Jump to content

Xiaomi Mi 6


manolisg10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελπίζω να μην μπλέξεις με τελωνείο...
Και γω το φοβαμαι. Μάλλον θα περάσει τελωνείο δυστυχώς.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια το δεμα θα ερθει απο αγγλια με DHL.καμια σχεση δηλαδη με τελωνειο.κατευθειαν στην πορτα.σε αποστολη μεσω ευρωπαικων χωρων, μεσω αυτων των εταιριων,DHL,UPS.FEDEX και λοιπα, δεν εμπλεκεται πουθενα το τελωνειο.
Link to comment
Share on other sites

παιδια το δεμα θα ερθει απο αγγλια με DHL.καμια σχεση δηλαδη με τελωνειο.κατευθειαν στην πορτα.σε αποστολη μεσω ευρωπαικων χωρων, μεσω αυτων των εταιριων,DHL,UPS.FEDEX και λοιπα, δεν εμπλεκεται πουθενα το τελωνειο.
Δλδ θα έρθει από ευρωπαϊκη αποθήκη;

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Δλδ θα έρθει από ευρωπαϊκη αποθήκη;

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το είχα διαβάσει κι εγώ κάπου, τα καταστήματα HK Goldway & Mi Global Store του Ali προσφέρουν τριγωνική αποστολή με DHL. Αλλιώς πιστεύω θα πλήρωνε κατά 99%.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα διαβάσει κι εγώ κάπου, τα καταστήματα HK Goldway & Mi Global Store του Ali προσφέρουν τριγωνική αποστολή με DHL. Αλλιώς πιστεύω θα πλήρωνε κατά 99%.
Όντως δείχνει να είναι τριγωνική αποστολή κ με σχετικά γρήγορους χρόνους παραλαβής. Μακάρι να είναι αλήθεια όπως κ να έχει ρίξε μία ενημέρωση....

 

Αν κ πάλι όμως δεν βγαίνει οικονομικότερο από το gearbest που το είχα πάρει....

 

Kαλοριζικο...

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η XTRV με Android 8 ...

Ηδη εβαλα το νεο Twrp Που πρεπει να μπει για να εγκατασταθει η ρομ ... τωρα την κατεβαζω αλλα ακομα το σκεφτομαι να το κανω αναβαθμιση γιατι με την τελευταια που εχω 7,12,7 το κινητο πραγματικα πεταει

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

παιδια κοιταζοντας λιγο να παερασει η ωρα βρηκα αυτο

 

https://www.lightinthebox.com/xiaomi-mi6-5-5-inch-4g-smartphone-6gb-128gb-octa-core-13-mp_p5710750.html?irgwc=1&litb_from=affiliate_admitad&utm_medium=affiliate&utm_source=admitad&utm_campaign=108050&currency=EUR&prm=1.3.70.0

 

κορυφαια πιστευω τιμη...... και με ασφαλεια για το τελωνειο. ορματε.

Link to comment
Share on other sites

παιδια κοιταζοντας λιγο να παερασει η ωρα βρηκα αυτο

 

https://www.lightinthebox.com/xiaomi-mi6-5-5-inch-4g-smartphone-6gb-128gb-octa-core-13-mp_p5710750.html?irgwc=1&litb_from=affiliate_admitad&utm_medium=affiliate&utm_source=admitad&utm_campaign=108050&currency=EUR&prm=1.3.70.0

 

κορυφαια πιστευω τιμη...... και με ασφαλεια για το τελωνειο. ορματε.

 

1,017.74 αρχικη τιμη???? :lol::lol:

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Αυτο το ειδατε??

https://www.geekbuying.com/item/Official-Global-Version-Xiaomi-Mi-6-6GB-64GB-Smartphone---Black-379852.html

 

Εχει ψωνισει κανεις απο εκει??

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Αυτο το ειδατε??

https://www.geekbuying.com/item/Official-Global-Version-Xiaomi-Mi-6-6GB-64GB-Smartphone---Black-379852.html

 

Εχει ψωνισει κανεις απο εκει??

 

Έχεις σίγουρο το τελωνείο.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις σίγουρο το τελωνείο.

 

ακομα και αν το βαλω μεσω Dhl???Να διευκρινησω οτι μενω Αγγλια μονιμα....Επισης θα μπορουσες να μου πεις ποια version πρεπει να διαλεξω???εχει καμια δεκαρια στις επιλογες και εχω χαθει...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

ακομα και αν το βαλω μεσω Dhl???Να διευκρινησω οτι μενω Αγγλια μονιμα....Επισης θα μπορουσες να μου πεις ποια version πρεπει να διαλεξω???εχει καμια δεκαρια στις επιλογες και εχω χαθει...

 

Για Αγγλία δε γνωρίζω τι παίζει. Για Ελλάδα όμως σίγουρα θα περάσει τελωνείο.

 

Για το ποια έκδοση θα επιλέξεις θα μιλήσεις με το κατάστημα για το αν θες να έχει την global stable περασμένη.

Link to comment
Share on other sites

Και android 8 επισημα πλεον για τη συσκευη μας και ας ειναι η 1η ρομ με android 8 .. το κινητο δειχνει να πεταει χωρις προβληματα ..

Screenshot_2018-01-17-17-20-10-279_com.android.settings.png

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Και android 8 επισημα πλεον για τη συσκευη μας και ας ειναι η 1η ρομ με android 8 .. το κινητο δειχνει να πεταει χωρις προβληματα ..

Screenshot_2018-01-17-17-20-10-279_com.android.settings.png

Ωραίος...

 

Ξέρουμε πότε θα κυκλοφορήσει επίσημα;

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. νέος κάτοχος του κινητού. έχω μια απορία έβαλα την καρτα σιμ αλλά στης επαφές δεν μου δείχνει τπτ. αν την κάρτα την βάλω σε ένα νόκια που έχω της δείχνει κανονικά. πως μπορώ να μεταφέρω της επαφές απο την σιμ στο κινητό?

 

οκ το βρήκα

Edited by panos1985
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση για να έχω 4g στην cosmote που έχω? μου βγάζει h+

 

εχεις ενεργοποιησεις το 4g στην cosmote Και την καρτα σου ; ανεξαρτητα με το Mi6 μιλαω

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

εχεις ενεργοποιησεις το 4g στην cosmote Και την καρτα σου ; ανεξαρτητα με το Mi6 μιλαω

 

ναι το είχα ενεργοποιήσει στη προηγούμενη συσκευή μήπως πρέπει να το ξανακάνω ? την σιμ την έχω στη θέση 2 υπάρχει πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

ναι το είχα ενεργοποιήσει στη προηγούμενη συσκευή μήπως πρέπει να το ξανακάνω ? την σιμ την έχω στη θέση 2 υπάρχει πρόβλημα?

 

οχι δεν πρεπει να το ξανακανεις

ουτε παιζει ρολο σε πια θεση εχεις τη σιμ

 

κοιτα στις ρυθμισεις - καρτες sim - καπου εκει εχει επιλογη για τι ειδους δικτυα να εχει προτιμηση . και βαζεις το 4g αν και απο οσο θυμαμαι εκει ειναι απο default αλλα για δες

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

εχεις δει κανεις το μπλε και το ασπρο απο κοντα???Σκεφτομαι να το παραγγειλω απο banggood και δεν ξερω τι να διαλεξω...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

εχεις δει κανεις το μπλε και το ασπρο απο κοντα???Σκεφτομαι να το παραγγειλω απο banggood και δεν ξερω τι να διαλεξω...

 

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να τα δεις στο Youtube Και να επιλεξεις ποιο ειναι αυτο που σ'αρεσει πιο πολυ

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν πρεπει να το ξανακανεις

ουτε παιζει ρολο σε πια θεση εχεις τη σιμ

 

κοιτα στις ρυθμισεις - καρτες sim - καπου εκει εχει επιλογη για τι ειδους δικτυα να εχει προτιμηση . και βαζεις το 4g αν και απο οσο θυμαμαι εκει ειναι απο default αλλα για δες

 

βγήκα έξω απο το σπίτι και έπιασε καρφί 4g :) μέσα στο σπίτι Η και Η+ μάλλον επειδή δεν έχω b20.

με το προηγούμενο κινητό μέσα στο σπίτι μόνιμα 4+

Link to comment
Share on other sites

βγήκα έξω απο το σπίτι και έπιασε καρφί 4g :) μέσα στο σπίτι Η και Η+ μάλλον επειδή δεν έχω b20.

με το προηγούμενο κινητό μέσα στο σπίτι μόνιμα 4+

 

καλα μικρη διαφορα εχει Η+ με 4g αλλα απο περιεργεια, που μενεις ;

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

καλα μικρη διαφορα εχει Η+ με 4g αλλα απο περιεργεια, που μενεις ;

 

ε καλά όχι ότι έχω κόλλημα και το Η+ μια χαρά είναι. Αλεξανδρούπολη είμαι. μόλις βγήκα απο την πολυκατοικία γύρισε σε 4g μόλι μπήκα μέσα Η

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...