Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή κάνει το κινητό σου WiFi extender?

 

To λογισμικό βασικά την κάνει, στην έκδοση Android Oreo (365) όχι το κινητό, δεν νομίζω να έχει σχέση με το hardware οποιουδήποτε μοντέλου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To λογισμικό βασικά την κάνει, στην έκδοση Android Oreo (365) όχι το κινητό, δεν νομίζω να έχει σχέση με το hardware οποιουδήποτε μοντέλου.
Ναι βρε... Αυτό εννοώ. Ενεργοποιώντας αυτή τη λειτουργία, το κινητό σου γίνεται wifi extender.
Link to comment
Share on other sites

Eιναι branded το κινητο σου? Εμενα ναι. Νομιζω στον Γερμανο στην κανουν αν θελεις για να εχεις το wifi calling

 

 

Όχι δεν είναι branded , καθαρό ελληνικό είναι

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε... Αυτό εννοώ. Ενεργοποιώντας αυτή τη λειτουργία, το κινητό σου γίνεται wifi extender.

 

Τώρα σε κατάλαβα, ακριβώς έτσι!

Δεν είναι σούπερ;

Το μόνο που πρέπει να προσέχει κάποιος είναι να ενεργοποιεί αυτή την επιλογή τελευταία αφού έχουν πάρει ip address (μιλάμε για random επιλογή) οι υπόλοιπες συσκευές στο ίδιο δίκτυο για να μην υπάρξει conflict.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα που να ξαναεγκαταστει το λογισμικο? το hisuite δεν το κανει. Νομιζω δεν εκατσε καλα η 365, θελω να το ξανα εγκαταστησει , πως μπορω?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται ROM της Cosmote για να έχεις Wifi calling και δεν χρειάζεται να είναι branded. Από κάποια έκδοση του λογισμικού, νομίζω την Β171, και μετά λειτουργεί κανονικά το Wifi Calling (και το VoLTE).
Link to comment
Share on other sites

ναι ισχυει απλα νομιζω δεν εχει κατσει καλα η 365 και θελω να την ξαναπερασω μεσω προγραμματων της huawei , δεν ξερω εχω πολλα "σπασιματα" στη λειτουργια.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται ROM της Cosmote για να έχεις Wifi calling και δεν χρειάζεται να είναι branded. Από κάποια έκδοση του λογισμικού, νομίζω την Β171, και μετά λειτουργεί κανονικά το Wifi Calling (και το VoLTE).
Ακριβώς. Ποτέ δεν έβαλα firmware της cosmote αλλά το vowifi/volte μια χαρά δούλευει.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο 2 εβδομαδες. Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Εχω ομως 2 αριθμους και δεν με βολευει να εχω 2 κινητα. Αξιζει η μεταβαση σε xiaomi mi6 ανταλλαγη που το εχει ενας φιλος η να το βαλω αγγελια και να παρω το 2σιμο; 2 εβδομαδες απο επιδοτηση cosmote το εχω.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση στα γρηγορα: Τι ειναι καλυτερο μακροπροθεσμα για το κινητο γρηγορη φορτιση ή απλη με φορτιστη απο αλλο Huawei κινητο;
Link to comment
Share on other sites

Η απλή. Μαχ 1Α ρεύμα.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο 2 εβδομαδες. Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Εχω ομως 2 αριθμους και δεν με βολευει να εχω 2 κινητα. Αξιζει η μεταβαση σε xiaomi mi6 ανταλλαγη που το εχει ενας φιλος η να το βαλω αγγελια και να παρω το 2σιμο; 2 εβδομαδες απο επιδοτηση cosmote το εχω.

 

το Huawei P10 Dual (64GB) έχει και καλύτερη κάμερα με 390 €. Πάντως το xiaomi αξίζει για μετάβαση, έχει εξίσου καλά χαρακτηριστικά πλην της κάμερας

Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο 2 εβδομαδες. Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Εχω ομως 2 αριθμους και δεν με βολευει να εχω 2 κινητα. Αξιζει η μεταβαση σε xiaomi mi6 ανταλλαγη που το εχει ενας φιλος η να το βαλω αγγελια και να παρω το 2σιμο; 2 εβδομαδες απο επιδοτηση cosmote το εχω.

 

με τιποτα, παρε το δικαρτο Ρ10. Απο εκει ηρθα φιλε, δεν αξιζει

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εφταιγε η 7.0 ή απλα ειχε κατσει χαλια καποιο update,παντως ο 8.0 μου κανει εμφανως καλυτερη διαχειριση ενεργειας. Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Λογικά!

Μακάρι να δώσουν 8.1 αλλά χλωμό το κόβω. Για Ρ, ούτε με σφαίρες.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, η Huawei μια Major αναβάθμιση δίνει. Δυστυχώς.

 

 

PS: Γιώργο χρόνια πολλά για την γιορτή σου.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

το P9 θα πάρει την oreo για οποίον ενδιαφέρεται!!! παραθέτω και το link!!!!

https://www.phonearena.com/news/Huawei-official-says-P9-P9-Plus-will-soon-receive-Android-8.0-Oreo-updates_id103196

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...