Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα μια ερώτηση τι ειναι το combined app CPU που τρώει τό 50 τα εκατόhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171108/9bb44604a22101eec6fa319ca56f4631.jpg

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

Για να κατάλαβεις τι είναι πρέπει να δώσεις δικαιώματα μέσω adb στο gsam για τα στατιστικά της μπαταρίας.

 

 

Don't mess with Max 2

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα μια ερώτηση τι ειναι το combined app CPU που τρώει τό 50 τα εκατό9bb44604a22101eec6fa319ca56f4631.jpg

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

Αμαν ρε φιλε το συστημα του κινητου σου ειναι αλλοτε εινα λιγοτερο αλλοτε περισσοτερο εξαρταται την χρηση του κινητου ,μην αναλωνεσαι σε κυνηγι ανεμομυλων,φυσιολογικο ειναι κανει διεργασιες .:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

+59 λεπτά κλήσεων,και 37 λεπτά χάρτες.Κανένα τρικ για βελτίωση της μπαταρίας;Από τι βλέπω τρώει αρκετό και η always on οθόνη,σε αδράνεια το κινητό κατανάλωση 11%.ed3417a7a674bd469c29ff1e3a5d6a69.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

+59 λεπτά κλήσεων,και 37 λεπτά χάρτες.Κανένα τρικ για βελτίωση της μπαταρίας;Από τι βλέπω τρώει αρκετό και η always on οθόνη,σε αδράνεια το κινητό κατανάλωση 11%.ed3417a7a674bd469c29ff1e3a5d6a69.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι χαρτες απο μονοι τους καινε τα αντερα τους σε ολα τα κινητα. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Οι χαρτες απο μονοι τους καινε τα αντερα τους σε ολα τα κινητα. :)
Ευχαριστημένος είμαι σχετικά με την μπαταρία,ειδικά σε σχέση με το lg g5.Αλλά επειδή προέρχομαι τώρα από mi max 2 κακομαθα.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όντως το gps.. δηλαδή προγράμματα που ζητάνε συνεχώς ενημέρωση της τοποθεσίας ρουφάνε την μπαταρία. Σε όλα τα κινητά έτσι είναι. 35 λεπτά gps μπορεί να σου έφαγε και το 20% (+10% για τα 35 λεπτά οθόνης).
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι αν απενεργοποιησω την always on οθόνη θα κερδίσω καμία ώρα ακόμα,εκτός και αν τρώει καμία άλλη εφαρμογή μπαταρία όσο είναι αδρανές το τηλέφωνο.Θέλει λίγο ψάξιμο αυτό.a4ccece9fca19ef938879de2f3b17a35.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλή προσφορά για την αυθεντική θήκη της LG. Λιγότερο από τη μισή τιμή.

Δείτε εδώ

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλή προσφορά για την αυθεντική θήκη της LG. Λιγότερο από τη μισή τιμή.

Δείτε εδώ

 

πολύ καλή προσφορά..! αλλά για κάποιο λόγο δε με ενθουσιάζει η συγκεκριμένη θήκη

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα. Δεν προστατεύει σίγουρα και δεν την βλέπω και πολύ πρακτική για μένα.

 

Παρόμοιου τύπου έχει η αδερφή μου σε Samsung και της ράγισε η οθόνη σε μία πτώση.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλή προσφορά για την αυθεντική θήκη της LG. Λιγότερο από τη μισή τιμή.

Δείτε εδώ

 

Την εχω αυτη την θήκη. Πολυ ομορφή πολυ εξυπνη αλλά:

1) απο μια πτώση ράγισε η οθόνη

2) σε μια βδομαδα μεσα γέμισε στις γρατζουνιές και μετα απο 4 μηνες που την εχω πραγματικα φαινεται πολυ ασχημα οι γρατζουνιές.

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η θήκη λέει οτι εξαντλήθηκε ήδη μάλλον 1-2 θα είχαν απόθεμα χαχα.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η θήκη λέει οτι εξαντλήθηκε ήδη μάλλον 1-2 θα είχαν απόθεμα χαχα.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την μία την πήρα εγώ! χαχαχαχα!!! Για backup. Την έχω ήδη την ίδια, μια χαρά είναι, βέβαια εγώ το έχω σπίτι, χαρτοφύλακα, γραφείο, και αντίστροφα.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Λετε το κινητο να το βγαλουν σε καποια καλη προσφορα το τετραημερο black friday;
Εδώ δεν το έχουν τα φυσικά καταστήματα πως θα το βγάλουν προσφορά..Και κάνα πλαισιο να το έχει δύσκολα θα πέσει πιο κάτω από Σκρουτζ..αν και στα 400 που πέφτει πάλι είναι vfm..

 

Sent from my LG-D802

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα tempered glass της spigen και ενώ το κόλλησα ολόισια και το καθάριζα μισή ώρα για να μην έχει σκόνες τελικά εγκλωβίστηκαν σκόνες. Επειδή είμαι ψείρας και δεν μπορώ να το βλέπω με σκόνες το ξεκόλλησα για να το καθαρίσω αλλά το έκανα χειρότερο.

Το έπλυνα αλλά έγινε ακόμη χειρότερο. Κατάφερα να το κολλήσω χωρίς σκόνες αλλά άφησε φούσκες γύρω γύρω...

Εν τέλει το έβγαλα και το πέταξα.

Θα το χαρώ έτσι χωρίς μεμβράνες και τζαμάκια. Gorilla glass έχει εξάλλου.

Του φόρεσα και μια καλή θήκη με προστασία MIL-STD 810G για απορρόφηση των shock και όλα καλά.

 

Άμα πια! :p

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα tempered glass της spigen και ενώ το κόλλησα ολόισια και το καθάριζα μισή ώρα για να μην έχει σκόνες τελικά εγκλωβίστηκαν σκόνες. Επειδή είμαι ψείρας και δεν μπορώ να το βλέπω με σκόνες το ξεκόλλησα για να το καθαρίσω αλλά το έκανα χειρότερο.

Το έπλυνα αλλά έγινε ακόμη χειρότερο. Κατάφερα να το κολλήσω χωρίς σκόνες αλλά άφησε φούσκες γύρω γύρω...

Εν τέλει το έβγαλα και το πέταξα.

Θα το χαρώ έτσι χωρίς μεμβράνες και τζαμάκια. Gorilla glass έχει εξάλλου.

Του φόρεσα και μια καλή θήκη με προστασία MIL-STD 810G για απορρόφηση των shock και όλα καλά.

 

Άμα πια! :p

Παντως θα προτεινα να ξαναπροσπαθησεις να ξαναβαλεις μιας και νομιζω χρειαζεται το tempered glass στην οθονη...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα tempered glass της spigen και ενώ το κόλλησα ολόισια και το καθάριζα μισή ώρα για να μην έχει σκόνες τελικά εγκλωβίστηκαν σκόνες. Επειδή είμαι ψείρας και δεν μπορώ να το βλέπω με σκόνες το ξεκόλλησα για να το καθαρίσω αλλά το έκανα χειρότερο.

Το έπλυνα αλλά έγινε ακόμη χειρότερο. Κατάφερα να το κολλήσω χωρίς σκόνες αλλά άφησε φούσκες γύρω γύρω...

Εν τέλει το έβγαλα και το πέταξα.

Θα το χαρώ έτσι χωρίς μεμβράνες και τζαμάκια. Gorilla glass έχει εξάλλου.

Του φόρεσα και μια καλή θήκη με προστασία MIL-STD 810G για απορρόφηση των shock και όλα καλά.

 

Άμα πια! :p

Πάρε της nilkin και βάλε δεν υπάρχει καλύτερο..Οτι και να κανείς χωρίς tempered glass θα αρχίσεις να βλέπεις σιγά σιγά αυτές Τις μικρές γρατζουνιές που φαίνονται αν ρίξεις φως πάνω στην οθόνη ή στο φως του ήλιου.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παντως θα προτεινα να ξαναπροσπαθησεις να ξαναβαλεις μιας και νομιζω χρειαζεται το tempered glass στην οθονη...

Η αλήθεια είναι ότι όσες φορές προσπάθησα και παλαιότερα σε παλιά κινητά ποτέ δεν τα κατάφερα. Δεν το χω δυστυχώς. Αλλά παρόλα αυτά ποτέ δεν μου έσπασε οθόνη σε κινητό και τα είχα ρίξει πολλές φορές. Πιστεύω μια καλή θήκη με απορρόφηση ενέργειας στις γωνίες και ψηλότερη μπροστινή περιμετρική επιφάνεια γύρω από την οθόνη σε προστατεύει καλά. Απ όσο έχω δει μέχρι τώρα δηλαδή σε άλλα κινητά...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που έχω φορέσει πάντως δεν φαίνεται καν και έχει απίστευτη αίσθηση στην αφή,οτι πληρώνεις παίρνεις βέβαια..

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το tempered glass πιο πολύ για τις γρατσουνιές το βάζει κάποιος παρά για προστασία από την θραύση.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που έχω φορέσει πάντως δεν φαίνεται καν και έχει απίστευτη αίσθηση στην αφή,οτι πληρώνεις παίρνεις βέβαια..

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγώ με το nillkin ούτε που το προσέχω. Το 0.2 χιλιοστά όμως. Παιδιά μην αγοράζετε 0.30 ή ακόμη χειρότερα 0.33 χιλιοστά γυαλί. Ειδικά με το δεύτερο η οθόνη γίνεται τζαμαρία. Το 0.2 το βάζεις και το ξεχνάς. Χωρίς υπερβολή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...