Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητο φορτιζει πολυ γρηγορα μεχρι το 85-90% (30-40 λεπτα περιπου) ομως μετα το 90% φορτιζει υπερβολικα αργα μεχρι το 100%.Συμβαινει και σε αλλους;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κινητο φορτιζει πολυ γρηγορα μεχρι το 85-90% (30-40 λεπτα περιπου) ομως μετα το 90% φορτιζει υπερβολικα αργα μεχρι το 100%.Συμβαινει και σε αλλους;
Έτσι είναι και έτσι πρέπει

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα

Σχετικά με tempered glass για το P10, αν αφήσω την ζελατίνη που έχει θα είναι οκ; Διάβασα κανά 2-3 σελίδες πριν οτι ultimate shield και nillkin είναι καλές. Εγώ τις μόνες που βρίσκω από σκρουτζομάγαζα είναι της terrapin. Είναι καλές αυτές ή να μείνω με αυτήν που έχει; Ή θα πάρω την terrapin και θα αρχίσει να ξεκολλάει; Μην έχω πρόβλημα από το πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπήκα και γω στην παρέα σας. Το κινητό είναι πολύ όμορφο.

Να υποθέσω ότι τα αποτελέσματα που παραθέτω είναι κομπλέ για τις ταχύτητες έτσι; a88251491e38204c99d67d7d79d4ca33.jpg

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπήκα και γω στην παρέα σας. Το κινητό είναι πολύ όμορφο.

Να υποθέσω ότι τα αποτελέσματα που παραθέτω είναι κομπλέ για τις ταχύτητες έτσι; a88251491e38204c99d67d7d79d4ca33.jpg

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πιο πανω,δεν παει φιλε....Παντως κακα τα ψεμματα πολυ shutter lag ρε παιδια...Οτιδηποτε κινουμενο,αδυνατει να το πιασει ακινητο ο φακος ειδικα στις indoor-χαμηλου φωτισμου..Τωρα να μου πεις λιγο-πολυ ετσι ειναι στα περισσοτερα κινητα λογω μεγεθους αισθητηρα,αλλα εδω παραγινεται...

Edited by Nick_minos
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Πιο πανω,δεν παει φιλε....Παντως κακα τα ψεμματα πολυ shutter lag ρε παιδια...Οτιδηποτε κινουμενο,αδυνατει να το πιασει ακινητο ο φακος ειδικα στις indoor-χαμηλου φωτισμου..Τωρα να μου πεις λιγο-πολυ ετσι ειναι στα περισσοτερα κινητα λογω μεγεθους αισθητηρα,αλλα εδω παραγινεται...
Ο λόγος που το πούλησα φίλε. Αν δεν είχα παιδί, θα συμβιβαζομουν. Και είναι το μόνο πράγμα που δε κοίταξα και το αγόρασα τυφλά, τόση διαφήμιση για το πορτραίτο του είχε βγάλει η Huawei, άλλα δυστυχώς πλήρης αποτυχία σε αυτό το κομμάτι. Αλλιώς υπέροχο κινητό

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που το πούλησα φίλε. Αν δεν είχα παιδί, θα συμβιβαζομουν. Και είναι το μόνο πράγμα που δε κοίταξα και το αγόρασα τυφλά, τόση διαφήμιση για το πορτραίτο του είχε βγάλει η Huawei, άλλα δυστυχώς πλήρης αποτυχία σε αυτό το κομμάτι. Αλλιώς υπέροχο κινητό

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Και σε τι συσκευη πηγες αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που το πούλησα φίλε. Αν δεν είχα παιδί, θα συμβιβαζομουν. Και είναι το μόνο πράγμα που δε κοίταξα και το αγόρασα τυφλά, τόση διαφήμιση για το πορτραίτο του είχε βγάλει η Huawei, άλλα δυστυχώς πλήρης αποτυχία σε αυτό το κομμάτι. Αλλιώς υπέροχο κινητό

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Επειδή δεν κατάλαβα πιο ακριβώς είναι το πρόβλημα και πήγες σε s7 το περιγράφεις πιο απλά; Γονιός κι εγώ καταλαβαίνεις....:):):):)

Link to comment
Share on other sites

Το απίστευτα γρήγορο auto focus λογικά εννοεί ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το s7 αναφέρομαι ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το απίστευτα γρήγορο auto focus λογικά εννοεί ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το s7 αναφέρομαι ;)

Νομίζω δεν αναφέρεται στο auto focus αλλά στην ταχύτητα του κλείστρου που γενικά αργεί να τραβήξει με αποτέλεσμα να βγαίνουν θολές η φωτό

 

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα για αυτό αργεί το κλείστρο λόγω της μη ταχύτατης-αστραπιαίας εστίασης του θέματος, οπότε βγαίνουν "κουνημένες" οι φωτογραφίες
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Eχει λιγες μερες που ενω ειμαι στο σπιτι με ενεργοποιημενο wifi calling, με παιρνουν τηλ και δείχνει κλειστο. Καμια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

Eχει λιγες μερες που ενω ειμαι στο σπιτι με ενεργοποιημενο wifi calling, με παιρνουν τηλ και δείχνει κλειστο. Καμια ιδεα;
Μήπως έχεις βάλει προτεραιότητα στα δίκτυα;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θέλεις κάτι τέτοιο? Δεν νομίζω ότι σε συμφέρει. Θα χάσεις παρα πολύ σε ταχύτητα.

Από την άλλη, 64gb δεν σου επαρκούν?

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πώς μεταφέρουμε εφαρμογές στην εξωτερική κάρτα;
Δεν υπάρχει λόγος, η επιδώσεις συσκευής θα πέσουν δραματικά
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά μου έπεσε κινητό στο πεζοδρόμιο. Που μπορώ να βρω ανταλλακτικά (Ασημί/λευκή πλάτη) στην Ελλάδα; :cry:
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά μου έπεσε κινητό στο πεζοδρόμιο. Που μπορώ να βρω ανταλλακτικά (Ασημί/λευκή πλάτη) στην Ελλάδα; :cry:
Χωρίς θήκη; τί έπαθε;

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς θήκη; τί έπαθε;

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Το έχω σε θήκη ζώνης. Μου έπεσε όταν πήγα να το βάλω βιαστικά, και έκανε αρκετά σημαδάκια στο αλουμίνιο, και μικρό ράισμα στο τζαμάκι δίπλα στις κάμερες. Δεν ξέρω αν θα το φτιάξω, ή θα το 'σκοτώσω' σε αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω σε θήκη ζώνης. Μου έπεσε όταν πήγα να το βάλω βιαστικά, και έκανε αρκετά σημαδάκια στο αλουμίνιο, και μικρό ράισμα στο τζαμάκι δίπλα στις κάμερες. Δεν ξέρω αν θα το φτιάξω, ή θα το 'σκοτώσω' σε αγγελία.
Πάρε ένα τηλέφωνο στη μιχαλακοπουλου αύριο, λογικά το φτιάχνουν και χωρις να ξοδέψεις πολλά. Σε s7 μου αλλάξανε το πίσω καπάκι με 65€

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα φόρεσα στο κινητό αυτήν την θήκη.

 

Πιστεύω άξιζε τα χρήματα της (είναι η πρώτη φορά που δίνω τόσα για θήκη κινητού).

Αγκαλιάζει ωραία το κινητό χωρίς να δίνει όγκο, το κράτημα είναι εξίσου καλό.

Από εμφάνιση σκίζει, επίσης η κατασκευή φαίνεται κομπλέ.

Στην μπροστά πλευρά έχει περιμετρικά ένα αυξημένο χείλος για να προστατεύει την οθόνη σε περίπτωση πτώσης.

 

Δοκίμασα tempered glass (OEM) αλλά δεν τα κατάφερα για τέλεια εφαρμογή και το έβγαλα.

Λογικά θα δοκιμάσω και ένα screen protector.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα φόρεσα στο κινητό αυτήν την θήκη.

 

Πιστεύω άξιζε τα χρήματα της (είναι η πρώτη φορά που δίνω τόσα για θήκη κινητού).

Αγκαλιάζει ωραία το κινητό χωρίς να δίνει όγκο, το κράτημα είναι εξίσου καλό.

Από εμφάνιση σκίζει, επίσης η κατασκευή φαίνεται κομπλέ.

Στην μπροστά πλευρά έχει περιμετρικά ένα αυξημένο χείλος για να προστατεύει την οθόνη σε περίπτωση πτώσης.

 

Δοκίμασα tempered glass (OEM) αλλά δεν τα κατάφερα για τέλεια εφαρμογή και το έβγαλα.

Λογικά θα δοκιμάσω και ένα screen protector.

Φίλε την έχω κ γω στο plus μοντέλο και όντως μετράει πολύ. Σου βγάζει ότι είναι στιβαρή, ποιοτική και το προστατεύει. Προσωπικά μου αρέσει και η αίσθηση που έχει που δεν είναι σαν τη γλίτσα της σιλικόνης πχ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...