Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει δυο-τρεις συνδέσμους που σας ανοίγουν tracking sites (πχ της UPS με την οποία ήρθε το δικό μου) τους είδατε;

Σε αυτή την καρτέλα που βλέπετε βρίσκονται!

Ένας λέει more information και ο δεύτερος είναι σε μπλε χρωμα ο αριθμός αποστολής στα δεξιά.

 

Μεχρι χθες, η UPS εγραφε "Order Processed: Ready for UPS" απο τις 19/7. Οντως σημερα αλλαξε στατους στην UPS (οχι στην Landmark Global) και μαλλον παραλαμβανω 1/8!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλοδούλευτο σε όλους τους νέους κατόχους!

 

Sent from my Black Leather Htc 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι χθες, η UPS εγραφε "Order Processed: Ready for UPS" απο τις 19/7. Οντως σημερα αλλαξε στατους στην UPS (οχι στην Landmark Global) και μαλλον παραλαμβανω 1/8!!!

 

Ομοίως, μαζί θα έρθουν...Νομίζω ότι άργησαν λίγο σε σχέση με άλλα παιδιά..έλπιζα να το είχα την Παρασκευή

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θελω να ξεκλειδώνει μόνο με δακτυλικό αποτύπωμα. Αυτό μου βάζει συνεχώς ενα επιπλέον τρόπο μοτίβο,πιν κτλ. Ποιος ο λόγος να βάζω αποτύπωμα τότε; Καποια ρύθμιση που μου ξεφεύγει;
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θελω να ξεκλειδώνει μόνο με δακτυλικό αποτύπωμα. Αυτό μου βάζει συνεχώς ενα επιπλέον τρόπο μοτίβο,πιν κτλ. Ποιος ο λόγος να βάζω αποτύπωμα τότε; Καποια ρύθμιση που μου ξεφεύγει;

 

Μάλλον φταίει ο τρόπος που το κλειδώνεις, ή έχεις κάποια εφαρμογή για τη lockscreen

Edited by leo06
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θελω να ξεκλειδώνει μόνο με δακτυλικό αποτύπωμα. Αυτό μου βάζει συνεχώς ενα επιπλέον τρόπο μοτίβο,πιν κτλ. Ποιος ο λόγος να βάζω αποτύπωμα τότε; Καποια ρύθμιση που μου ξεφεύγει;

 

Δηλαδή σου ξεκλειδώνει και ζητάει και μοτίβο;

Εγώ ξέρω το μοτίβο το θέλει σε περίπτωση που αποτύχει πέντε φορές το δακτυλικό... Τουλάχιστον, έτσι ήταν ρύθμιση από προεπιλογή μόλις βάζεις το δακτυλικό σου αποτύπωμα.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον φταίει η τρόπος που το κλειδώνεις, ή έχεις κάποια εφαρμογή για τη lockscreen

 

Ναι τελικά αυτό φταίει. Είχα εφαρμογή συντόμευση. Όποτε αναγκαστικά με το κουμπί θα κλειδωνω. Το έκανα απλά για προστασία από φθορά του.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ναι τελικά αυτό φταίει. Είχα εφαρμογή συντόμευση. Όποτε αναγκαστικά με το κουμπί θα κλειδωνω. Το έκανα απλά για προστασία από φθορά του.

 

Δεν έχει double tap στην home screen για κλείδωμα? Μήπως υπάρχει επιλογή στα on screen buttons με παρατεταμένο πάτημα ή double tap να κλειδώνει την οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει double tap στην home screen για κλείδωμα? Μήπως υπάρχει επιλογή στα on screen buttons με παρατεταμένο πάτημα ή double tap να κλειδώνει την οθόνη

 

Έχεις δίκιο. Δεν πήγε εκει το μυαλό μου. Double tap. Ευχαριστώ

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι χθες, η UPS εγραφε "Order Processed: Ready for UPS" απο τις 19/7. Οντως σημερα αλλαξε στατους στην UPS (οχι στην Landmark Global) και μαλλον παραλαμβανω 1/8!!!

 

Δευτερα 31/7 θα το εχετε

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

σκεφτόμαι να αγοράσω στο LG G6 προερχόμενος από το LG Nexus 5X.

 

μιας και εχω συνηθίσει σε stock android μπορεί κάποιος κάτοχος της συσκευής να μου πει αν υπάρχουν τα παρακάτω χαρακτηριστικά στο software του LG G6:

 

1)SIP calling οπως περιγραφεται εδώ, χρησιμοποιώντας τον κανονικό dialer της συσκευής

https://support.google.com/nexus/answer/2811843?hl=en

Option 2: Use a VOIP service to make calls over Wi-Fi (SIP)

 

2)μπορεί να γίνει η SD card "format as internal storage"?

 

3)Data saver: μπορείς να μπλοκάρεις ποιες εφαρμογές έχουν πρόσβαση σε data?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Δευτερα 31/7 θα το εχετε

 

Ακομα καλυτερα, να εχει περισσοτερες μερες να το περιεργαστει πριν φυγουμε για διακοπες!

Link to comment
Share on other sites

απο χθες το απογευμα, κάτοχος του G6. Πολύ ωραίο. Το πήρα σε μαύρο χρώμα και ειναι πολύ όμορφο!
iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας...Ηθελα να σας ρωτησω γιατι στο eglobal δεν μου δινουν κουπονι για το lg g6!

Δοκίμασες αυτό;

 

https://www.eglobalcentral.eu/eglobal-central-eu-referral-program.html?utm_source=referral_program&utm_medium=email&utm_campaign=referral_invite

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας...Ηθελα να σας ρωτησω γιατι στο eglobal δεν μου δινουν κουπονι για το lg g6!

 

Πόσο εχει το κουπονι δηλαδη;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

A, τι ωραια, ενα G6 που δεν εχουμε ξαναδει ποτε.

Τυχερός, θα σου έρχεται η ΔΕΗ "τσάμπα" αν και καλοκαίρι.

 

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

S. E. A.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Δηλώνω ευτυχής κάτοχος LG G6 EU Ice Platinum (πρωτότυπος ε;!;!)

2η μέρα και αναφέρω τις πρώτες εντυπώσεις:

 

- Είχα καιρό να θεωρήσω ένα κινητό όμορφο, αλλά τούτο εδώ είναι!! Μπαίνει στη θέση 3, μετά το Siemens SX1 (ανώμαλος!) και το LG G Flex.

- Ποιότητα κατασκευής άψογη.

- Οθόνη πολύ καλή, φωτεινή ακόμη και σε ηλιοφάνεια, ξεκούραστη. Την αναλογία τη συνήθισα ήδη και πιστεύω ότι θα επικρατήσει στο μέλλον. Θα λέω για πάντα ωστόσο, πως (εκτός αν μιλάμε για VR) τόσο μεγάλη ανάλυση στα κινητά είναι αχρείαστη. Προσωπική άποψη είναι πως η FHD είναι υπέραρκετη.

- Μπαταρία ανέλπιστα καλή. 1η φόρτιση και έχω άνετα 5 ώρες SOT σε 26 ώρες χρήσης, και έχω υπόλοιπο 25%. Επίσης με εντυπωσίασε πως όλη τη νύχτα έφαγε μόνο 1%. Φτου φτου μην το ματιάσω.

- Πολύ γρήγορο και smooth.

- Σχετικά χαμηλός ήχος από το ηχείο, αλλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ από τα ακουστικά. Δεν ξέρω αν είμαι αντικειμενικός καθώς μέχρι τώρα δεν είχα σοβαρά ακουστικά, αλλά μου έκανε εντύπωση η πιστότητα.

- Τέλος, κάμερα έτσι και έτσι. Στις φωτό με πολύ φως όλα ΟΚ. Σε εσωτερικούς χώρους με χαμηλό φωτισμό και νυχτερινές, περίμενα κάτι καλύτερο από ναυαρχίδα. Προφανώς είναι καλύτερο από ό,τι είχα μεχρι σήμερα, αλλά είχα μια ελπίδα ότι θα εντυπωσιαστώ.

 

Αυτά προς το παρόν.

θα επανέλθω με νούμερα και άλλες εμπειρίες.

 

ΥΓ. μου είχε λείψει τρελά το double tap. είναι η μισή χαρά στη χρήση του κινητού (εντάξει, το παράκανα!).

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθαν και τα τζαμάκια....με 1.70 ευρω 2 τζαμακια....μια χαρά ποιότητα.

http://www.ebay.com/itm/252811362702

Edited by tarif16nikos
2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

27 Jul 2017 01:44 Hub 3 - Bham Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Greece

στο status λέει το άνωθι αλλά σαν πιθανη ημερομηνία παράδοσης έχει 8/8/17, λέτε να αργήσει τόσο πολύ;

Link to comment
Share on other sites

27 Jul 2017 01:44 Hub 3 - Bham Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Greece

στο status λέει το άνωθι αλλά σαν πιθανη ημερομηνία παράδοσης έχει 8/8/17, λέτε να αργήσει τόσο πολύ;

 

Και εμενα τα ιδια, πιστευω οτι δινουν ενα περιθωριο, 3-4 Αυγουστου εχω την αισθηση θα εχουμε τα θηρια στα χερια μας :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος θέλει tempered glass σοβαρό ας μου πει. Περίσσεψε μια κασετίνα

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...