Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενημέρωση λογισμικού έκδοση VTR-379 (C432). Μπήκε το GPU turbo για τα παιχνίδια Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Παντως σαν τηλέφωνο είναι ολοκληρωμένο και αξίζει τα λεφτά του ειδικά τώρα με τα 249 που κοστίζει λόγω μπλακ φραιντει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το gpu turbo πως το βρίσκει κάποιος; Το ενεργοποιείς από κάπου;

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την ορεο ποτε θα την πάρει το τηλέφωνο;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την pie ήθελα να πω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Ποια εκδοση συστηματος εχετε? Εγω εχω την VTR-L09 8.0.0.376(C432). Ξερετε αν ειναι η προσφατη?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Ποια εκδοση συστηματος εχετε? Εγω εχω την VTR-L09 8.0.0.376(C432). Ξερετε αν ειναι η προσφατη?

 

Η πιο πρόσφατη είναι η 379

Screenshot-20181125-095749.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε η 379. Χρειάζεται να κάνω κάτι για να ενεργοποιηθεί το Gpu Turbo;

 

Το GPU TURBO δεν ειναι κατι που το ενεργοποιεις, αλλα υποστηριζεται απο 2 παιχνιδια το PubG και αλλο ενα moba. Αν παιξεις PubG απλα θα "ενεργοποιηθει" απο μονο του χωρις να εχεις καποια ενδειξη.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε κι εμενα η 379 τελικα σημερα.Τι ειναι η καταγραφη οθονης και οι αλλαγες στη συλλογη που αναφερει?
Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν ειναι πολλα χριστουγεννιατικα θεματα κι αυτα τα ελαχιστα που εχει ειναι περσινα.
Link to comment
Share on other sites

Εδω και αρκετό καιρό δεν μου κάνει backup στο cloud της Huawei..ενω βλέπω οτι έχω διαθέσιμο χώρο.. ξέρει κάποιος σχετικά;;;
Link to comment
Share on other sites

Εδω και αρκετό καιρό δεν μου κάνει backup στο cloud της Huawei..ενω βλέπω οτι έχω διαθέσιμο χώρο.. ξέρει κάποιος σχετικά;;;

Το ίδιο κάνει και σε μένα που έχω το p10 plus. Ζητάει να αγοράσω χώρο ενώ έχω τα 5 gb που δίνει η Huawei άδεια. Κάτι ακόμα που παρατήρησα είναι ότι μετά την προτελευταία αναβάθμιση βελτιωθηκε πολύ ο χρόνος της μπαταρίας. Από 4 μιση - 5 ωρες έχει πάει άνετα στις 6 Plus (μέχρι και 6 μιση). Το εχει παρατηρήσει κάποιος άλλος αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Σημερα μου ηρθε νεα ενημερωση η 8.0.0 381.Μαλλον θα ειναι ενημερωση ασφαλειας,ε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Σημερα μου ηρθε νεα ενημερωση η 8.0.0 381.Μαλλον θα ειναι ενημερωση ασφαλειας,ε?

 

Ναι. Προσθέτει και το gpu turbo.

Ανακοινώθηκε και η pie στην Ευρώπη για P20 αντε να δούμε πότε θα πάρουμε και εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...