Jump to content

Nokia 6


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως κάνετε έτσι επειδή εχει Snapdragon 430! Δηλαδή αν είχε τον 652 θα ήταν καλύτερη και η κάμερα; Το είδατε κατ' αρχήν και τα λέτε αυτά;

Προτιμώ Nokia παρα ότι άλλη μάρκα να 'ναι!

Έπειτα εδώ λέει για 230€ μόνο!!!!

http://m.gsmarena.com/nokia_6-6885.php

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 770
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο skroutz το ειχε 440. Τωρα δεν ειναι διαθεσιμο. Who knows

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα να κάνουν το crash τεστ με ένα αντίστοιχης κατηγορίας - τιμής Samsung και όχι με το 3310 το παλιό! ;) Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.Και εγω παλιος νοκιακιας.Ακομη εχω το γεροΝ8 που ακομη ζει και βασιλευει:D Και εγω παρακολουθω με ενδιαφερον την πορεια της Νοκια,οχι για το 6αρι αλλα για την ναυαρχιδα της,να δω αν βαλει καμια καμερα τυπου Ν8 με ξενον κτλ....το 6αρι θεωρειται μεσαιας κατηγοριας οπως και το Α5 που περασε απο τα χερια μου.Αρχικα ειχε 400 ευρω και σε 6μηνες 250.Την ιδια πορεια θα εχει και το 6αρι.Μην εκπλησεστε λοιπον για την τιμη του....
Link to comment
Share on other sites

Eφερε ενα καταστημα το 4/64 εβαλε οτι τιμη ηθελε και αμεσως αρχισατε το κρα. Περιμεντε οπως και εγω επισημα το 3/32 που λογικα θα το παρουμε στα 250 και θα εχουμε μια αξιολογη κατασκευη με νορμαλ σπεκς για νορμαλ χρηστες.
Link to comment
Share on other sites

Eφερε ενα καταστημα το 4/64 εβαλε οτι τιμη ηθελε και αμεσως αρχισατε το κρα. Περιμεντε οπως και εγω επισημα το 3/32 που λογικα θα το παρουμε στα 250 και θα εχουμε μια αξιολογη κατασκευη με νορμαλ σπεκς για νορμαλ χρηστες.

 

αντε να δουμε................

Link to comment
Share on other sites

Άσχετα αν αυτη η συσκευή δεν μου γεμίζει ακομα το μάτι..

Διαβάζοντας κατι τετοια ομως

http://m.gsmarena.com/nokia_6_starts_getting_android_711_update-news-24537.php

Πραγματικά φαινεται πως η σημερινη <<Nokia-Hmd>> το εχει πάρει πολυ ζεστά το όλο θέμα και αυτο μονο θετικό ειναι...αν παίξει σωστά το παιχνιδι Και με τα updates όπως λέει τοτε θα τα παει πολυ καλα..για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το πέτυχα skroutz και βουαλά : http://www.mobitel.gr/product/nokia-6-dual-sim-matte-black/

 

Βασικά ακριβούλι λίγο... στην τιμή αυτή παίζουν μάρκες με 8πύρηνο περί στα 2GHz!!

 

Κάνει άνοιγμα νομίζω εκμεταλλευόμενη το brand name της.... διότι στην ουσία δεν υπάρχει προκάτοχος ώστε να ξέρουμε αν θα κρατάει καλή γραμμή με τα updates!

 

Ότι είναι ομορφούλι είναι!:O

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παρηγγειλα το 3/32 στα 270 απο το μαγαζι που υπεδειξε ο φιλος και μου ειπαν θα ειναι ελλαδα απο 6/6.....παιζει να ναι το κινεζικο και αυτο?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παρηγγειλα το 3/32 στα 270 απο το μαγαζι που υπεδειξε ο φιλος και μου ειπαν θα ειναι ελλαδα απο 6/6.....παιζει να ναι το κινεζικο και αυτο?

 

Σε επικοινωνία μου με μαιλ μου απαντησαν το εξης:

 

΄΄Καλησπέρα σας,

 

Το Nokia 6 θα είναι ελληνικής εισαγωγής και θα υποστηρίζει κανονικά το 4G.

 

Πιο λεπτομερή χαρακτηριστικά,σχετικά με την μπάντα B20 που μας ρωτάτε,δεν έχουν ανακοινωθεί επίσημα,οπότε δεν μπορούμε να σας απαντήσουμε και εμείς.

 

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση είμαστε στην διάθεσή σας.

 

 

 

Με εκτίμηση,

 

 

 

Mobitel.gr''

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Γνωριζουμε ποτε θα ερθη στην Κυπρο επιτελους επισημα ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μήπως οι υπεύθυνοι του φόρουμ πρέπει να ανοίξουν ένα θέμα για τα νεα νοκια Δεν είναι δυνατόν η Nokia να είναι στην κατηγορία "Λοιπά κινητά τηλέφωνα". Σεβασμός στην ιστορία. Edited by fikast
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες εγω εχω παραγγειλει εδω και ενα μηνα και εχτες εμαθα οτι δεν εχει παραλαβει κανεις ακομα και παει για το τελος του μηνα
Link to comment
Share on other sites

Μήπως οι υπεύθυνοι του φόρουμ πρέπει να ανοίξουν ένα θέμα για τα νεα νοκια Δεν είναι δυνατόν η Nokia να είναι στην κατηγορία "Λοιπά κινητά τηλέφωνα". Σεβασμός στην ιστορία.

Ούτε η ίδια η nokia δε σεβαστηκε την ιστορία της, γιατί να το κάνει το φόρουμ...

 

Πότε θα είναι σε καμιά βιτρίνα να πάρουμε μια γεύση νέας Nokia από κοντά;

Link to comment
Share on other sites

NOKIA 6 3GB/32GB στον ΓΕΡΜΑΝΟ στον ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ και στο YOU στα 259 €.

 

NOKIA 6 4GB/64GB σε μαγαζιά στο Skroytz στα 349,00 € και 365,00 €.

Edited by Katsaras_John

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Ούτε η ίδια η nokia δε σεβαστηκε την ιστορία της, γιατί να το κάνει το φόρουμ...

Τι σχέση έχει αυτό τώρα; Αυτό έλειπε να κρατάμε και μούτρα στην εταιρεία! :lol:

Άλλωστε είναι υπό άλλη διεύθυνση πλέον! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εκατο+ ευρω διαφορα για 1 γκιγκα ραμ και 32 γκιγκα ρομ?

Σα πολλα δεν είναι???

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

NOKIA 6 3GB/32GB στον ΓΕΡΜΑΝΟ στον ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ και στο YOU στα 259 €.

 

NOKIA 6 4GB/64GB σε μαγαζιά στο Skroytz στα 349,00 € και 365,00 €.

 

Στον Κοτσοβολο και στο You αναφαίρετε ως dual sim στα 259 μάλλον λανθασμένα. Στο Γερμανό δεν ειναι dual στην ιδια τιμη. Επισης ενα dual 32gb που βλεπω σε σκρουτζαδικο εχει 355.. Χαμός..

Edited by fikast
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Ξέρει κανείς αν το μοντέλο 4/64 είναι για την Ευρωπαϊκή αγορά (και δεν ήρθε απλώς ακόμα Ελλάδα) ή είναι άλλου προορισμού (Κινέζικο) και απλώς το έχουν τα skroutzομάγαζα;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Ξέρει κανείς αν το μοντέλο 4/64 είναι για την Ευρωπαϊκή αγορά (και δεν ήρθε απλώς ακόμα Ελλάδα) ή είναι άλλου προορισμού (Κινέζικο) και απλώς το έχουν τα skroutzομάγαζα;

Ευχαριστώ

 

Νομιζω δεν εχει ερθει ακομη η global εκδοση. Καπου διαβασα για Σεπτεμβριο. Θα λεγεται Nokia 6 Arte Black θα ειναι μονο γυαλιστερο μαυρο και θα κοστιζει 299 ευρω. Αυτα που ηδη κυκλοφορουν ειναι μαλλον οι κινεζικες εκδοσεις.

Edited by zedzeus

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

Παίδες επειδή ενδιαφέρομαι απ'ότι βλέπω το φέρνουν όλες οι γνωστές αλυσίδες παντού 259€ και σε όλους φαίνεται dual sim..Βασικά βγαίνει και single sim? Δεν έχω δει κάποια αναφορα..
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε Dual SIM πρέπει να βγαίνει. Δεν έχω δει κάπου, κάτι για Single SIM.

 

Και εγώ ψήθηκα αρκετά για να αλλάξω τηλέφωνο μετά από 4-5 χρόνια. Αλλά μάλλον θα περιμένω την έκδοση Arte Black. Αλήθεια, είναι σίγουρο ότι θα κυκλοφορήσει Αύγουστο με Σεπτέμβριο; Δεν μπόρεσα να βρω κάποια έγκυρη πηγή στο ίντερνετ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...