Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω ...

το update πως το έλαβες? είμαι κάτοχος ενός p10 VTR - L09 και δεν βλέπω κάτι είτε μέσω hicare είτε μέσω Ρυθμίσεων και της ενημέρωσης του συστήματος.

Ευχαριστώ για το χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω εδώ και 2 βδομάδες, αυτόματα χωρίς να κάνω τίποτα ιδιαίτερο....94079fe375b069cfacd73575a34c796d.jpg

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ τα ίδια, δεν βρίσκει κάτι στην ενημέρωση συστήματος. Έχει κανείς καμία ιδέα τι συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ τα ίδια, δεν βρίσκει κάτι στην ενημέρωση συστήματος. Έχει κανείς καμία ιδέα τι συμβαίνει;

 

Εξαρτάται από τον σειριακό αριθμό και τον αριθμό παρτίδας του κινητού.

Υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει να κάνει και με τις εταιρίες κινητής.. Η κοσμοτε δεν την έχει δώσει ακόμη. Εάν βάλεις μια κάρτα τις Vodafone, θα σου κάνει αμέσως μια ενημέρωση της εταιρείας.. μετά την επανεκκίνηση μέσω του hi care θα λάβεις την 9.
Link to comment
Share on other sites

χωρίς εξ. ενέργειας την μπαταρία την ρουφάει σαν νεράκι. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ αποκλειστικά με εξοικονόμηση είμαι πλέον
Link to comment
Share on other sites

χωρίς εξ. ενέργειας την μπαταρία την ρουφάει σαν νεράκι. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ αποκλειστικά με εξοικονόμηση είμαι πλέον
Το πρόσεξα και εγώ. Με 40 λεπτά SOT, 80%. Επιεικής απαράδεκτο.

Με την εξοικονόμηση τι χάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Το πρόσεξα και εγώ. Με 40 λεπτά SOT, 80%. Επιεικής απαράδεκτο.

Με την εξοικονόμηση τι χάνεις;

 

Κάνε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και ξεκίνα από την αρχή και όχι επαναφορά κάποιο backup.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Κάνε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και ξεκίνα από την αρχή και όχι επαναφορά κάποιο backup.
Ναι, μπορεί να δουλέψει, μπορεί και όχι, και θα χάσω 1-2 ώρες να στήνω ξανά...

Το έχει δοκιμάσει κανείς μετά την αναβάθμιση και βρήκε λύση;

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύουν οι αναφορές για ξεζούμισμα τις μπαταρίας μετά την αναβάθμιση σε android 9

τότε είναι προτιμότερο να ανασταλεί ή και να μην αναβαθμιστεί ποτέ.

Τι νόημα έχει; κανονικά το αντίθετο θα πρεπε να συμβεί με την διαχείριση της ενέργειας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να κάνω rebrand το P10 μου σε dual sim. Το έχει κάνει κανείς από εσάς; Είναι δύσκολη διαδικασία; Υπάρχει κίνδυνος να brickarει;
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στην 9 μετά από 10 ημέρες χρήση ξαφνικά άρχισε να μου κάνει το εξής:

Όταν ξεκλειδώνω το τηλέφωνο με βγάζει στην δεύτερη προς τα δεξιά οθόνη και όχι στην οθόνη που του έχω ορίσει ως αρχική και έχω βάλει τα εικονίδια που χρησιμοποιώ συχνότερα :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στην 9 μετά από 10 ημέρες χρήση ξαφνικά άρχισε να μου κάνει το εξής:

 

Όταν ξεκλειδώνω το τηλέφωνο με βγάζει στην δεύτερη προς τα δεξιά οθόνη και όχι στην οθόνη που του έχω ορίσει ως αρχική και έχω βάλει τα εικονίδια που χρησιμοποιώ συχνότερα :confused:

Πάτα παρατεταμένα σε ένα κενό σημείο της οθόνης, και θα εμφανιστούν οι μικρογραφίες των οθονών. Σε αυτή που θέλεις να είναι η αρχική, πάτα το σπιτάκι στο πάνω μέρος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε να προτείνετε κάνα καλό tempered glass ή screen protector που να εφαρμόζει καλά χωρίς να αφήνει φουσκάλες στα πλάγια;
Link to comment
Share on other sites

Έχετε πάρει όλοι την 9αρα ;;

Έχει η σύντροφος μου το κινητό , αγορασμένο από Γερμανό , και ακόμα δεν έχει βγάλει για αναβάθμιση .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Το p10 θα παρει την emui 9.1;

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Eχει διαφορες απ'την 9.0;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...