Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερώτηση: είναι απαραίτητο το tempered glass στη συγκεκριμένη συσκευή ή την παλεύει και χωρίς;

 

Επίσης ποια θήκη θα προτείνατε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ερώτηση: είναι απαραίτητο το tempered glass στη συγκεκριμένη συσκευή ή την παλεύει και χωρίς;

 

Επίσης ποια θήκη θα προτείνατε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απαραίτητο δεν είναι αλλά ποτέ δεν ξέρεις αν θα χρειαστεί (μακρυά από εμάς :p ).

Θήκη έχω αυτή και την έχω κρατήσει αρκετό καιρό μιας και έχει ωραία αίσθηση και κράτημα και είναι σχετικά κομψή και δεν κάνει γκουμούτσα τη συσκευή! Αρκετά ισορροπημένη θήκη!

Έχω ακόμη μια Spigen Rugged Armor,που κάνει χοντρή τη συσκευή αλλά προσφέρει καλή προστασία, και μια διάφανη 3 χιλιοστών, που δεν προσφέρει ιδιαίτερη προστασία αλλά χορταίνεις τη συσκευή σου οπτικά.

Νομίζω η X-Level, που παρέθεσα, προσφέρει κάτι το ενδιάμεσο.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: είναι απαραίτητο το tempered glass στη συγκεκριμένη συσκευή ή την παλεύει και χωρίς;

 

Επίσης ποια θήκη θα προτείνατε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ικανοποιημενος χρηστης Spigen rugged armor απο πλευρας τιμης και ογκου.

 

Μερικως ικανοποιημενος απο Spigen slim armor επειδη ειναι πιο ογκωδης και βρισκει πανω στο tempered glass με αποτελεσμα να το σπρωχνει προς τα εξω.

Σαν προστασια και αισθηση αριστη αν και δινει αισθητα παραπανω βαρος στο κινητο(που προσωπικα μου αρεσει).

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος από τους κατόχους του μοντελου με τις δύο sim ενδιαφέρετε να κάνει ανταλλαγή με μονοκαρτο που έχω ευρωπαικο μοντέλο Γερμανικό με τον καλό φακό, εγγύηση ευρωπαϊκού μοντέλου και ασφαλισμένο μέχρι Αύγουστο. Σε τέλεια κατάσταση θήκη και τσαμι από την πρώτη μέρα. Ο λόγος είναι ότι φεύγω στο εξωτερικό και θα χρειαστώ ένα δικαρτο κινητό για να κρατήσω και το Ελληνικό νούμερο. Συγνώμη για το offtopic.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ενδιαφέρομαι για να κατεβάσω να παίξω με την google cam αξίζει και αν ναί ποιά είναι η καλύτερη έκδοση για το g6 αυτή την στιγμή??

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ενδιαφέρομαι για να κατεβάσω να παίξω με την google cam αξίζει και αν ναί ποιά είναι η καλύτερη έκδοση για το g6 αυτή την στιγμή??

Ευχαριστώ.

 

Καλημερα.

Η καλυτερη εκδοση της gcam ειναι του cstark27 κατα γενικη ομολογια απο πολλους χρηστες ανα τον κοσμο.

Στο παρακατω λινκ θα βρεις ολες του τις εκδοσεις..η τελευταια του σταθερη ειναι η 3.6 αλλα εχει βγαλει κ την 3.7 ως δοκιμαστικη με καποιες μικροαλλαγες..δοκιμαζεις κ διαλεγεις ποια σου κανει.

Σημειωσε οτι ειναι 2 ξεχωριστες εφαρμογες για καθε καμερα.

Μια για την κυρια κ μια για την ευρυγωνια,ενω κ στις 2 γινεται εναλλαγη με την μπροστινη..κυριως με τη μπροστινη θα δεις μεγαλη διαφορα στο portrait mode σε σχεση με της LG.

Επισης για νυχτερινες με την κυρια καμερα θα ενθουσιαστεις..τεραστια διαφορα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου.

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-cstark27/

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρεα... Σκέφτομαι να αγοράσω το g6 και ψάχνουμε γενικά.... Πείτε μου η φωτογραφική είναι καλή σε σκοτεινές λείψεις?
Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρεα... Σκέφτομαι να αγοράσω το g6 και ψάχνουμε γενικά.... Πείτε μου η φωτογραφική είναι καλή σε σκοτεινές λείψεις?

 

Δες ακριβώς το από πάνω σχόλιο. Με το μαμά λογισμικό η κάμερα δεν είναι καλή στην σελφι αλλά και το βράδυ εκτός αν έχεις υπομονή και θέλεις να παίξεις με το manual mode.

 

Με του cstark σε αυτόματο το βράδυ είναι κλάσεις ανώτερη ενώ όπως είπε και ο φίλος ή σελφι κάμερα πάει σε άλλο επίπεδο

Link to comment
Share on other sites

Δες ακριβώς το από πάνω σχόλιο. Με το μαμά λογισμικό η κάμερα δεν είναι καλή στην σελφι αλλά και το βράδυ εκτός αν έχεις υπομονή και θέλεις να παίξεις με το manual mode.

 

Με του cstark σε αυτόματο το βράδυ είναι κλάσεις ανώτερη ενώ όπως είπε και ο φίλος ή σελφι κάμερα πάει σε άλλο επίπεδο

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.... Σε γενικη αποψη για το τηλέφωνο είστε ευτυχισμένοι? Εχω αυτην τι στιγμή ενα leeco pro 3 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος αλλά θέλω να αλλάξω και ο κυρίως λογος είναι η χαμηλή τιμή sar.... Τώρα με ενδιαφέρει πολύ η κάμερα....

Ελπίζω να το έχουν ξεκλειδώσει ωστε να παίρνει custom rom... Εθδα μερικές στο xda αξίζουν? Η μπαταρία βγάζει μέρα? Συγνώμη για της πολλές ερωτήσεις.... Ευχαριστώ...

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.... Σε γενικη αποψη για το τηλέφωνο είστε ευτυχισμένοι? Εχω αυτην τι στιγμή ενα leeco pro 3 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος αλλά θέλω να αλλάξω και ο κυρίως λογος είναι η χαμηλή τιμή sar.... Τώρα με ενδιαφέρει πολύ η κάμερα....

Ελπίζω να το έχουν ξεκλειδώσει ωστε να παίρνει custom rom... Εθδα μερικές στο xda αξίζουν? Η μπαταρία βγάζει μέρα? Συγνώμη για της πολλές ερωτήσεις.... Ευχαριστώ...

 

Γενικα για τα λεφτα του αυτη τη στιγμη ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στην αγορα,μην το σκεφτεσαι..απο θεμα καμερας ακομα κ χωρις να βαλεις gcam,ειναι σε πολυ καλο επιπεδο,εκτος απο τη μετρια ποιοτητα της μπροστινης..ειδικα αν ξερεις πεντε πραγματα επανω στο χειρισμο της manual καμερας,εκει σιγουρα κανει παπαδες.

Τωρα στο θεμα μπαταριας,σιγουρα ειναι λιγο υποκειμενικο το ποσο θα σου αντεχει γιατι σιγουρα εξαρταται απο την προσωπικη χρηση του καθενος,αλλα κ παλι σιγουρα σε βγαζει ανετα μια μερα κ να εχεις κι ενα υπολοιπο απο 20-30% το βραδυ.

Εμενα προσωπικα μου βγαζει μιαμιση μερα κ λιγο παραπανω καποιες φορες,λογω αρκετης χρησης browsing με wifi..αν πω δηλαδη οτι κοβω το ιντερνετ παιζει να με βγαλει κ κανενα τριημερο..βεβαια πλεον αυτα τα τηλεφωνα δεν τα χρησιμοποιουμε μονο για ομιλια κ μηνυματα οπως τα παλια..

Καποιο προβλημα δεν εχει παρουσιαστει οπως τα παλιοτερα μοντελα με τα bootloops,ουτε ζεσταινεται ουτε λαγκαρει.

Για custom rom σιγουρα το ευρωπαικο μοντελο εχει τη δυνατοτητα ξεκλειδωματος,ενω το ασιατικο το δικαρτο δεν την εχει..δε μπορω ομως να σε βοηθησω στο συγκεκριμενο κομματι γιατι δεν εχω ασχοληθει καθολου προς το παρον..ισως καποιος αλλος φιλος μπορει να γνωριζει να σε βοηθησει.

Επισης να αναφερω ξανα αν κι εχει ειπωθει πολλες φορες,οτι απο θεμα εγγυησης αν αγορασεις το ευρωπαικο,το H870,και οχι το H870DS που ειναι το ασιατικο μοντελο,εκτος απο την εγγυηση που σου παρεχει το καταστημα αγορας,καλυπτεσαι σε θεματα σερβις απο την procordia που ειναι το επισημο σερβις της LG Hellas,ασχετως αν δεν το εχει εισαγει επισημα η LG στην Ελλαδα.

Αυτα τα ολιγα,ελπιζω να σε καλυψα..για ο,τι αλλο χρειαστεις εδω ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

ηταν αρκετα ενδιαφερον το θεμα που εθιξες για custom rom, στο g3 που ειχα πριν το g6 ειχα μονιμα την fulmics μονιμα καθως με τις αλλες χαλουσε η ποιοτητα της καμερας. στο g6 δεν εχω μπει στην διαδικασια να ψαχτω για custom rom, αν καποιος φιλος εχει βαλει θα μπορουσε να μας πει 2-3 πραγματακια, πχ μπαταρια ή αν επιδεχεται με καποιο πογραμμα ακομα μεγαλυτερη η ηδη πολυ καλη καμερα του
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.... Σε γενικη αποψη για το τηλέφωνο είστε ευτυχισμένοι? Εχω αυτην τι στιγμή ενα leeco pro 3 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος αλλά θέλω να αλλάξω και ο κυρίως λογος είναι η χαμηλή τιμή sar.... Τώρα με ενδιαφέρει πολύ η κάμερα....

Ελπίζω να το έχουν ξεκλειδώσει ωστε να παίρνει custom rom... Εθδα μερικές στο xda αξίζουν? Η μπαταρία βγάζει μέρα? Συγνώμη για της πολλές ερωτήσεις.... Ευχαριστώ...

 

Η καλύτερη κάμερα, και με λογική τιμή SAR, έχει το Samsung S9. Σε σκοτεινές λήψεις και σε AF είναι από τα καλύτερα της αγοράς.

 

Θα σου πρότεινα να πας εκεί κατ'ευθείαν γιατί μετά δεν θα έχεις ενδοιασμούς ότι έκανες λάθος όταν θα τρέχει το σκυλί σου στο πάρκο το βραδάκυ και θα σου βγαίνει κουνημένο, επειδή πρακτικά δεν θα μπορούσες να πάρεις κάτι πολύ διαφορετικό, και θα γλυτώσουμε και εμείς την γκρίνια από κόσμο που έκανε λάθος επιλογή, και τα ακούμε εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη κάμερα, και με λογική τιμή SAR, έχει το Samsung S9. Σε σκοτεινές λήψεις και σε AF είναι από τα καλύτερα της αγοράς.

 

Θα σου πρότεινα να πας εκεί κατ'ευθείαν γιατί μετά δεν θα έχεις ενδοιασμούς ότι έκανες λάθος όταν θα τρέχει το σκυλί σου στο πάρκο το βραδάκυ και θα σου βγαίνει κουνημένο, επειδή πρακτικά δεν θα μπορούσες να πάρεις κάτι πολύ διαφορετικό, και θα γλυτώσουμε και εμείς την γκρίνια από κόσμο που έκανε λάθος επιλογή, και τα ακούμε εμείς.

 

Μπορει να μην θελει να δωσει τοσα χρηματα για κινητο,αφου στην μιση τιμη και παραπανω παιρνει g6...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μην θελει να δωσει τοσα χρηματα για κινητο,αφου στην μιση τιμη και παραπανω παιρνει g6...

 

Τα χαρακτηριστικά που έδωσε ήταν "χαμηλό SAR", φωτογραφία σε "χαμηλό φωτισμό". Δεν είπε τίποτα για τιμή.

 

Αν με ενδιέφεραν αυτά τα 2, θα πήγαινα για S9, ή και S8 ακόμη.

 

Αν παρακολουθείς καιρό το νήμα, υπάρχει πληθώρα ανθρώπων που παραπονιούνται για διάφορα θέματα, και παραθέτουν διάφορες μάρκες που υπερέχουν σε αυτό, ή σε εκείνο το χαρακτηριστικό έναντι του G6, οπότε κάποιος πρέπει να θέτει και την άλλη πλευρά, και μετά ο ενδιαφερόμενος αποφασίζει αν θα δώσει άλλα 50-100-200ευρώ για να πάρει κάτι που πλησιάζει περισσότερο στις προσδοκίες του, γιατί μόλις το πάρει, εδώ θα έρχετε και θα λέει, "το S8 έχει γρηγορότερο AF και τραβάει το σκύλο που κηνυγάει τη γάτα μου"/"το Huawei βγάζει στο απόλυτο σκοτάδι τα δόντια μου"/"το iPhone κάνει θόλωμα καλύτερο από dSLR"/"το HTC έχει 1 terra byte μνήμη"/"To Xiaomi κάνει αναβαθμίσεις κάθε μέρα"/"To Red βγαίνει με ολογραφική οθόνη και θα κυκλοφορήσει αύριο", και οτιδήποτε έχει στο μυαλό του ο καθένας.

 

Οπότε κρατάμε και μία πισινή, και θέτουμε και τον καθένα υπό των ευθυνών του.

Link to comment
Share on other sites

Τα χαρακτηριστικά που έδωσε ήταν "χαμηλό SAR", φωτογραφία σε "χαμηλό φωτισμό". Δεν είπε τίποτα για τιμή.

 

Αν με ενδιέφεραν αυτά τα 2, θα πήγαινα για S9, ή και S8 ακόμη.

 

Αν παρακολουθείς καιρό το νήμα, υπάρχει πληθώρα ανθρώπων που παραπονιούνται για διάφορα θέματα, και παραθέτουν διάφορες μάρκες που υπερέχουν σε αυτό, ή σε εκείνο το χαρακτηριστικό έναντι του G6, οπότε κάποιος πρέπει να θέτει και την άλλη πλευρά, και μετά ο ενδιαφερόμενος αποφασίζει αν θα δώσει άλλα 50-100-200ευρώ για να πάρει κάτι που πλησιάζει περισσότερο στις προσδοκίες του, γιατί μόλις το πάρει, εδώ θα έρχετε και θα λέει, "το S8 έχει γρηγορότερο AF και τραβάει το σκύλο που κηνυγάει τη γάτα μου"/"το Huawei βγάζει στο απόλυτο σκοτάδι τα δόντια μου"/"το iPhone κάνει θόλωμα καλύτερο από dSLR"/"το HTC έχει 1 terra byte μνήμη"/"To Xiaomi κάνει αναβαθμίσεις κάθε μέρα"/"To Red βγαίνει με ολογραφική οθόνη και θα κυκλοφορήσει αύριο", και οτιδήποτε έχει στο μυαλό του ο καθένας.

 

Οπότε κρατάμε και μία πισινή, και θέτουμε και τον καθένα υπό των ευθυνών του.

 

θεούλης! :lol::p

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.... Σε γενικη αποψη για το τηλέφωνο είστε ευτυχισμένοι? Εχω αυτην τι στιγμή ενα leeco pro 3 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος αλλά θέλω να αλλάξω και ο κυρίως λογος είναι η χαμηλή τιμή sar.... Τώρα με ενδιαφέρει πολύ η κάμερα....

Ελπίζω να το έχουν ξεκλειδώσει ωστε να παίρνει custom rom... Εθδα μερικές στο xda αξίζουν? Η μπαταρία βγάζει μέρα? Συγνώμη για της πολλές ερωτήσεις.... Ευχαριστώ...

 

Αν βγαλεις απεξω το κομματι των αναβαθμισεων(που παλι δεν ειδα να αναφερει κανεις,μιας και το leeco που εχεις ειναι γνωστο οτι απο αναβαθμισεις ειναι ψοφιο πραγμα) που η LG δυστηχως ειναι απο τις τελευταιες,στα χρηματα του το G6 στα υπολοιπα ειναι παρα πολυ καλο.

 

Για φωτογραφιες το βραδυ δεν φτανει τα κορυφαια της αγορας προφανως(οτι πληρωνεις παιρνεις ξεκαθαρα)αλλα για τα χρηματα του εχει απο τις καλυτερες μεχρι 300-350ευρω.Αλλιως μπορεις να κοιταξεις το πρωτο pixel αν σε ενδιαφερουν οι αναβαθμισεις και η κεντρικη καμερα τοσο πολυ αλλα δεν ξερω τι παιζει με το κομματι εγγυησης ή αν σου αρεσει εμφανισιακα πχ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, ενδιαφέρεται ένας φίλος μου για κινητό που να υποστηρίζει mirrorlink ώστε να μπορεί να το συνδέσει με το αυτοκίνητο του και του πρότεινα το lg g6 γιατί νομίζω ότι για την τιμή του αυτή τη στιγμή είναι πολυ τίμιο. Το ζήτημα είναι ότι δεν είμαι 100% σίγουρος για το αν είναι συμβατό με mirrolink. Μπορεί κάποιος να μου πει αν το έχει δοκιμάσει με το σύστημα του αυτοκινήτου του ή αν μπορεί να ελέγξει από τα settings αν βρίσκει επιλογή για να το κάνει enable? Αν μπορεί να ανεβάσει και screenshot θα του/της ήμουν ευγνώμων.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για όλες τις απαντήσεις... Μεσα σε ολα ξεχασα να σας πω ότι είναι και η τιμή.... Είναι πολύ καλό και το s8+ και το s9 αλλα δεν μπορώ να δώσω τόσα πολλά χρήματα... Ξεφεύγει πολύ από αυτά που μπορώ να δώσω... Τωρα δέκτες αλλες απόψεις αλλά θεωρώ ότι στα 302€ ειναι πολύ καλή επιλογή....
Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για όλες τις απαντήσεις... Μεσα σε ολα ξεχασα να σας πω ότι είναι και η τιμή.... Είναι πολύ καλό και το s8+ και το s9 αλλα δεν μπορώ να δώσω τόσα πολλά χρήματα... Ξεφεύγει πολύ από αυτά που μπορώ να δώσω... Τωρα δέκτες αλλες απόψεις αλλά θεωρώ ότι στα 302€ ειναι πολύ καλή επιλογή....

 

Αν εχεις χρηματικο οριο τα 300ευρω οντως ειναι μια απο τις πιο ολοκληρωμενες λυσεις και εννοειται οτι προτεινεται με κλειστα ματια.

Εχει και μεγαλη γκαμα αξεσουαρ σε χαμηλες τιμες(θηκες,τζαμακια).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, ενδιαφέρεται ένας φίλος μου για κινητό που να υποστηρίζει mirrorlink ώστε να μπορεί να το συνδέσει με το αυτοκίνητο του και του πρότεινα το lg g6 γιατί νομίζω ότι για την τιμή του αυτή τη στιγμή είναι πολυ τίμιο. Το ζήτημα είναι ότι δεν είμαι 100% σίγουρος για το αν είναι συμβατό με mirrolink. Μπορεί κάποιος να μου πει αν το έχει δοκιμάσει με το σύστημα του αυτοκινήτου του ή αν μπορεί να ελέγξει από τα settings αν βρίσκει επιλογή για να το κάνει enable? Αν μπορεί να ανεβάσει και screenshot θα του/της ήμουν ευγνώμων.

 

δεν έχω αυτοκίνητο με mirrorlink αλλά στα settings βλέπω μία επιλογή στην περιοχή Share & Connect.

δεν μπορώ να ανεβάσω εικόνα από αυτό το PC.

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω αυτοκίνητο με mirrorlink αλλά στα settings βλέπω μία επιλογή στην περιοχή Share & Connect.

δεν μπορώ να ανεβάσω εικόνα από αυτό το PC.

 

Τέλεια! Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Τα χαρακτηριστικά που έδωσε ήταν "χαμηλό SAR", φωτογραφία σε "χαμηλό φωτισμό". Δεν είπε τίποτα για τιμή.

 

Αν με ενδιέφεραν αυτά τα 2, θα πήγαινα για S9, ή και S8 ακόμη.

 

Αν παρακολουθείς καιρό το νήμα, υπάρχει πληθώρα ανθρώπων που παραπονιούνται για διάφορα θέματα, και παραθέτουν διάφορες μάρκες που υπερέχουν σε αυτό, ή σε εκείνο το χαρακτηριστικό έναντι του G6, οπότε κάποιος πρέπει να θέτει και την άλλη πλευρά, και μετά ο ενδιαφερόμενος αποφασίζει αν θα δώσει άλλα 50-100-200ευρώ για να πάρει κάτι που πλησιάζει περισσότερο στις προσδοκίες του, γιατί μόλις το πάρει, εδώ θα έρχετε και θα λέει, "το S8 έχει γρηγορότερο AF και τραβάει το σκύλο που κηνυγάει τη γάτα μου"/"το Huawei βγάζει στο απόλυτο σκοτάδι τα δόντια μου"/"το iPhone κάνει θόλωμα καλύτερο από dSLR"/"το HTC έχει 1 terra byte μνήμη"/"To Xiaomi κάνει αναβαθμίσεις κάθε μέρα"/"To Red βγαίνει με ολογραφική οθόνη και θα κυκλοφορήσει αύριο", και οτιδήποτε έχει στο μυαλό του ο καθένας.

 

Οπότε κρατάμε και μία πισινή, και θέτουμε και τον καθένα υπό των ευθυνών του.

 

Δεν καταλαβαινω το υφος σου και την επιθεση σου προς το προσωπο μου,απο την στιγμη την οποια δεν ανοιξα εγω το θεμα,απλως την αποψη μου παρεθεσα για βοηθεια....Οποτε για καντο πιο λιανα(για τις πισινές,τις ευθυνες κλπ,γιατι δε σε επιασα...)

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια! Ευχαριστώ πολύ!

 

https://support.t-mobile.com/docs/DOC-34110

 

Στα λεφτά του το κινητό είναι απίστευτη ευκαιρία, και σκοπεύω να το κρατήσω τουλάχιστον 2 χρόνια ακόμη και δεν αγχώνομαι με τις μικρές διαφορές που έχει με τα φετινά.

 

Οι μεγάλες αλλαγές θα έρθουν με τη χρήση ΑΙ, χρήση σαν υπερ-φορητός υπολογιστής εργασίας (όπως γίνεται τώρα με τα Huwaei και Dex station, αλλά καλύτερα φυσικά) και καλύτερα φωτογραφικά module που ακόμη δεν έχουν συμβεί, ούτε αναμένονται τώρα κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όσοι βιάζεστε για το μπισκότο (και γω εννοείτε μαζί :p), σκεφτείτε πως αν δεν δοθεί σωστά η αναβάθμιση, μπορεί να φέρει αποτελέσματα σαν και αυτό ---->> https://techmaniacs.gr/simantika-provlimata-me-tin-anavathmisi-ton-samsung-galaxy-s7-kai-s7-edge-se-android-oreo-apaiteitai-factory-reset/

Δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω την ανυπαρξία της lg στις αναβαθμίσεις, απλά έτσι κουβέντα να κάνουμε για να σπάσω τον πάγο για την από πάνω ένταση.:lol:

Φίλε nikaki, δε νομίζω ο Yiouria ν' αναφέρθηκε καν σε σένα. Απλά (ορθώς για μένα) σου εξήγησε πως μπαίνουν αρκετοί στο συγκεκριμένο νήμα και ενώ ΔΕΝ έχουν το κινητό, γράφουν το μακρύ και το κοντό τους μόνο και μόνο για να το μειώσουν σε σχέση με τα άλλα της αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω το υφος σου και την επιθεση σου προς το προσωπο μου,απο την στιγμη την οποια δεν ανοιξα εγω το θεμα,απλως την αποψη μου παρεθεσα για βοηθεια....Οποτε για καντο πιο λιανα(για τις πισινές,τις ευθυνες κλπ,γιατι δε σε επιασα...)

 

Καμία σχέση, θα μπορούσες να βάλεις απλά ένα," :) " . Μεταξύ σοβαρού και αστείου, (προς το αστείο) έθιξα ένα θέμα που βλέπουμε να συμβαίνει συχνά εδώ, αλλά και αλλού, και φυσικά δεν σε έθιξα, και γεμίσαμε μία σελίδα off topic. Ευθιξία!

 

@hasiotis_john 1000 φορές να περιμένω 1-2 μήνες ακόμη, αλλά όλα να γίνουν στην εντέλεια παρά αυτό που παρέθεσες. Η αξιοπιστία είναι πολύ σημαντικότερη από την ταχύτητα κατ'εμέ. Ελπίζω να δοθεί χωρίς πολλά προβλήματα, και γρήγορα. Πρέπει μέσα στον Ιούνιο να το πάρουμε. και ευχαριστώ για τις επεξηγήσεις!

Edited by Yiouria
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...