Jump to content

Xiaomi Mi 6


manolisg10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και 2) φοβαμαι μηπως τα 64gb ειναι λιγα.

δεν εχω κατι αλλο να πω!

Φυσικα και ειναι λιγα αν σκεφτει κανεις οτι 1 λεπτο 4Κ video πιανει περιπου 315ΜΒ.

128αρι ειναι μονοδρομος για τετοιο κινητο που ΔΕΝ παιρνει και επεκταση μνημης.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ένταξη εξαρτάται τη χρήση που κάνει κάποιος εγώ σε 35 μέρες χρήση έχω ελεύθερα 40 συν γιγα

Για εμένα που δεν έχω ταινίες τραγούδια βίντεο είναι υπεραρκετά

Και με 32 είναι κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και ειναι λιγα αν σκεφτει κανεις οτι 1 λεπτο 4Κ video πιανει περιπου 315ΜΒ.

128αρι ειναι μονοδρομος για τετοιο κινητο που ΔΕΝ παιρνει και επεκταση μνημης.

Καλα 4Κ βιντεο δεν τραβαω γενικα και δεν ειμαι και φαν τοσο του βιντεο.

σιγουρα μεσα σ'ενα χρονο τραβαω 2000-3000 φωτογραφιες..αλλα και παλι τις μεταφερω σε εξωτερικο σκληρο.

σημερα πρωτη μερα χρησης με 4G/wifi αναμεικτη χρηση κατι φωτο κτλ, ειμαι στο 66% μπαταρια απο τις 10 το πρωι.

κανενα απολυτως θεμα παιδια!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις κάνω άλλες δύο φορτίσεις θα ανεβάσω screenshot με κατανάλωση μπαταρίας σε περίπτωση που κάποιος θέλει να δει με δύο sim τι παίζει και με συνεχόμενα data στη μία.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που δεν καταλαβαινω, ειναι γιατι κανενα μαγαζι δεν το φερνει στο υπεροχο για μενα, μπλε...
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σήμερα πήρα και εγώ ένα MI 6 CERAMIC 6/128 και θέλω να ρωτήσω να αλλάξω σε miui 9 ή δεν είναι ακόμα έτοιμη? 219a6f4eac96806900ee4e8898bede77.jpg

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να αλλάξεις...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σήμερα πήρα και εγώ το θηρίο . Προημιτελικά κάτοχος Motorola motor X 2014.αψογο και αυτό και μπορώ να πω στη μπροστινή όψη του μοιάζει αρκετά. Έχω να πω ότι έχει πολύ καλό ήχο πραγματικά είναι δυνατός. Ταχύτατο με τέτοιο επεξεργαστή βέβαια δε περιμένεις λιγότερα.... Τα 6 gb ραμ υπεραρκετά. Το μόνο θέμα που έχω είναι με την οθόνη. Ενώ είχα δει διαφορά reviews που λέγανε ότι τα μαύρα του πλησιάζουν τις amoled εγώ δε το βλέπω αυτό... Έπαιξα με τις ρυθμίσεις στην αντίθεση και στο θερμό η ψυχρό χρώμα γενικά δεν με ικανοποιεί τόσο.... Και ούτε οι γωνίες θέασης μπορώ να πω ότι είναι τέλειες. Ποια η δική σας γνώμη.?
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα αλλά είναι άψογο ;

 

Ναι φίλε Μανώλη άψογο είναι αγρατζούνιστο εντελώς είναι με Αγάπη και Προδερμ.. :p:p

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα μεσα σ'ενα χρονο τραβαω 2000-3000 φωτογραφιες..αλλα και παλι τις μεταφερω σε εξωτερικο σκληρο.

Σκληρο σε NTFS (τι αλλο; ) δεν προκειται να τον δει το κινητο. Μονο FAT32 βλεπει. :down:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις κάνω άλλες δύο φορτίσεις θα ανεβάσω screenshot με κατανάλωση μπαταρίας σε περίπτωση που κάποιος θέλει να δει με δύο sim τι παίζει και με συνεχόμενα data στη μία.

 

Δύο sim με την πρώτη να έχει ανοιχτά δεδομένα στο σύνολο της ημέρας, εκτός μονο όταν είχα wifi και λίγο μόνο να έχω ενεργοποιήσει airplane mode.

 

 

https://i.imgur.com/u0ZzqEI.png

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται να το αγοράσουν απο Banggood μαζί με τα έξοδα αποστολής στα 338 με τον κωδικό 10BGESM664 και χωρίς τελωνείο σε 8 μέρες στα χέρια σας!

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε κανενα καλο theme για πληκτρολογιο να ναι σαν του ios?

κατεβασα ενα, αλλα μου λεει, οτι θα χει προσβαση οταν πληκτρολογω πιστωτικες καρτες κτλ κτλ και λιγο προβληματιζομαι..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται να το αγοράσουν απο Banggood μαζί με τα έξοδα αποστολής στα 338 με τον κωδικό 10BGESM664 και χωρίς τελωνείο σε 8 μέρες στα χέρια σας!

 

και είναι αξιόπιστη αγορά?

Link to comment
Share on other sites

και είναι αξιόπιστη αγορά?
Ναι είναι μπορείς να αγοράσεις άφοβα.

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και είναι αξιόπιστη αγορά?

Για μενα αυτη την στιγμη το banggood ειναι το καλύτερο καταστημα.ΕΧει και την καλύτερη μεθοδο αποστολης.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ είναι αν οχι το καλύτερο αυτήν την στιγμή από τα 3 τοπ που υπάρχουν από κίνα μεριά !!! ;);)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Και το κυριότερο αποστολή εντός 24 ωρών σε αντίθεση με το Gearbest που στέλνει οπότε θυμάται.

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Γενικά προτιμάτε priority direct mail; (Συγγνώμη για το off topic)

Παντα για να μην πληρωνεις τελωνειο εκτος και αν ειναι δεματα με μικρη αξια αν και εγω το διαλεγω σε οτι και αν αγορασω γιατι ερχονται πιο γρηγορα ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που έχετε Vodafone και είστε στην επαρχία, έχετε θέμα με το 4G και την έλλειψη της 800άρας;
Link to comment
Share on other sites

εχω 2 καρτες cosmote & vodafone

καλα στην αθηνα δεν το συζηταω δεν εχει καμια σημασια η Β20 οπου και να παω ειμαι με 4g

το καλοκαιρι στην παρο επισης 4g παντου μια χαρα

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Τι ρυθμίσεις έχετε για την οθονη? Υψηλή αντιθεση η αυτόματη? Και η 9αρα η αναβαθμιση για ποτε το περιμενουμε? Εχει αρχισει ηδη λενε
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...