Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Nexus 4


CjGeorgio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μιας και λεμε για την οθονη να πουμε και λιγο για την πλατη , εμενα μου εχει σπασει το πισω .ρωτησα ....και μου ειπαν 75αρι αχ καταραμενο γυαλι

:lol::lol:

 

Καλα είσαι!Βάλε τα διπλάσια εμείς...:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μιας και λεμε για την οθονη να πουμε και λιγο για την πλατη , εμενα μου εχει σπασει το πισω .ρωτησα ....και μου ειπαν 75αρι αχ καταραμενο γυαλι

:lol::lol:

Πηγαινε βαλε καρμπον ζελατινα πισω και εισαι αρχηγος!Αμα δεν εχει σπασει πολυ φυσικα..

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Άν και είχα αμφιβολίες,μπορώ να πώ οτι έμεινα απολύτως ικανοποιημένος απο το σέρβις της Procordia...Το κινητό έφυγε την προηγούμενη Τρίτη και σήμερα το έλαβα με καινούργια οθόνη και κόστος 134 ευρώ.Το κινητό συνόδευε ενα χαρτί με τις παρατηρήσεις του τεχνικού όπου εξηγούσε σε τι κατάσταση έλαβε τη συσκεύη,και τι αντικατέστησε.Συγκεκριμένα άλλαξε την σπασμένη οθόνη,όπως και την μπαταρία...Γιατί δεν γνωρίζω,αλλά δεν με χαλάει.Επίσης έστειλαν και τη σπασμένη οθόνη.Το κινητό είναι σαν καινούργιο,χωρίς καμία γρατσουνιά ή κάποιο άλλο σημάδι.Θετικότατη εμπειρία...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μια χαρά είναι κ ο gel. Μπορεί να μην είναι φτιαγμένος για το 4 αλλά δουλεύει απροβληματιστα. Να δω τι θα λέτε όταν το τροποποιήσουν κ για το δικο μας.

Δεν την λέω σε κανέναν...αλλα όλοι για αυτές τις μικρές βλακιουλες αγορασαμε νεξυς κ ξαφνικα τα κοροιδευουμε. Θα μας δώσει κάποια στιγμη κ τον προφορικό λόγο στις εφαρμογές κ τοτε δεν θα καθόμαστε να γράφουμε. Εκεί το παει η Google. OK Google..;;;

 

Εγώ προσωπικα αγορασα nexus επειδή ηταν ενα φτηνό 4 πυρηνο με εξαιρετική υποστηριξη.Κάτι που μου έλειπε στη Sony.

Ηδη έχω ξηλωσει το 60-70% των gapps,έχω κόψει τις διαφημίσεις απο browser και εφαρμογές και αρνούμαι να Στέλνω στοιχεία, δεδομένα προσωπικά κτλ στη Google. Πολλές φορες,ακόμα και τη θέση μου απενεργοποιω.

Όχι γιατί είμαι τρομοκράτης.. Όχι γιατί κινδυνεύουν τα δεδομένα μου..όχι για κάποιο μυστήριο λογο...

Επειδή μπορω,και επειδη δεν είμαι θύμα.

Δεν είμαι Αμερικανακι μεταλλαγμένο.

Οκ Google!?

Παρτα απο άλλους Google,όχι απο μένα! ;)

Edited by orion79
OmniRom 4.4.2 - ΑΚ KO v.242 - TWRP 2.6.3.3 @Dalvik_Must_Die@
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικα αγορασα nexus επειδή ηταν ενα φτηνό 4 πυρηνο με εξαιρετική υποστηριξη.Κάτι που μου έλειπε στη Sony.

Ηδη έχω ξηλωσει το 60-70% των gapps,έχω κόψει τις διαφημίσεις απο browser και εφαρμογές και αρνούμαι να Στέλνω στοιχεία, δεδομένα προσωπικά κτλ στη Google. Πολλές φορες,ακόμα και τη θέση μου απενεργοποιω.

Όχι γιατί είμαι τρομοκράτης.. Όχι γιατί κινδυνεύουν τα δεδομένα μου..όχι για κάποιο μυστήριο λογο...

Επειδή μπορω,και επειδη δεν είμαι θύμα.

Δεν είμαι Αμερικανακι μεταλλαγμένο.

Οκ Google!?

Παρτα απο άλλους Google,όχι απο μένα! ;)

 

 

οκ.κοιμησου ησυχα τωρα και εχε την εντυπωση πως εισαι προστατευμενος

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

οκ.κοιμησου ησυχα τωρα και εχε την εντυπωση πως εισαι προστατευμενος

 

Εντύπωση εχεις εσύ,όχι εγώ.

Λεφτά δε θέλω να προσφέρω στη Google, λόγω διαφημίσεων.Αυτό είναι όλο.

Μιας και ασχοληθηκες να μου την πεις,θες να μοιραστεις μαζί μας,τα μετρα που παίρνεις εσύ?

Γιατί,εξυπναδες όλοι ξέρουμε να λεμε,αλλά να θιξουμε κάνα θέμα,πέρα απο launcher,titanium,OTA,και τα συνηθη,είναι σπάνιο.

OmniRom 4.4.2 - ΑΚ KO v.242 - TWRP 2.6.3.3 @Dalvik_Must_Die@
Link to comment
Share on other sites

Εντύπωση εχεις εσύ,όχι εγώ.

Λεφτά δε θέλω να προσφέρω στη Google, λόγω διαφημίσεων.Αυτό είναι όλο.

Μιας και ασχοληθηκες να μου την πεις,θες να μοιραστεις μαζί μας,τα μετρα που παίρνεις εσύ?

Γιατί,εξυπναδες όλοι ξέρουμε να λεμε,αλλά να θιξουμε κάνα θέμα,πέρα απο launcher,titanium,OTA,και τα συνηθη,είναι σπάνιο.

 

λογαριασμό στο playstore έχεις ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

λογαριασμό στο playstore έχεις ?

Ναι.Δεν έχω αγοράσει ποτε εφαρμογή όμως.

Και πριν ξεκινήσουν οι εξυπνάδες...

Προσπαθώ να ελαχιστοποίησω το footprint μου,ως χρήστης.

Για να καταλαβαινομαστε.

Είναι αδύνατο να είσαι αφανής εντελώς,φυσικά.

OmniRom 4.4.2 - ΑΚ KO v.242 - TWRP 2.6.3.3 @Dalvik_Must_Die@
Link to comment
Share on other sites

Ναι.Δεν έχω αγοράσει ποτε εφαρμογή όμως.

Και πριν ξεκινήσουν οι εξυπνάδες...

Προσπαθώ να ελαχιστοποίησω το footprint μου,ως χρήστης.

Για να καταλαβαινομαστε.

Είναι αδύνατο να είσαι αφανής εντελώς,φυσικά.

 

φίλε μου από την στιγμή που ο ίδιος καταλήγεις σε αυτό το συμπεράσμα , μάλλον πρέπει να καταλάβεις ότι τσάμπα ο κόπος σου και τσάμπα επίσης το συζητάμε και εδώ

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου από την στιγμή που ο ίδιος καταλήγεις σε αυτό το συμπεράσμα , μάλλον πρέπει να καταλάβεις ότι τσάμπα ο κόπος σου και τσάμπα επίσης το συζητάμε και εδώ

 

Ναι,έχετε δίκιο.

Έπρεπε να τα έχω όλα ανοιχτα,και οι διαφημίσεις να κατακλύζουν όλο το κινητό,απο browser μέχρι UI και bootloader μη σου πω...!

Και Google now ενεργό, και ιστορικό ιστού ενεργό, και όλα ενεργά.

Και η τοποθεσία μου και προτιμήσεις μου να πουλιούνται σε τρίτους, να θησαυριζει η Google,λες και μπαίνει κάτι στην τσέπη μου και μένα..

Και η εμπειρία χρήσης μου ΔΕΝ αλλάζει στη συσκευή!

Εκεί είναι η μαγκια!

Τώρα,αν σας φαίνονται όλα αυτά τζάμπα...Χάχα! Τι να πω..! Πάσο..

 

Τσακωστε εδω τωρα το πιο προσφατο Αdaway https://f-droid.org/repo/org.adaway_47.apk. και με ευχαριστητε αλλη φορά.

Συμβατο με 4.4 φυσικά,και ΑRT.

Edited by orion79
OmniRom 4.4.2 - ΑΚ KO v.242 - TWRP 2.6.3.3 @Dalvik_Must_Die@
Link to comment
Share on other sites

Ναι,έχετε δίκιο.

Έπρεπε να τα έχω όλα ανοιχτα,και οι διαφημίσεις να κατακλύζουν όλο το κινητό,απο browser μέχρι UI και bootloader μη σου πω...!

Και Google now ενεργό, και ιστορικό ιστού ενεργό, και όλα ενεργά.

Και η τοποθεσία μου και προτιμήσεις μου να πουλιούνται σε τρίτους, να θησαυριζει η Google,λες και μπαίνει κάτι στην τσέπη μου και μένα..

Και η εμπειρία χρήσης μου ΔΕΝ αλλάζει στη συσκευή!

Εκεί είναι η μαγκια!

Τώρα,αν σας φαίνονται όλα αυτά τζάμπα...Χάχα! Τι να πω..! Πάσο..

 

Τσακωστε εδω τωρα το πιο προσφατο Αdaway https://f-droid.org/repo/org.adaway_47.apk. και με ευχαριστητε αλλη φορά.

Συμβατο με 4.4 φυσικά,και ΑRT.

 

Οι προτιμησεις σου, οι τοποθεσιες σου κλπ πωλουνται ηδη, ειτε το εχεις κλειστο ειτε ανοιχτο. Καμια μαγκια δε βλεπω. To footprint σου μικραινει μονο οσο σου επιτρεπει η google.

Edited by niantic
Post may contain irony.
Link to comment
Share on other sites

Οι προτιμησεις σου, οι τοποθεσιες σου κλπ πωλουνται ηδη, ειτε το εχεις κλειστο ειτε ανοιχτο. Καμια μαγκια δε βλεπω. To footprint σου μικραινει μονο οσο σου επιτρεπει η google.

 

Πστ..φιλαρακι.... το Adaway δεν ειναι στο Play store,αρα το να μη βλεπω ουτε 1 διαφημιση στο κινητο μου,ειναι μαγκια δικια μου.

Οχι οτι μου επιτρεπει η Google.

To καταλαβες??

Αυτα που γραφουμε εδω,τα διαβαζει και αλλος κοσμος.

Μην παραπληροφορειτε λοιπον οτι δεν μπορουμε να κανουμε καποια βηματα για την προστασια της ιδιωτικοτητας μας.

Μπορει καποιος αλλος να θελει να κανει αυτο που κανω εγω.

Για οποιον γουσταρει λιγοτερο ελεγχο..

1)Απενεργοποιει-απεγκαθιστα ολα τα ανουσια και βλακωδη Gapps (currents,χαρτες κτλ)

2)Απενεργοποιει Ιστορικο ιστου,προτασεις αναζητησης,οτιδηποτε σε Εξτρα βοηθεια της Google

3)Δινει ρυθμισεις στον browser του,να μην κρατα ιστορικα,cookies,cache και τρεχει σε incognito/private mode

4)Απενεργοποιει αποστολη τοποθεσιας σε εφαρμογες μεσω μενου ρυθμισεων του Android

5)Aπενεργοποιει σαρωση wifi απο εφαρμογες, ακομη και οταν ειναι κλειστο το wifi.

6)Αρνειται αποστολη δεδομενων,logs,κτλ οσο ειναι αυτο δυνατο ,σε εφαρμογες και Google.

7)Δεν χρησιμοποιει το Google Now

8)Eγκαθιστα μια εφαρμογη που να κοβει τις απανταχου παρων διαφημισεις πχ Αdaway

9) ...και αλλα που μου διαφευγουν τωρα,η δεν τα γνωριζω..

 

Λιγα απλα βηματα για περισσοτερη ιδιωτικοτητα.

Σιγουρα,δε μπορουμε να αποφυγουμε τα παντα,αλλα απ το τιποτα ,αυτο ειναι οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη.

και ΝΑΙ...κανουν τη διαφορα,ολα αυτα.

OmniRom 4.4.2 - ΑΚ KO v.242 - TWRP 2.6.3.3 @Dalvik_Must_Die@
Link to comment
Share on other sites

Πολύ άγχος φίλε μου με την ιδιωτικότητα έχεις, πάρε ένα απλό τηλ και όχι smart για να κάνεις την δουλειά σου να μην μπαίνεις και σε τόσο κόπο :-)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πολύ άγχος φίλε μου με την ιδιωτικότητα έχεις, πάρε ένα απλό τηλ και όχι smart για να κάνεις την δουλειά σου να μην μπαίνεις και σε τόσο κόπο :-)

Ψαχνω Νοκια 5210 (αυτο της οικοδομης) αλλα δε βρισκω ρε φιλαρακι... χαχαχαχα!

Ξεχωρα απ την πλακα τωρα,μπορει καποιους να τους ενδιαφερει η ιδιωτικοτητα,ρε συ! :p

Edited by orion79
OmniRom 4.4.2 - ΑΚ KO v.242 - TWRP 2.6.3.3 @Dalvik_Must_Die@
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω Νοκια 5210 (αυτο της οικοδομης) αλλα δε βρισκω ρε φιλαρακι... χαχαχαχα!

Ξεχωρα απ την πλακα τωρα,μπορει καποιους να τους ενδιαφερει η ιδιωτικοτητα,ρε συ! :p

 

σίγουρα ...αλλά και όλο αυτό που παρουσιάζεις είναι, για μένα τουλάχιστον, μεγάλη υπερβολή

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω Νοκια 5210 (αυτο της οικοδομης) αλλα δε βρισκω ρε φιλαρακι... χαχαχαχα!

Ξεχωρα απ την πλακα τωρα,μπορει καποιους να τους ενδιαφερει η ιδιωτικοτητα,ρε συ! :p

 

Πολύ σωστός σε όλα orion79. Συμφωνώ και επαυξάνω. ΑΛΛΑ. Υπάρχει και το αλλά. Αν θες ιδιωτικότητα ΔΕΝ χρησιμοποιείς Google Apps ΚΑΘΟΛΟΥ. Ούτε iPhone φυσικά. Και χωρίς αυτά χάνεται και το νόημα να επενδύσεις σε μια τέτοιου τύπου συσκευή εκτός και αν είσαι προγραμματιστής με γνώση hardware για να τα κάνεις να δουλέψουν όπως θες (πρακτικά αδύνατο) . Το μονο που μπορείς να κάνεις είναι να χρησιμοποιείς εναλλακτικά open markets και open source apps που θα μπορείς να αναλύεις τον κώδικα τους για να δεις τι ζητάνε. Αν παίζεις στις 2 μεγάλες πλατφόρμες, χαιρέτα την ιδιωτικότητα που χάνεις...

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

σίγουρα ...αλλά και όλο αυτό που παρουσιάζεις είναι, για μένα τουλάχιστον, μεγάλη υπερβολή

 

Ισως και να ναι υπερβολη.

Αλλα ειναι υπερβολη επισης να τα δινω ολα στο πιατο και να θησαυριζουν ορισμενοι !

Ακομη και το ΑRT runtime ,δε δημιουργηθηκε απο καλη θεληση προς τους χρηστες και developers.

Εφτασαν στα δικαστηρια Οracle & Google ,για καποιο κομματι της java/Dalvik μηχανης.

Τιποτα δεν ειναι τυχαιο παιδια,και τιποτα δεν ειναι υπερβολη στον κοσμο που ζουμε.

Παρεπιπτοντως, ελαφρως καλυτερη καταναλωση σε Αrt.

Αντε να βγει και ο Next Launcher με διαφανειες.

 

Εdit: To ξερω φιλε Gialakias,σωστος!!

Απλα,κανω οτι μπορω.

Edited by orion79
OmniRom 4.4.2 - ΑΚ KO v.242 - TWRP 2.6.3.3 @Dalvik_Must_Die@
Link to comment
Share on other sites

Δείτε και εδώ όσοι ενδιαφέρονται για αυτά σε όλες τις πλατφόρμες, έχει και άλλα εξαιρετικά άρθρα μέσα για όσους ασχοληθούν, όρεξη να χετε http://osarena.net/faqs/asfalia-anonimia-prostasia-se-diadiktio-ipologisti-android.html

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και εδώ όσοι ενδιαφέρονται για αυτά σε όλες τις πλατφόρμες, έχει και άλλα εξαιρετικά άρθρα μέσα για όσους ασχοληθούν, όρεξη να χετε http://osarena.net/faqs/asfalia-anonimia-prostasia-se-diadiktio-ipologisti-android.html

 

+1000

Ετσι,να γεμιζει με χρησιμα posts το thread !!

Ωραιος! Ευχαριστω! :)

OmniRom 4.4.2 - ΑΚ KO v.242 - TWRP 2.6.3.3 @Dalvik_Must_Die@
Link to comment
Share on other sites

Πστ..φιλαρακι.... το Adaway δεν ειναι στο Play store,αρα το να μη βλεπω ουτε 1 διαφημιση στο κινητο μου,ειναι μαγκια δικια μου.

Οχι οτι μου επιτρεπει η Google.

To καταλαβες??

Αυτα που γραφουμε εδω,τα διαβαζει και αλλος κοσμος.

Μην παραπληροφορειτε λοιπον οτι δεν μπορουμε να κανουμε καποια βηματα για την προστασια της ιδιωτικοτητας μας.

Μπορει καποιος αλλος να θελει να κανει αυτο που κανω εγω.

Για οποιον γουσταρει λιγοτερο ελεγχο..

1)Απενεργοποιει-απεγκαθιστα ολα τα ανουσια και βλακωδη Gapps (currents,χαρτες κτλ)

2)Απενεργοποιει Ιστορικο ιστου,προτασεις αναζητησης,οτιδηποτε σε Εξτρα βοηθεια της Google

3)Δινει ρυθμισεις στον browser του,να μην κρατα ιστορικα,cookies,cache και τρεχει σε incognito/private mode

4)Απενεργοποιει αποστολη τοποθεσιας σε εφαρμογες μεσω μενου ρυθμισεων του Android

5)Aπενεργοποιει σαρωση wifi απο εφαρμογες, ακομη και οταν ειναι κλειστο το wifi.

6)Αρνειται αποστολη δεδομενων,logs,κτλ οσο ειναι αυτο δυνατο ,σε εφαρμογες και Google.

7)Δεν χρησιμοποιει το Google Now

8)Eγκαθιστα μια εφαρμογη που να κοβει τις απανταχου παρων διαφημισεις πχ Αdaway

9) ...και αλλα που μου διαφευγουν τωρα,η δεν τα γνωριζω..

 

Λιγα απλα βηματα για περισσοτερη ιδιωτικοτητα.

Σιγουρα,δε μπορουμε να αποφυγουμε τα παντα,αλλα απ το τιποτα ,αυτο ειναι οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη.

και ΝΑΙ...κανουν τη διαφορα,ολα αυτα.

 

Φιλαρακια δεν ειμαστε. :)

Το addaway τρελη μαγκια, ειναι στα σχοινια η google. :lol:

Διαφημισεις που δεν θα πατουσες ετσι κι αλλιως. Δεν ειναι αχρηστο, το χρησιμοποιω καιρο αλλα δεν κανει τιποτα περισσοτερο απο το να μην εμφανιζει διαφημισεις που το app θεωρει οτι εμφανιζονται κανονικα. Θεωρω οτι ξερεις πως λειτουργει ενα add block. Οποτε :X πετυχαινεις.

Tα υπολοιπα ηταν ενα good laugh, νασαι καλα.

Googlare (:shifty:) για να καταλαβεις οτι και που τα εχεις κλειστα δεν εχεις καμια ιδιωτικοτητα, ουτε μικρο footprint ουτε χαζομαρες. Kατι ψιλα κρυμμενα αποτελεσματα θα βρεις. Παρε ενα 3210 και δες το as good as it gets. Sorted.

Post may contain irony.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αν ενδιαφέρεστε για αλλαγη οθονης η πισω καπακι (τζαμι)... Στειλτε μου prive μνμ και θα σας ενημερωσω για κοστος επισκευης. Φυσικα δεν χανει εγγυηση η συσκευη.

ΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑΞΕ ΧΩΡΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΧΩΡΑ ΑΛΛΑΞΕ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ!

 

ΜΕΓΙΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ: 420 x 150 pixels και 16,3 KB.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα.Σημερα μου εσπασε η οθονη στην αριστερη πανω γωνια ισα ισα αλλα δεν δουλευει το touch απο τη μεση και κατω.Το πηγα σε εναν τεχνικο αλλα τιποτα.Σκεφτομαι αυριο το πρωι να το στειλω στην procordia.Ο τροπος πληρωμης πως ειναι? Επειδη ειμαι στο Ηρακλειο (Κρητης).Και επισης πληρωνω πριν η μετα που θα μου ερθει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Σημερα μου εσπασε η οθονη στην αριστερη πανω γωνια ισα ισα αλλα δεν δουλευει το touch απο τη μεση και κατω.Το πηγα σε εναν τεχνικο αλλα τιποτα.Σκεφτομαι αυριο το πρωι να το στειλω στην procordia.Ο τροπος πληρωμης πως ειναι? Επειδη ειμαι στο Ηρακλειο (Κρητης).Και επισης πληρωνω πριν η μετα που θα μου ερθει?

 

Σε ενημερώνει η procordia για το κόστος επισκεύης(134 ευρω είχα δώσει εγώ),και πληρώνεις αντικαταβολή στο κούριερ όταν το παραλάβεις επισκευασμένο

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα παιδιά,

εμένα μου έσπασε το μπροστά τζαμάκι, και έχω χάσει την αφή...

η οθόνη όμως δουλεύει κανονικά.

Το κινητό το πήρα μεταχειρισμένο σε πάρα πολύ χαμηλή τιμή και δεν με συμφέρει να αλλάξω ΚΑΙ την οθόνη.

Υπάρχει κάποιος τεχνικός που να αναλαμβάνει και να έχει εμπειρία για να αλλάξει το τζαμάκι;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Nexus 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...