που είναι καλύτερα να τα αποθηκεύεις? Mi account ,google η στη συσκευή?

 

Αν σκοπεύεις να έχεις για πάντα xiaomi τότε mi account. Αν σκοπεύεις να έχεις για πάντα android, τότε google account. Μπορείς να το κάνεις ταυτόχρονα οπότε και δεν έχεις προβληματισμούς και βλέπεις. :D

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πιο άθλια πεθαίνεις. Ο λόγος που το πούλησα με σα σε ένα μήνα. Φαντάσου.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πιο άθλιο σε σχέση με ποιο τηλ που κατέχεις, πες για να βοηθήσεις και εμάς. Σε σύγκριση με το leeco pro3 για παράδειγμα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω βάλει το τηλέφωνο στο dnd. Έχω επιλέξει να έρχονται μόνο οι κλήσεις αλλά χτυπάνε κανονικά ειδοποιήσεις.. Τι φάση?
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω βάλει το τηλέφωνο στο dnd. Έχω επιλέξει να έρχονται μόνο οι κλήσεις αλλά χτυπάνε κανονικά ειδοποιήσεις.. Τι φάση?

 

Μπορεις να γράψεις λίγο απο ποιο μενου έκανες την επιλογή. Π.Χ , Ρυθμίσεις-> ειδοποιήσεις-> κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να γράψεις λίγο απο ποιο μενου έκανες την επιλογή. Π.Χ , Ρυθμίσεις-> ειδοποιήσεις-> κλπ κλπ

 

Πατώντας παρατεταμένα το πλήκτρο του dnd στην status bar

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Πιο άθλια πεθαίνεις. Ο λόγος που το πούλησα με σα σε ένα μήνα. Φαντάσου.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παραλαμβανω το mi6 μεσα στην εβδομαδα.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στο πως θα μεταπτωσω το παλιο μου τηλέφωνο (redmi3) ως εχει (apps, notes, internet shortcuts κλπ) στο καινουργιο?

Ισως για εσας τους μυστες αυτο να ειναι εύκολο αλλα για μενα δυστυχώς οχι οποτε σας ευχαριστω εκ των προτέρων :)

Μολών Λαβέ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παραλαμβανω το mi6 μεσα στην εβδομαδα.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στο πως θα μεταπτωσω το παλιο μου τηλέφωνο (redmi3) ως εχει (apps, notes, internet shortcuts κλπ) στο καινουργιο?

Ισως για εσας τους μυστες αυτο να ειναι εύκολο αλλα για μενα δυστυχώς οχι οποτε σας ευχαριστω εκ των προτέρων :)

 

αν εχει account στο mi cloud αυτοματα τα μεταφερει μολις κανεις Login στο νεο κινητο

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Υπερβολικό σε βρίσκω. Δεν είναι και s8 αλλά είναι αξιοπρεπής. Και θέλω να τη δω με τη google camera που δεν εχω βαλει ακόμα.

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η σελφι καμερα ειναι πραγματικα για τα σκουπιδια, χωρις ιχνος υπερβολης. Η διπλη μπροστα ειναι παρα πολυ καλη. Αλλα ενα κινητο σε αυτο το επιπεδο πρεπει να εχει και τα 2 κατα εμε. Οπως ο φιλος sdaoulas , ετσι και γω εδωσα το mi6 για τον ιδιο λογο. Ακομα και το p9 lite που εχω σαν 2ο κινητο εχει καλυτερη σελφι καμερα. Για καποιους δεν ειναι θεμα. Για αλλους ειναι. Γουστα ειναι αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...