Jump to content

Samsung Galaxy Book Family 2 in 1 Tablet PC


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ενδιαφέρεται κάποιος για το μικρό μοντέλο 10.6 σε κατάσταση καινούργιου και παρα πολυ καλη τιμή έχω βάλει ένα στις αγγελίες....

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465822

Δεν το πουλας ,το Χαριζεις

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 187
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανεις κατοχος του 12...?

Ερωτηση. Η πλατη ειναι μεταλλικη η πλαστικη (πολυ φοβαμαι οτι ειναι "aluminium-like", αλλα τελικα πλαστικο)...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω να σου απαντησω, και δεν καταλαβαινω γιατι το ρωτας.

Βλεποντας την πλατη θα πονταρα το σπιτι μου οτι ειναι πλαστικουρα. Το οτι βεντουζαρει δυνατα ομως η θηκη πληκτρολογιο σε ολη την επιφανεια της, κι οχι μονο σε 2-3 ορισμενες θεσεις με εκανε να αναθεωρησω.

Αντοχη παντως (στις γρατζουνιες παντα, δε σκεφτομαι καν πτωση) δεν μου μοιαζει να εχει.

Edited by fioravanti90
Link to comment
Share on other sites

Κανεις κατοχος του 12...?

Ερωτηση. Η πλατη ειναι μεταλλικη η πλαστικη (πολυ φοβαμαι οτι ειναι "aluminium-like", αλλα τελικα πλαστικο)...

στο μικρό πάντως η πλάτη είναι μεταλλική βαμμένη όπως ήταν το g5..... 100%.... ελεγμένο με μεγεθυντικό φακό από το tray

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Το λεω παιδια γιατι διαβασα αρκετα reviews που μιλουν για πλαστικο κι επειδη σκεφτομουν να επαιρνα το 12αρι, δε θα ηθελα να καταληξω με πλαστικο ταμπλετ, μετα απο ωραιοτατα surface (μαγνησιο), που εχω συνηθισει...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βαγγέλη το χρησιμοποιώ όταν δουλεύω έξω. Είναι φανταστικό. Και μπαταρία και οθόνη.. Εάν θέλεις να το δεις πριν το πάρεις στείλε μήνυμα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δημητρη ειχες απολυτο δικιο. Τι μηχανηματαρα ειναι αυτη...

Λεπτο, με οθοναρα (οτι δεν αγοραζω ξανα τιποτα χωρις amoled ειναι γεγονος), ταχυτατο (εχω το 8/256)...

Τι να πω. Αρχιζω εντατικη χρηση κι επανερχομαι...

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη ειχες απολυτο δικιο. Τι μηχανηματαρα ειναι αυτη...

Λεπτο, με οθοναρα (οτι δεν αγοραζω ξανα τιποτα χωρις amoled ειναι γεγονος), ταχυτατο (εχω το 8/256)...

Τι να πω. Αρχιζω εντατικη χρηση κι επανερχομαι...

Στο είπα. Εμένα μου έχει βγάλει τα λεφτά του από την δουλειά. Άστα. Άμα πάθει τίποτα θα ξαναπάρω το ίδιο. Η το επόμενο.. (είχα και το προηγούμενο)..

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο είπα. Εμένα μου έχει βγάλει τα λεφτά του από την δουλειά. Άστα. Άμα πάθει τίποτα θα ξαναπάρω το ίδιο. Η το επόμενο.. (είχα και το προηγούμενο)..

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καθε χρονο πουλαω το παλιο surface και παιρνω το επομενο. Σχεδον εθιμοτυπικα το τηρω αυτο απο την εποχη του surface pro 1. Στο ενδιαμεσο δοκιμαζα κι ενα σωρο αλλα tablet pc (Lenovo, dell κλπ κλπ), αλλα χωρις επιτυχια. Φετος, για πρωτη φορα εφυγα απο surface book και πηγα σε αυτο και δεν αισθανθηκα οτι μου λειπει το οτιδηποτε. Ελπιζω η σαμσουνγκ να συνεχισει να αναβαθμιζει τη σειρα αυτη, ετσι ωστε στο μελλον να προσθεσει και καποιες θυρες (βεβαια θα το κανει μπογο, ενω τωρα εχεις ενα λεπτο i5 μηχανημα στο κρεβατι..).

Well done Sammy...

 

ΥΓ Επειδη πηρα κι ενα για τη γυναικα μου, αλλα δεν της αρεσει το λειτουργικο, αν καποιος θελει ενα τετοιο εργαλειο σε εξαιρετικη τιμη pm me ;)

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Καθε χρονο πουλαω το παλιο surface και παιρνω το επομενο. Σχεδον εθιμοτυπικα το τηρω αυτο απο την εποχη του surface pro 1. Στο ενδιαμεσο δοκιμαζα κι ενα σωρο αλλα tablet pc (Lenovo, dell κλπ κλπ), αλλα χωρις επιτυχια. Φετος, για πρωτη φορα εφυγα απο surface book και πηγα σε αυτο και δεν αισθανθηκα οτι μου λειπει το οτιδηποτε. Ελπιζω η σαμσουνγκ να συνεχισει να αναβαθμιζει τη σειρα αυτη, ετσι ωστε στο μελλον να προσθεσει και καποιες θυρες (βεβαια θα το κανει μπογο, ενω τωρα εχεις ενα λεπτο i5 μηχανημα στο κρεβατι..).

Well done Sammy...

 

ΥΓ Επειδη πηρα κι ενα για τη γυναικα μου, αλλα δεν της αρεσει το λειτουργικο, αν καποιος θελει ενα τετοιο εργαλειο σε εξαιρετικη τιμη pm me ;)

 

Ελπιζω στο διάδοχο να φιλοτιμηθούν να βάλουν kickstand και με βλέπω και εγώ να ανεβαίνω στο πλοίο της Sammy ;)

 

Καλορίζικο Βαγγέλη .

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω στο διάδοχο να φιλοτιμηθούν να βάλουν kickstand και με βλέπω και εγώ να ανεβαίνω στο πλοίο της Sammy ;)

 

Καλορίζικο Βαγγέλη .

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Ναι, ευπροσδεκτο το kickstand alex, αλλα το ζητουμενο ειναι να μην αυξησουν το βαρος / παχος. Ειναι απιστευτο να κρατας ενα τετοιο μηχανακι και να ξερεις οτι εχεις core i5, 8/256 και αυτονομια 7 ωρων περιπου με μια οθονη χαρμα οφθαλμων...;)

Μαλιστα, λογω της χαμηλοτερης αναλυσης απο το surface book που ειχα, ειναι πιο "σπιρτοζικο" κι από το θηριο surface book. Εχω εντυπωσιαστει...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αν επιτρεπεται η ερωτηση, αφου ησουν τοσο εντυπωσιασμενος, γιατι το εδωσες τοσο συντομα και μαλιστα στη μιση τιμη? Ενω τις υπολοιπες συσκευες τις δινεις με μια λογικη εκπτωση, αυτο το ''σκοτωσες''. Κριμα.
Link to comment
Share on other sites

Αν επιτρεπεται η ερωτηση, αφου ησουν τοσο εντυπωσιασμενος, γιατι το εδωσες τοσο συντομα και μαλιστα στη μιση τιμη? Ενω τις υπολοιπες συσκευες τις δινεις με μια λογικη εκπτωση, αυτο το ''σκοτωσες''. Κριμα.

 

Γιατί βρέθηκα με 2 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Book Family 2 in 1 Tablet PC

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...