Jump to content

www.cubot.gr


FotisV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν και η δική μου εμπειρία είναι διαμετρικά αντίθετη (όλα δουλεύουν σωστά και 3 updates σε 4 μήνες που το έχω) θα τα δεχτώ όλα αυτά, παρότι παλιότερα έλεγες ότι το έβρισκες τίμιο (αν και υπερτιμημένο):

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6370442#post6370442

 

 

Αρκεί να δεχτείς κι εσύ αυτό (που δεν είναι μάλιστα από χρήστη, αλλά από κατάστημα, που παλιότερα εκθείαζες):

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6545154#post6545154

 

Το δικό μου Manito το παράγγειλα 11/2016 από gearbest με 81,23 ευρώ. Σε αυτή την τιμή (που ήταν και το όριό μου), δεν έβρισκα αντίστοιχο. Ακόμα και σήμερα, που έχει ανέβει η τιμή του, παραμένει vfm. Ως τώρα δε μου έχει βγάλει κανένα πρόβλημα. Αν στο μέλλον εμφανίσει κάτι, εννοείται ότι θα ενημερώσω. Δεν είμαι fanboy ούτε στο payroll κανενός. Και σε κάθε περίπτωση, η δική μου εμπειρία χρήσης προφανώς είναι σε μεγάλο βαθμό υποκειμενική και καθόλου αντιπροσωπευτική του συνόλου. Ας αποκομίζουμε καθένας ό,τι μπορεί από την εμπειρία των άλλων, χωρίς να μένουμε στην περιπτωσιολογία και σε γενικεύσεις όπως "Ειναι μπακαλιδες περα για περα. Το Rd τους ειναι απλα ανυπαρκτο". Αλλιώς, τι είναι η Oukitel, σύμφωνα με το παραπάνω;

Συγνώμη που κούρασα και βγήκα εκτός θέματος.

το καταστημα οντως καποτε το εκθειαζα γιατι καποτε εκανα αγορες απο αυτο, περασε ενας χρονος απο τοτε. Τωρα δεν εχω γνωμη γιατι τα παντα ρει οπως ελεγε και ο ηρακλειτος.

Και επειδη απο οτι βλεπω δεν αφηνεις να πεσει τιποτα κατω, το κουμποτ τοτε μου βγηκε 68 ευρω, με αλλα 7 πηρα το jiayu.... καμια σχεση αν με ρωτας.

Οσο για τους μπακαλιδες, σου απαντησα νωριτερα τι εννοοω να μην τα ξαναλεμε και κουραζουμε τους υπολοιπους.

Αν η κουμποτ κανει κατι ενδιαφερον για τα δεδομενα μου- οπως και αλλες εταιριες που εβαλα Χ - τοτε ευχαριστως να τα ξαναθεσουμε επι ταπητος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 51
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

...η απάντησή του ήταν σοκαριστική. Δεν υπάρχει τεχνική υποστήριξη για ένα κινητό αξίας 100 δολλαρίων μου είπε.... Αν θες καλή τεχνική υποστήριξη αγόρασε samsung με 300 δολλάρια και αν θες άριστη τεχνική υποστήριξη αγόρασε iphone με 800 δολλάρια. !

 

Ισχύει, στην Κίνα αυτό το λένε 一分钱一分货 η αλλιώς, ότι πληρώνεις παίρνεις, Κινέζικη φιλοσοφία σχετικά με το εμπόριο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to www.cubot.gr

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...