Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ τα πήρα κανονικά τα μηνύματα. Στην εφαρμογή cell broadcast κάτι έχετε κάνει
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα πήρα κανονικά τα μηνύματα. Στην εφαρμογή cell broadcast κάτι έχετε κάνει
Που είναι αυτή η εφαρμογή;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα πήρα κανονικά τα μηνύματα. Στην εφαρμογή cell broadcast κάτι έχετε κάνει

 

Εγώ έχω ενεργοποιημένη την επιλογή για τις εκπομπές κυψέλης και πάλι δεν τα πήρα τα μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Μα στο android 9 δεν μπορείς να απενεργοποίησεις την εκπομπή Κυψέλης...εγώ πιστεύω ότι επειδή τα περισσότερα κινητά πλέον δεν είναι ελληνικής προέλευσης για αυτό δημιουργείται το πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Μα στο android 9 δεν μπορείς να απενεργοποίησεις την εκπομπή Κυψέλης...εγώ πιστεύω ότι επειδή τα περισσότερα κινητά πλέον δεν είναι ελληνικής προέλευσης για αυτό δημιουργείται το πρόβλημα

 

Πώς δεν μπορείς; Υπάρχει επιλογή στο:

Φάκελος Υπηρεσίες - Εκπομπή κυψέλης - Τρεις τελίτσες πάνω δεξιά - Ρυθμίσεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ούτε και εγώ έλαβα το μήνυμα παρόλο που έχω ενεργοποιήσει την εκπομπή κυψέλης. Εν τω μεταξύ το καλοκαίρι με τις φωτιές στο Μάτι, όταν έκαναν τα πρώτα δοκιμαστικά του 112, είχα λάβει μήνυμα.

Θα μπω στη σελίδα του 112 και θα το ενεργοποιήσω από εκεί. Δε βρίσκω άλλη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα με το messenger. Δεν μπορώ να κάνω share φωτογραφίες κλπ από την gallery. Δοκίμασα απεγκατάσταση αλλά πάλι τα ίδια.

Το έχει κάποιος άλλος αυτό το θέμα;

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα με το messenger. Δεν μπορώ να κάνω share φωτογραφίες κλπ από την gallery. Δοκίμασα απεγκατάσταση αλλά πάλι τα ίδια.

Το έχει κάποιος άλλος αυτό το θέμα;

 

Κι εγω το ιδιο αντιμετωπιζω εδω και 2 μερες στο V30..ο μονος τροπος να κανω κοινη χρηση ειναι να το επιλεξω μονο μεσα απο το μενου του messenger..δοκιμασα και φωτο και βιντεο και στελνονται κανονικα..οχι ομως μεσα απο το αλμπουμ μου.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το ιδιο αντιμετωπιζω εδω και 2 μερες στο V30..ο μονος τροπος να κανω κοινη χρηση ειναι να το επιλεξω μονο μεσα απο το μενου του messenger..δοκιμασα και φωτο και βιντεο και στελνονται κανονικα..οχι ομως μεσα απο το αλμπουμ μου.

 

Παιδιά είναι γενικό το θέμα με τον Σερ στο messenger . Συμβαίνει και σε άλλες μάρκες κινητών μπορεί να έγινε επίτηδες για να μην φορτώνεται το σύστημα.. τώρα Πώς το κατάφεραν αφού δεν έγινε update της εφαρμογής καταλαβαίνετε τι γίνεται από πίσω...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το ιδιο αντιμετωπιζω εδω και 2 μερες στο V30..ο μονος τροπος να κανω κοινη χρηση ειναι να το επιλεξω μονο μεσα απο το μενου του messenger..δοκιμασα και φωτο και βιντεο και στελνονται κανονικα..οχι ομως μεσα απο το αλμπουμ μου.

 

Παιδιά είναι γενικό το θέμα με τον Σερ στο messenger . Συμβαίνει και σε άλλες μάρκες κινητών μπορεί να έγινε επίτηδες για να μην φορτώνεται το σύστημα.. τώρα Πώς το κατάφεραν αφού δεν έγινε update της εφαρμογής καταλαβαίνετε τι γίνεται από πίσω...

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Μεσα από την εφαρμογή με τις φωτογραφίες όλα οκ. Ένα βιντεάκι που δοκίμασα με τίποτα. Άλλα κινητά φίλων που ρώτησα δεν είχαν θέμα.

 

Έκανα και update σήμερα την εφαρμογή και τίποτα.Θα στρώσει που θα πάει.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Εκπομπή κυψελης,ρυθμίσεις:ενεργοποίηση Υπηρεσία εκπομπής Κυψέλης,κανάλια προσθέστε το 919.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω κάποιον που έχει αλλάξει μπαταρία αν είδε διαφορά στο sot. Σκέφτομαι να αλλάξω μπαταρία διότι με τα βίας βγάζει 2,5 ώρες sot με απλή χρήση κλειστά mb χαμηλή φωτεινότητα sosial κυρίως χωρίς παιχνίδια. Ευχαριστώ προκαταβολικά για όποια απάντηση.
Link to comment
Share on other sites

ποσο το χεις; εγω στα 2 χρονια εχω δει μειωση αυτη ειναι η αληθεια

 

Τον Αύγουστο κλείνει 3 χρόνια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω κάποιον που έχει αλλάξει μπαταρία αν είδε διαφορά στο sot. Σκέφτομαι να αλλάξω μπαταρία διότι με τα βίας βγάζει 2,5 ώρες sot με απλή χρήση κλειστά mb χαμηλή φωτεινότητα sosial κυρίως χωρίς παιχνίδια. Ευχαριστώ προκαταβολικά για όποια απάντηση.
Τόσο μου βγάζει και μένα sot στα 2 χρόνια ακριβώς. Σκέφτομαι κ εγώ να αλλάξω μπαταρία... Έχουμε ιδέα πόσο κοστίζει και αν πρέπει να γίνει στην αντιπροσωπεία;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά τα φώτα σας.. Μου έκανε μπλουμ το κινητό στη θάλασσα. Το είχα σε ένα νεσεσέρ, αλλά βραχηκε η θήκη και τώρα μου λέει, ότι η φόρτιση αποκλείστηκε λόγω υγρασίας. Το έκλεισα και έβαλα κρύο αέρα όπως λέει η ένδειξη. Αλλα συνεχίζει να μου δείχνει την ένδειξη ότι έχει μπει υγρασία. Το ξέρω ότι όλα αυτά που γράφει η ενημέρωση δεν είναι για θαλασσινό νερό.

Σώνεται η κατάσταση ή θα μου βγει σε ξυνο;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...