Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έβαζες σιμ θα στα έβγαζε κανονικά με ΟΤΑ. Ότι τουλάχιστον έχει δοθεί επίσημα.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις έκλεισα ένα Ρ10 από την προσφορά για να το πάρω το μεσημέρι. Προέρχομαι από iphone SE. Θα με βολέψει φαντάζομαι; Το έχει και η σύζυγος οπότε το ξέρω αρκετά το τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Επίσημη αναβάθμιση πήρε και από εκεί. Και μόλις έβαλα τη sim πήρε ακόμη μια γύρω στα 350mb. Οπότε είμαστε οκ.
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Το p10 κατεβαζει τη φωτεινοτητα σε καποιες εφαρμογες; Ρωταω γιατι στο παρελθον αρκετα huawei που ειχα μου το καναν. Σκεφτομαι να το αγορασω και θα ηθελα να ξερω.
Link to comment
Share on other sites

Πως απενεργοποιείται ειδοποίηση για εντοπισμό WiFi δικτύων? μου φαίνεται απίστευτο που είναι κάπου θαμμένο, στις ρυθμίσεις..
HTC Magic, Nexus S, Lenovo Vibe X2, Redmi Note 3 Pro, Mi5s
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μόλις έφτασε η συσκευή στα χέρια μου (απο το πρωί αλλά τώρα την ξεσφράγισα), είναι το P10 - VTR-L09 αλλά για κάποιον λόγο δεν βρίσκει το update σε oreo, βασικά δεν μου βγάζει τίποτα από ενημερώσεις ( η τωρινή έκδοση του είναι: VTR-L09C432B171 official)... τι γίνεται με αυτό ? στο hisuite τουλάχιστον που είπα να δοκιμάσω μου λεει οτι αυτή είναι η τελευταία έκδοσή του!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, κάνετε τον κόπο να διαβασετε και 5-6 μηνύματα πιο πάνω! Ήμαρτον δηλαδή! Που να λέγαμε και για search στο νήμα, μιας που έχει απαντηθεί τουλαχιστον 20 φορές το συγκεκριμένο!

Φίλε, κάνε τον κόπο να διαβάσεις ακριβώς 10 μηνύματα πάνω απο το δικό σου και προς τα κάτω. Θα σου λυθεί η απορία.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να πρότεινετε καμία καλή θήκη; Ψάχνω όσο πιο λεπτή γίνεται. Η official η mashup λέει τίποτα;

 

Η ultra rugged της spigen με βολεύει αρκετά εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου που είναι μιας εβδομάδας ξαφνικά χτεδ πέθανε το gps. Πιάνει την θέση στο περίπου μόνο από τα wifi. Έβαλα και εφαρμογή που δείχνει πόσους δορυφόρους πιάνει και δείχνει 0.

Φυσικά όλες οι αρμόδιες επιλογές είναι ενεργοποιημένες. Της γυναίκας μου από την άλλη το p10 πιάνει καμία 15αρια δορυφόρους σε δευτερόλεπτα. Άντε τώρα να βγάλω άκρη με τον Γερμανό.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί Γερμανό?

Εδω: https://consumer.huawei.com/gr/support/service-center/

 

Καλύτερο αυτό στην Μιχαλακοπουλου.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου που είναι μιας εβδομάδας ξαφνικά χτεδ πέθανε το gps. Πιάνει την θέση στο περίπου μόνο από τα wifi. Έβαλα και εφαρμογή που δείχνει πόσους δορυφόρους πιάνει και δείχνει 0.

Φυσικά όλες οι αρμόδιες επιλογές είναι ενεργοποιημένες. Της γυναίκας μου από την άλλη το p10 πιάνει καμία 15αρια δορυφόρους σε δευτερόλεπτα. Άντε τώρα να βγάλω άκρη με τον Γερμανό.

Είχα και γω θέμα με το GPS, το πήγα στη Μιχαλακοπούλου, μου αντικατέστησαν την "πλάτη" της συσκευής με το GPS receiver χωρίς κόστος. Γενικά πολύ ευχαριστημένος από το service, οπότε αν μπορείς να το πας απευθείας σε service όπως αυτό στη Μιχαλακοπούλου, το συνιστώ.

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται πως έχω για 10 εργάσιμες DOA. Είμαι μέσα σε αυτές. Επίσης, κα και είμαι Πατρα, υπάρχει κάτι εδώ από Σερβις; Στον χάρτη δεν βλέπω ούτε αυτά της Αθήνας αλλά είμαι από Ipad.
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να πρότεινετε καμία καλή θήκη; Ψάχνω όσο πιο λεπτή γίνεται. Η official η mashup λέει τίποτα;

 

nillkin nature φίλε..απλά η καλύτερη λεπτή

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να πρότεινετε καμία καλή θήκη; Ψάχνω όσο πιο λεπτή γίνεται. Η official η mashup λέει τίποτα;

Για μένα η καλύτερη

https://top-store.gr/proion/%ce%b8%ce%ae%ce%ba%ce%b7-spigen-huawei-p10-rugged-armor-black/

Link to comment
Share on other sites

https://www.ebay.com/itm/Back-Case-Cover-For-Huawei-P10-P10-Plus-Ultra-Thin-Matte-Transparent-Shockproof-/122462082922?var=&hash=item1c834f176a

 

Mου αρεσε τοσο πολυ που πηρα δυο... Λεπτοτατη,απορροφητικο υλικο (σιλικονη),ματ υφη που δεν γεμιζει δαχτυλιες και γρατζουνιες,εφαρμοζει τελεια σε εγκοπες,κουμπια κλπ. Μαυρη ειναι και καθολου διαφανη, 8 mm παχος μετρημενη με παχυμετρο.

Το μονο μειον ειναι οτι μεχρι να την συνηθισεις,γλυστραει αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ρε παιδιά. Αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα το κινητό από τον Γερμανό. Μπαίνοντας στην εφαρμογή hicare μου λέει πως η εγγύηση λήγει 11/6/2019. Έχω βέβαια την έντυπη εγγύηση από τον Γερμανό με ημερομηνία αγοράς της προηγούμενης εβδομάδας. Το κινητό ήταν σφραγισμένο.

Τι παίζει?

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Στο HiCare, επιλεγοντας την καρτελα "Εγω" απο πανω δεξια,σου ανοιγει μια σελιδα που εχει πανω πανω την ισχυ της χρυσης εγγυησης και απο κατω γραφει πλεονεκτηματα εγγυησης.Πανω στην εγγυηση αν πατησεις και διπλα στην επεκταση εγγυησης λεει ακριβως ποτε ληγει το καθενα. Το εχεις παρει οπως και εγω και αλλα παιδια με 2+1 χρονια εγγυση? Εγγραφη εκανες την συσκευη προφανως???
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ρε παιδιά. Αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα το κινητό από τον Γερμανό. Μπαίνοντας στην εφαρμογή hicare μου λέει πως η εγγύηση λήγει 11/6/2019. Έχω βέβαια την έντυπη εγγύηση από τον Γερμανό με ημερομηνία αγοράς της προηγούμενης εβδομάδας. Το κινητό ήταν σφραγισμένο.

Τι παίζει?

 

Το ίδιο ακριβώς έχω και εγώ μόνο που είναι μέχρι τον Απρίλιο του 2019. Επικοινώνησα με την Huawei αλλά δεν πήρα απάντηση σε μέιλ. Με τον έξτρα χρόνο που παίρνεις από το vip πήγε μέχρι 04/2020 αλλά με παραξένεψε πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...