Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συζήτηση κάνουμε, να μην υπάρχει αντίλογος σε αυτά που γράφονται; Εξετάζουμε το θέμα από όλες τις μεριές. Μην βλέπετε παντού εχθρούς.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι γράφεται το οποίο χρίζει αντίλογου; Ότι η LG εδώ και χρόνια έχει πολλά προβλήματα; Ότι το g6 το οποίο αγόρασα είχε καμμένα πιξελς; Ανέβασα και φωτογραφία για του λόγου το αληθές. Να υπάρχει αντίλογος αλλά όχι σε facts.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εγω το ονομαζω καλη μπαταρια.

Δεν θελω να αντεχει 10 ωρες οθονη και να τρωει 1% την ωρα σε stand by.

Πραγματικα, ειναι η 1η φορα (μετα απο τον 1ο χρονο χρησης του g flex) που νιωθω οτι θα μπορουσα να παω σκ χωρις φορτιστη. Ολη τη νυχτα χανει απο καθολου εως 1% (οχι σε λειτουργια πτησης).

Κατα τα αλλα:

-Περι τις 40 εγκατεστημενες εφαρμογες

-Αυτοματη φωτεινοτητα

-Επιλογη δικτυου μονο 3g

-Μεικτη χρηση wifi-data

-ο χρονος οθονης καταναλωθηκε ισοποσα σε σερφαρισμα, youtube, φωτογραφικη και πασπατεμα στο μενου.

Δηλωνω κατευχαριστημενος!!

 

Εdit: έσπασα τα νεύρα μου, αλλά φωτογραφίες δεν κατάφερα να ανεβάσω!!

τα νούμερα είναι χρήση 61h 37min

ενεργοποιημένη οθόνη 5h 01min 33sec

υπόλοιπο μπαταριας 16%.

 

Δηλαδή μια πλήρης φόρτιση σε βγάζει για 3 μέρες κάνοντας χρήση και 3G ?

Αν δεν κατάλαβα καλα ποσο σου κρατάει η μπαταρία με τη χρήση που αναφέρεις ;

Link to comment
Share on other sites

Κλείνοντας 3 χρόνια με το θρυλικό g2 ήμουν έτοιμος να πάω στο g6.

Τελικά όμως θα κρατήσω ακόμα λίγο το g2 το οποίο πάει ακόμα σφαίρα, για να περιμένω το V30, το οποίο απ' ότι φαίνεται θεραπεύει όλες τις αδυναμίες του g6:

- Κάμερα με διάφραγμα f/1.6 (το μεγαλύτερο διάφραγμα ever σε κινητό), το οποίο σημαίνει πολύ καλή απόδοση σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού, όπου το g6 αντικειμενικά υστερεί

- Οθόνη oled (μάλλον 6"), άρα φωτεινότητα και λαμπρότητα λογικά αντίστοιχη των samsung

- Επεξεργαστή τελευταίας γενιάς (835)

 

Παουσιάζεται 31 Αυγούστου και θα κυκλοφορήσει απ' ότι φαίνεται κανονικά στην Ευρώπη. Αν η τιμή του είναι σε λογικά πλαίσια, νομίζω θα είναι αχτύπητο.

Link to comment
Share on other sites

Να σας απαντησω εγω γιατι υπαρχουν τα forum. Για να ξεσπαθωνει και να εκτονωνει κανεις τα νευρα της καθημερινοτητας του...

Σε διπλανο θεμα,του oneplus5,εχει αναφερθει σε μελος του forum,που ειχε τη συσκευη ωστε να εκφερει εμπεριστατωμενη αποψη,να μην εκφερει τη γνωμη του με τη δικαιολογια "δε μας ενδιαφερει" και το συγκεκριμενο μελλος δεν εχει δεχτει καν επιπληξη,ποσο μαλλον να παρει ποδι απο την κοινοτητα...

Καποιοι εχουν κανει τσιφλικι τους το forum επειδη... την εχουν μεγαλυτερη(τετραψηφιο αριθμο ποστ). Παραπλησιες συμπεριφορες βλεπουμε καθημερινα σε πολλα θεματα.

Απο εκει και περα, οπως εχω δηλωσει στο παρελθον, στο παρον θεμα, ευπροσδεκτες ολες οι αποψεις και εμπειριες πανω στη συσκευη οπως και ο οποιος αντιλογος, πολιτισμενα και εμπεριστατωμενα.

Κανεις δεν εχει να χασει. Βοηθαμε την κοινοτητα.

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να σας απαντησω εγω γιατι υπαρχουν τα forum. Για να ξεσπαθωνει και να εκτονωνει κανεις τα νευρα της καθημερινοτητας του...

Σε διπλανο θεμα,του oneplus5,εχει αναφερθει σε μελος του forum,που ειχε τη συσκευη ωστε να εκφερει εμπεριστατωμενη αποψη,να μην εκφερει τη γνωμη του με τη δικαιολογια "δε μας ενδιαφερει" και το συγκεκριμενο μελλος δεν εχει δεχτει καν επιπληξη,ποσο μαλλον να παρει ποδι απο την κοινοτητα...

Καποιοι εχουν κανει τσιφλικι τους το forum επειδη... την εχουν μεγαλυτερη(τετραψηφιο αριθμο ποστ). Παραπλησιες συμπεριφορες βλεπουμε καθημερινα σε πολλα θεματα.

Απο εκει και περα, οπως εχω δηλωσει στο παρελθον, στο παρον θεμα, ευπροσδεκτες ολες οι αποψεις και εμπειριες πανω στη συσκευη οπως και ο οποιος αντιλογος, πολιτισμενα και εμπεριστατωμενα.

Κανεις δεν εχει να χασει. Βοηθαμε την κοινοτητα.

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δυστυχώς παλιά δεν ήταν έτσι το φόρουμ μας φίλε μου...Τώρα τελευταία έχει γίνει αυτό...

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς παλιά δεν ήταν έτσι το φόρουμ μας φίλε μου...Τώρα τελευταία έχει γίνει αυτό...

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είπα να μην ανακατευτω, μια ζωή θυμάμαι τέτοια κείμενα, αλλά το να λέμε ότι το φορουμ δεν ήταν έτσι παλιά και τώρα έγινε που έχει μπει αρκετή τάξη σε λάθος συμπεριφορές νομίζω είναι υπερβολή κρίμα να πετάμε λάσπη. Το γεγονός ότι είναι λίγοι οι mod ή νέοι ή λόγω εποχής είναι λίγο πιο χαλαρά δε σημαίνει ότι εμείς πρέπει να τα λέμε αλλιώς. Το θέμα είναι να είμαστε σωστοί. Και πιστέψτε με δεν ξέρω κάποιον νέο mod, ίσα ίσα που από τους παλιούς είχα και πρόταση να γίνω και εγώ , όμως πάντα προτιμώ την ελευθερία μου.. Ας σταματήσουμε λοιπόν αυτό το παιδιάστικο, παντού υπάρχουν θέματα. Αν είναι μικρό ή μεγάλο ποσοστό δεν το ξέρουμε, και καλό είναι να λύσουμε τα προβλήματά μας, όχι να ξεσπάμε όλα τα ψυχολογικά μας από την καθημερινότητα εδώ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στα 392 η τιμη του στο eglobal. Με καψατε μαγκες.. Το myphone ανεβασε την τιμη του κινητου!

 

Ξερουμε εαν οι developers απο τα παιχνιδια/εφαρμογες φτιαχνουν fix για να απεικονιζονται σωστα στην οθονη του g6; Περισσοτερο με καιει το Clash Royale, το μοναδικο παιχνιδι που παιζω και απ'οτι ειδα το δειχνει αθλια στο g6 προς το παρων.

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Στα 392 η τιμη του στο eglobal. Με καψατε μαγκες.. Το myphone ανεβασε την τιμη του κινητου!

 

Ξερουμε εαν οι developers απο τα παιχνιδια/εφαρμογες φτιαχνουν fix για να απεικονιζονται σωστα στην οθονη του g6; Περισσοτερο με καιει το Clash Royale, το μοναδικο παιχνιδι που παιζω και απ'οτι ειδα το δειχνει αθλια στο g6 προς το παρων.

Μηπως το βλεπεις σε δολαρια? Γιατι εμενα μου το βγαζει 377€ (απο 372€ την προηγουμενη εβδομαδα)

https://www.eglobalcentral.eu/lg-g6-h870ds-64gb-dual-sim-sim-free-unlocked-platinum.html#

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το βλεπεις σε δολαρια? Γιατι εμενα μου το βγαζει 377€ (απο 372€ την προηγουμενη εβδομαδα)

https://www.eglobalcentral.eu/lg-g6-h870ds-64gb-dual-sim-sim-free-unlocked-platinum.html#

 

Καλα ειστε "σοβαροι"; 388 εχει στα σκρουτζομαγαζα και σεις κοιτατε να κανετε πλουσιο ενα κολομαγαζο; εξω; :lol:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

377 εχει μονο το Platinum ice. Ολα τα αλλα χρωματα ειναι στα 392.. Ενω πριν 10 ημερες ειχαν 365-370...

 

Φιλε δεν ειναι τα 10,20 ευρω, απλα μιλαμε για quad dac, dual sim, 64gb μνημη. Περισσοτερο με ενδιαφερει το quad dac και ο μοναδικος λογος που σκεφτομαι να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο.

 

Δυστυχώς κλασική LG. Το κινητό το αγόρασα χθες από Σκρουτζ και σήμερα ανακάλυψα 3-4 καμένα πιξελ. Οπότε πάει πίσω με DOA και ελπίζω να μου επιστρέψουν τα χρήματα άμεσα.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι γινεται στην περιπτωση που μου ερθει ελλατωματικο και το εχω παρει απο Κινα;
Link to comment
Share on other sites

377 εχει μονο το Platinum ice. Ολα τα αλλα χρωματα ειναι στα 392.. Ενω πριν 10 ημερες ειχαν 365-370...

 

Φιλε δεν ειναι τα 10,20 ευρω, απλα μιλαμε για quad dac, dual sim, 64gb μνημη. Περισσοτερο με ενδιαφερει το quad dac και ο μοναδικος λογος που σκεφτομαι να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο.

 

Τι γινεται στην περιπτωση που μου ερθει ελλατωματικο και το εχω παρει απο Κινα;

Παίρνεις ένα αυγό και ένα ψαλίδι και αρχίζεις σιγά σιγά να του παίρνεις τις άκρες αρχικά... :p :p :p :p λογικά σε κάνα 2 μηνο θα το έχεις πίσω...

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προτιμηστε εγγυηση απο εδω.το παληκαρι πριν ειδατε τι επαθε με dead pixel,αν ηταν απο eglobal επρεπε να παει εξω.ασε που μπορει να ξαναερχοταν ιδιο.περα απο το dual δεν προσφερει κατι αλλο.
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Είπα να μην ανακατευτω, μια ζωή θυμάμαι τέτοια κείμενα, αλλά το να λέμε ότι το φορουμ δεν ήταν έτσι παλιά και τώρα έγινε που έχει μπει αρκετή τάξη σε λάθος συμπεριφορές νομίζω είναι υπερβολή κρίμα να πετάμε λάσπη. Το γεγονός ότι είναι λίγοι οι mod ή νέοι ή λόγω εποχής είναι λίγο πιο χαλαρά δε σημαίνει ότι εμείς πρέπει να τα λέμε αλλιώς. Το θέμα είναι να είμαστε σωστοί. Και πιστέψτε με δεν ξέρω κάποιον νέο mod, ίσα ίσα που από τους παλιούς είχα και πρόταση να γίνω και εγώ , όμως πάντα προτιμώ την ελευθερία μου.. Ας σταματήσουμε λοιπόν αυτό το παιδιάστικο, παντού υπάρχουν θέματα. Αν είναι μικρό ή μεγάλο ποσοστό δεν το ξέρουμε, και καλό είναι να λύσουμε τα προβλήματά μας, όχι να ξεσπάμε όλα τα ψυχολογικά μας από την καθημερινότητα εδώ.

 

Με αυτά που είπα, δεν είχα καμία πρόθεση, πίστεψέ με, να θίξω την ομάδα των mod, άλλωστε προσπαθούν τα παιδιά, αλλά να υπερθεματίσω το τι κατρακύλα έχει πάρει ο διάλογος μέσα στα ελληνικά forum, όχι μόνο στο myPhone...

Έχουμε αναγάγει την ειρωνεία και την προσβολή σε "trolling" και τα νεύρα και το ξέσπασμα σε δήθεν φυσιολογική άποψη...

Τι να σου κάνουν και οι mod όταν μεγάλης ηλικίας, νοήμονες κατά τ' άλλα, άνθρωποι δε μπορούν να συγκρατηθούν και μάλιστα για ανούσια θέματα... Για τα smartphone...

Τέλος πάντων... Έχει πάει το off topic σε άλλο επίπεδο...

 

Στα 392 η τιμη του στο eglobal. Με καψατε μαγκες.. Το myphone ανεβασε την τιμη του κινητου!

 

Ξερουμε εαν οι developers απο τα παιχνιδια/εφαρμογες φτιαχνουν fix για να απεικονιζονται σωστα στην οθονη του g6; Περισσοτερο με καιει το Clash Royale, το μοναδικο παιχνιδι που παιζω και απ'οτι ειδα το δειχνει αθλια στο g6 προς το παρων.

 

Το "θέμα" που έχει το παιχνίδι είναι θέμα optimization για τα aspect ratio 18:9 και 18,5:9.

Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουν και στα Galaxy S8 και S8+ , απ' ότι είδα να αναφέρουν στο διαδίκτυο με ένα γρήγορο search στον γούγλη.

Link to comment
Share on other sites

Θα γινει ποτε αυτο το optimization που λες; Αν οχι, τοτε δε σκοπευω να το αγορασω.

 

Προτιμηστε εγγυηση απο εδω.το παληκαρι πριν ειδατε τι επαθε με dead pixel,αν ηταν απο eglobal επρεπε να παει εξω.ασε που μπορει να ξαναερχοταν ιδιο.περα απο το dual δεν προσφερει κατι αλλο.
Το quad dac δλδ δεν ειναι καλος λογος; Στο θεμα ηχου απο ακουστικα το βαζουν πιο πανω και απο τα lg v20, htc 10, zte axon 7. Ειναι καλο κινητρο πιστευω.
Link to comment
Share on other sites

Θα γινει ποτε αυτο το optimization που λες; Αν οχι, τοτε δε σκοπευω να το αγορασω.

 

Μονο ο developer του παιχνιδιου μπορει να σου απαντησει σε αυτο, που ειναι στην ευχερεια του να λυσει το προβλημα.

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα γινει ποτε αυτο το optimization που λες; Αν οχι, τοτε δε σκοπευω να το αγορασω.

 

Το quad dac δλδ δεν ειναι καλος λογος; Στο θεμα ηχου απο ακουστικα το βαζουν πιο πανω και απο τα lg v20, htc 10, zte axon 7. Ειναι καλο κινητρο πιστευω.

Απλά το θέμα είναι πως για να το εκμεταλλευτείς το quad dac πρέπει να σκάσεις πολλά χρήματα σε ακουστικά. Που πιστεύω πολύ λίγοι το κάνουν.Επειδή είχα το V10 με τα κλασικά ακουστικά που όλοι έχουμε δεν είχε καμία διαφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γινεται και με ενα απλο ανταπτορα που κοστιζει λιγοτερο απο 1 ευρω για να ξεγελασεις το συστημα και να μπεις στο high impedance mode. Οποτε και με τα xiaomi pistons κανεις μια χαρα τη δουλεια σου + το ανταπτορακι!

 

Btw, ειναι ευκολο να μπει μια δημοσκοπηση σχετικα με το απο που αγορασε ο καθενας το δικο του g6; Ελλαδα ή Κινα;

Link to comment
Share on other sites

Παρουσιαζεται τελη Αυγουστου το V30 με διαφραγμα στην καμερα f/1.6 (το νουμερο ειναι ασυλληπτο και η διαφορα απο το f/1.7 ειναι πολυ μεγαλη)...και επισης με επεξεργαστη τον 835.

Ολα συνηγορουν πλεον οτι το g6 Το βγαλανε απλα για να το βγαλουνε...

Link to comment
Share on other sites

Με δεδομένο ότι η Samsung είχε εξασφαλίσει το 100% των 835 που ήταν διαθέσιμοι, έπρεπε κάτι να βγάλει για να μην την αφήσει μόνη της να αλωνίζει.

Το v30 αν έχει από όλα τα καλούδια, να είσαι σίγουρος ότι η τιμή του δε θα πέσει στα 400€ μέσα σε 5-6 μήνες από την κυκλοφορία του. Και ας το καθυστερήσει λίγο ακόμη, ίσως βάλει κανέναν 836 να πάρει και κεφάλι από το επικείμενο note 8 που αναμένεται.

Αυτή η στιγμή η συσκευή G6 είναι ότι πιο VFM κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή. Και πανέμορφη επίσης.

Αρκετά με τη γκρίνια σας, ένας έχει πρόβλημα, χίλιοι κράζετε.

Στα της συσκευής παρακαλώ επιτέλους.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Μη σκας καϋμενε οσοι εχουν το g6 ειναι γνωστο οτι κανουν ρετους στις φωτο κροπ κραπ κλπ για να δειξουν οτι απο τα σαμμυ πολλες φορες ειναι καλυτερα. Γιατι ως γνωστον αλλη δουλεια δεν εχουμε!!!!!!!!!!!! :lol:
;) Έτσι ακριβώς!!!

Καλημέρα

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά τέτοια γκρίνια δεν έχω ξαναδεί σε τοπικ συσκευής που αγόρασα. Σκέψου να είχε και τα προβλήματα των προηγούμενων γενιών.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειστε "σοβαροι"; 388 εχει στα σκρουτζομαγαζα και σεις κοιτατε να κανετε πλουσιο ενα κολομαγαζο; εξω; :lol:

 

Δεν είναι ίδια η έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Παρουσιαζεται τελη Αυγουστου το V30 με διαφραγμα στην καμερα f/1.6 (το νουμερο ειναι ασυλληπτο και η διαφορα απο το f/1.7 ειναι πολυ μεγαλη)...και επισης με επεξεργαστη τον 835.

 

Ολα συνηγορουν πλεον οτι το g6 Το βγαλανε απλα για να το βγαλουνε...

 

Σωστά όλα αυτά αλλά βέβαια και η τιμή του θα είναι διπλάσια και αν τα κάνει όλα σωστά και χωρίς τις τραγικές εκπτώσεις του g6 ιδιαίτερα της ευρωπαϊκής έκδοσης βλέπω και η τιμή όχι τόσο γρήγορα να πέσει όπως η απερίγραπτη βουτιά του g6.

 

Παντως και εγώ θα περίμενα το V30 που απλά θα ειναι όπως έπρεπε να ειναι το g6 με 6 μήνες καθυστέρηση τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο και που είναι η ευκαιρία της LG να σώσει τα προσχήματα κυρίως των τραγικων επιλογων της με τη παρόν συσκευή.

 

Δυστυχώς κλασική LG. Το κινητό το αγόρασα χθες από Σκρουτζ και σήμερα ανακάλυψα 3-4 καμένα πιξελ. Οπότε πάει πίσω με DOA και ελπίζω να μου επιστρέψουν τα χρήματα άμεσα.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν σε πάει η LG βλέπω και εγώ μετά το φιάσκο του Flex 2 δεν ξανά άγγιξα LG ποσό μάλλον να ρισκάρεις απ έξω αγορά και Κινα.

Καλα ειστε "σοβαροι"; 388 εχει στα σκρουτζομαγαζα και σεις κοιτατε να κανετε πλουσιο ενα κολομαγαζο; εξω; :lol:

 

Τα είπαμε από την αρχή ότι μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα ήταν το πράγμα.

Επιλέγεις ευρωπαϊκή συσκευή για να έχεις εγγύηση αλλά κουτσουρεμένη όσο πάει η επιλέγεις την ασιατική version που είναι πιο προικισμένη αλλά άνευ εγγύησης.

 

Και ο καθένας κάνει την επιλογή του.

 

Τόσο απλά.

Αυτό είναι το θέμα. Ότι λίγοι αντιμετωπίζουν πρόβλημα μπαίνουν, γράφουν (και καλώς κάνουν) και φαίνεται ότι η συσκευή είναι αναξιόπιστη. Γιατί αυτός που είναι ευχαριστημένος δεν θα μπει στον κόπο να γράψει σε φόρουμ. Δεν θα ασχοληθεί καν.

 

Καλό αυτό γίνεται παντού σε όλες τις συσκευές σε όλα τα topic όχι μόνο Ελλάδα αλλά και σε εξωτερικό σε φόρουμ βλέπε χαρακτηριστικό παράδειγμα XDA που γίνεται της μουρλης και αν διάβαζες το τι γράφει ο κάθε ένας δεν θα τολμούσες νέα συσκευή να αγοράσει.

 

Έτσι ανέκαθεν λειτουργούσαν τα φόρουμ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...