Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε ξέρω αν θα πάρει η οχι άλλη αναβάθμιση πέρα από την oreo, αλλά αν όντως δεν πάρει το θεωρω τραγικό

Το κινητό βγήκε δηλαδή Μάρτιο, η oreo κυκλοφόρησε τον Σεπτέμβριο, οπότε 6μηνη υποστήριξη για flagship κινητό, οκ

 

Όπως και να έχει, χθες έβαλα και εγώ την oreo, εκδοση 374, διαφορα 0, οπότε στη τελική πάρει δε πάρει άλλη έκδοση κλαιν μαϊν, ψυχολογικό είναι κυριως

Το μόνο που παρατήρησα είναι ότι έχω την εντύπωση ότι μειώθηκε το shutter speed στην κάμερα, και άλλαξε το μενού των ρυθμίσεων, τίποτε αλλο

Α και πλέον έχεις κάτι επιλογές άμα πατησεις παρατεταμένα στα εικονίδια των εφαρμογών, το οποίο δεν το θεωρώ και πολύ εύχρηστο άλλο οκ

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει τροπος το notification led να ειναι πιο εντονο; Προερχομενος απο P8 που ηταν πολυ δυνατο μου φαινεται καπως...

Χθες περασα και εγω την B365.

Link to comment
Share on other sites

Μπααα! Δυστυχώς, thast's it.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή μπαταρία τελικά στην ορεο
Πολύ καλύτερη μπαταρία, αλλά χάνω ειδοποιήσεις στο Mi Band, και σήμερα δε χτύπησε το ξυπνητήρι...

Οπότε τα έβαλα στο manual, και θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο τηλεφωνο. Αλλα την πατησα γιατι μου εδωσαν εταιρικο τηλ και τωρα ψαχνω 2σιμο Edited by georgecat
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πάρει την oreo

Τα βιντεακια στο fb σας τα παίζει κανονικα?

Εμένα δειχνει ότι φορτώνει και δεν τα παίζει ποτέ

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πάρει την oreo

Τα βιντεακια στο fb σας τα παίζει κανονικα?

Εμένα δειχνει ότι φορτώνει και δεν τα παίζει ποτέ

 

Έμενα παίζουν κανονικά ,μάλλον είναι από την εφαρμογή ,κανε απεγκατάσταση και εγκατάσταση το Fb .

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν θα πάρει η οχι άλλη αναβάθμιση πέρα από την oreo, αλλά αν όντως δεν πάρει το θεωρω τραγικό

Το κινητό βγήκε δηλαδή Μάρτιο, η oreo κυκλοφόρησε τον Σεπτέμβριο, οπότε 6μηνη υποστήριξη για flagship κινητό, οκ

 

Όπως και να έχει, χθες έβαλα και εγώ την oreo, εκδοση 374, διαφορα 0, οπότε στη τελική πάρει δε πάρει άλλη έκδοση κλαιν μαϊν, ψυχολογικό είναι κυριως

Το μόνο που παρατήρησα είναι ότι έχω την εντύπωση ότι μειώθηκε το shutter speed στην κάμερα, και άλλαξε το μενού των ρυθμίσεων, τίποτε αλλο

Α και πλέον έχεις κάτι επιλογές άμα πατησεις παρατεταμένα στα εικονίδια των εφαρμογών, το οποίο δεν το θεωρώ και πολύ εύχρηστο άλλο οκ

Η γέφυρα WIFI (extender) και η ζεύξη μέσω USB προϋπήρχε και στη Nougat ή στο EMUI 5;

Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

Στην Oreo παρατηρησα οτι δεν λειτουργει το led στις ειδοποιησεις του Gmail....Το εμφανιζει και σε αλλους;

Επισης υπαρχει καποιο καλο tempered glass και απο που;

Edited by toko
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξιζει η αγορα του p10 στην τιμη των 380 απο σκορυτζ ή να παω στο mate 10 lite σε 250. Προερχομαι απο το p10 lite το οποίο δεν μου βγήκε έτσι όπως το περίμενα με πολλά κολλήματα και σοβαρό προβλημα στο ηχειο Edited by chrisfis
Link to comment
Share on other sites

Ναι, προφανώς και αξίζει να πας στο Ρ10. Καμία επαφή τα δυο τηλέφωνα, σε κανένα σημείο.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν θα πάρει η οχι άλλη αναβάθμιση πέρα από την oreo, αλλά αν όντως δεν πάρει το θεωρω τραγικό

Το κινητό βγήκε δηλαδή Μάρτιο, η oreo κυκλοφόρησε τον Σεπτέμβριο, οπότε 6μηνη υποστήριξη για flagship κινητό, οκ

 

Όπως και να έχει, χθες έβαλα και εγώ την oreo, εκδοση 374, διαφορα 0, οπότε στη τελική πάρει δε πάρει άλλη έκδοση κλαιν μαϊν, ψυχολογικό είναι κυριως

Το μόνο που παρατήρησα είναι ότι έχω την εντύπωση ότι μειώθηκε το shutter speed στην κάμερα, και άλλαξε το μενού των ρυθμίσεων, τίποτε αλλο

Α και πλέον έχεις κάτι επιλογές άμα πατησεις παρατεταμένα στα εικονίδια των εφαρμογών, το οποίο δεν το θεωρώ και πολύ εύχρηστο άλλο οκ

Το πιό πιθανό είναι να πάρει και την 9η έκδοση του Android

Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα με το κινητό. Εδώ και κάτι μέρες, όταν πατάω το HiGame, φορτώνει για αρκετή ώρα αλλά δεν μπαίνει γιατί λέει δεν έχω σύνδεση στο ίντερνετ, ενώ είμαι συνδεδεμένος. Είμαι στην Oreo (C432). Καμιά λύση? Μήπως πρέπει να κατεβάσω κανά άλλο app για τα games?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα με το κινητό. Εδώ και κάτι μέρες, όταν πατάω το HiGame, φορτώνει για αρκετή ώρα αλλά δεν μπαίνει γιατί λέει δεν έχω σύνδεση στο ίντερνετ, ενώ είμαι συνδεδεμένος. Είμαι στην Oreo (C432). Καμιά λύση? Μήπως πρέπει να κατεβάσω κανά άλλο app για τα games?

 

και σε μένα το ίδιο κάνει δεν ξερό τι γινεται!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ την oreo 20 μέρες τώρα περίπου

Την έβαλα και έκανα hard reset μετα

Γενικα όλα καλα

Αλλά η συσκευή ώρες ώρες έχει πολύ lag χωρίς να κανω κάτι ιδιαιτερο

Μετά από λίγο στρώνει μόνο του

Ίσως έχει να κάνει και με το ram management, δε ξέρω αλλά σαν εικόνα είναι κάτι πολύ απογοητευτικο

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας προβλημα με τα scrolable widgets στην αρχική οθόνη;

Έχω την εφαρμογή επαγγελματικό ημερολόγιο και συνέχεια κολλάει. Δεν ανανεώνει το περιεχόμενο του. Θα πρέπει να βγάλω το widget και να το ξαναβάλω αλλά μετά από λίγο ξανακυλάει.

Αυτό συμβαίνει όταν πήρα την Oreo αναβάθμιση, πριν δούλευε μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...