Jump to content

Nokia 3


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nokia 3

 

United we make memories

 

 

http://images.contentful.com/wcfotm6rrl7u/2ZHmRm9TFu66sMeog2KEsG/dda0143cd1b33b25a78d7d4de1c97eab/Nokia-3_Beautyshot_Original.png?fm=png&q=80&h=700

http://images.contentful.com/wcfotm6rrl7u/6uyssrpCTYAqoWSAIqakoi/2d5ca75ae95f628a64405431f0dbfdc6/Nokia-3-Design-Pic-2.png?fm=png&q=80&h=700

__________________________________________________________

 

Ημερομηνία ανακοίνωσης:

26 Φεβρουαρίου 2017

 

Περιγραφή συσκευής:

Nokia 3 – a stunning new smartphone designed to deliver an outstanding experience with unprecedented value. With a precision machined aluminium frame forged out of a single piece of aluminium, a sculpted Corning® Gorilla® Glass laminated 5” display and seamlessly integrated 8MP wide aperture cameras (front and back), the Nokia 3 packs a truly premium quality smartphone experience into its compact and elegant form. Available in four distinctive colours – Silver White, Matte Black, Tempered Blue and Copper White

__________________________________________________________

 

Αρχικό λειτουργικό σύστημα:

Android Nougat

__________________________________________________________

 

Τεχνικά χαρακτηριστικά

Δελτίο τύπου

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δείχνει στιβαρή και όμορφη η συσκευή! Η κάμερα πίσω στο σχήμα όπου βρίσκεται, μοιάζει με λίγο με Lumia! Αλλά όλη η συσκευή καμιά σχέση.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Έχει αγοράσει κάποιο παιδί το κινητό αυτό να μας πει κάποια άποψη; ;

 

Τελικά το πήρα σε λευκό για την γυναίκα...

Από χθες το βράδυ δεν ανάβει με τίποτα η συσκευή και ουτε φορτίζει.

Ισχύει η αντικατάσταση συσκευή παιδιά; ;

Απο Γερμανό το πήρα την Παρασκευή το βράδυ.

 

12 μέρες δίνει η νοκια για αντικατάσταση συσκευής τελικά και πρέπει να πάω Κατερίνη για αλλαγή..

 

Όλα εντάξει με το κινητό παιδιά..δε ξέρω τι έπαθε τότε..την άλλη μέρα δούλεψε..

Edited by jimptsog
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το είδα και το περιεργάστηκα σήμερα στα Public. Μου άρεσε πολύ εμφανισιακά. Όμορφη και στιβαρή συσκευή. Δεν μου άρεσε τόσο η οθόνη του.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Το είδα και το περιεργάστηκα σήμερα στα Public. Μου άρεσε πολύ εμφανισιακά. Όμορφη και στιβαρή συσκευή. Δεν μου άρεσε τόσο η οθόνη του.

 

 

Και εγώ το ίδιο σήμερα μου άρεσε πάρα πολύ δεν ξέρω σε πιο public το είδες του Συντάγματος η οθόνη ήταν στο αυτόματο ήταν σκοτεινή μόλις άλλαξα την ρύθμιση ήταν πολύ καλη

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο σήμερα μου άρεσε πάρα πολύ δεν ξέρω σε πιο public το είδες του Συντάγματος η οθόνη ήταν στο αυτόματο ήταν σκοτεινή μόλις άλλαξα την ρύθμιση ήταν πολύ καλη

 

Όχι, το είδα χτες στο Public εδώ στο Βόλο (ήταν ανοιχτά τα μαγαζιά χτες). ;)

 

Κι εμένα λίγο σκοτεινή μου φάνηκε η οθόνη, αλλά μάλλον ήταν ρυθμισμένη στο αυτόματο.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα και όπως το πήρα θα το πάω αύριο στον Κωτσόβολο. Ευτυχώς που άνοιξα πρώτα το βιβλιαράκι του. Έχει sar (κεφαλιού) στο 0,484 αλλά sar (σώματος) έχει 1.850 !!!!! Ότι πρέπει δηλαδή για την τσέπη δίπλα από τα ....... !!!
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα και όπως το πήρα θα το πάω αύριο στον Κωτσόβολο. Ευτυχώς που άνοιξα πρώτα το βιβλιαράκι του. Έχει sar (κεφαλιού) στο 0,484 αλλά sar (σώματος) έχει 1.850 !!!!! Ότι πρέπει δηλαδή για την τσέπη δίπλα από τα ....... !!!

Πάντως εδώ δείχνει sar 1,15 για το σώμα!

https://www.phonearena.com/phones/Nokia-3_id10433/fullspecs

Πολύ μεγάλη διαφορά μεταξύ κεφαλιού και σώματος αυτό που λες εσύ! Μήπως ήταν τυπογραφικο λάθος;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το πήρα σήμερα και όπως το πήρα θα το πάω αύριο στον Κωτσόβολο. Ευτυχώς που άνοιξα πρώτα το βιβλιαράκι του. Έχει sar (κεφαλιού) στο 0,484 αλλά sar (σώματος) έχει 1.850 !!!!! Ότι πρέπει δηλαδή για την τσέπη δίπλα από τα ....... !!!

Καλησπερα γιατι το λες αυτο φιλε μ δεν καταλαβα. Το προβλεμ που ειναι και δεν σ αρεσει το κεφαλιου ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γιατι το λες αυτο φιλε μ δεν καταλαβα. Το προβλεμ που ειναι και δεν σ αρεσει το κεφαλιου ;

Για το sar σώματος εννοεί. Όχι κεφαλιού! ;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας, εχω ενα Nokia 3 και απ οτι βλεπω στο διαδικτυο το προβλημα δεν ειναι μονο δικο μου αλλα πολλων αλλων που ειναι θεμα καθαρα android. Οταν ρυθμιζω ενα ξυπνητηρι στις 6.00 αυτο θα χτυπησει στις 6.02 για παραδειγμα.Εχει σχεδον παντα ενα μικρο delay.Εχω απευθυνθει στη νοκια με live chat 4 φορες και μου εχουν πει να κανω reset...να μπω στην εφαρμογη και να διαγραψω τα data...να κανω επανεκκινηση...χιλια δυο απο τα οποια τιποτα δεν λειτουργησε.Τους ειπα πως τιποτα απο αυτα δεν πιανει και οτι το προβλημα ειναι καθαρα λειτουργικο, θεμα android και να το φτιαξουν αμεσα και μου απαντησαν πως θα μου στειλουν mail οταν εχουν νεα. Εκανα επισης διακοπη αυτοματης ζωνης ωρας, εβαλα manual ρολοι, κατεβασα αλλες εφαρμογες, ολες ειχαν το ιδιο προβλημα.

 

Χτες εκανα και τη τελευταια αποπειρα, απενεργοποιησα τη βελτιστοποιηση μπαταριας του ρολογιου μπας και αυτο δημιουργουσε προβληματα στο συγχρονισμο ωρας.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εχω ενα Nokia 3 και απ οτι βλεπω στο διαδικτυο το προβλημα δεν ειναι μονο δικο μου αλλα πολλων αλλων που ειναι θεμα καθαρα android. Οταν ρυθμιζω ενα ξυπνητηρι στις 6.00 αυτο θα χτυπησει στις 6.02 για παραδειγμα.Εχει σχεδον παντα ενα μικρο delay.Εχω απευθυνθει στη νοκια με live chat 4 φορες και μου εχουν πει να κανω reset...να μπω στην εφαρμογη και να διαγραψω τα data...να κανω επανεκκινηση...χιλια δυο απο τα οποια τιποτα δεν λειτουργησε.Τους ειπα πως τιποτα απο αυτα δεν πιανει και οτι το προβλημα ειναι καθαρα λειτουργικο, θεμα android και να το φτιαξουν αμεσα και μου απαντησαν πως θα μου στειλουν mail οταν εχουν νεα. Εκανα επισης διακοπη αυτοματης ζωνης ωρας, εβαλα manual ρολοι, κατεβασα αλλες εφαρμογες, ολες ειχαν το ιδιο προβλημα.

 

Χτες εκανα και τη τελευταια αποπειρα, απενεργοποιησα τη βελτιστοποιηση μπαταριας του ρολογιου μπας και αυτο δημιουργουσε προβληματα στο συγχρονισμο ωρας.

Μετά από αυτό τι έγινε;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πάντως εδώ δείχνει sar 1,15 για το σώμα!

https://www.phonearena.com/phones/Nokia-3_id10433/fullspecs

Πολύ μεγάλη διαφορά μεταξύ κεφαλιού και σώματος αυτό που λες εσύ! Μήπως ήταν τυπογραφικο λάθος;

 

γνωρίζουμε κάτι περισσότερο για αυτό; Το πήρα σήμερα με μεγάλη χαρά στα χέρια μου, το κινητό είναι απίστευτο για τα χρήματα που έδωσα 137 ευρώ συνολικά με αντικαταβολή και έξοδα από skroutz. Αναβαθμίστηκε σε 7.1 και πάει και για 8, το επιβεβαίωσε η Nokia.

 

Μόλις άνοιξα τη συσκευή, το πρώτο που άκουσα ήταν ο ήχος εκκίνησης και αμέσως με έπιασε ένα ρίγος πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζουμε κάτι περισσότερο για αυτό; Το πήρα σήμερα με μεγάλη χαρά στα χέρια μου, το κινητό είναι απίστευτο για τα χρήματα που έδωσα 137 ευρώ συνολικά με αντικαταβολή και έξοδα από skroutz. Αναβαθμίστηκε σε 7.1 και πάει και για 8, το επιβεβαίωσε η Nokia.

 

Μόλις άνοιξα τη συσκευή, το πρώτο που άκουσα ήταν ο ήχος εκκίνησης και αμέσως με έπιασε ένα ρίγος πραγματικά.

Δυστυχώς δεν ξέρω περισσότερα. Ότι έγραφε το phone arena εκείνη την ώρα. Μπορεί να το βελτίωσαν τώρα!

Χάχα έδειχνε τα χέρια και έγραφε connecting people όταν το άνοιξες;;; ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν ξέρω περισσότερα. Ότι έγραφε το phone arena εκείνη την ώρα. Μπορεί να το βελτίωσαν τώρα!

Χάχα έδειχνε τα χέρια και έγραφε connecting people όταν το άνοιξες;;; ;)

 

οχι, αλλά είχε τον ήχο της Nokia. :)

Link to comment
Share on other sites

οχι, αλλά είχε τον ήχο της Nokia. :)

Κι όταν ανοίγει η συσκευή τι δείχνει; :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κι όταν ανοίγει η συσκευή τι δείχνει; :worry:

 

Απλά το NOKIA logo που συνοδεύεται από τον ήχο.

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζουμε κάτι περισσότερο για αυτό; Το πήρα σήμερα με μεγάλη χαρά στα χέρια μου, το κινητό είναι απίστευτο για τα χρήματα που έδωσα 137 ευρώ συνολικά με αντικαταβολή και έξοδα από skroutz. Αναβαθμίστηκε σε 7.1 και πάει και για 8, το επιβεβαίωσε η Nokia.

 

Μόλις άνοιξα τη συσκευή, το πρώτο που άκουσα ήταν ο ήχος εκκίνησης και αμέσως με έπιασε ένα ρίγος πραγματικά.

 

καλορίζικο.. τα softkeys κατω φωτίζονται;

διαθέτει notification led ή κάποιο σύστημα για τις ειδοποιήσεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μόλις πήρα το October security update, ρίξτε μια ματιά
Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπέρα γνωρίζει κάποιος αν έχει double tap wake up για να ανοιγεις την οθόνη οπως το 640 ,και αν υποστηρίζει split screen;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...