Jump to content

[Άποψη] iPhone 7 - Γιατί τα 32 GB αποθηκευτικού χώρου δεν είναι αρκετά;


DINFUN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατι τετοια μου λες ρε σειρα και καταλαβαινω πως γερασαμε :lol:

 

Οσον αφορα το κινητο και sd να ειχε λιγο μου φαινεται για φετινη ναυαρχιδα αλλα τεσπα... ολο και κατι εχεις χασει απο την sd, απλα για τη χρηση που κανει η γυναικα σου δεν καταλαβαινει διαφορες. Και εκει τουλαχιστον βολευτηκες με μια καρτα... στο iphone 7 τι θα κανες;

 

Φιλεα Αντρεα χεσε μεσα.. περνανε τα χρονια (αλλα δεν αλλαζουμε ετσι? )

Απο εκει και περα, απο την Sd τι ακριβως να χασεις? ΟΤαν το ρυθμιζεις να σου αποθηκευει στην εσωτερικη και μια φορα στο τοσο τα κανεις μεταφορα στην SD, δεν χανεις. Ποσο μαλλον οταν με 50 ευρω παιρνεις 128gb pro plus που ειναι τερας επιδοσεων. Και επειδη την εχω και εγω την καρτα αυτη μαζι με s7 edge, απλα δεν βλεπω καμια διαφορα με το να μην την εχω.

 

@Nikos_Mpl μια απο τα ίδια .. εγώ αγόρασα στην σύζυγο 6s 32 GB και σε λίγο ( θέμα ημερών είναι.. ) θα το γεμίσει ..

Δεν τις παίρνω τίποτα άλλο... Θα αναγκαστεί να σβήσει ..!!:lol:

 

Φιλε μου, αμα κατσεις μαζι της και σου δειχνει βιντεο απο το παιδακια σου που χασκογελαει ολη μερα, που κανει γκριματσες και που γενικα ειναι μια ομορφια, δεν σου παει η καρδια....

Οσο για το s6 edge, Μεταξυ μας, με ετρωγε να το παρω σε silver και να της πασαρω το χρυσο, οχι οτι δεν γινοταν να σβησει. Αλλα και παλι αργα ή γρηγορα θα χρειαζοταν επεκταση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 80
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ 100%

 

 

Ακριβώς αυτό. Τί ποιό λογικό;

 

Συμφωνώ ... Βασική η έκδοση των 64 θα έπρεπε να ήταν , δεδομένου ότι δεν υπάρχει η δυνατότητα ( και σωστά για μένα) extra κάρτας , αλλά δεν...

Μήπως ο χώρος της βασικής έκδοσης είναι το μόνο είναι που μας λείπει από τα iphone ??

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Φιλεα Αντρεα χεσε μεσα.. περνανε τα χρονια (αλλα δεν αλλαζουμε ετσι? )

Απο εκει και περα, απο την Sd τι ακριβως να χασεις? ΟΤαν το ρυθμιζεις να σου αποθηκευει στην εσωτερικη και μια φορα στο τοσο τα κανεις μεταφορα στην SD, δεν χανεις. Ποσο μαλλον οταν με 50 ευρω παιρνεις 128gb pro plus που ειναι τερας επιδοσεων. Και επειδη την εχω και εγω την καρτα αυτη μαζι με s7 edge, απλα δεν βλεπω καμια διαφορα με το να μην την εχω.

 

Αστα να πανε.

 

Κοιτα καθως ανοιγεις φωτογραφιες ισως οχι. Αλλα κατα την μεταφορα αρχειων ή αν τρεχεις εφαρμογες απο εκει ολο και κατι χανεις. Αλλα οπως και να χει εσκασες 50 ευρω ακομα. Δεν ειναι και λιγα ;) Βεβαια εστω και ετσι βολευτηκες.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, αμα κατσεις μαζι της και σου δειχνει βιντεο απο το παιδακια σου που χασκογελαει ολη μερα, που κανει γκριματσες και που γενικα ειναι μια ομορφια, δεν σου παει η καρδια....

Οσο για το s6 edge, Μεταξυ μας, με ετρωγε να το παρω σε silver και να της πασαρω το χρυσο, οχι οτι δεν γινοταν να σβησει. Αλλα και παλι αργα ή γρηγορα θα χρειαζοταν επεκταση.

 

:) Ωραίος ..

Εννοείται ότι έκανα πλάκα , οκ ??

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε.

 

Κοιτα καθως ανοιγεις φωτογραφιες ισως οχι. Αλλα κατα την μεταφορα αρχειων ή αν τρεχεις εφαρμογες απο εκει ολο και κατι χανεις. Αλλα οπως και να χει εσκασες 50 ευρω ακομα. Δεν ειναι και λιγα ;) Βεβαια εστω και ετσι βολευτηκες.

 

μα συγγνωμη, τι ειναι χειροτερο? να εχεις 32+128 ή σκετο 32? Ειναι σα να μου λες οτι προτιμας να μην μπορεις να κρατας αρχεια, απο το να κρατας αρχεια. Τωρα για τη μεταφορα αρχειων, τι εννοεις? που κανει μερικα δευτερα να τα παω απο εσωτερικη στην SD? Ναι, αλλα εχω SD, και αυτο ειναι το βασικο. Εξαλλου το να τα περασω στον υπολογιστη απο την εσωτερικη και να μην τα εχω μαζι μου ή το να κατσω να ξεδιαλεγω τι θα σβησω μου παιρνει πιο πολυ χρονο...

Οσο αφορα λοιπον εφαρμογες, προφανως δεν βαζω στην SD, δεν ειμαι ποντιος. Τωρα για τα +50 ευρω, να θυμισω ποσο παραπανω κανει μια εκδοση 128αρα?

Και μην ξεχναμε οτι η apple ειναι τοσο μαφιοζικη η συμπεριφορα της, που καταργησε μεν την 16αρα, αλλα μου δινει 128 αντι για 64 και με κοστος 100 ευρω παραπανω και με γενικα υψηλες τιμες.

Αρα τα 50 ευρω για μια καλη καρτα μνημης που με παει στα 140GB καθαρου χωρου περιπου, ειναι τιποτα.. ειδικα οταν το κινητο πλεον κοστιζει κατω απο 500 ευρω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

:) Ωραίος ..

Εννοείται ότι έκανα πλάκα , οκ ??

 

εννοειται οτι θα της παρεις ενα iphone 256αρι εξαλλου.. :lol::lol: :p:p

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την επέκταση μνήμης καλύτερα να την βγάλετε την από την κουβέντα.

Δεν έχει νόημα. Και ούτε ουσία να αναφέρεστε σε κάτι που δεν υπήρξε ποτέ σε iPhone και ούτε πρόκειται να υπάρξει.

Δεν είναι πλεονέκτημα...δεν είναι μειονέκτημα...είναι απλά κάτι που ΔΕΝ υπάρχει στο iPhone.

 

Επίσης : δεν υπάρχει midrange στην Apple. Η όποια προσπάθεια μέσω του 5c για κάτι "φθηνό" απέτυχε. Πιο ακριβά σίγουρα θα δούμε. Πιο φθηνά αποκλείεται. Άρα ούτε και η έννοια του midrange έχει νόημα στην Apple.

 

Συμφωνώ οτι ένα κινητό τόσο ακριβό (για την Ευρώπη) θα έπρεπε να σου εξασφαλίζει την χωρητικότητα.

Το 32άρι ΔΕΝ το κάνει. Μπορεί να είναι αρκετό, αλλά δεν φτάνει. :happy:

 

σωστος, αλλα δεν παυει να ειναι μια ελλειψη..και μαλιστα στο μικρο αι φον, μιλαμε για ενα κινητο που οσο cloud Και να εχεις, ουτε τα data σε σωζουν ουτε η αυτονομια, για να πεις οτι το δουλευεις ολο ετσι...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι θα της παρεις ενα iphone 256αρι εξαλλου.. :lol::lol: :p:p

 

 

Καλό :lol:

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Με 32gb δεν πας πουθενά.

 

Κάποιοι λέτε ότι τα 32 σε πολλούς είναι αρκετά, και όμως δεν είναι. Πολλοί χρήστες επειδή θέλουν iPhone συμβιβάζονται με τα 32 και αν τους ρωτήσεις θα σου πουν ότι αφού τα περνάω στον υπολογιστή ή δεν παίζω παιχνίδια κτλ. Όλοι θέλουν gb αλλά πολλοί μαθαίνουν να συμβιβάζονται με τα λίγα....

 

Εμένα το s7 edge έχει 32 εσωτερική και 128 εξωτερική. Δεν μου φτάνουν και κυρίως η εσωτερική.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλα αφου δεν εχει θυρα επεκτασης μνημης τι το αναλυετε......ειναι καθαρα εισπρακτικο το σεναριο που ακολουθουν καποιες εταιριες σχετικα με το αποθ.χορο στις συσκευες τους,δεν σου δινουν πολλες επιλογες,εαν θες παρτο δεν σου φτανει.....σκασε αλλα τοσα-οσα και βολεψου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλα αφου δεν εχει θυρα επεκτασης μνημης τι το αναλυετε......ειναι καθαρα εισπρακτικο το σεναριο που ακολουθουν καποιες εταιριες σχετικα με το αποθ.χορο στις συσκευες τους,δεν σου δινουν πολλες επιλογες,εαν θες παρτο δεν σου φτανει.....σκασε αλλα τοσα-οσα και βολεψου.

 

πιο περιεκτικα δε γινοταν να το πεις.. Ολα τα αλλα περι καθυστερησης κτλ ειναι φουμαρα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Με 32gb δεν πας πουθενά.

 

Κάποιοι λέτε ότι τα 32 σε πολλούς είναι αρκετά, και όμως δεν είναι. Πολλοί χρήστες επειδή θέλουν iPhone συμβιβάζονται με τα 32 και αν τους ρωτήσεις θα σου πουν ότι αφού τα περνάω στον υπολογιστή ή δεν παίζω παιχνίδια κτλ. Όλοι θέλουν gb αλλά πολλοί μαθαίνουν να συμβιβάζονται με τα λίγα....

 

Εμένα το s7 edge έχει 32 εσωτερική και 128 εξωτερική. Δεν μου φτάνουν και κυρίως η εσωτερική.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτο που εχεις άποψη για όλους τους χρήστες να μας πεις και εμάς πως γίνεται να το καταλάβουμε. Δε συμβιβάζομαι με κανενα χώρο αλλιως θα είχα 32ρι και το iPad και δε θα αγόραζα καθε χρόνο συσκευή. Θα έπαιρνα μια φορα την 3ετια πχ και ολα καλα. Αμα μου φτάνει το 16ρι λες να μη μου περισσεύει το 32ρι; εσένα δε σου φτάνει το σέβομαι εμένα μου περισσεύει σεβασου το και εσυ με τη σειρά σου. Τα υπόλοιπα ειναι ιστορίες για άγριους συμβιβασμούς :confused:

 

Καλα αφου δεν εχει θυρα επεκτασης μνημης τι το αναλυετε......ειναι καθαρα εισπρακτικο το σεναριο που ακολουθουν καποιες εταιριες σχετικα με το αποθ.χορο στις συσκευες τους,δεν σου δινουν πολλες επιλογες,εαν θες παρτο δεν σου φτανει.....σκασε αλλα τοσα-οσα και βολεψου.

 

Ενώ το να εχεις θύρα επέκτασης με περιορισμό στο τι βάζεις ειναι εξυπηρέτηση μεγάλη δηλαδή; οχι εφαρμογές, ναι φωτογραφίες, κλπ; μη βγάλεις τη μνήμη, μη τη βάλεις σε άλλη συσκευή; τουλάχιστον όσοι βάζουν επεκτάσεις μνήμης ας τις αφήνουν και ελεύθερες στη χρήση!

 

Εχω πει πολλές φορές οτι ακομη και στη φωτογραφική μου μηχανή θα προτιμούσα ενσωματωμένη μνήμη για τον απλούστατο λόγο οτι αν σου τύχει να πας να κανεις κατι και εκείνη τη στιγμή δεν διαβάσει τη μνήμη, το παιχνίδι χάθηκε και μη πει κανεις οτι συμβαίνει σπάνια γιατι θα πέσουν φωτογράφοι επαγγελματίες να τους φάνε!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Παλι οι γνωστοι αγνωστοι που συμφωνα με τα δικας τους πιστευω ειναι λιγα τα 32αρια ( που και αυτοι ειχαν στα s6 και τωρα δεν το λενε ), ενω οι αποψεις των υπολοιπων δεν μετραει αν τους φτανουν.

 

Ειχαμε 16αρια και τα εκραζα και γω. Αλλα τα 32 ειναι μια χαρα. Ολα σας ξινιζουν , με τιποτα δεν σας πιανουμε.

 

Ναυαρχιδες με 32gb απαπα ντροπη και αισχος.

Link to comment
Share on other sites

Παλι οι γνωστοι αγνωστοι που συμφωνα με τα δικας τους πιστευω ειναι λιγα τα 32αρια ( που και αυτοι ειχαν στα s6 και τωρα δεν το λενε ), ενω οι αποψεις των υπολοιπων δεν μετραει αν τους φτανουν.

 

Ειχαμε 16αρια και τα εκραζα και γω. Αλλα τα 32 ειναι μια χαρα. Ολα σας ξινιζουν , με τιποτα δεν σας πιανουμε.

 

Ναυαρχιδες με 32gb απαπα ντροπη και αισχος.

 

προφανως και πολλοι καλυπτονται, αν το παιρνουν και δεν χρησιμοποιουν καμερα, μουσικη και εφαρμογες, σιγουρα τα 32 φανταζουν απειρα.

Εγω πχ οπως ειπα νωριτερα, γιαυτο εδιωξα το s6 της γυναικας μου, γιατι χρησιμοποιει καμερα και γεμισε, ειδικα οταν εχεις παιδι, την λιωνεις, ποσο μαλλον αν τραβας 4Κ. Προσωπικα δεν βρισκω το λογο να μην τραβαω 4Κ απο τη στιγμη που μου το δινει. παρολα αυτα κανω οικονομια αναλογα το βιντεο, και το βαζω μονο σε οσα θελω να μεινουν, ομως τα GB γεμιζουν, ευκολα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ο μέσος χρήστης βολεύεται και με xiaomi των 150 ευρώ. :p

 

Όταν παίρνεις ναυαρχίδα υποτίθεται θες το κάτι παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου αρεσει σε ολα αυτα να νηματα ειναι η επαναλυψη......ενα copy-patse.....ολο τα ιδια και τα ιδια......οι μεν με τους δε.:lol:

@mavrios

Καταλαβε πρωτα τι και γιατι το εγραψα φιλε μου...........ελεος.:blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τα 32GB είναι ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ για τον μέσο χρήστη ότι και να λέτε.

 

Γιατί, ο μέσος χρήστης δεν τραβάει βίντεο και φώτο ? Ή έχει συμβόλαιο να το κρατήσει 1 χρόνο ή μήπως πρέπει τα αρχεία από προηγούμενες συσκευές να τα αφήσει στο pc γιατί άμα έχει αρχείο όπως εγώ θα γεμίσει η 32άρα day one?

Φίλε μου μέσο χρήστη στο θέμα χώρου δεν έχουμε

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

να βαλουνε και πορτακι για μικρο σδ,τι θα πει εαν φτανει,θα μου πουν αυτοι ποσο χωρο θα εγω εγω,θελω και αλλο απο αυτο που βαζει ο καθε κατασκευαστης,και θελω επιλογη να το κανω τουμπανο στα γιγα.:lol:
Link to comment
Share on other sites

οκ βαλαμε και ταμπελακι τωρα... τα 32 ειναι για μεσο χρηστη. οι υπολοιποι power users εχετε πανω απο 128gb...
Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση ειναι σχετικη.

Σε αλλους φτανουν και περισσευουν σε αλλους δε φτανουν ουτε για γιουχου

Παντως πιστευω οτι στην τιμη που παιζει το iphone τα 64 θα επρεπε να το ελαχιστο

Αλλα για την apple μιλαμε που η πολιτικη της δεν αλλαζει οτι και να λεμε εμεις. Αφου πουλαει θα συνεχισει ετσι

:kill:Να λεμε και ευχαριστω που σταματησε τη 16αρα στη σειρα 7 :rocket:

Και όμως γυρίζει...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εχεις άποψη για όλους τους χρήστες να μας πεις και εμάς πως γίνεται να το καταλάβουμε. Δε συμβιβάζομαι με κανενα χώρο αλλιως θα είχα 32ρι και το iPad και δε θα αγόραζα καθε χρόνο συσκευή. Θα έπαιρνα μια φορα την 3ετια πχ και ολα καλα. Αμα μου φτάνει το 16ρι λες να μη μου περισσεύει το 32ρι; εσένα δε σου φτάνει το σέβομαι εμένα μου περισσεύει σεβασου το και εσυ με τη σειρά σου. Τα υπόλοιπα ειναι ιστορίες για άγριους συμβιβασμούς :confused:

 

 

 

Ενώ το να εχεις θύρα επέκτασης με περιορισμό στο τι βάζεις ειναι εξυπηρέτηση μεγάλη δηλαδή; οχι εφαρμογές, ναι φωτογραφίες, κλπ; μη βγάλεις τη μνήμη, μη τη βάλεις σε άλλη συσκευή; τουλάχιστον όσοι βάζουν επεκτάσεις μνήμης ας τις αφήνουν και ελεύθερες στη χρήση!

 

Εχω πει πολλές φορές οτι ακομη και στη φωτογραφική μου μηχανή θα προτιμούσα ενσωματωμένη μνήμη για τον απλούστατο λόγο οτι αν σου τύχει να πας να κανεις κατι και εκείνη τη στιγμή δεν διαβάσει τη μνήμη, το παιχνίδι χάθηκε και μη πει κανεις οτι συμβαίνει σπάνια γιατι θα πέσουν φωτογράφοι επαγγελματίες να τους φάνε!

 

Καταρχήν Χαλάρωσε και κόψε την ειρωνεία.... Όχι σε εμένα...

 

Δεν έχω άποψη για όλους και εάν εσύ είσαι ευχαριστημένος με τα 32 δεν με απασχολεί καθόλου.

 

Όταν βλέπω όμως άτομα με Android που είχαν 32 εσωτερική και 64αρα κάρτα μνήμης να αγοράζουν iPhone 32gb τότε κάτι δεν κολλάει... Επίσης υπάρχουν άτομα τα οποία δεν έχουν κινητό για fb και viber. Κατέβασε 3 4 παιχνίδια τύπου asphalt η modern combat τράβα μερικά λεπτά 4Κ και φωτογραφίες και το συζητάμε. Έχω δει πάρα πολλά άτομα που συμβιβάζονται με τα 32 και αν είχαν 64 η 128 δεν θα τους χαλούσαν, αλλά βλέπεις iPhone είναι status quo είναι έχει και 100 κάτι ευρώ τα μερικά gb οπότε ξαφνικά όλοι βολεύονται. Δεν άκουσα κανέναν να λειτουργεί γιατί η Apple κατάργησε τα 16 η σε λίγο καιρό τα 32.....

 

Επίσης επειδή είσαι αδιάβαστος να ξέρεις ότι στην κάρτα μνήμης περνάς ΌΤΙ ΘΕΣ.

Αυτό που περιγράφεις για την κάρτα ότι δεν μπορεί να μπει σε άλλη συσκευή είναι όταν κάνεις κρυπτογράφηση τα αρχεία και είναι απόλυτα λογικό.....

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με ό,τι βολεύεται ο καθένας.

Δηλαδή κάποιος που δεν παίζει παιχνίδια και ακούει μουσική από το σποτιφαι η το ναπστερ για ποιο λόγο να πάρει συσκευή 128gb.

Βέβαια υπάρχουν κ αυτοί που θέλουν να έχουν στη συσκευή τους φωτογραφίες και βίντεο από το 2000. Αυτός ας πάρει και 256.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Με ό,τι βολεύεται ο καθένας.

Δηλαδή κάποιος που δεν παίζει παιχνίδια και ακούει μουσική από το σποτιφαι η το ναπστερ για ποιο λόγο να πάρει συσκευή 128gb.

Βέβαια υπάρχουν κ αυτοί που θέλουν να έχουν στη συσκευή τους φωτογραφίες και βίντεο από το 2000. Αυτός ας πάρει και 256.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Ειδικά με τη μπαταρία που έχει το iPhone, ότι πρέπει για Spotify είναι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά με τη μπαταρία που έχει το iPhone, ότι πρέπει για Spotify είναι..

 

Πάρα πολύ καλή αυτονομία το 7 plus με spotify.

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...