Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω την αισθηση οτι η καμερα στο v30 θα κανει παπαδες...

...αυτη ειναι η ναυαρχιδα της φετος.

Και αυτο το πραμα που εβαλε στο G6...δεν ειναι καμερα απλα.

 

εγω παντως θυμαμαι οτι ειχες αλλη αποψη:

Πολλα κλικ καλυτερη καμερα απ'οτιδηποτε κυκλοφορει στην αγορα...βασικα ηχος και καμερα δεν υπαρχουν.

σε συζητηση μας που ελεγα γιατι απορριπτω το G6 σαν βασικη επιλογη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και από το να διαβάζουμε συνέχεια διθυραμβικά σχόλια χωρίς να βλέπουμε και τα οποία αρνητικά δεν οδηγεί σε σαφή συμπεράσματα

 

Είναι ενοχλητικό όμως να γράφουν χωρίς να το έχουν.

Ειπαμε, δεν έχει ισάξια κάμερα σε νυχτερινές λήψεις με τη ναυαρχίδα τους, το εμπεδώσαμε, έλεος πια.

Πάμε παρακάτω.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη για το άσχετο. Μου λέει στην κατάσταση από eglobal ότι: Your parcel has arrived at the local delivery depot. Location Greece. Ξέρετε ποιος τα φέρνει για Αθήνα;☺ Είμαι στην δουλειά Κ δεν έχω ιδέα που είναι
Link to comment
Share on other sites

Πατάς επάνω στον αριθμό αποστολής, επάνω δεξιά (μάλλον) και σου ανοίγει το tracking site της εταιρίας που θα στο φέρει...

Με το καλό να έρθει.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Πατάς επάνω στον αριθμό αποστολής, επάνω δεξιά (μάλλον) και σου ανοίγει το tracking site της εταιρίας που θα στο φέρει...

Με το καλό να έρθει.

 

Σε ένα are dpd.co.uk με πάει. Τρέχα γύρευε!

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να μου έρθει το g6 δεν κρατήθηκα. Ήμουν ανάμεσα σε g6 και ryzen 1700χ τελικά πήρα των 1600 με g6 xD Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα are dpd.co.uk με πάει. Τρέχα γύρευε!
DPD δεν είναι τρέχα γύρευε, το πιο πιθανό να συνεργάζεται με ACS

 

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

DPD δεν είναι τρέχα γύρευε, το πιο πιθανό να συνεργάζεται με ACS

 

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Τρέχα γυρεύε για εμένα που δεν ήξερα. Δεν εννοούσα την dpd προς Θεού!

Edited by faf
Link to comment
Share on other sites

Τρέχα γυρεύε για εμένα που δεν ήξερα. Δεν εννοούσα την dpd προς Θεού!
Για να ησυχάσεις το ανέφερα, καλό βράδυ

 

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελωνειο δεν παιζει 100% απο eglobal;

 

Ολα τα reviews που διαβαζω λενε οτι το g6 ειναι στα 150-200 ευρω παραπανω. Ακομα και reviews που εγιναν πριν 15 ημερες λενε οτι πλεον η τιμη ειναι στα ιδια επιπεδα, ομως δεν ειναι αληθεια. Η πιο φθηνη εκδοση του 1+5 ειναι στα 499 ευρω, ενω το G6 το βρισκεις κατω απο 390, δλδ 100 ευρω φθηνοτερο τουλαχιστον.. Δε το καταλαβαινω.

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Τελωνειο δεν παιζει 100% απο eglobal;

 

Ολα τα reviews που διαβαζω λενε οτι το g6 ειναι στα 150-200 ευρω παραπανω. Ακομα και reviews που εγιναν πριν 15 ημερες λενε οτι πλεον η τιμη ειναι στα ιδια επιπεδα, ομως δεν ειναι αληθεια. Η πιο φθηνη εκδοση του 1+5 ειναι στα 499 ευρω, ενω το G6 το βρισκεις κατω απο 390, δλδ 100 ευρω φθηνοτερο τουλαχιστον.. Δε το καταλαβαινω.

 

οτιδηποτε εκτος ευρωπης περναει τελωνειο...το eglobal ειναι Κινα

Link to comment
Share on other sites

Μη παιζουμε με τις λεξεις. Εννοω οτι δεν το κρατανε για να πληρωσουμε φορους εκτελωνισμου. Δεν διαβασα καμια τετοια περιπτωση μεχρι στιγμης. Σιγουρα ειναι πανω απο 10 τα ατομα που το εχουν αγορασει απο το eglobal. Ισως εχει τριγωνικη αν θυμαμαι καλα.
Link to comment
Share on other sites

Τριγωνική έχει ρε παιδιά. Κανείς δεν έχει πληρώσει τελωνείο. Από Κίνα, πάνε Αγγλία και από εκεί Ελλάδα. Αν δε ξέρετε κάτι μην το λέτε για να το πείτε.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν το H870DS τι ταχύτητες πιάνετε σε LTE? Πολλά διαβάζω για αργές ταχύτητες (10-20Mbps) σε Ευρώπη με το H870DS σε LTE, ενώ το κλασσικό H870 είναι πολύ πιο γρήγορο.

 

Επίσης, τι security patch έχει η συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Τριγωνική έχει ρε παιδιά. Κανείς δεν έχει πληρώσει τελωνείο. Από Κίνα, πάνε Αγγλία και από εκεί Ελλάδα. Αν δε ξέρετε κάτι μην το λέτε για να το πείτε.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποιααααα Αγγλία ξεχνατε το brexit? Οπου ναναι αποχωρει απο ευρωπη.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ποιααααα Αγγλία ξεχνατε το brexit? Οπου ναναι αποχωρει απο ευρωπη.
θα πάρει χρόνο......

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν το H870DS τι ταχύτητες πιάνετε σε LTE? Πολλά διαβάζω για αργές ταχύτητες (10-20Mbps) σε Ευρώπη με το H870DS σε LTE, ενώ το κλασσικό H870 είναι πολύ πιο γρήγορο.

 

Επίσης, τι security patch έχει η συσκευή;

Dsl speed test με δικό μου μονοκαρτο G6

4G cosmote 9b452823fcfdae551e1123c987538593.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Τελωνειο δεν παιζει 100% απο eglobal;

 

Ολα τα reviews που διαβαζω λενε οτι το g6 ειναι στα 150-200 ευρω παραπανω. Ακομα και reviews που εγιναν πριν 15 ημερες λενε οτι πλεον η τιμη ειναι στα ιδια επιπεδα, ομως δεν ειναι αληθεια. Η πιο φθηνη εκδοση του 1+5 ειναι στα 499 ευρω, ενω το G6 το βρισκεις κατω απο 390, δλδ 100 ευρω φθηνοτερο τουλαχιστον.. Δε το καταλαβαινω.

 

Αγορίνα μου, μέχρι να το πάρεις απόφαση θα βγει το G7. Ήδη πλησιάζει η κυκλοφορία του V30! :lol:

Πλακίτσα κάνω, εννοείται! :)

Έχει τριγωνική το eglobal. Όταν μπαίνει Αγγλία, αναλαμβάνουν τα περί τελωνείου, οπότε, από εκεί και πέρα, στέλνεται σε εσένα χωρίς καμία άλλη επιβάρυνση.

 

Για του λόγου το αληθές:

http://imgur.com/taldFF9

 

Ακόμη και να μπει εδώ τελωνείο, έχει ξεκαθαριστεί, σε συνομιλία με μέλος του myPhone, πως αναλαμβάνει τα έξοδα το eglobal.

Εάν το έχεις τόσο άγχος μπορείς να επικοινωνήσεις και εσύ μαζί τους να έχει "κάτι" στα χέρια σου για δική σου σιγουριά!

Καλή σου μέρα! :)

Edited by NickTSPre
Link to comment
Share on other sites

Έχει IR το G6 παιδιά είτε αλλά σοβαρά προβλήματα; είμαι ανάμεσα σε P10 και G6

 

Ακόμη, δεν έχει εμφανίσει κάποιο θέμα, ούτε με την οθόνη ούτε κάτι άλλο.

Μακάρι να συνεχίσει να είναι απροβλημάτιστο, και για εμάς, τους κατόχους του G6, αλλά και για να χτίσει πάλι αξιοπιστία προχωρώντας με τα V30,G7 και πάει λέγοντας...

Link to comment
Share on other sites

Έχει IR το G6 παιδιά είτε αλλά σοβαρά προβλήματα; είμαι ανάμεσα σε P10 και G6

 

Φίλε μου είναι καθαρά τι θες. Πχ θες αδιάβροχο, θες μικρά μπεζελ ? Ή θες λίγο καλύτερη κάμερα ? Δεν ξέρω σε άμεση σύγκριση τι κάνει αλλά το 1/3" μέγεθος αισθητήρα που έχει το g6 φαίνεται, ειδικά σε βραδινές το δυσκολεύει. Χθες έβγαζα ουρανό και με το σ8 ήθελα 4 δευτερόλεπτα ενώ με αυτό 10.

Παρόλο το καλό f..

Γενικά στα λεφτά του το g6 είναι τίμιο αλλά όχι πλήρες. Από την άλλη το P10 εμένα δε μου αρέσει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες :) χθες απογευμα παρελαβε ο φιλος που με βοηθησε στην παραγγελια το θηριο απο dpd με acs στην πορτα του, ουτε τελωνεια ουτε χρεωσεις :happy: οσοι εχετε διλημματα προχωρηστε αβοφα :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να προχωρήσω στην αλλαγή G5 σε G6 ,έχει τόση διαφορά η κάμερα υπέρ του 5...; Αν είναι μικρή η διαφορά σχεδόν αμελητέα, δεν με πειράζει δεν είμαι ψειρας....
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...